Zobacz wątek - kandydaci VIP
Advertisement
NAS Analytics TAG

kandydaci VIP

VIP Ścigacz.pl
_________

kandydaci VIP

Postprzez leff » 8/12/2012, 19:32

dobra, jak napisalem na innym kaciku, wnioskuje o VIP'a dla Kaai, uwazam, ze przy wykorzystaniu wiedzy tego usera pozwoli to na stonowanie jego wypowiedzi - jesli nie sam bede wnioskowal o odebranie mu tego statusu







panowie aby był burdel nieco mniejszy, wydzieliłem kilka postów jako nowy temat.
jak sama nazwa wskazuje dotyczy kandydatów na status członka klubu małego pisiorka.
sami wiemy czytając posty czy ktoś jest czytacz czy jeżdżący.
i by uniknąć dyskusji na zasadzie "bo tak".
wniosek do kur niosek i jakiś komentarz.
zaznaczam, że decyzja jest kolegialna.
możemy też tworzyć odrębnie tematy na zasadzie ankiety, wasza decyzja.
m.
Twoj podpis jest za dlugi
Avatar użytkownika
leff
ZlyCzlowiek
 
Posty: 4443
Dołączył(a): 30/9/2008, 09:22
Lokalizacja: sercem WX


Postprzez Black-Ghost » 8/12/2012, 19:44

Oby się chłopak uspokoił. Kiedyś miałem do niego zaufanie ale je nadwyrężył. Może status Vip go zmotywuje.
Avatar użytkownika
Black-Ghost
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 4635
Dołączył(a): 4/12/2010, 17:47
Lokalizacja: Oświęcim(KOS)


Postprzez Black-Ghost » 9/12/2012, 15:19

To już decyzja adminów. ;)
Avatar użytkownika
Black-Ghost
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 4635
Dołączył(a): 4/12/2010, 17:47
Lokalizacja: Oświęcim(KOS)

Postprzez Black-Ghost » 9/12/2012, 17:12

Leff również irytuje mnie jego postawa i chyba należy mu się warn co by się opamiętał że forum to nie przerwa miedzy lekcjami w szkole. Gadałem z Sewerynem i puki co mamy poczekać. Jak sprowokuje jeszcze jedną kłótnie wtedy damy mu warna!
Avatar użytkownika
Black-Ghost
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 4635
Dołączył(a): 4/12/2010, 17:47
Lokalizacja: Oświęcim(KOS)

Postprzez Seba_ER5 » 9/12/2012, 17:21

Ludy? Jaki WIP :) za co? Warn 1 drugi 3 ban na kilka tygodni. Przy drugim warnie napisac ze jeszcze jeden i ban na tydzien. Proste. Nie jest tak w regulaminie?
Avatar użytkownika
Seba_ER5
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 5220
Dołączył(a): 27/8/2007, 19:58

Postprzez melvin » 15/12/2012, 02:22

rozdajecie te vipy jak pojechani...
luzu trochę, VIP to przywilej dla wybranych na tym forum a nie etap w zdobywaniu rang dla użyszkodników.
Niech się starają, niech kombinują udzielają się i proszą wtedy będzie to miało jakiś sens, VIP dawniej był dla grupy zaufanych ludzi którzy znali się osobiście i sporo o sobie wiedzieli, a nie dla osób które mają konto od 3lat i często piszą...
jeszcze nowi na stanowiskach moderatorów i adminółw (pozwalam sobie na to stwierdzenie bo pamiętam czasy kiedy moderowali to forum koneserzy tej sztuki), nie zmieniajcie starych zwyczajów.
VIP TO PRZYWILEJ!


PS. jest już temat Biała lista w dziale VIP i w nim podawane były kandydatury do grona VIPów
więc chyba komuś tu się warn należy...
DUŻO GAZU I SPRZĘGŁO OD RAZU! :twisted:
Avatar użytkownika
melvin
PierwszyOkrutny
 
Posty: 8393
Dołączył(a): 17/9/2007, 21:09
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Postprzez madcap » 15/12/2012, 13:34

zgadzam się z tobą melvin.
z tym, że zwróć uwagę, że wiele osób się wycofało.
mnie np z racji tego, że znaczną część czasu siedzę poza krajem trudno zweryfikować fejs tu fejs daną osobę.
biała lista
wiedziałem, że był jakiś temat o kandydaturach, tylko nie mogłem sobie przypomnieć który.
dzięki za przypomnienie
(...) Jeżeli w CV napiszesz "2012-2014: sommelier - freelancer" to nikt się nie domyśli, że dwa lata chlałeś z rozpaczy po utracie poprzedniej pracy.
Avatar użytkownika
madcap
Administrator
 
Posty: 5894
Dołączył(a): 26/5/2009, 19:03
Lokalizacja: wieje wiatr?

Postprzez madcap » 15/12/2012, 18:10

jeszcze 2 myśli

myśl 1.
melvin napisał(a):(...)Niech się starają, niech kombinują udzielają się i proszą wtedy będzie to miało jakiś sens(...)


jakoś nie zmienił się sposób nadawania statusu VIP z tej przyczyny


myśl 2.
melvin napisał(a):(...)VIP dawniej był dla grupy zaufanych ludzi którzy znali się osobiście i sporo o sobie wiedzieli, a nie dla osób które mają konto od 3 lat i często piszą... (...)


ale w jakiś sposób ci ludzie musieli się spotkać...
poza tym, czy jeśli nikt mnie nie widział z twarzy to znaczy, ze się nie nadaję? (choć wielu ludzi z portalu 3-miejskiego mnie widziało nie zdając sobie nawet sprawy z tego, gdy śmigałem bajkiem a potem stał zaparkowany w PORD w Gdańsku, całe szczęście, że w stresie nie potrafili powiązać twarzy z bajkem).
lub czy mam jechać do poznania na tor i wrzeszczeć: jestem taki a taki z forum?
inna opcja targi o2o w kaczogrodzie lub motobajzle w innych miejscowościach- tylko co jeśli mi praca nie pozwala?
bo albo jestem w trasie albo w domu, ale jak jestem w do mu to poświęcam go żonie, psu i pasji jaką jest jazda i wówczas mam głęboko w dupie tak naprawdę bzdurne marnowanie czasu w taki sposób.
podsumowując: argument, że się osobiście znamy jest z dupy wyciągnięty...

więc stosując głęboko zfalandyzowane podejście: to, żr kogoś nie widziałem w realu wcale nie swiadczy, ze nie jeździ.

co do stażu to popieram Senka.
(...) Jeżeli w CV napiszesz "2012-2014: sommelier - freelancer" to nikt się nie domyśli, że dwa lata chlałeś z rozpaczy po utracie poprzedniej pracy.
Avatar użytkownika
madcap
Administrator
 
Posty: 5894
Dołączył(a): 26/5/2009, 19:03
Lokalizacja: wieje wiatr?

Postprzez melvin » 15/12/2012, 22:24

1. nigdy nie byłem proszony o moderowanie.
2. wiem że to ciężka robota i wymagająca wiele wysiłku w rozpatrywaniu wszystkich problemów użytkowników, wiem to bo moderowałem kiedyś inne forum, a do tego jak pisałem pamiętam czasy kiedy gelo trr i sw robili porządki na forum a że z każdym z nich korespondowałem to co nieco wiem o tym jak ta praca na tym forum wygląda.
3. co do tego że ludzie się znają w realu to przykro mi że niektórzy nie mogą się ruszyć z domu i spotkać na imprezach takich jak np stuntGP... bo w większości przy okazji rozpoczęć sezonów czy takich imprez poznawali się w realu ludzie z forum...
4. Senek jak zwykle reagujesz z odrobiną przesadyzmu, każda opinia wymierzona mniej więcej w kierunku gdzie się pojawiasz jest przez Ciebie odbierana jako atak. pisałem Ci już wielokrotnie nie spinaj się bo to do niczego nie prowadzi.
5Mad argument że ludzie się znają osobiście nie jest z D wzięty, jest dobry a to że nie masz czasu albo okazji to już nie moja wina, widzisz to że znam osobiście ludzi którzy dawniej tu zasiadali przyniosło wiele pożytku nie tylko na forumowych stronach ale w życiu codziennym, min mój pobyt w UK miał miejsce tylko dzięki Mećkowi któego poznałem przez to forum...


btw. Senek nie wiem czemu jesteś tak negatywnie nastawiony do mojej osoby, mimo iż staram się Ci pomagać jeśli tylko jestem przy kompie gdy zadajesz mi pytania na gg, chyba świadczy to o tym że nie jestem takim skończonym ch*jem za jakiego mnie masz na stronach forum

POZDRO
DUŻO GAZU I SPRZĘGŁO OD RAZU! :twisted:
Avatar użytkownika
melvin
PierwszyOkrutny
 
Posty: 8393
Dołączył(a): 17/9/2007, 21:09
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Postprzez madcap » 15/12/2012, 22:55

melv, nie ma o co kopii kruszyć
w sumie i tak mamy podobne poglady, więc dobrze czasem popolemizować, bo otwiera się wówczas łeb na aspekty o których się nie pomyślało w ten lub sposób (o ile ma się niezakuty łeb).

a co do Senka, to ma już swoje lata, więc jest nieco innego wychowania, starszej daty (bez urazy Senek)
(...) Jeżeli w CV napiszesz "2012-2014: sommelier - freelancer" to nikt się nie domyśli, że dwa lata chlałeś z rozpaczy po utracie poprzedniej pracy.
Avatar użytkownika
madcap
Administrator
 
Posty: 5894
Dołączył(a): 26/5/2009, 19:03
Lokalizacja: wieje wiatr?

Postprzez Seba_ER5 » 15/12/2012, 23:02

Ja na oczy tylko Sepo widziałem bo mu jakiś stuff na moto sprzedałem :P.
Jak już by miał zgłosić kogoś na VIP to PrimoGhost'a. Nawiązałem z nim dość dobry kontakt i chłopak jest konkretny. Nikogo nie obraża i nie rzuca inwektywami. Za to zawsze stara się pomóc.
Avatar użytkownika
Seba_ER5
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 5220
Dołączył(a): 27/8/2007, 19:58

Postprzez Piankowy Marynarzyk » 21/12/2012, 17:24

Zgłaszam na VIPa Petera Stuntera.
Avatar użytkownika
Piankowy Marynarzyk
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 3040
Dołączył(a): 21/2/2007, 20:41
Lokalizacja: Kaliszfornia

Postprzez melvin » 21/12/2012, 18:12

on nie istnieje, to tylko legenda...
DUŻO GAZU I SPRZĘGŁO OD RAZU! :twisted:
Avatar użytkownika
melvin
PierwszyOkrutny
 
Posty: 8393
Dołączył(a): 17/9/2007, 21:09
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Postprzez kravec » 22/12/2012, 14:47

zniszczyłeś mi dzieciństwo Piotrze.... jeszcze dodaj że święty czerwony też nie istnieje i idę się wieszać

przepraszam za offtopika :*
Avatar użytkownika
kravec
Administrator
 
Posty: 5571
Dołączył(a): 30/8/2006, 16:14
Lokalizacja: Pabianice

Postprzez melvin » 22/12/2012, 15:10

powiedziałbym ci to, ale w trudnych chwilach podałeś mi kebaba więc jestem ci dozgonnie wdzięczny :)
DUŻO GAZU I SPRZĘGŁO OD RAZU! :twisted:
Avatar użytkownika
melvin
PierwszyOkrutny
 
Posty: 8393
Dołączył(a): 17/9/2007, 21:09
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Postprzez Black-Ghost » 31/8/2013, 20:20

Nie mam nic do Walentego. Za to że ma zawsze "Maść na ból dupy" pod ręką jestem ZA :)
Avatar użytkownika
Black-Ghost
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 4635
Dołączył(a): 4/12/2010, 17:47
Lokalizacja: Oświęcim(KOS)

Postprzez Vergon » 31/8/2013, 20:20

Tak jak pisałem jestem za.
Avatar użytkownika
Vergon
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 3302
Dołączył(a): 24/2/2010, 10:11
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Boshi » 31/8/2013, 20:26

I ja również. Żadnych problemów, spin, treściwe posty itd. No i ma uniwersalną maść :D
Zastrzeżenia na PW.
Avatar użytkownika
Boshi
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 2349
Dołączył(a): 22/7/2010, 16:21

Postprzez kravec » 31/8/2013, 21:38

Również jestem za.
Avatar użytkownika
kravec
Administrator
 
Posty: 5571
Dołączył(a): 30/8/2006, 16:14
Lokalizacja: Pabianice

Postprzez Vergon » 1/9/2013, 15:05

To już Wasza decyzja, nie wiem na jakiej zasadzie przydzielacie VIPy (co głównie o tym decyduje) poza kilkoma oczywistymi powodami, dla których pewnie też zaproponowałeś Walentego.
Jeden wnosi coś swoją wiedzą z zakresu motocykli, drugi humorem a trzeci jeszcze czymś innym - wziąłbym to pod uwagę.
Avatar użytkownika
Vergon
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 3302
Dołączył(a): 24/2/2010, 10:11
Lokalizacja: Warszawa

Następna strona


Powrót do VIP Ścigacz.pl



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości




na gr