Zobacz wÄ…tek - kandydaci VIP
NAS Analytics TAG

kandydaci VIP

VIP Åšcigacz.pl
_________

Postprzez rosiboj » 24/8/2016, 22:00

Czester napisał(a):Waluś, młody jesteś i do góry sikasz.


tez bys chcial :D

Wydaje mi sie, ze dawanie komus VIP bo jest zajebisty to troszke malo, byl modem, adminem .. fajnie i wielkie dzieki, tylko dlaczego nie skonczyl jako vip a user?
Tysiąc serc jedno bicie one direction ponad życie
Avatar użytkownika
rosiboj
Moderator
 
Posty: 2217
Dołączył(a): 8/3/2012, 15:29
Lokalizacja: mam wiedziec?


Postprzez Walenty » 24/8/2016, 22:16

Skoro to taki fajny chłopak to powiedz mu że jest brany pod uwagę, niech pokaże klasę. To nie powinno być trudne, skoro 95% forum to takie zerowce.

Potencjalnych kandydatów nie przybywa, a ja chętnie zmienię zdanie.
Watch out, we got a badass over here!
Avatar użytkownika
Walenty
Moderator
 
Posty: 3602
Dołączył(a): 14/2/2012, 16:28
Lokalizacja: SKL


Postprzez Czester » 25/8/2016, 08:07

Nawet nie zamierzam mu o tym mówić, bo on ma na to i tak wyje****. To była moja własna inicjatywa.
Skończył jako user a nie VIP z powodu, który opisałem powyżej. Ale nic to, skoro taka Wasza wola, to dla mnie tematu nie było.
Wypadki chodzÄ… po ludziach, ludzie po wypadkach nie zawsze.
Avatar użytkownika
Czester
Administrator
 
Posty: 4656
Dołączył(a): 23/5/2009, 05:14
Lokalizacja: Suwałki

Postprzez Leg1oN » 25/8/2016, 11:38

Czester napisał(a):Waluś, młody jesteś i do góry sikasz. Kiedy większości z Was jeszcze nie było na forum, Szafa był tu modem, a później adminem. Do czasu idiotycznego sporu z Marcinem (notabene wówczas również adminem). Od tamtej pory przestał się tu udzielać, a szkoda, bo ma wiedzę i niezły skill. Gość ma szacunek na StuntPoland i 95% tego forum nawet mu do pięt nie dorasta. Prawda jest taka, że lwia cześć userów to gimbo-pianobijco-onaniści i wcale nie dziwię się jego podejścia. Sami chyba pamiętacie, że nie tak dawno sam byłem chyba gorszy. Ale skoro wiecie lepiej, to niech będzie po Waszemu.


z tym się zgodzę. Szafa zważając na wiele aspektów to bardziej VIP scigacz.pl niż większość z nas...
przy tym miałem okazje go poznać i to na prawdę spoko koleś..
Avatar użytkownika
Leg1oN
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2533
Dołączył(a): 16/6/2006, 14:02
Lokalizacja: Kłodawa/Poznań

Postprzez rosiboj » 25/8/2016, 22:57

Spoko, nie znam go to tylko zapytalem. Robta co chceta
Tysiąc serc jedno bicie one direction ponad życie
Avatar użytkownika
rosiboj
Moderator
 
Posty: 2217
Dołączył(a): 8/3/2012, 15:29
Lokalizacja: mam wiedziec?

Postprzez Czester » 27/8/2016, 23:18

rosiboj napisał(a):Spoko, nie znam go to tylko zapytalem. Robta co chceta

Jako Eneasz jakoś go znałeś, w nowym obliczu udajesz greka?
Wypadki chodzÄ… po ludziach, ludzie po wypadkach nie zawsze.
Avatar użytkownika
Czester
Administrator
 
Posty: 4656
Dołączył(a): 23/5/2009, 05:14
Lokalizacja: Suwałki

Postprzez rosiboj » 28/8/2016, 15:08

Obrazek
Tysiąc serc jedno bicie one direction ponad życie
Avatar użytkownika
rosiboj
Moderator
 
Posty: 2217
Dołączył(a): 8/3/2012, 15:29
Lokalizacja: mam wiedziec?

Postprzez sepo » 29/8/2016, 09:23

Czester dawaj VIPa Szafie i nie sluchaj pierrdolenia. Kiedys VIPy mialy byc przyznawane ludziom ktorzy pojawiali sie na imprezach na ktorych byl scigacz, znali sie i laczylo ich cos wiecej niz pisanie na forum...
Szafa stracil VIPa przy zmianie ekipy rzadzacej. Czasami jest tak, ze wladze dostaja ludzie ktorzy nie powinni i potem z forum znikaja wartosciowi ludzie.
Hornet-->929-->954-->DRZ 400 SM k6 | http://bikepics.com/members/sepo/
Avatar użytkownika
sepo
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1587
Dołączył(a): 6/11/2007, 20:06
Lokalizacja: ZÄ…bki

Postprzez madcap » 31/8/2016, 11:58

mnie nie wadzi.
nawet wolę by konflikt był tu niż na publicznym
(...) Jeżeli w CV napiszesz "2012-2014: sommelier - freelancer" to nikt się nie domyśli, że dwa lata chlałeś z rozpaczy po utracie poprzedniej pracy.
Avatar użytkownika
madcap
Administrator
 
Posty: 5894
Dołączył(a): 26/5/2009, 19:03
Lokalizacja: wieje wiatr?

Postprzez kravec » 31/8/2016, 21:21

Konflikty Szafy z resztą forum były bez sensu. Trochę naodwijał rzeczywiście- poprzesadzał trochę, ale bez wielkiej lipy. Zwróciliśmy mu uwagę, ja postawiłem się przeciwko niemu i poleciał ciężki foch. Trudno. Od tego czasu kontakt nam się całkowicie urwał.
Z tego co go poznałem i z tego co porobił na tym forum (dociekliwi mogą popatrzeć choćby na tematy poprzyklejane w piździkach, do tego mocno działał z mechaniką małych pojemności) jestem jak najbardziej na tak. Jak dla mnie był, jest i będzie VIP'em tego forum, a krótki gorszy okres tego nie przekreśla (według mnie). Tak samo nie wyobrażam sobie podchodzenia na zasadzie- "obraził mnie, nie lubimy się więc będę na nie dla zasady".

Poza tym- nie wiem czy jeździ dalej czy nie, ale niejednego byśmy się mogli od niego (i jego kuzyna z resztą) nauczyć.

Jestem na TAK.
Avatar użytkownika
kravec
Administrator
 
Posty: 5571
Dołączył(a): 30/8/2006, 16:14
Lokalizacja: Pabianice

Postprzez Czester » 31/8/2016, 21:26

Jeździ. Nakurwia na torze i terroryzuje Poznań.

Tak więc kolegialną decyzją zmieniam mu status na VIP.
Wypadki chodzÄ… po ludziach, ludzie po wypadkach nie zawsze.
Avatar użytkownika
Czester
Administrator
 
Posty: 4656
Dołączył(a): 23/5/2009, 05:14
Lokalizacja: Suwałki

Postprzez Walenty » 31/8/2016, 21:35

Klęska zuchy, ale przynajmniej istnieje jakaś opozycja xD
Watch out, we got a badass over here!
Avatar użytkownika
Walenty
Moderator
 
Posty: 3602
Dołączył(a): 14/2/2012, 16:28
Lokalizacja: SKL

Postprzez Leg1oN » 2/9/2016, 11:23

senekkorzenna napisał(a):Uważam że VIP/a/ powinna mieć ta osoba która może i potrafi pomóc lub sensownie doradzić.
W tej formie jaka jest obecnie to nic innego jak towarzystwo wzajemnej adoracji.
PS.to że ktoś się z kimś spotyka czy bierze udział w imprezach/a widziałem filmiki z takich koleżeńskich imprez/ nie robi z niego faktycznego VIP tylko kolesia od balangi.


w realnym świecie VIP to coś co można kupić, często nie ma nic wspólnego z "wartością merytoryczna osoby"
od zawsze status VIP na tym forum funkcjonował jako koło wzajemnej adoracji, ja osobiście nie widzę nic w tym złego. VIP był przyznawany osobą które można było spotkać niejednokrotnie na spotach, tym które przysłużyły się forum w taki czy inny sposób a najczęściej tym co te osoby łączy była/jest jakaś forma znajomości (wirtualna, telefoniczna itd). Osobiście też nie przypominam sobie osoby wśród VIPów która nie znała się na branży, nie potrafiła pomóc i doradzić. Oczywiście "środki wyrazu" były różne wśród nich.
Co do Szafy to niewielu miało okazje poznać tylu ludzi z forum a co najważniejsze reprezentować portal na różnych eventach jak wyżej wspomniany. Ja jako osoba która jeździ na dwóch kołach od pewnie z 20 lat chciałbym posiąść choć połowę wiedzy jaką ma Szafa na temat panowania nad motocyklem, nie wspominając o ogólnej wiedzy nt. motocykli.
Avatar użytkownika
Leg1oN
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2533
Dołączył(a): 16/6/2006, 14:02
Lokalizacja: Kłodawa/Poznań

Postprzez sepo » 2/9/2016, 15:31

Senek to co Ty uwazasz a to jak cos funkcjonowalo to 2 rozne sprawy. Uwazasz tak bo tak Ci wygodniej.
Hornet-->929-->954-->DRZ 400 SM k6 | http://bikepics.com/members/sepo/
Avatar użytkownika
sepo
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1587
Dołączył(a): 6/11/2007, 20:06
Lokalizacja: ZÄ…bki

Postprzez Czester » 3/9/2016, 09:02

Senek, obudź się, przecież Marcin cały czas ma VIP-a.
Odnośnie "ataków" Szafy na Rometa to, nie wiem czy pamiętasz, że również ja i Rossavu braliśmy w tym czynny udział. Ale to wszystko było dla zgrywu w ramach pewnej strony internetowej, którą wówczas współtworzyliśmy. Teksty były tam tak prześmiewcze, że chyba nawet dziecko z downem by się kapnęło, że to nie było na poważnie.
Wypadki chodzÄ… po ludziach, ludzie po wypadkach nie zawsze.
Avatar użytkownika
Czester
Administrator
 
Posty: 4656
Dołączył(a): 23/5/2009, 05:14
Lokalizacja: Suwałki

Postprzez Czester » 3/9/2016, 16:55

A Ty jak zwykle bierzesz wszystko do siebie. Trochę luzu nie zaszkodzi. Czy przypominasz żebym Cię kiedykolwiek obraził?
Wypadki chodzÄ… po ludziach, ludzie po wypadkach nie zawsze.
Avatar użytkownika
Czester
Administrator
 
Posty: 4656
Dołączył(a): 23/5/2009, 05:14
Lokalizacja: Suwałki

Postprzez Czester » 3/9/2016, 23:18

Ehh Senek, jak ciężko się nam porozumieć. Wszystko z mojej strony odbierasz jako atak na Ciebie. Ostatnie zdanie napisałem w kontekście zdania o dziecku z downem. Do nikogo Cię nie porównuję, nie obrażam Ciebie ani Ty mnie i może tym optymistycznym akcentem zakończmy ten offtop.
Wypadki chodzÄ… po ludziach, ludzie po wypadkach nie zawsze.
Avatar użytkownika
Czester
Administrator
 
Posty: 4656
Dołączył(a): 23/5/2009, 05:14
Lokalizacja: Suwałki

Postprzez madcap » 22/9/2016, 20:30

senekkorzenna napisał(a):(...)Na forum od pewnego czasu jest sielanka i nawet kaai popuścił ,więc nie interpretuj jako wycieczkę w twoja stronę moich wpisów(...).

Fakt, ostatnio poza reklamami wieje nudÄ….
Nie ma kogo obdzielić klapsem :evil: .
Ale zrzucam to na pogodÄ™.
Poczekamy do zimy, to pewnie znów się rozkręci.
(...) Jeżeli w CV napiszesz "2012-2014: sommelier - freelancer" to nikt się nie domyśli, że dwa lata chlałeś z rozpaczy po utracie poprzedniej pracy.
Avatar użytkownika
madcap
Administrator
 
Posty: 5894
Dołączył(a): 26/5/2009, 19:03
Lokalizacja: wieje wiatr?

Postprzez Czester » 15/1/2017, 08:18

Zgłaszam kolejną kandydaturę - motoluka
Argumentował nie będę, bo nie i hooy.
Rozpoczynamy głosowanie 3,2,1 start!
Wypadki chodzÄ… po ludziach, ludzie po wypadkach nie zawsze.
Avatar użytkownika
Czester
Administrator
 
Posty: 4656
Dołączył(a): 23/5/2009, 05:14
Lokalizacja: Suwałki

Postprzez suhy-19 » 15/1/2017, 09:51

jestem na tak i tez nie będę argumentował :P
aprilia RSV4
Avatar użytkownika
suhy-19
Moderator
 
Posty: 2660
Dołączył(a): 18/12/2012, 13:35
Lokalizacja: DLW

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do VIP Ścigacz.pl



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości




na górê