Zobacz wÄ…tek - <i>[biblioteka]</i> Boczo na temat: personalizacja motocykli
NAS Analytics TAG

[biblioteka] Boczo na temat: personalizacja motocykli

Komentarze użytkowników
_________

Postprzez Komentatorzy » 3/7/2012, 12:19

ŻAL AUTORA.<br><hr>LANSER
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 3/7/2012, 13:00

a własnie, ze taki zbiorniczek płynu hamulcowego jest fajny! . a tak swoją drogą to jesli robie cos przy motocyklu to tylko po to zeby jeszcze bardziej mnie fascynował;)<br><hr>and6
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 3/7/2012, 13:10

Jeśli kogoś stać na zbiorniczek za kilka stówek, a do tego posiadanie takiego cuda sprawia mu frajde to dlaczego ma sobie go nie kupić? Również jeśli ktoś chce mieć sportowe klamki, sety, czy jakies tam części z karbonu, to do cholery w czym jest problem? Niewiem o co chodzi autorowi tekstu, ale mi to przypomina "naszą" starą polską mentalność... no ale to tylko moje zdanie.<br><hr>gsxR750
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 3/7/2012, 14:08

haha Boczo przywalił między oczy wiejskim tuningowcom prawdą o nich, i teraz się buntują swoim - a dlaczego nie-e?
brawo Boczo! popieram Cię stary, wieszanie bzdetów na 2oo to wsiurstwo i tyle!<br><hr>zynek
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 3/7/2012, 14:34

Komentatorzy napisał(a):haha Boczo przywalił między oczy wiejskim tuningowcom prawdą o nich, i teraz się buntują swoim - a dlaczego nie-e?
brawo Boczo! popieram Cię stary, wieszanie bzdetów na 2oo to wsiurstwo i tyle!<br><hr>zynek<br>
Landrynkowe perelki pozamiatane. Ja rozumiem jakies protektory czy oslony jak ktos ostro smiga. Ale wieszanie chinskiego gowna gdzie sie da to porazka.<br><hr>zxer
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 3/7/2012, 15:44

Komentatorzy napisał(a):haha Boczo przywalił między oczy wiejskim tuningowcom prawdą o nich, i teraz się buntują swoim - a dlaczego nie-e?
brawo Boczo! popieram Cię stary, wieszanie bzdetów na 2oo to wsiurstwo i tyle!<br><hr>zynek<br>
Komentatorzy napisał(a):Landrynkowe perelki pozamiatane. Ja rozumiem jakies protektory czy oslony jak ktos ostro smiga. Ale wieszanie chinskiego gowna gdzie sie da to porazka.<br><hr>zxer<br>
No wlasnie. Jest roznica pomiedzy czyms ze smakiem a wiejskim lansem i "bizuteria motocyklowa" (co to w ogole za slowo???)
A milosnicy LEDow, ultrafioletu i oczojebnych kolorow sie burza.<br><hr>Piach
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 3/7/2012, 16:01

Komentatorzy napisał(a):Jeśli kogoś stać na zbiorniczek za kilka stówek, a do tego posiadanie takiego cuda sprawia mu frajde to dlaczego ma sobie go nie kupić? Również jeśli ktoś chce mieć sportowe klamki, sety, czy jakies tam części z karbonu, to do cholery w czym jest problem? Niewiem o co chodzi autorowi tekstu, ale mi to przypomina "naszą" starą polską mentalność... no ale to tylko moje zdanie.<br><hr>gsxR750<br>
A potem to wszystko stoi w garażu, bo benzyna po 6 (niedługo może po 7) a i nie ma czasu, zeby tyle godzin jeździć....i przebieg roczny góra 5 tys. km. Ale biżuty od rizomy takie piękne, świecą się i cieszyc będą oko do samej śmierci, jak tu ktoś przywalił... :)<br><hr>obiektywny
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 3/7/2012, 16:04

Komentatorzy napisał(a):ja chciałbym mieć tyle kasy żeby zrobić swoje moto a to dlatego żebym rano wstając i patrząc na niego mógł powiedzieć jesteś piękny i wyjątkowy, bo to coś co będzie z tobą czasem do samej śmierci <br><hr>snu86<br>
Zwieracz tez jest z toba aż do samej śmierci (zazwyczaj) ale czy to powód, żeby mu sie przyglądać w lustrze i wzdychać? Jeżdzić a nie oglądac!<br><hr>obiektywny
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 3/7/2012, 16:09

"Boczo na temat: personalizacja motocykli"- Jak tytuł wskazuje, artykuł jest o personalizacji. Autor tekstu chyba popełnił w przedbiegach błąd merytoryczny. Autor pojeżdza sobie po osobach, które dokładają wszelkich starań, aby ich motocykl był wyjątkowy, inny niż reszta, sam jednak stoi po tej samej stronie, pisząc o swoim rumaku. Według opisu, ten motocykl też przeszedł swoją ścieżkę personalizacji. "Ktoś powie, że personalizacja motocykla to sposób na wyrażenie siebie i swojego charakteru i ja to całkowicie rozumiem." -powinno kończyć się słowami- "...rozumiem i jestem częścią tego trendu.<br><hr>Szizalakiszizastar.
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 3/7/2012, 16:15

Każdy niech robi co chce przynajmniej jest na czym oko zawiesić, a do tego to tak naprawdę możesz sobie palec do nosa włożyć jak ci się czyjś sprzęt nie podoba. Dziwne to podejście Twoje czy naprawdę nie masz ciekawszych tematów do napisania, bo ten temat mi zalatuje wiochą i wyłącznie Twoim osobistym podejściem co do którego mało kto się zgodzi. Napisał byś coś ciekawego. <br><hr>erell
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 3/7/2012, 16:49

Moim zdaniem przeróżne akcesoria motocyklowe, nawet renomowanych firm, jak zostało przytoczone w tekście, mogą wyglądać
śmiesznie, lub dobrze. Wszystko zależy od całokształtu, jeśli subtelnie zmienimy kilka drobnych i seryjnych dodatków na takie które są lepsze, ładniejsze, ect. może się to podobać. Jednak sztuczne wyróżnianie się z tłumu, chociażby chińskimi dodatkami jest co najmniej śmieszne.<br><hr>czarna
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 3/7/2012, 17:14

ej..ale to chyba o to chodzi nie? jedni traktują motocykl jak muła roboczego czerpiąc przy tym frajdę, a inni bawią się w garażach świecidełkami, swoją drogą stronka rizomy pewnie miała dziś wzięcie :) <br><hr>j.k
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 3/7/2012, 17:28

PomijajÄ…c kwestiÄ™, tego czy Boczo ma racjÄ™, czy nie - to chyba zakamuflowana reklama Rizomy ;)
A co do indywidualności i lansu - jakoś śmiesznie się to czyta mając w głowie Twoje zdjęcie na Ścigaczu...<br><hr>Karuk
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 3/7/2012, 17:30

Lepiej napiszcie jak zejść na kolano :D<br><hr>Ryba
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 3/7/2012, 18:42

" Z tego też powodu moje Suzuki wygląda jak po wypadku i czterech miesiącach leżenia na dnie Wisły przy Kolektorze Młocińskim. " Czasami czytając twoje artykuły zastanawiam się do czego tobie służy motocykl. Za pewne jeździsz po to aby zwrócić uwagę jakieś 12 latki wracającej ze szkoły ( to tylko mój domysł ) Tak czy inaczej po tym tekście można stwierdzić, że o swoją kobie też byś nie dbał. A wracają do całości tematu nie uważasz, że może ktoś kupił sprawny motocykl wyglądający jak wrak ( tak owszem jak twój ) i jak ma i tak kupić nowe części, akcesoria to stworzy własną koncepcje i nie będzie uderzał choć by w srebrne kolor klamki czy tłumika a kupi sobie np. czerwone i karbonowe.

<br><hr>megusta
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 3/7/2012, 18:51

Najgorsze w tym wszystkim jest to, że tekst o podobnym wydźwięku pojawił się jakiś czas temu na konkurencyjnym portalu, przy czym autor nie oszczędził nawet siebie. Boczowi tematy się skończyły, że musi zaglądać do "konkurencji" i papugować? A żeby było jeszcze bardziej niefajnie, to "ukradł" właściwie cały wstępniak felietonu "kolegi po piórze". Do tego tekst mocno naciągany i chyba zabrakło tego co mamy u konkurencji - celnych przykadów, a przede wszystkim dystansu do siebie. Gdyby ktoś chciał porównać sobie oba teksty, to zachęcam <a href="http://www.motogen.pl/artykuly/na-kazdy-temat/swiat-wedlug-wiewiora-customizing,art86.html" target="blank" class="link" rel="nofollow">http://www.motogen.pl/artykuly/na-kazdy-temat/swiat-wedlug-wiewiora-customizing,art86.html</a> Podsumowując: ŻAL.<br><hr>DragMan
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 3/7/2012, 18:59

sam jezdze na przekatowanej dr-zecie, ale - boczo - co ty? nie miales stycznosci z akcesoryjnymi klamkami czy setami ktore sa po prostu, niejednkorotnie, wygodniejsze? wiadomo fredzle, zbiorniczki i inne gowno to pomylka..<br><hr>oskaaa
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 3/7/2012, 19:00

Komentatorzy napisał(a):Pomijając kwestię, tego czy Boczo ma rację, czy nie - to chyba zakamuflowana reklama Rizomy ;)
A co do indywidualności i lansu - jakoś śmiesznie się to czyta mając w głowie Twoje zdjęcie na Ścigaczu...<br><hr>Karuk<br>
Dajcie spokój, już o niczym nie będzie można pisać, bo wszyscy widzą reklamę wszędzie... :/<br><hr>Zohan
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 3/7/2012, 19:21

Komentatorzy napisał(a):Najgorsze w tym wszystkim jest to, że tekst o podobnym wydźwięku pojawił się jakiś czas temu na konkurencyjnym portalu, przy czym autor nie oszczędził nawet siebie. Boczowi tematy się skończyły, że musi zaglądać do "konkurencji" i papugować? A żeby było jeszcze bardziej niefajnie, to "ukradł" właściwie cały wstępniak felietonu "kolegi po piórze". Do tego tekst mocno naciągany i chyba zabrakło tego co mamy u konkurencji - celnych przykadów, a przede wszystkim dystansu do siebie. Gdyby ktoś chciał porównać sobie oba teksty, to zachęcam <a href="http://www.motogen.pl/artykuly/na-kazdy-temat/swiat-wedlug-wiewiora-customizing,art86.html" target="blank" class="link" rel="nofollow">http://www.motogen.pl/artykuly/na-kazdy-temat/swiat-wedlug-wiewiora-customizing,art86.html</a> Podsumowując: ŻAL.<br><hr>DragMan<br>
Ciekawe jaka będzie odpowiedź Bocza:
a) to Wiewiór mi ukradł artykuł;
b) napisałem pastisz, a wy się nie poznaliście;
c) na tamtym forum mam ksywę Wiewiór;
d) kasa rulez;
e) kombinacja powyższych plus sezon ogórkowy.
Najgorsze jest to, że tekst wysilony.<br><hr>Wojciech_Moto
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 3/7/2012, 19:30

Komentatorzy napisał(a):Najgorsze w tym wszystkim jest to, że tekst o podobnym wydźwięku pojawił się jakiś czas temu na konkurencyjnym portalu, przy czym autor nie oszczędził nawet siebie. Boczowi tematy się skończyły, że musi zaglądać do "konkurencji" i papugować? A żeby było jeszcze bardziej niefajnie, to "ukradł" właściwie cały wstępniak felietonu "kolegi po piórze". Do tego tekst mocno naciągany i chyba zabrakło tego co mamy u konkurencji - celnych przykadów, a przede wszystkim dystansu do siebie. Gdyby ktoś chciał porównać sobie oba teksty, to zachęcam <a href="http://www.motogen.pl/artykuly/na-kazdy-temat/swiat-wedlug-wiewiora-customizing,art86.html" target="blank" class="link" rel="nofollow">http://www.motogen.pl/artykuly/na-kazdy-temat/swiat-wedlug-wiewiora-customizing,art86.html</a> Podsumowując: ŻAL.<br><hr>DragMan<br>
Ide o zaklad ze Boczo nie czyta tej konkurencji a o tekscie o którym piszesz pewnie nawet nie wie że on istnieje. <br><hr>FTGuru
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Komentarze do artykułów na Ścigacz.pl



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 24 gości




na górê