Zobacz wątek - <i>[biblioteka]</i> "Bój się Boga!", czyli motocyklista...
NAS Analytics TAG

[biblioteka] "Bój się Boga!", czyli motocyklista...

Komentarze użytkowników
_________

Postprzez Komentatorzy » 8/4/2012, 19:18

Myśle, że w gruncie rzeczy nie ma "nas" i "ich" a są tylko stereotypy ich świadomość. Nie łudźcie się, motocykliści to tylko i aż ludzie - nie są lepsi czy gorsi a może właśnie są i lepsi i gorsi ludzie, a niektórzy i tacy i tacy latają na moto. Czy można być lepszym bo jeździ się na moto? <br><hr>Łazik
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 10/4/2012, 00:06

Czytam czasami Wasze fora, jestem matką dwóch pasjonatów motocykli, drżę każdego dnia o ich życie, cięzko sobie z tym radzić każdego dnia. jestem spokojna tylko zimą<br><hr>mamuśka
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 10/4/2012, 13:30

Niestety szarogęszenie się Kościoła kat., jego prominentnych HieNrarchów, parafialnych księży-dobrozłodziei oraz Największej Organizacji Pasożytku Publicznego "Caritas" na poletku Porypaństwa Kanonicznego Bezprawia jest raczej plagą niż wyjątkiem, raczej regułą niż wyjątkiem... Tak trzymać, Hammer, i nie popu szczać nam w motocyklowe lagi!<br><hr>Niemajakbeema
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 10/4/2012, 23:21

Komentatorzy napisał(a):Z racji wielkości motopopulacji temat jej motobehawioryzmu drogowego należy do nierozwiązywalnych: jeśli by całość tej ingrediencji wlać do centryfugi i poddać odwirowaniu - każda z otrzymanych frakcji będzie wystarczająco potężna liczbowo, i jako taka wcale nie reprezentatywna dla większej różnorodnej całości: tam np. dawcy będą masą stosownie wielką, by przerazić kto się w tym miejscu zechce bać, i tak dalej, każdy zwolennik odwirowanej z całości "frakcji" znajdzie coś w miarę masywnego dla poparcia swojej - niestety uogólnionej! - opinii o całości nie zważając na istniejące w niej, właśnie "odwirowane" skrajności postaw, poglądów na jazdę solo, w zespole, na dwóch czy na jednym kole, kulturę jazdy, poszanowanie innych użytkowników dróg itp... <br><hr>Niemajakbeema<br>
Komentatorzy napisał(a):Nie wiem chłopie co bierzesz, bo ja, po moich proszkach, mam problem ze zrozumieniem (poleć mi swojego doktora, tak na priv). ;)
Jeśli to był konkurs na słowotwórstwo i wsadzanie trudnych słów na jak najmniejszej przestrzeni, to wygrałeś. Jednak w komunikacji werbalnej, o której w tym przypadku mówić możemy, to raczej chodzi o przekaz, a nie barokowe fajerwerki, które z gruntu rzeczy są piękne, ale zazwyczaj przerastają formę. Więc, albo mów językiem ludu, bo lud motocyklowy z założenia prosty jest i wie gdzie pokrętło od gazu jest i jak przestało warczeć, znaczy odcięło przez durnych konstruktorów, dopływ do przyśpieszania, albo nie mów wcale.
Ponieważ uważam się za bystrzaka, ponieważ wiem gdzie również są hamulce (bo większość barciaków wie tylko gdzie jest gaz), więc chłopie napisz o co Ci chodziło? Czy mamy być grzeczni wobec puszkarzy, czy oni wobec nas? Czy może obie grupy powinny siebie szanować?
W poście było tak dużo trudnych słów, więc można postawić tezę, że za głupi jestem żeby to zrozumieć (wiem gdzie jest gaz i hamulec, ale zostaje jeszcze sprzęgło…)
A tak na serio, jedząc po polskich drogach, trzeba często mieć większe jaja niż chłopaki z wyścigów TT, bo ich nikt nie zepchnie z drogi dla jaj, lub „nie zauważy” dając lewoskręt.
Szanujmy ich (wiecie kogo) i łudźmy się, że nas uszanują na drodze.
<br><hr>Arghor <br>
Komentatorzy napisał(a):1 - Czy mamy być grzeczni wobec puszkarzy, czy oni wobec nas? - nie mam nic przeciw, a nawet jestem za.
2 - Czy może obie grupy powinny siebie szanować? - nie mam nic przeciw, a nawet jestem za.
3 - W poście było tak dużo trudnych słów, więc można postawić tezę, że za głupi jestem żeby to zrozumieć - to ty powiedziałeś, ja mogę tylko się pod tym podpisać.
4 - (wiem gdzie jest gaz i hamulec, ale zostaje jeszcze sprzęgło…) - to trochę za mało, by żyć wśród ludzi, pojęć i poziomu intelektualnego reprezentatywnego dla populacji XXI wieku, że o XIII nie wspomnę, ale skoro ci się udało - moje wyrazy podziwu... Aha - dobrze radzę, kup sobie porządny kask, szkoda - a nuż nie w porę chwycisz za hamulec, sprzęgło, ujmiesz wspomniany gaz? - narażać wśród pospolitaków na szwank szczytowe życiowe zdobycze takiego Tytana Intelektu...<br><hr>Niemajakbeema<br>
Na wstępie powiem tak: Chłopie drogi (pozwolę sobie na taką zuchwałość i kumoterstwo, choć wygląda, że kumplami od serca nie zostaniemy)wyluzuj ;)To co napisałem, to było takie „oczko”, które posyła się między wierszami i jakie puszczał kolo, reklamujący w TV, jakiś czas temu pewne piwo, że niby jest bezalkoholowe. Nie kupiłeś, Twoje prawo = mój brak „skilla” w używaniu polskich wyrazów układanych w zdania. A jeśli uważasz, że napisałeś „perełkę” intelektualną, której takie trzynastowieczne ułomy nie ogarniają, to wrzuć te swe teksty na fora związane z dbaniem o język w Polsce obowiązujący, to ci powiedzą jak bardzo i jak brutalnie „mowę polską pisaną” gwałcisz. Zwłaszcza jej gramatykę. Jeżeli ci się wydaje, że jesteś bystry, to pewnie tak jest. }-] Kask mam dobry, czy jak popierdzielę coś z biegami to mogę dzwonić?<br><hr>Arghor
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 11/4/2012, 18:09

Komentatorzy napisał(a):Z racji wielkości motopopulacji temat jej motobehawioryzmu drogowego należy do nierozwiązywalnych: jeśli by całość tej ingrediencji wlać do centryfugi i poddać odwirowaniu - każda z otrzymanych frakcji będzie wystarczająco potężna liczbowo, i jako taka wcale nie reprezentatywna dla większej różnorodnej całości: tam np. dawcy będą masą stosownie wielką, by przerazić kto się w tym miejscu zechce bać, i tak dalej, każdy zwolennik odwirowanej z całości "frakcji" znajdzie coś w miarę masywnego dla poparcia swojej - niestety uogólnionej! - opinii o całości nie zważając na istniejące w niej, właśnie "odwirowane" skrajności postaw, poglądów na jazdę solo, w zespole, na dwóch czy na jednym kole, kulturę jazdy, poszanowanie innych użytkowników dróg itp... <br><hr>Niemajakbeema<br>
Komentatorzy napisał(a):Nie wiem chłopie co bierzesz, bo ja, po moich proszkach, mam problem ze zrozumieniem (poleć mi swojego doktora, tak na priv). ;)
Jeśli to był konkurs na słowotwórstwo i wsadzanie trudnych słów na jak najmniejszej przestrzeni, to wygrałeś. Jednak w komunikacji werbalnej, o której w tym przypadku mówić możemy, to raczej chodzi o przekaz, a nie barokowe fajerwerki, które z gruntu rzeczy są piękne, ale zazwyczaj przerastają formę. Więc, albo mów językiem ludu, bo lud motocyklowy z założenia prosty jest i wie gdzie pokrętło od gazu jest i jak przestało warczeć, znaczy odcięło przez durnych konstruktorów, dopływ do przyśpieszania, albo nie mów wcale.
Ponieważ uważam się za bystrzaka, ponieważ wiem gdzie również są hamulce (bo większość barciaków wie tylko gdzie jest gaz), więc chłopie napisz o co Ci chodziło? Czy mamy być grzeczni wobec puszkarzy, czy oni wobec nas? Czy może obie grupy powinny siebie szanować?
W poście było tak dużo trudnych słów, więc można postawić tezę, że za głupi jestem żeby to zrozumieć (wiem gdzie jest gaz i hamulec, ale zostaje jeszcze sprzęgło…)
A tak na serio, jedząc po polskich drogach, trzeba często mieć większe jaja niż chłopaki z wyścigów TT, bo ich nikt nie zepchnie z drogi dla jaj, lub „nie zauważy” dając lewoskręt.
Szanujmy ich (wiecie kogo) i łudźmy się, że nas uszanują na drodze.
<br><hr>Arghor <br>
Komentatorzy napisał(a):1 - Czy mamy być grzeczni wobec puszkarzy, czy oni wobec nas? - nie mam nic przeciw, a nawet jestem za.
2 - Czy może obie grupy powinny siebie szanować? - nie mam nic przeciw, a nawet jestem za.
3 - W poście było tak dużo trudnych słów, więc można postawić tezę, że za głupi jestem żeby to zrozumieć - to ty powiedziałeś, ja mogę tylko się pod tym podpisać.
4 - (wiem gdzie jest gaz i hamulec, ale zostaje jeszcze sprzęgło…) - to trochę za mało, by żyć wśród ludzi, pojęć i poziomu intelektualnego reprezentatywnego dla populacji XXI wieku, że o XIII nie wspomnę, ale skoro ci się udało - moje wyrazy podziwu... Aha - dobrze radzę, kup sobie porządny kask, szkoda - a nuż nie w porę chwycisz za hamulec, sprzęgło, ujmiesz wspomniany gaz? - narażać wśród pospolitaków na szwank szczytowe życiowe zdobycze takiego Tytana Intelektu...<br><hr>Niemajakbeema<br>
Komentatorzy napisał(a):Na wstępie powiem tak: Chłopie drogi (pozwolę sobie na taką zuchwałość i kumoterstwo, choć wygląda, że kumplami od serca nie zostaniemy)wyluzuj ;)To co napisałem, to było takie „oczko”, które posyła się między wierszami i jakie puszczał kolo, reklamujący w TV, jakiś czas temu pewne piwo, że niby jest bezalkoholowe. Nie kupiłeś, Twoje prawo = mój brak „skilla” w używaniu polskich wyrazów układanych w zdania. A jeśli uważasz, że napisałeś „perełkę” intelektualną, której takie trzynastowieczne ułomy nie ogarniają, to wrzuć te swe teksty na fora związane z dbaniem o język w Polsce obowiązujący, to ci powiedzą jak bardzo i jak brutalnie „mowę polską pisaną” gwałcisz. Zwłaszcza jej gramatykę. Jeżeli ci się wydaje, że jesteś bystry, to pewnie tak jest. }-] Kask mam dobry, czy jak popierdzielę coś z biegami to mogę dzwonić?<br><hr>Arghor<br>
Możesz - o ile wcześnij nie przydzwonisz...albo ktoś ci nie przydzwoni:)))))). Do reszty jakże odkrywczego tekstu Twojego nie wnoszę zastrzeżeń, wszystko być może - papieżem przecież nie jestem, a na pyskówki nie mam czasu, fora czekają:)).<br><hr>Niemajakbeema
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 30/9/2012, 10:54

Wow... Extra artykuł :) aż mi się łezka w oku zakręciła... Zmotywował mnie do działania, co znaczy, że spotkacie na drogach o jedną motocyklistkę więcej ;)<br><hr>BlueDove
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 23/3/2013, 20:21

To są ludzie durni, kierujący się POZORAMI, tylko i wyłącznie! Najnormalniejsza wbrew pozorom nie wyglądająca kobieta z biura może być motocyklistką jak także pan w średnim wieku, ułożony, w garniturze także. Jestem nastolatką, ubieram się normalnie, nie rzucająco w oczy, wiele by powiedziało, że ułożona i grzeczna, a ja mam to w d... I tak kupię sobię motor ;-)
<br><hr>Nastolatka
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 18/4/2013, 13:10

No niestety, ale taka jest prawda, sami dawcy i zbereźniki jeżdżą na motocyklach ;)<br><hr>misann7558
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 2/5/2014, 21:39

Ale jak, powiedzcie mi jak może żyć z Bogiem z sercu ktoś kto gwałci staruszki na pasach?
A ja wiem że motocykliści są różni, ale staruszki na pasach gwałcą wszyscy!<br><hr>qweq
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 7/10/2014, 13:56

Komentatorzy napisał(a):To są ludzie durni, kierujący się POZORAMI, tylko i wyłącznie! Najnormalniejsza wbrew pozorom nie wyglądająca kobieta z biura może być motocyklistką jak także pan w średnim wieku, ułożony, w garniturze także. Jestem nastolatką, ubieram się normalnie, nie rzucająco w oczy, wiele by powiedziało, że ułożona i grzeczna, a ja mam to w d... I tak kupię sobię motor ;-)
<br><hr>Nastolatka<br>
Nie trzeba być nie ułożonym i niegrzecznym, żeby być motocyklistą.

Kup moto, lataj, bądź sobą cały czas i dawaj ludziom dobry przykład :)<br><hr>asfsdfdsf
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 22/7/2015, 09:55

Komentatorzy napisał(a):No niestety, ale taka jest prawda, sami dawcy i zbereźniki jeżdżą na motocyklach ;)<br><hr>misann7558<br>
Dawcy ;) - Panie władzo jak żyć, to cudeńko może tyle wycisnąć, a ja po prostu lubię zap***dalać (większość motocyklistów podpisało oświadczenie woli pomagając tym samym innym) Ja też!!!
Zbereźnik/ca - mi się to kojarzy z czym innym niż osobie wyżej ;)
NIE SKREŚLAJCIE MOTOCYKLISTÓW JEDEN ZAP***DALA Z GŁOWĄ DRUGI NIE NIE WSZYSTKICH WINA!
Pozdrawiam wszystkich jeżdżącyh :)<br><hr>Noemi
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Poprzednia strona


Powrót do Komentarze do artykułów na Ścigacz.pl



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości




na gr