Zobacz wątek - <i>[Aktualności]</i> Yamaha R1 na pierwszy motocykl dla...
NAS Analytics TAG

[Aktualności] Yamaha R1 na pierwszy motocykl dla...

Komentarze użytkowników
_________

Postprzez Komentatorzy » 8/8/2013, 23:51

Komentatorzy napisał(a):Natuuvlog
Nie denerwujcie siÄ™ tak, że powiedziaÅ‚am o tych motocyklach, jak mówiÅ‚am że dobrze sie jeszcze na tym nie znam, bo od niedawna siÄ™ tym interesujÄ™. Nie wiem skÄ…d ta ' fala hejtu ' z Waszej strony, skoro znacie sie lepiej to możecie mi doradzić co na poczÄ…tek, bo mój skuter mnie nie zadowala, dlatego chce cos mocniejszego.<br><hr>Natuuvlog<br>
Komentatorzy napisał(a):na początek zrób A1 i kup 125 a jeśli już to 250 ale na początek 125 z głową ci starczy... chciałaś rady to masz<br><hr>Seba<br>
Mysle ze dla niej jak na poczatek 125 to za duza moc.. Sama zaczynalam od skutera, 4 miesiece jezdze rg i jak na razie to mi wystarcza mysle nad czyms mocniejszym ale dam sobie jeszcze troche czasu. Raz jechalam za kiera Kawasaki gpz500 i mi sie na prawde odechcialo takiej mocy.. a co dopiero r1. Po prostu za molo jestem doswiadczona :) i rada dla tej dziewczyny nie patrz na wyglad tylko na moc :) <br><hr>Paula.
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 9/8/2013, 00:22

Dziewczyna ma nasrane i nierowno wymieszane :) tez mi sie podobaja rozne motocykle ale nie patrze na wyglad tylko na moc. Gdybym miala z garem to wsiadlabym bezmyslnie np na r1 i zapewne przy pierwszej lepszej okazji bym sie zabila bo jestem za malo doswiadczona.. ''mam skuter ale mnie nie zadowala'' hahah :D ja pier***.. dziewczyno ogarnij. Nie patrzy sie na wyglad tylko na moc (Dobra rada dla cb). Myslisz ze to takie proste jak ci sie wydaje patrzac na motocyklistow? to sie grubo mylisz. Jesli na prawde w przyszlosci bd chciala jezdzic na jakims motocyklu to zacznij np od suzuki rg to jest 80 na sam poczatek ci wystarczy.<br><hr>Pusia
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 26/7/2014, 17:19

Heej ;D Mam 14 lat ;D i chciałabym kupić sobie motocykl... Jeździłam na Simsonie mojego taty i na crossie. Mam 168 waże 56 lg i Yamahe R1 też miałam ;D ale jak ta pusta dziewczyna wsiądzie to pierwszy zakręt i bum... Zginie odrazu widać że jaja sobie robi i tyle :D Pozdro LwG<br><hr>weronika LwG
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Poprzednia strona


Powrót do Komentarze do artykułów na Ścigacz.pl



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 28 gości




na górê