Zobacz wÄ…tek - OSTRZEGAM !!! PILNE !!!! Zabieranie prawka... ??? :(
NAS Analytics TAG

OSTRZEGAM !!! PILNE !!!! Zabieranie prawka... ??? :(

O wszystkim
_________

Postprzez Szafa » 21/6/2006, 12:47

Ale nikt wczesniej nie napisał że samochód to to samo co motocykl. A ty od razu nie wiem skąd to wytrzasnąłeś!!! zakończmy ten temat bo troche nudny!!! :D :D :D
Śmierć, kutazzz i zniszczenie. Jakie życie taki rap.
Avatar użytkownika
Szafa
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1682
Dołączył(a): 28/5/2006, 19:52
Lokalizacja: Pzn


Postprzez mar111cin » 21/6/2006, 16:26

Buker, właśnie, pomyśl troche zanim coś napiszesz, bo zaczynasz gadać od rzeczy, aby tylko pisać.

btw ostatnio w lokalnej gazecie lubuskiej wyczytałem jak gliniarze zatrzymali gościa który jechał 190km/h (na 90 of course) dostał 10 punktów i 500zł mandatu, a mi się wydawało ze za taki numer to mogą praktycznie od razu prawko zabrać (przekroczenie o 100km/h , za każde 10km/h są dwa punkty to mi sie wydawało że 20punktów jest na dzień dobry za to, a tutaj skala taryfikatora się kończy i więcej nie dadzą) w sumie to niby z jednej strony lepiej dla nas.. ale tylko z jednej strony...
Avatar użytkownika
mar111cin
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 6941
Dołączył(a): 29/5/2006, 13:12
Lokalizacja: FSW (lubuskie)


Postprzez Wiewiór81 » 21/6/2006, 22:20

mar111cin napisał(a):(...)dostał 10 punktów i 500zł mandatu, a mi się wydawało ze za taki numer to mogą praktycznie od razu prawko zabrać(...)

Maksymalnie od policjanta możesz dostać jednorazowo 10 pkt i 500 PLN - wszystko, co powyżej to już SG... co nie zmienia faktu, że gościa, który porusza się po mieście z taką prędkością, powinno się od razu zatrzymać do dyspozycji prokuratora pod zarzutem usiłowania zabójstwa... ehhhh... czy ludzie kiedykolwiek zmądrzeją...? Nie sztuka odkręcić gaz, sztuka zahamować przed przejściem, na które właśnie wybiega dzieciak za piłką...

pozdro, WR81
Black Wind always follows
Where my white horse rides
Avatar użytkownika
Wiewiór81
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 632
Dołączył(a): 18/5/2006, 15:46
Lokalizacja: Warszawa - Żoliborz

Postprzez mar111cin » 21/6/2006, 22:47

nie, to akurat nie było na mieście, tylko na jakiejś drodze, to było chyba na pewnym odcinku drogi Poznań-Świecko
Avatar użytkownika
mar111cin
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 6941
Dołączył(a): 29/5/2006, 13:12
Lokalizacja: FSW (lubuskie)

Postprzez czarny » 22/6/2006, 12:41

miałem wczoraj taką przygodę, jadę drogą dwupasmową gdzie jest ograniczenie predkości do 70km/h, jakieś 120km/h a tu wyskakuje gliniarz, pelne zaskoczenie ale nie probowalem uciekac i zatrzymalem sie grzecznie.. podchodzi do mnie i mowi "co, grzeje w glowke w tym kasku ze tak szybko jedziesz???" zaczalem mu sciemniac ze jechalem wolno ale tak halasowal przez wydech i mu sie wydawalo ze jechalem szybko:) sprawdzil dokumenty i powiedzial ze mam wolniej jechac, obylo sie bez mandatu i kolejny dowod na to ze nie warto uciekac..
czarny
Świeżak
 
Posty: 37
Dołączył(a): 12/2/2006, 11:13

Postprzez hefron » 22/6/2006, 13:11

Uciekać przed kim i przed czym? Nie rozumiem skąd takie mniemanie jest w ludziach żeby przed policją uciekać. Przeciez to normalny człowiek jak każdy inny. Zatrzymanie to jeszcze nie powod. Przecież to mogła być zwykła kontrola, ale jak sie ucieka to wtedy jest czego się przyczepić.
Avatar użytkownika
hefron
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1394
Dołączył(a): 11/5/2006, 13:53
Lokalizacja: Suchowola

Postprzez Szafa » 22/6/2006, 13:17

Niektórzy piszą że uciekają ale ja im w to nie wierze . Przecież to nie ma sensu!!! Chyba logiczne. A jak ktoś mi mówi że zawsze ucieka POLICJI to mi jest go żal :evil:
Śmierć, kutazzz i zniszczenie. Jakie życie taki rap.
Avatar użytkownika
Szafa
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1682
Dołączył(a): 28/5/2006, 19:52
Lokalizacja: Pzn

Postprzez Terror » 22/6/2006, 14:20

Uciekają, uciekają, ale IMHO to kretyństwo jest. W Wawie nawet nie ścigają teraz, ale spisują tablice i czekają pod domem na przyjazd, a to już zdecydowanie bardziej bije po kieszeniach. POza tym zdarzyło mi się parę razy, że głównie gadaliśmy o moim B12 i nic sie nie działo, albo jakieś groszowe mandaty szły
No hope. no cure. No problem.
Avatar użytkownika
Terror
Administrator
 
Posty: 1466
Dołączył(a): 25/8/2005, 11:06
Lokalizacja: WW-WWa

Postprzez Szafa » 22/6/2006, 14:28

To widze że sie policja cwańsza zrobiła jak czekają pod chatą. To ci dobry pomysł, może na kawe jeszcze zaczną wchodzi itp. :D
Śmierć, kutazzz i zniszczenie. Jakie życie taki rap.
Avatar użytkownika
Szafa
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1682
Dołączył(a): 28/5/2006, 19:52
Lokalizacja: Pzn

Postprzez motoman » 22/6/2006, 14:40

"Może Pan wejdzie, mama schabowe dzisiaj zrobiła" :lol:
lubie sobie zjechać z gixera^^.
Avatar użytkownika
motoman
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1288
Dołączył(a): 13/5/2006, 18:06
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez spider » 22/6/2006, 17:42

czarny napisał(a):podchodzi do mnie i mowi "co, grzeje w glowke w tym kasku ze tak szybko jedziesz???" zaczalem mu sciemniac ze jechalem wolno ale tak halasowal przez wydech i mu sie wydawalo ze jechalem szybko:) sprawdzil dokumenty i powiedzial ze mam wolniej jechac, obylo sie bez mandatu i kolejny dowod na to ze nie warto uciekac..
Jak nie maił radaru to możesz powiedzieć że jechałeś 20 km/h i nic nie ma prawa ci zrobić :D :D :D , ale pewnie grzeczność wynikającą z twojej strony pewnie docenił :P
spider
Świeżak
 
Posty: 8
Dołączył(a): 14/6/2006, 17:03
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Krystiano16 » 22/6/2006, 19:26

Ten aniol sprawiedliwosci byl bardzo zaciety na motocyklistow taka sprawiedliwosc ale czasem czeba uciec :twisted: ale to bardzo ryzykowne jesli bede prubowac cie gonic :lol: "Polonezem" ale kierowcy aut sa traktowani lagodniej wszyscy sa uprzedzeni na motocyklistow taka sprawiedliwosc :cry: ale czasem sie trafi koles co cie zrozumie 8)
Krystiano16
Świeżak
 
Posty: 17
Dołączył(a): 20/6/2006, 20:28

Postprzez czarny » 22/6/2006, 23:42

radaru nie mial, a moze mial ale na pewno nie celowal we mnie nim bo byl zajety kontrolowaniem jakiegos auta i jak tylko uslyszal jak zapieprzam to wylecial na srodek drogi :) a jesli chodzi o ucieczki to tylko raz uciekalem ale nie motongiem tylko autem i udalo mi sie :D motocyklem nie bede nigdy uciekal bo za duze ryzyko jak dla mnie, wole zaplacic mandat..
czarny
Świeżak
 
Posty: 37
Dołączył(a): 12/2/2006, 11:13

Postprzez Wiewiór81 » 23/6/2006, 00:19

Wierzcie lub nie, ale policja szykuje pewną niespodziankę wszystkim mądralom, uciekającym czy ścigającym się po ulicach... i to już niedługo :)

Pozdrawiam, WR81
Black Wind always follows
Where my white horse rides
Avatar użytkownika
Wiewiór81
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 632
Dołączył(a): 18/5/2006, 15:46
Lokalizacja: Warszawa - Żoliborz

Postprzez motoman » 23/6/2006, 09:07

:lol: ojojoj napewno wszystcy się ucieszą! :roll: kto nie lubi suprajsów?! :D

ciekawe co to za niespodzianka? :wink:


btw jak ktoÅ› decyduje sie na jazde motorem (w 99,9% = nieprzepisowo) to powinien liczyc sie z mandatem i nie powinien uciekac i stwarzac zagrozenia...

Nie wiem czy ktoś widział jakos ostatnio na tvn turbo program 'pirat' czy jakos tak. Zatrzymali kolesia na jajku (nie wiem za co, chyba nie za speeda, chyba rutynowo, a przeciskał się w korku na 2pasmowej) zatrzymał sie a pozniej powiedział ze potrzebuje kluczyki bo ma zblokowana kierownice a chcial przestawic motor, pchajac motor odpalił go (wtedy policjant zorientował się ze on chce zwiać...) i policjant do niego podbiegł, on wskonczył na motor, i zanim wrzucił jedynke pałkarz był przy nim, i jak juz ruszał to policemajster go pchnał i sie nakrył motorem... oj lipny plan miał... kajdanki od razu itd. a jak krzyczał... ''panowie przepraszam to juz ostatni raz, juz nie bede'' :) załosne...
lubie sobie zjechać z gixera^^.
Avatar użytkownika
motoman
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1288
Dołączył(a): 13/5/2006, 18:06
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez spider » 23/6/2006, 13:48

Wiewiór81 napisał(a):Wierzcie lub nie, ale policja szykuje pewną niespodziankę wszystkim mądralom, uciekającym czy ścigającym się po ulicach... i to już niedługo :)


jak coś wiesz to może powiedz będzie fajnie, nikomu nie powiemy :lol:
spider
Świeżak
 
Posty: 8
Dołączył(a): 14/6/2006, 17:03
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Wiewiór81 » 24/6/2006, 09:41

To żadna tajemnica w pewnych kręgach :)
Na jesieni powstanie w policji grupa, nazywana roboczo "Grupa Wsparcia WRD KSP" - w sumie dwuznaczna nazwa :twisted: , która będzie się zajmować ściganiem motocyklistów i gości, którzy biorą udział w nielegalnych wyścigach samochodowych.
Policjanci, którzy będą tam pracować to wymiatacze z kompanii motocyklowej WRD, którzy zresztą od ponad miesiąca szkolą się w Legionowie na tą okoliczność.
KSP już zakupiła pilotażowo 30 motocykli na ich potrzeby, niestety marka i model nie są mi jeszcze znane :)

Teraz możecie pisać, że to plotka, ale ja wiem o tym bezpośrednio od komendanta WRD w stołecznej :)

Pozdro, WR81
Black Wind always follows
Where my white horse rides
Avatar użytkownika
Wiewiór81
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 632
Dołączył(a): 18/5/2006, 15:46
Lokalizacja: Warszawa - Żoliborz

Postprzez maciekspd » 24/6/2006, 10:00

no to bedzie ciekawie ale chłoopaki niebójmy sie mamy znajomosci wiewiór81 kazdego z dołka wyciagnie:) a tak na serio to mam nadzieje ze kupili sobie 30 wuesek:) bo jak cos podchodzącego pod litra to bedzie kiepsko..a swoja drogą niesądze ze motocyklista nawet policjant bedzie gnoił motocykliste no chyba ze to debil co na gumie po ludziach jezdzi:)


pzdr
chcesz jechac wolniej...to zwolnij ....chcesz jechac szybciej to w Å‚eb sie pierdolnij
maciekspd
Świeżak
 
Posty: 117
Dołączył(a): 29/5/2006, 12:55
Lokalizacja: zza okna twojej sypialni

Postprzez isa » 24/6/2006, 10:26

Biedne chlopaki jestescie z tymi niebieskimi jak mnie zatrzymali sciagam kask włosy blondi się wysypaly.... slodkie oczka wyciagam dowod skuterka a tu nie ma..... diabli posiali i prawko też w domku zostalo ale pelne zrozumienie i w przyjażni się rozstalismy :twisted: mam nadzieję ,że na motorze to tez tak podziała ale na pewno nie bedę jezdzic jak wariat i uciekać....... a potem po sądach :shock: pozdrowienia isa
iza
isa
Świeżak
 
Posty: 6
Dołączył(a): 29/3/2006, 15:51
Lokalizacja: Gdynia

Postprzez Ghost » 24/6/2006, 18:18

ale gdzie ta grupa powstaje? W Warszawie tylko czy we wszystkich wiekszych miastach?
Ghost
Świeżak
 
Posty: 16
Dołączył(a): 30/4/2006, 23:21

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Hydepark



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 74 gości




na górê