Zobacz wątek - Jak mam zacząć przygodę z motocyklami?Pytania początkującego
NAS Analytics TAG

Jak mam zacząć przygodę z motocyklami?Pytania początkującego

Wszelkie dyskusje o motocyklach onroad.
Milośnikow enduro, crossu, skuterów motorowerów oraz motocykli o pojemności do 125 ccm zapraszamy do działów niżej.
_________

Postprzez Krmtzzz » 13/8/2012, 11:48

Hahhahahahhaha skun ty czlowieku chyba nie wiesz co piszesz... Moze powiesz ze jeszcze w pion od razu idzie i moc jest nie do ogarniecia ? Hhahahah. Czlowieku samym zwyklym odkreceniem to fazera (ktory jest lzejszy i mocniejszy) Mi podnosi delikatnie na kilka cm. Zeby dac na kolo bandziora to trzeba sie postarac (tak samo jak w innych moto tego typu), samym odkreceniem to zycze ci powodzenia.

NSR na pierwsze moto robiac pelne A (nie A1) to jest dopiero glupota. Cena nie wielka, koszt utrzymania o wiele wiekszy niz w przypadku takiej 500, ktora pali mniej i jest mniej klopotliwa.
Avatar użytkownika
Krmtzzz
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2077
Dołączył(a): 16/5/2010, 15:22
Lokalizacja: Rudnik n/Sanem


Postprzez Skun18 » 13/8/2012, 19:55

Krmtzzz napisał(a):Hahhahahahhaha skun ty czlowieku chyba nie wiesz co piszesz... Moze powiesz ze jeszcze w pion od razu idzie i moc jest nie do ogarniecia ? Hhahahah. Czlowieku samym zwyklym odkreceniem to fazera (ktory jest lzejszy i mocniejszy) Mi podnosi delikatnie na kilka cm. Zeby dac na kolo bandziora to trzeba sie postarac (tak samo jak w innych moto tego typu), samym odkreceniem to zycze ci powodzenia.

NSR na pierwsze moto robiac pelne A (nie A1) to jest dopiero glupota. Cena nie wielka, koszt utrzymania o wiele wiekszy niz w przypadku takiej 500, ktora pali mniej i jest mniej klopotliwa.



Jeździłeś kiedyś Bandziorem??:D masz racje łatwo nie jest go wywinąć do góry ale wystarczy że siedzi Ci ktoś z tyłu i masz wyzsze obroty to może Cie podwinąć do góry Co do mocy... Do ogarnięcia ale sądzę że nie dla kogoś kto nigdy nie miał żadnej styczności z jednośladami( oprócz rowerów)...
Avatar użytkownika
Skun18
Świeżak
 
Posty: 91
Dołączył(a): 7/2/2011, 14:17
Lokalizacja: Kraków


Postprzez Krmtzzz » 13/8/2012, 20:33

Jezdzilem 650 gdy chcialem go kupic i 600 kiedys tez jechalem. No z pasazerem to zmienia postac rzeczy, tylko ze nikt tu nie mowl o jezdzie z pasazerem. A tymbardziej o uczeniu sie jezdzic na moto z pasazerem jednoczesnie. I jesli juz podwinie z pasazerem to na pewno nie "wyrywa". Siadz na jakims sporcie litrowym to zobaczysz co oznacza pojecie "wyrywac na kolo".
Avatar użytkownika
Krmtzzz
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2077
Dołączył(a): 16/5/2010, 15:22
Lokalizacja: Rudnik n/Sanem

Postprzez Black-Ghost » 13/8/2012, 20:43

Hahaha Dobry jest ten temat :D A NSR 125 nie wyrywa czasem na koło z gazu? :D
Avatar użytkownika
Black-Ghost
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 4635
Dołączył(a): 4/12/2010, 17:47
Lokalizacja: Oświęcim(KOS)

Poprzednia strona


Powrót do Motocykle



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości




na górê