Zobacz wątek - Jasna Góra-rozpoczęcie sezonu przeniesione!!!!!!!!!!!!!!!
Advertisement
NAS Analytics TAG

Jasna Góra-rozpoczęcie sezonu przeniesione!!!!!!!!!!!!!!!

Chcesz zaprosić innych na imprezę? Nie zapomnij dodać jej do Kalendarium: http://www.scigacz.pl/Dodaj,impreze,3058.html i zapostować na https://www.facebook.com/zloty.imprezy
Byłeś na zlocie i chcesz się podzielić wrażeniami?
_________

Postprzez fz6 » 20/4/2012, 14:41

Ja już wymyśłiłem, przekonasz się co jak się spotkamy. nie będziesz wtedy taki wyszczekany
fz6
Świeżak
 
Posty: 389
Dołączył(a): 30/6/2010, 23:40


Postprzez fajerstarter » 20/4/2012, 15:35

i zdzwoniliśmy się to pajac chciał w centrum dyskutować,jak chcesz chłopaku sie spotykać i dyskutować o takich sprawach to są do tego miejsca i to nie w centrum
xxxx
Avatar użytkownika
fajerstarter
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 358
Dołączył(a): 19/6/2006, 18:43
Lokalizacja: warszawa


Postprzez fz6 » 20/4/2012, 15:41

jak siÄ™ chce to da radÄ™
fz6
Świeżak
 
Posty: 389
Dołączył(a): 30/6/2010, 23:40

Postprzez fajerstarter » 20/4/2012, 15:47

wez człowieczku przestań pajacować,podałem ci nr.dzwonisz i chcesz się pod rotundą umówić pogadać,straszysz mnie że jak się spotkamy to inaczej pogadamy a jak przychodzi co do czego to pogadać w centrum,tak jak ci mówiłem,na tym forum też jeden tak się odezwał do mnie,rok czekałem a po roku go odwiedziłem w pracy,zapytaj,ale okazało się że teraz jesteśmy kumplami,na innym forum szczeniak napisał że mi moher z butów wystaje,i spotkaliśmy się na motomikołajach,na drugi dzień mnie sądami straszył i kazał bulić za zęba,szczękę i TAXI która go woziła po szpitalach,a teraz połowa szkoły się z niego śmieje że moher mu zęba wybił,i teraz ci mówię że i tobie szczylu to nie ujdzie na sucho,ja nie mam 15 lat i tak dla wyjaśnienia,nie chcę się tu usprawiedliwiać ale nie napisałem że jesteś jakiś pederasta,poczytaj,przejrzyj dokładnie posty i zobacz
xxxx
Avatar użytkownika
fajerstarter
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 358
Dołączył(a): 19/6/2006, 18:43
Lokalizacja: warszawa

Postprzez fz6 » 20/4/2012, 16:00

zapytałeś gdzie jestem więc ci odpowiedziałem, że w centrum. o żadnej rotundzie nie było gadki więc ochłoń. Znowu nie rozumiesz co do ciebie mówią. jestem codziennie do 18.00. zapraszam.
fz6
Świeżak
 
Posty: 389
Dołączył(a): 30/6/2010, 23:40

Postprzez fajerstarter » 20/4/2012, 16:07

dla mnie centrum to rotunda i wszedzie kamery i pełno policji,za to ja jestem 24h na dobę do twojej dyspozycji,bierz kilku kumpli do zabrania twoich zwłok i się szczylu ustawiamy za warszawą,bo nie będę ci bulił za twoją szczękę jak polecisz na skargę,tel.masz





pisałem abyście spuścili ciśnienie
właśnie otrzymałeś ode mnie warna za inwektywy w stosunku do innego user'a
m
xxxx
Avatar użytkownika
fajerstarter
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 358
Dołączył(a): 19/6/2006, 18:43
Lokalizacja: warszawa

Postprzez fz6 » 20/4/2012, 17:47

adres dostałeś
fz6
Świeżak
 
Posty: 389
Dołączył(a): 30/6/2010, 23:40

Postprzez fajerstarter » 20/4/2012, 19:17

Film zrealizowany przez Rajd Katyński podczas peregrynacji kopii Cudownego Obrazu z Jasnej Góry do Gietrzwałdu.
Wkrótce dalsze części.
http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... DlHO2ncQrk
xxxx
Avatar użytkownika
fajerstarter
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 358
Dołączył(a): 19/6/2006, 18:43
Lokalizacja: warszawa

Postprzez ewer » 20/4/2012, 23:42

Jacek Ignaszewski ul.rtm.Pileckiego 111/94 02-787 Warszawa

Jakby ktoś potrzebował to adres Fajera.

No chyba że zmienił miejsce zamieszkania.

Źródło forum RK.
ewer
Świeżak
 
Posty: 12
Dołączył(a): 3/4/2012, 20:19
Lokalizacja: wawa

Postprzez rosiboj » 20/4/2012, 23:48

a tutaj jacek czeka na wizyte :)
Obrazek
Obrazek

Sorry ale nie moglem sie powstrzymac

Zrodlo: facebook
Tysiąc serc jedno bicie one direction ponad życie
Avatar użytkownika
rosiboj
Moderator
 
Posty: 2217
Dołączył(a): 8/3/2012, 15:29
Lokalizacja: mam wiedziec?

Postprzez ewer » 20/4/2012, 23:52

Taaaa. Im groźniejszy na foto tym później bardzirej skwiergoli :P

"[03.05] 10:24 starter1
pieprzenie o szopenie i tak wlasnie bronia sie Zydzi piszac takie bzdurne artykuly,moje dane Pileckiego 111m94 jacek ignaszewski warszawa i sram na was pie... Zydy a teraz wstawcie te dane na jakas strone pedaly
"
cytat z forum O2

Tutaj Fajer potwierdza swój adres zamieszkania.


edytuj posty
kravec
ewer
Świeżak
 
Posty: 12
Dołączył(a): 3/4/2012, 20:19
Lokalizacja: wawa

Postprzez kravec » 21/4/2012, 00:20

ehh... i takich mamy katolików w kraju

Święte obrazki, piękne symbole narodowe.. a drugiemu oczy wydrapie 5 minut po odejściu od konfesjonału. Nie rozumiem jak mozna propagować takie poglądy zasłaniając się krzyżem czy Polską flagą.

swoją drogą to trzeba temat oczyścić trochę jak się uspokoi
Avatar użytkownika
kravec
Administrator
 
Posty: 5571
Dołączył(a): 30/8/2006, 16:14
Lokalizacja: Pabianice

Postprzez fajerstarter » 21/4/2012, 07:33

hehe,zapraszam na Pileckiego :lol: z resztą po co na Pileckiego,można zawsze się umówić telefonicznie na pogawędkę,w oczy zwyzywać kogoś od frajerów a nie przez sieć żeby potem wymigiwać się od spotkań,a przy okazji nawpier....katolowi,ciekaw jestem co tak rozjuszyło towarzystwo,słowo pederaści? ponad 1500 otwarć a tu widać kilku się znalazło co się oburzyli na te słowa,ej skąd miałeś namiary adresu i te słowa?w którym roku i gdzie był ten wpis? a jak co żeby nikt nie musiał się fatygować to tel do rozmów dla zrozpaczonych pederastów 500 741 255 :wink: na tym zdjęciu z pałą nie czekałem na wizytę,to zdjęcie z warty z dyżurną pałą,ale i moją osobistą,a co do Żydów?to fakt,mam ich gdzieś,Urbana,Michnika i całą tą ich GW i TVN,zabroni mi ktoś?oni też mają nas gdzieś,żyjemy w kraju demokratycznym i jak mam kogoś w dupie to nikt nikogo nie karze mi lubić,jestem Polakiem i Narodowcem a nie jakąś pedalską mameją,wolę słuchac się kibiców Legii i ich opraw na meczach niż co powiedzą w TVN Style i jak facet ma się umalować,to każdego wolny wybór,mam taki szacunek do nich jak oni do naszych tradycji i wiary,więc vice versa,z resztą po co odbiegać od tematu,jest hyde park i tam można sobie o tym pgadać,wstawiać adresy i namawiać do odwiedzin,ja to proponuje skoro ewer jest taki odważny i namawia wszystkich żeby wpadli do mnie żeby sam się ze mną spotkał i porozmawiał,jest z Warszawy więc daleko nie ma
xxxx
Avatar użytkownika
fajerstarter
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 358
Dołączył(a): 19/6/2006, 18:43
Lokalizacja: warszawa

Postprzez ewer » 21/4/2012, 09:15

Nie naciskaj fajer. BÄ™dzie okazja to siÄ™ spotkamy. Tylko w zasadzie nie wiem czy mamy, o czym gadać….
Moim zdaniem nie.
Poza tym ja nikogo do niczego nie namawiam. Adresem swoim sam chwalisz się w necie wiec tajemnicy żadnej nie ma. A ja tylko chciałem pomóc. Lubię pomagać. :lol:
Przy okazji już trochę więcej wiemy, jakim jesteś kochającym bliźniego katolikiem i kto stał za tą agitacją przyjazdu do Gietrzwałdu. Już wiemy trochę więcej o Fajerze, który wszędzie reprezentuje godnie Stowarzyszenie Międzynarodowy Motocyklowy Rajd Katyński i Pana Wiktora W.
ewer
Świeżak
 
Posty: 12
Dołączył(a): 3/4/2012, 20:19
Lokalizacja: wawa

Postprzez fajerstarter » 21/4/2012, 18:16

jest takie powiedzenia "człowiek kościoła to nie pierdoła,ja nie boję się ujawnić i nie wstydze się swoich poglądów bo nie mam czego,a nawet się nimi chwalę,a ty dla czego boisz sie ujawnić,wstydzisz się swojego środowiska że cie wyśmieje?u nas żeby dyskutować na necie to trzeba podać swoje pełne dane a z anonimem nikt nie dyskutuje bo to prowokatorzy i ludzie cykory,i całe szczęście że tacy jak ty trzymają się od rajdu z daleka a Wiktor na pewno woli żeby go reprezentowali ludzie którzy publicznie i jawnie mówią otwarcie o swoich poglądach a nie ludzi chorągiewki co będą na forach krzyczeć raz tak raz tak,w końcu anonimom nikt nie udowodni jakie poglądy mieli wcześniej,to kwestia założenia drugiego profilu,i tekstami typu że przyjdzie pora żeby się spotkać to mnie nie strasz,ty nie pierwszy i nie ostatni i żaden pomimo podania dokładnych namiarów jakoś się nie pokazał,przecież nawet mnie nie zwyzywałeś więc czego się obawiasz?jutro jak chcesz mogę podjechać w jakieś umówione miejsce,wez kolegów jak masz jakieś obawy,porozmawiamy,pogadamy wyjaśnimy sobie w 4 oczy bo po co pisać w nie skończoność na forum,może przyjechać też i fz6 i razem sobie wszystko spokojnie wyjaśnimy,a co do tego wklejonego tekstu to kompa mam od 2006r a to chyba jest z 2005,poglądy mniej więcej się zgadzają,adres sie zgadza ale IP na 100% jestem pewien że będzie inne,ale wali mnie to,są odpowideni ludzie do dochodzenia kto podaje czyjś adres publicznie ;-)

coś się nie tak skopiowało.. sprawdź zawsze post po wklejeniu go.. przeedytowałem
kravec
xxxx
Avatar użytkownika
fajerstarter
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 358
Dołączył(a): 19/6/2006, 18:43
Lokalizacja: warszawa

Postprzez ewer » 21/4/2012, 22:55

Jeszcze raz napiszę to samo jakbyś nie zrozumiał.

Nie naciskaj fajer. BÄ™dzie okazja to siÄ™ spotkamy. Tylko w zasadzie nie wiem czy mamy, o czym gadać….
Moim zdaniem nie.

Czy rozumiesz, co napisałem??!!
ewer
Świeżak
 
Posty: 12
Dołączył(a): 3/4/2012, 20:19
Lokalizacja: wawa

Postprzez fajerstarter » 22/4/2012, 00:26

nie okazja może być i dzisiaj,bierz cykorze kumpli i dzwoń...



fajer takie teksty to wrzucaj na priv
i proponuję abyś wziął się do tego stosował
drugi raz nie będę ostrzegał tylko wlepię kolejnego warna
m.
xxxx
Avatar użytkownika
fajerstarter
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 358
Dołączył(a): 19/6/2006, 18:43
Lokalizacja: warszawa

Postprzez ewer » 22/4/2012, 08:44

Fajer jaką Ty jesteś nierozumną istotą. Przecież Ty nie kwalifikujesz się nawet żeby Ci łeb rozwalić.

Czy Ty nie rozumiesz tego że gdybym chciał Cie dojechać to już dawno byś to poczuł.

Prowokujesz. i co? Jak będzie kuku to coś to zmieni czy będziesz jeszcze bardziej szczekać?

Jest taka stara zasada..... Może domyślisz się, jaka. Inni na pewno wiedzą, o co chodzi.

I skończ te tanie gadki, bo ktoś się da sprowokować i później będziesz wypisywał jak to ktoś zamach na Ciebie przygotował.
ewer
Świeżak
 
Posty: 12
Dołączył(a): 3/4/2012, 20:19
Lokalizacja: wawa

Postprzez k9aro3l » 22/4/2012, 10:17

jak dzieci... napina przez kabelek to jest to panowie pozdro
how low can you go? | www.pajacyk.pl
Avatar użytkownika
k9aro3l
Stały bywalec
 
Posty: 1013
Dołączył(a): 14/11/2010, 18:39
Lokalizacja: Bartoszyce

Postprzez fajerstarter » 22/4/2012, 14:42

k9aro3l napisał(a):jak dzieci... napina przez kabelek to jest to panowie pozdro

dokładnie,ja tymczasem proponuję część II do obejrzenia,po co sie napinać jak można obejrzeć film i bez wyzywania od moherów,frajerów i innych prostackich wyzwisk skomentowac co sie podoba a co nie podoba
http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... FRhSpehg90
i czekamy na resztę odcinków dla zainteresowanych
xxxx
Avatar użytkownika
fajerstarter
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 358
Dołączył(a): 19/6/2006, 18:43
Lokalizacja: warszawa

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Imprezy, spotkania, zloty, pokazy motocyklowe



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość




na górê