Zobacz wątek - <i>[Aktualności]</i> Yamaha R1 na pierwszy motocykl dla...
NAS Analytics TAG

[Aktualności] Yamaha R1 na pierwszy motocykl dla...

Komentarze użytkowników
_________

Postprzez Komentatorzy » 3/6/2013, 14:50

Komentatorzy napisał(a):Natuuvlog
Nie denerwujcie się tak, że powiedziałam o tych motocyklach, jak mówiłam że dobrze sie jeszcze na tym nie znam, bo od niedawna się tym interesuję. Nie wiem skąd ta ' fala hejtu ' z Waszej strony, skoro znacie sie lepiej to możecie mi doradzić co na początek, bo mój skuter mnie nie zadowala, dlatego chce cos mocniejszego.<br><hr>Natuuvlog<br>
na początek zrób A1 i kup 125 a jeśli już to 250 ale na początek 125 z głową ci starczy... chciałaś rady to masz<br><hr>Seba
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 3/6/2013, 14:51

Komentatorzy napisał(a):Natuuvlog
Nie denerwujcie się tak, że powiedziałam o tych motocyklach, jak mówiłam że dobrze sie jeszcze na tym nie znam, bo od niedawna się tym interesuję. Nie wiem skąd ta ' fala hejtu ' z Waszej strony, skoro znacie sie lepiej to możecie mi doradzić co na początek, bo mój skuter mnie nie zadowala, dlatego chce cos mocniejszego.<br><hr>Natuuvlog<br>
Jeśli się na tym nie znasz to skonsultuj swój wybór z kimś kto się na tym zna, a potem udzielaj takiej publicznej wypowiedzi.<br><hr>Stoppie
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 3/6/2013, 14:52

Komentatorzy napisał(a):Sam mam 15 lat, i mam skuter 50 ccm i mam zamiar za jakieś 1.5 roku sobie kupić Yamaha r6 nie marze o niczym innym niż ścigaczu.O ścigaczu marze odkąd miałem 7 lat ,wtedy mogłem tylko pomarzyć o takim czymś .Odrazy gdy usłyszę motor poprawia mi się humor.Wole mieć coś co zostanie ze mną do śmierci niż mieć fałszywych przyjaciół<br><hr>didi<br>
Noo i myślisz ze w wkieku 17lat rodzice pozwolą Ci kupic R6-ke ? Skąd kase weźmiesz, bo jeśli masz kasiastych starych to niech Ci kupią salonówke od razu... Chłopie czy marzysz o ścigaczu od roku czy od 10 lat to nie ważne. Ważne, co masz w głowie. Wspomne słowa wyżej wypowiadanego kolegi. "dobrze ze prawko jest od 24"
Sam ukończyłem 18 i zdaję na A2 teraz i mi to bardzo się podoba, chociaż szkoda bo też miałem V-Stroma 650 na oku lub CBF ale trudno trzeba poczekać dwa lata, a widząc takich NAPALEŃCÓW jak Ty to nawet od 30-stki bym zrobił prawko...<br><hr>czlowieku myśl
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 3/6/2013, 14:52

Komentatorzy napisał(a):Natuuvlog
Nie denerwujcie się tak, że powiedziałam o tych motocyklach, jak mówiłam że dobrze sie jeszcze na tym nie znam, bo od niedawna się tym interesuję. Nie wiem skąd ta ' fala hejtu ' z Waszej strony, skoro znacie sie lepiej to możecie mi doradzić co na początek, bo mój skuter mnie nie zadowala, dlatego chce cos mocniejszego.<br><hr>Natuuvlog<br>
Wiesz chociaż jak zmienia się biegi w motorze ???
125 i to tylko w 4t bo 125 w 2 suwie to by ją ściągało....<br><hr>Szymon
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 3/6/2013, 14:54

Komentatorzy napisał(a):Natuuvlog
Nie denerwujcie się tak, że powiedziałam o tych motocyklach, jak mówiłam że dobrze sie jeszcze na tym nie znam, bo od niedawna się tym interesuję. Nie wiem skąd ta ' fala hejtu ' z Waszej strony, skoro znacie sie lepiej to możecie mi doradzić co na początek, bo mój skuter mnie nie zadowala, dlatego chce cos mocniejszego.<br><hr>Natuuvlog<br>
Fala hejtu wynika z Twojej całkowitej niewiedzy.
Zakładam że nigdy nawet nie siedziałaś na R1 czy Kawie, ale są to już motocykle stricte wyścigowe, których moc jest tak wysoka że nie trzeba być dawcą żeby zrobić sobie krzywdę.
Na taką maszynę potrzeba naprawdę dużego doświadczenia bo pomimo na prawdę potężnej mocy, sterowanie nimi nie należy do najprostszych.
3s do setki, 180km mówi samo za siebie, jeden zakręt i może Cię nie być.
Na pierwszy prawdziwy motocykl polecam Ci jakąś yamahę r125 lub hondę cbr 125, ogólnie mówiąc.. coś o pojemności do 125 ccm ;) Pozdrawiam<br><hr>Adam
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 3/6/2013, 14:55

Komentatorzy napisał(a):Natuuvlog
Nie denerwujcie się tak, że powiedziałam o tych motocyklach, jak mówiłam że dobrze sie jeszcze na tym nie znam, bo od niedawna się tym interesuję. Nie wiem skąd ta ' fala hejtu ' z Waszej strony, skoro znacie sie lepiej to możecie mi doradzić co na początek, bo mój skuter mnie nie zadowala, dlatego chce cos mocniejszego.<br><hr>Natuuvlog<br>
Komentatorzy napisał(a):na początek zrób A1 i kup 125 a jeśli już to 250 ale na początek 125 z głową ci starczy... chciałaś rady to masz<br><hr>Seba<br>
A kto powiedział, że ja chcę kupić od razu yamahe? hahahaa, powiedziałam że najbardziej mi się podoba więc słuchajcie dokładnie a potem hejtujcie ;]<br><hr>Natuuvlog
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 3/6/2013, 14:57

I dobrze. Mówi "jak podrosnę", to niech podrośnie i kupi. Nie wiem o co się czepiacie. Jeszcze pewnie zanim kupi to pojeździ sprzętami kolegów by stwierdzić czy jej pasuje. W sumie to dziewczyna, więc nawet jeśli kupi ten motocykl to raczej nie będzie szaleć tylko ładnie wyglądać jak to na ich rozumowanie :)

PS. Niezła **** z niej.<br><hr>wheelie-man
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 3/6/2013, 15:01

Komentatorzy napisał(a):Natuuvlog
Nie denerwujcie się tak, że powiedziałam o tych motocyklach, jak mówiłam że dobrze sie jeszcze na tym nie znam, bo od niedawna się tym interesuję. Nie wiem skąd ta ' fala hejtu ' z Waszej strony, skoro znacie sie lepiej to możecie mi doradzić co na początek, bo mój skuter mnie nie zadowala, dlatego chce cos mocniejszego.<br><hr>Natuuvlog<br>
Komentatorzy napisał(a):na początek zrób A1 i kup 125 a jeśli już to 250 ale na początek 125 z głową ci starczy... chciałaś rady to masz<br><hr>Seba<br>
Komentatorzy napisał(a):A kto powiedział, że ja chcę kupić od razu yamahe? hahahaa, powiedziałam że najbardziej mi się podoba więc słuchajcie dokładnie a potem hejtujcie ;]<br><hr>Natuuvlog<br>
Powiedziałaś jeszcze, że swój wybór kierujesz kolorem motocykla (zapewne też stylistyką). To akurat najmniej ważna kwestia wyboru PIERWSZEGO motocykla, więc zmień hierarchię wartości zanim wsadzą Ci poradnik technik motocyklowych do trumny. Motocykl to nie samochód. Kiedyś słyszałem ciekawe porównanie - jazda motocyklem, a samochodem to jak kierowanie śmigłowca, a samolotu na autopilocie. Pozdrawiam.<br><hr>Stoppie
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 3/6/2013, 15:02

Komentatorzy napisał(a):Natuuvlog
Nie denerwujcie się tak, że powiedziałam o tych motocyklach, jak mówiłam że dobrze sie jeszcze na tym nie znam, bo od niedawna się tym interesuję. Nie wiem skąd ta ' fala hejtu ' z Waszej strony, skoro znacie sie lepiej to możecie mi doradzić co na początek, bo mój skuter mnie nie zadowala, dlatego chce cos mocniejszego.<br><hr>Natuuvlog<br>
Komentatorzy napisał(a):na początek zrób A1 i kup 125 a jeśli już to 250 ale na początek 125 z głową ci starczy... chciałaś rady to masz<br><hr>Seba<br>
Komentatorzy napisał(a):A kto powiedział, że ja chcę kupić od razu yamahe? hahahaa, powiedziałam że najbardziej mi się podoba więc słuchajcie dokładnie a potem hejtujcie ;]<br><hr>Natuuvlog<br>
Nie traktuj tego jako hejt, bo raczej przyznasz że masz z motocyklami małe doświadczenie co łatwo zauważyliśmy i stąd takie komentarze.
My tylko doradzamy jakiego motocykla jako pierwszego lepiej nie kupuj ;)<br><hr>Adam
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 3/6/2013, 15:09

Komentatorzy napisał(a):nie wiem za bardzo czego się laski czepiacie. ot baja sobie o swoich marzeniach i tyle. przecież nie mówi, że przymierza się do kupowania, że jeśli zacznie to od erłana. mówi, że się jej podobaja i tyle. wielkie halo. któremu dzieciakowi nie podobają się wyczynowe samochody czy motocykle? od razu trzeba po nich jechać i zabijać w nich marzenia? ogarnijcie :/ ps: poza tym nikt nie zauważył, że dobrze wam życzy wszyscy pro - żebyście się nie pozabijali na waszych wypaśnych motungach. o damn, patrze i po mordach bym lał jeno<br><hr>fu<br>
Nie zapomnij uwzględnić, że najczęściej wyśmiewają Ci, którzy motocykla nie mają, bo albo im ktoś zabrania, albo nie mają pieniędzy. Czysta polska zazdrość. Do tego niestety nawet na tym serwisie wielu użytkowników to potoczne "gimbusy."<br><hr>Stoppie
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 3/6/2013, 15:13

Jak jeszcze nie jezdzilam jako kierowca..to tez moim marzeniem bylo ZX10R..poszlam na prawko..pojezdzilam kilkoma sprzetami i kupilam zupelnie co innego niz mi sie marzylo..bo teraz po tych 4sezonach wiem, ze ZX10 nie bede dosiadac..600 mi w zupelnosci wystarcza..rzucacie sie do mlodej jak byscie sami nie byli w jej wieku i nie marzyli o lsniacych i szybkich sprzetach..zapomnial wol jak cieleciem byl..jezeli sa wsrod komentatorow prawdziwi znawcy..napiszcie prv do mlodej i wyjasnijcie jak maja sie umiejetnosci do pojemnosci...
LwG<br><hr>motoGirl
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 3/6/2013, 15:21

Komentatorzy napisał(a):Ja osobiście mam 15 lat, też chcę na 18 zrobić A2, ale motocykl to 250 ccm max, moim zdaniem tylko idioci porywają się na pojemności większe niż szklana butelka tymbarka. Ja osobiście wybrałbym Honde cbr 125 lub 250r, lub jakiegoś kawasaki, np baby ninja. Dziewczę się naoglądało Ghost Ridera i myśli, że da radę, zaledwie 2 lata temu brat dał mi spróbować przejechać się po podwórku motocyklem, nie mogłem nawet go udźwignąć a co dopiero dziewczyna z pedikiurem i po kosmetyczce!<br><hr>Składak<br>
Komentatorzy napisał(a):Święta prawda taka R1 waży 174kg, a nowsze generacje 200kg, gdzie dobrze zbudowanemu mężczyźnie jest nieraz trudno podnieść motocykl. Co gdyby motocykl ją przygniótł ? np. rozgrzany silnik dotyka ciała bo owiewki padły ?? Ciekawe przeżycie...<br><hr>Cezikos<br>
Drogi kolego, nie wiem czy jezdzisz..czy nie jezdzisz..czy co tam robisz.. mam Honde CBR 600..i jak sie przewraca to ja podnosze..a waze prawie cale 50kg i w kapeluszu mierze 160cm
a jezeli dobrze zbudowany mezczyzna sobie nie radzi z podnoszeniem moto..to niech sie go nie tyka ;)<br><hr>motoGirl
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 3/6/2013, 15:22

Panowie, Panowie ... Czy ktoś widział kiedyś żeby kobieta jeździła do odcinki? (Owszem zdarzają się takie i jeden raz miałem okazję pościgać się spod świateł.) Dla kobiet jazda na 125, 600, 1000 czy czymś większym będzie mieć podobny charakter. Przynajmniej na R1 jest mniejszy problem z biegami, wystarczy jeździć na pierwszym biegu. Mówicie że to nie pasja tylko chęć lansu. No nie mówcie że wy się nie lansujecie. @Natuuvlog, jeżeli rodzice nie chcą Ci kupić motocykla, to albo czeka Cie dużo pracy albo bogaty sponsor d; <br><hr>Kamil
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 3/6/2013, 15:55

Większość osób siedzących na tym forum zna się na rzeczy i dobrze Ci radzą dziewczyno, wybieranie erłana lub właśnie 10 na pierwsze moto to czysta głupota, kup coś klasy 250cm3 i na początek mocy Ci nie zabraknie, Zeby jezdzic litrem trzeba miec na prawde sporo umiejętności więc tego bym Ci nie polecał, ja jeżdżę na zx9r a nie jest to mój pierwszy motocykl i ostatnio miałem szlifa przez trochę piasku na zakręcie, więc mierz siły na zamiary. Pozdrawiam:)<br><hr>gizmo123
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 3/6/2013, 16:07

dziewczynka jest zainspirowana motocyklami bo lubi to jak inni jeżdżą i chce motocykl który BĘDZIE ŁADNIE WYGLĄDAŁ.!! proszę dla niej na razie to 50 cm3 chodź nie wiem czy i to nie jest za dużo.;) niech się troszkę poduczy i dowie na ten temat a nie odrazy o 1000 cm3 mówi.;) pozdo LwG.!<br><hr>domi
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 3/6/2013, 16:37

kolejne dziecko, ktore jara sie obrazkami typu "spojrz mi w oczy i obiecaj ze nie zabijesz". Dziewczyno pasji nie trzeba pokazywac na prawo i lewo. Skoro kierujesz sie kolorami motocykla to pozdro... żeby sie wyróżniał?! No błagam Cie.... żal.<br><hr>kobietowiec
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 3/6/2013, 16:38

"Zaczęłam patrzeć na innych.."
Patrz na siebie a nie na innych...to, że ktoś kocha motocykle to nie znaczy, że jak Tobie się podobają to od razu pasja, bo z czasem może to po prostu minąć. Nie naciągaj rodziców na motocykl i im się nie dziw, że nie pozwalają... naciągaj ich jak już na jakiś MOTOROWER i jeśli zgodzą to po jakimś czasie dopiero zacznij myśleć o motocyklu, ale też nie od razu r1 czy Zx10r tylko jakaś sto dwudziestkapiątka albo 250 i to w zupełności wystarczy.<br><hr>Hms
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 3/6/2013, 16:44

boszzzz..ale z was betony...laska nic nie wie o motocyklach, pewnie nie wie czym różni się 10koni mechanicznych od 200, ani co znaczy 3sek do sety a 10sek do sety...poogladała na necie motocykle, spodobał jej sie wizualnie i chciała bym go mieć. zachowujecie sie jakbyście dziewczyn nie mieli. taka juz kobieca logika. A wy tu elaboraty ze sie zabije ze to tamto, zakret i cie nie ma...zejdźcie na ziemie bo droga od chce kupic motocykl a kupie motocykl jest bardzo długa. A to własnie od dumny facet dla którego 125, czy 250 wyglada jak źrebak zaczynaja przygode od lytra...takze ogarnijcie bo jestescie bardziej żałośni niź sami uważacie za taką ta dziewczyne.<br><hr>Trololoo
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 3/6/2013, 16:48

dzises fakin krajst toc tysiac na babe to za duzy... zreszta moto nie dla kobiet ;]<br><hr>King is only one yamaha R1
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 3/6/2013, 17:14

Każdy normalny motocyklista powie, że na poczatek trzeba się nauczyć jeździć przez sezon może dwa. Jak już widzę inni się wypowiedzieli podobnie, motocykl z 400 pojemności ma naprawde bardzo dużo mocy jak na początek i moim zdaniem jest w sam raz. Jeżeli chcesz być motocyklistką to nie kupuj motocykla bo jest ładny, drogi albo potężny bo to jest raczej szpan niż kochanie moto. Co do wyglądu to nawet 250 , 300 czy właśnie 400 (nowsze) przebijają "pięknem" nawet tą słynną R1 (która powinna być dla wprawionych motocyklistów). Jesteś dziewczyną więc powinnaś zwrócić uwagę również na wagę pierwszego motocykla (jak Ci się położy gdzieś na odludziu to będziesz musiała dać sobie sama radę ;) oczywiście moto lżejsze lepiej się kontroluje przy mniejszych prędkościach itp ;)<br><hr>Jack Daniel's
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Komentarze do artykułów na Ścigacz.pl



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości




na gr