Zobacz wątek - Jasna Góra-rozpoczęcie sezonu przeniesione!!!!!!!!!!!!!!!
NAS Analytics TAG

Jasna Góra-rozpoczęcie sezonu przeniesione!!!!!!!!!!!!!!!

Chcesz zaprosić innych na imprezę? Nie zapomnij dodać jej do Kalendarium: http://www.scigacz.pl/Dodaj,impreze,3058.html i zapostować na https://www.facebook.com/zloty.imprezy
Byłeś na zlocie i chcesz się podzielić wrażeniami?
_________

Postprzez poland » 18/4/2012, 07:39

Nie chodzi o to czy jest się brudasem czy nie, ale skoro tak myślisz to obrazuje tylko ze jesteś motocyklistą który kupił go tylko do lansu. Chodzisz w koło niego ze szmatką i nie zapuszczasz się dalej jak 100km od domu. A już broń Boże jak zacznie kropić. Ja jeżdżę nie virażką tylko dużym turystycznym enduro którym w ostatni wekkend zrobiłem grubo ponad 1000km. odwiedzając Gietrzwałd. Większość jechałem w deszczu, to aby w twoich oczach nie być brudasem musiałbym co 100km wpadać na myjnię. :)
Na forach grupy zwoływały się na Częstochowę jeden przez drugiego. "Cały Wrocław jedzie" "Kielce jadą" "Lublin jedzie". I co?? Deszczyk pokropił i "twardziele"wymiękli?
poland
Świeżak
 
Posty: 5
Dołączył(a): 17/4/2012, 13:36


Postprzez ewer » 18/4/2012, 08:06

poland napisał(a):Nie chodzi o to czy jest się brudasem czy nie, ale skoro tak myślisz to obrazuje tylko ze jesteś motocyklistą który kupił go tylko do lansu. Chodzisz w koło niego ze szmatką i nie zapuszczasz się dalej jak 100km od domu. A już broń Boże jak zacznie kropić. Ja jeżdżę nie virażką tylko dużym turystycznym enduro którym w ostatni wekkend zrobiłem grubo ponad 1000km. odwiedzając Gietrzwałd. Większość jechałem w deszczu, to aby w twoich oczach nie być brudasem musiałbym co 100km wpadać na myjnię. :)
Na forach grupy zwoływały się na Częstochowę jeden przez drugiego. "Cały Wrocław jedzie" "Kielce jadą" "Lublin jedzie". I co?? Deszczyk pokropił i "twardziele"wymiękli?


I co panie Poland myślisz, że dzięki temu, że zrobiłeś te 1000km do Gietrzwałda w deszczu to udowodniłeś, że jesteś lepszy, bardziej męski, bardziej twardy??!! A może jesteś bardziej PIS?? A może po prostu nie jesteś w stanie sam zorganizować sobie modlitwy i musi organizować Ci to Pan Węgrzyn, który pod pozorem rozpoczęcia motocyklowego sezonu wykorzystał Cie do manifestowania swojej PISowskiej polityki?

Ja bym zapytał czy coś Cie nie boli po tym wyjeździe? :wink:

Nie przedstawiaj również jazdy w deszczu w złych warunkach na imprezę typu Gietrzwałd lub Częstochowa jako bohaterski czyn. Mam swoje przykre doświadczenia komunikacyjne i napalanie się na jakiś wyjazd typu rozpoczęcie sezonu jest śmieszne i niebezpieczne a nie bohaterskie. I to właśnie świadczy o tym, jakim jesteś doświadczonym motocyklistą, który nie ma rozumu i ryzykuje by ktoś z niego zrobił towar polityczny. A pomodlić się w Gietrzwaldzie lub Częstochowie to można, w kazdy inny weekend bez Pana Węgrzyna w o wiele lepszej atmosferze i warunkach pogodowych. Panie doświadczony motocyklisto TO JEST POLSKA i tu możesz w każde miejsce dojechać w ciągu jednego dnia zabierając ze sobą portfel. Więc nie wiem skąd przyszło Ci do głowy, że jechanie w deszczu rozpoczęcie sezonu jest bohaterskim wyczynem.
ewer
Świeżak
 
Posty: 12
Dołączył(a): 3/4/2012, 20:19
Lokalizacja: wawa


Postprzez fajerstarter » 18/4/2012, 08:12

my nie promujemy partii politycznych tylko jedno słuszne hasło,BÓG,HONOR i OJCZYZNA które tak wielu przeszkadza,jak na razie nigdzie tutaj o żadnej partii nie wspomniałem a od was już bym wiedział na kogo głosować żeby się nie narazić na forum,wali mnie to,a to że Matyjaszczak jest z SLD i przez swoją decyzję rozwalił największy zlot w Europie to nic nie poradzę,jakby był biskupem i podjął też taką decyzję to bym też go obwiniał o zniszczenie zlotu,to że ktoś należy do SLD nie usprawiedliwia go przed odpowiedzialnością za zniszczenie tej inicjatywy,decyzja o zorganizowanie bazaru i sprzedaż alkoholu od godz.22-6 z 20%zniżkami dla motocyklistów należy do Matyjaszczyka z SLD i nic tego nie zmieni,niech przejdzie sobie do PiSu i podejmie tak głupią decyzję to będę pisał że Matyjaszczak jest z PiSu.ale nam to na rękę,nie chciało nas lewactwo w Częstochowie?to teraz co roku będziemy brać obraz Matki Boskiej i po całej Polsce z nim jezdzić,grzecznie siedzieliśmy pod murami J.G to teraz w całej Polsce będzie z nami lewactwo się męczyć,i jak na razie chętnych do rajdu nam przybywa a nie ubywa,wiadomo że nie każdy zgodzi sie z tym co robimy ale są setki i tysiące chłopaków na motocyklach którzy tak jak kibice idą murem za hasłem BÓG,HONOR i OJCZYZNA albo CZEŚĆ I CHWAŁA BOHATEROM,my ich łączymy,razem z kibicami Legii w swoich kamizelkach chodzimy na różnego rodzaju manifestacje w obronie naszej historii,ostatnio byliśmy gdy banda pederastów i dewiantów chciała zasłonić i zbezcześcić pomnik R.Dmowskiego
http://www.youtube.com/watch?v=nRepAe9r ... ure=relmfu
a na drugi dzień braliśmy udział w Marszu Niepodległości
http://www.youtube.com/watch?v=cPi6y93nuvY
a więc jak są jacyś narodowcy na motocyklach to chętnie zapraszamy do naszego stowarzyszenia
http://www.rajdkatynski.net/
xxxx
Avatar użytkownika
fajerstarter
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 358
Dołączył(a): 19/6/2006, 18:43
Lokalizacja: warszawa

Postprzez ewer » 18/4/2012, 08:26

I tu jest problem.
Zajmujecie się mieszaniem w jakimś politycznym g......


Szkoda że nie odpowiedziałeś na moje pytania.
ewer
Świeżak
 
Posty: 12
Dołączył(a): 3/4/2012, 20:19
Lokalizacja: wawa

Postprzez rosiboj » 18/4/2012, 08:57

Tak piate przez dziesiate czytalem ten i poprzedni temat a dlaczego?
a) bo sie ludzie zapetliliscie a juz zwlaszcza ty fajerstarter, klepiesz w kolko to samo jak jakis agitator
b) mnie osobiscie takie sytuacje jak ta tutaj zrazaja do obydwu stron (jesli mozna mowic o stronach) i poprostu olewam wszystkich i tak pewnie zrobila wiekszosc.

Co innego zapraszac kogos a co innego probowac nim kierowac.
Tysiąc serc jedno bicie one direction ponad życie
Avatar użytkownika
rosiboj
Moderator
 
Posty: 2217
Dołączył(a): 8/3/2012, 15:29
Lokalizacja: mam wiedziec?

Postprzez fz6 » 18/4/2012, 10:49

Posłuchajcie moherki, w Waszym mniemaniu prawdziwy motocyklista to ten,który posłusznie słucha i jeździ tam gdzie powie Wiktor. A ci , którzy mają swoje zdanie, latają na inne imprezy, bądź robia cokolwiek samodzielnie to juz są lansiarze, lewacy hieny i zdrajcy. Macie coś nie tak z głowami. Co ma wspólnego latanie na sprzęcie z Bogiem,Honorem czy Ojczyzną? Dla mnie to jesteście skrajnymi prawicowymi oszołomami agitującymi na rzecz jednej partii pod przykrywką jazdy na motocyklu.
No, a ten ostatni wpis Fajera tylko to potwierdza. Nie jesteś żadnym motocyklistą tylko bojówkarzem chorym z nienawiści do wszystkich, którzy mają odmienne poglądy.
Co jest bohaterskiego w jeździe po całej Polsce z obrazem? Stary sufit ci spadł na łeb i do tej pory jeszcze się nie otrząsnąłeś. Brakuje tylko jeszcze, żebyś zaczął bredzić, że zostaliście zdradzeni o świcie.
Poland, czytaj ze zrozumieniem- latałem nie raz w deszczu, tylko, że w przeciwieństwie do Ciebie używam pózniej czegoś takiego jak szampon, detergenty i woda. Lubię czystość, a jak tobie ona przeszkadza to twój problem.

zamykajcie ten temat, tak jak poprzedni, bo przecież to polityczna agitacja.
fz6
Świeżak
 
Posty: 389
Dołączył(a): 30/6/2010, 23:40

Postprzez poland » 18/4/2012, 11:24

Ewer, czytaj ze zrozumieniem. Gdzie ja napisałem że jestem lepszy, czy przejechanie tysiaka to jakiś wyczyn? Wiele razy robiłem podobne przeskoki nawet w jeden dzień. Tutaj pojechałem sobie na 4 dni. Istotą mojej odpowiedzi jest to że jadąc gdzieś dalej tym bardziej w deszczu utrzymanie bajka w czystości jest niemożliwe. Jak widać niektórym ciężko to pojąć skoro wyzywają cię od brudasów. To jest aż dziecinne.
poland
Świeżak
 
Posty: 5
Dołączył(a): 17/4/2012, 13:36

Postprzez fajerstarter » 18/4/2012, 11:56

ewer napisał(a):I tu jest problem.
Zajmujecie się mieszaniem w jakimś politycznym g......


Szkoda że nie odpowiedziałeś na moje pytania.


ja tu nie widzę żadnego problemu,jesteśmy motocyklistami którym nie jest obojetne co się robi z naszym krajem,mamy swoje poglądy a ja wstąpiłem do tego stowarzyszenia bo jestem za tym co robi Wiktor,przecież jest tyle różnych klubów i duży wybór,nikt nikogo nie namawia żeby wstąpił do SMMRK,a jak komuś się podobają nasze działania to zapraszamy a jak nie to w czym problem?nie musicie do nas należeć,jak pederaści paradują przez ulicę to ja nie paraduję z nimi,to samo jest i z naszym stowarzyszeniem,nie podoba się to jaki problem?możesz nas olać i mieć nas gdzieś,a jak chcesz do nas należeć to niestety ale musisz wiedzieć ze ostatnie słowo i decydujące ma Wiktor Węgrzyn,organizowaliśmy zlot na J.G a teraz go odwołaliśmy,czepcie się pana Knysaka z C.B.W bo to on obiecywał w swoim programie msze i to on złamał obietnicę a nie my,są dziesiątki różnego rodzaju zlotów i czy my się czepiamy ich?ja tu widzę zazdrość że nasz jest największy bo jest inny,nikogo nie zmuszamy żeby na niego przyjechał ale widzę straszny żal i smutek że gdy my za to się nie wezmiemy to ten zlot nigdy nie wypali choćby Knysaki i Matyjaszczyki darmowe piwo i burdele obiecywali,teraz będziemy peregrynować z Matką Boską po całej Polsce i kto chce to się przyłączy a kto nie to ma do wyboru też inne zloty,i to nie ja agituje tylko odpowiadam cały czas na pytania a że pytanie się powtarzają to zadawajcie nowe pytania to nie będą się powtarzać,a na razie tych co zgadzają się z naszymi poglądami to zapraszam do naszego stowarzyszenia i tyle.Ale zaraz pewnie usłyszę że zapraszać to też nie wolno,a czy zapraszanie na zloty i kalendarz zlotów to też agitacja?Rosibój,i czytaj całość i wyciągaj wnioski a nie czytasz piąte przez dziesiąte bo potem tacy co czytają piąte przez dziesiąte idą na wybory i mamy w kraju sytuację taką że dzieci nie mają co do garnka włożyć a starszych ludzi nie stać na leki a reszta ucieka za granicę bo pracy nie ma
xxxx
Avatar użytkownika
fajerstarter
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 358
Dołączył(a): 19/6/2006, 18:43
Lokalizacja: warszawa

Postprzez ewer » 18/4/2012, 12:41

To jeszcze tylko zapytam.
Panie Fajer.
Czemu nikt wprost nie określa, że SMMRK to organizacja działająca na rzecz PIS i ma wymiar czysto polityczny?

Czemu nikt nie mówi, wprost że będąc jej członkiem musisz chodzić pod Pałac Prezydencki a w wyborach być zawsze na PIS?

Czemu to ukrywacie i ubieracie w hasła typu Patriotyzm, Bóg Honor Ojczyzna?
Przecież te wartości nie mają nic wspólnego z Waszym politykowaniem.

W zasadzie to masz racje, że przecież można mieć w d... Waszą organizacje i wasze imprezy.

Ale skoro ktoś pisze, że to jedyne nie polityczne rozpoczęcie sezonu to należy tego wymagać i rozliczać z tego. Po co pisać takie bzdury jak tak nie jest?

Myśle że pomimo tego że wprost nie mówicie o swoich politycznych zapędach mieszając je z wartościami takimi jak patriotyzm i tak ludzie już teraz będą wiedzieć czym pachnie SMMRK.
ewer
Świeżak
 
Posty: 12
Dołączył(a): 3/4/2012, 20:19
Lokalizacja: wawa

Postprzez fajerstarter » 18/4/2012, 12:56

ależ ewer nikt niczego nie ukrywa!!!na pierwszej stronie startowej są komunikaty
http://www.rajdkatynski.net/
to ja mam co komunikat pisać na wszystkich forach w Polsce co w nim jest?każdy może zajrzeć i sam zobaczyć,to że pod pałac prezydencki chodzimy walczyć ze zdrajcami i złodziejami to cos złego?ostatnio było nas tam 50 tys a rządowe media podały ze 3 tys.mamy chyba wolność słowa więc chyba mogę iść,zgadza się?sam nawet biorę udział z pozostałymi członkami rajdu udział w filmie krzyż,mało tego!!!jest też pod pałacem z nami na motocyklu sympatyk Palikota!!!:-)my do ukrycia nic nie mamy,jest nas coraz więcej i więcej,po Gietrzwałdzie zdobyliśmy dziesiątki nowych sympatyków,ktoś się z nami nie zgadza to nie musi do nas należeć ja się nie zgadzam z wieloma ludzmi i ich poglądami więc trzymam się od nich z daleka,ale łączy nas jedno,razem latamy na motocyklach ;-)poza tym w sobotę idziemy w manifestacji w obronie TV TRWAM i wolności słowa,czy to zakazane?też zapraszam chętnych o 12 pod pomnik Regana,na motocyklu albo bez,i zobaczymy czy przekaziory coś na ten temat powiedzą jak na ulicę wyjdzie z 500 tys ludzi albo i więcej,ostatnio TVN pokazał naszego księdza jak święcił motocykle w Gietrzwaldzie twierdząc że święci w Częstochowie,no cóż,bez komentarza...
xxxx
Avatar użytkownika
fajerstarter
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 358
Dołączył(a): 19/6/2006, 18:43
Lokalizacja: warszawa

Postprzez Hyde » 18/4/2012, 14:17

Tak przypadkiem tutaj wpadłem i szczerze powiem, jak to czytam, to stwierdzam, że jesteście psychicznie chorzy - jak całe PiSowskie towarzystwo (na szczęście już trochę umniejszone, po kwietniowym lataniu ;-))

Jesteście ludźmi chorymi, a na dodatek chorobliwie nienawistnymi. Plujecie na wszystkich i na wszystko, gdybyście mogli utopilibyście Polskę A w łyżce wody, a raczej w bereciku. Niszczycie ten kraj, pod pretekstem wzniosłych haseł. Udajecie, że troszczycie się o ten kraj, a jesteście kieszonkowymi patriotami, a pod patetycznymi hasłami kryje się żądza bicia piany. Żyjcie sobie z dala, róbcie sobie te zloty do ciemnogrodu czy gdzie tam chcecie. Nie zapomnijcie palić kukieł, piętnować zdrajców oraz wykonywać pochodów jak Hitler w Monachium w '32 roku.

Szczęście w nieszczęściu, następne wybory oraz czas was zweryfikują, coraz więcej ciemnogrodzkiego elektoratu wymiera, a jeszcze ciężej zachęcić młodych polityką nienawiści.

Dla rozjaśnienia dodam, że nie głosowałem na PO ani na Palikota, ani na żadną inną dużą partię. Włączałem telewizorem i widziałem Kaczyńskiego wymachującego swoim rękami (którymi wymachiwał jakby były z drewna i na sznurkach) i ciągle tylko KATYŃ, KATYŃ, przeplatane słowami zdrajcy, Tusk, mordercy, Rosjanie to chciało mi się rzygać i od tego czasu oglądam BBC (będę wiedział czy bomby lecą na Europę) i słucham radia, w którym nie widzę kaprawych gęb wykrzywionych z nienawiści.

Tak jak napisał fz6 - idźcie się wszyscy leczyć na nogi, bo na głowy już kapkę za późno. Zróbcie też sobie na forum ruch oporu.

Pozdrawiam.
Ja Zdrajca Narodu Polskiego,
Pies na usługach Carskich,
Zwierzchnik samego diabła,
Wróg Kościoła, o. Rydzyka i TV TRWAM
Avatar użytkownika
Hyde
Bywalec
 
Posty: 703
Dołączył(a): 23/4/2011, 23:06
Lokalizacja: Jelenia Góra

Postprzez fajerstarter » 18/4/2012, 20:46

xxxx
Avatar użytkownika
fajerstarter
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 358
Dołączył(a): 19/6/2006, 18:43
Lokalizacja: warszawa

Postprzez ewer » 18/4/2012, 21:38

No i....?????!!!!
ewer
Świeżak
 
Posty: 12
Dołączył(a): 3/4/2012, 20:19
Lokalizacja: wawa

Postprzez fz6 » 19/4/2012, 14:22

Poland nie rozumiesz tego co czytasz! nigdzie nie napisałem, żeby myć motocykl w czasie jazdy co 100km, to Twoja naditerpretacja. czyszczę ciuchy i moto jak wracam do domu, np. po niedzielnym otwarciu, bo lało cały dzień i moto wyglada jak po offroadzie. Ale niestety jesteś takim samym moherem jak ci z krakowskiego i przeinaczasz fakty jak i cudze słowa. dalsza polemika z Tobą ma taki sens jak gadanie z pijaną kozą panie prawdziwy motocyklisto.
fz6
Świeżak
 
Posty: 389
Dołączył(a): 30/6/2010, 23:40

Postprzez fajerstarter » 19/4/2012, 19:03

czyszczenie kombinezonu hehehe,pamietam jak z chłopakami od Szpaka jechaliśmy postrzelać na ukryty poligon,wpakowaliśmy się w bagna,UAZ przejechał pierwszy,jechały XTeki i DRy i ja na GSXR1000K2,w błocie pogrzęzli,rozpędziłem motocykl i chyba z 80 przeleciałem po bagnie,byłem pierwszy po UAZie po drugiej stronie,kombinezon miałem do czyszczenia ale nic z nim nie zrobiłem,po prostu ślady jazdy,ale widzę że ktoś więcej klepie ozorem i zajmuje się czyszczeniem kombinezonu dla lansu niż lata,na J.G był nieobecny ale najwięcej w tej sprawie ma do powiedzenia,po prostu taki trol,naszczekał się,zareklamował organizatorów bajzlu, a ze wszystkiego wyszły nici,a co do moherstwa?takie ostatnio młodzież z Kłodzka hasło wymyśliła "wolę być moherem niż Tuska frajerem..." 01:55s
http://tvorlica.pl/?p=3259
xxxx
Avatar użytkownika
fajerstarter
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 358
Dołączył(a): 19/6/2006, 18:43
Lokalizacja: warszawa

Postprzez madcap » 19/4/2012, 21:27

1. jaki Bóg?
fajerstarter przyjmij wreszcie do wiadomości, że podstawą słów Chrystusa jest poszanowanie drugiego człowieka, a ty piszesz używając słów dewianci pederaści, więc pytam raz jeszcze jaki Bóg?
gdzie tu słowa Chrystusa: "kto z was jest bez grzechu niech pierwszy rzuci kamieniem"
wasze podejście jest fanatyzmem z pogranicza terroryzmu

2. byłem raz na spędzie na wałach, bo zlotem i pielgrzymką wzdrygam się to co tam było nazwać
80% towarzystwa było tam dla lansu lub dlatego, że wypada być
obiecałem sobie, że nigdy więcej

3. przyjmij też do wiadomości, że znaczna część nas używa otwartego umysłu i nie poddaje się indoktrynacji - a Boga do tego nie mieszamy

4. są ludzie, którzy lubią się nacieszyć jazdą samą w sobie - jak wspomnieli inni a do tego jazda w grupie nie jest potrzebna
(...) Jeżeli w CV napiszesz "2012-2014: sommelier - freelancer" to nikt się nie domyśli, że dwa lata chlałeś z rozpaczy po utracie poprzedniej pracy.
Avatar użytkownika
madcap
Administrator
 
Posty: 5894
Dołączył(a): 26/5/2009, 19:03
Lokalizacja: wieje wiatr?

Postprzez fajerstarter » 20/4/2012, 07:13

musisz przyjąć też do wiadomości że słowo dewiant jest powszechnie używane i jest w słowniku j.polskiego,np.dewocjonalia,wiesz co to znaczy?pederaści to też normalne słowo,mnie tu nazywa się moherem i wisi mi to,tylko dewianci i pederaści wielce sie obrażają a nawet pozywają do sądu tych co używają słowa które są w słowniku a nawet którego lekarze używają,po prostu jak ktoś jest dewiantem ma spaczony umysł i bardzo małą wiedzę,kretyn,skąd się wywodzi?wiesz?bo ja np.swego czasu miałem rozprawę w sądzie i babka która zeznawała poddana została badaniom psychiatrycznym gdzie stwierdzono u niej kretynizm,i co?powinna psychiatrę podac do sądu i cały sąd oraz może całą służbę zdrowia?a więc jeden powie homseksualista a inny dewiant albo pederasta lub bardziej naukowo pederastia,ale jak odmienić od słowa pederastia?idą pederastii?albo to jest pederastia? i tu wcale nie ma żadnej obrazy,tylko pederaści obrażają się na pojęcia naukowe :shock:
I też są ludzie którzy cieszą sie przejażdżką wkoło komina a potem tygodniowym czyszczeniem kombinezonu,ale dla mnie to każdy jest motocyklista który posiada swój motocykl i dba o niego i nawet czasami sobie polata,tylko złodzieje motocykli nie są dla mnie motocyklistami
xxxx
Avatar użytkownika
fajerstarter
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 358
Dołączył(a): 19/6/2006, 18:43
Lokalizacja: warszawa

Postprzez fz6 » 20/4/2012, 11:33

Posłuchaj frajerze bo inaczej o tobie nie można. Nazywając ciebie moherem nie obrażmy cię tylko stwierdzamy twoj światopogląd. myślisz jak stara niedoru..ana dewota, wierzysz w zabobony, latasz na wiece z transparentami itp. itd.
Nikt do ciebie nie ma też pretensji za lemingi, lewaków i tym podobne chociaż, nie wiem czemu używasz takich określeń skoro nikt tutaj się nie opowiadał za którąś z tych partii. Nie nazwę cię nawet zerem, bo zero wyraża przynajmniej jakąś wartość, ty natomiast jesteś niczym.
Za obrażanie ludzi i wyzywanie ich od pederastów możesz w końcu od któregoś wyłapać w cymbał, bo nikt tutaj nie określił się, że jest homo i nie masz prawa nikogo obrażać w tak obelżywy sposób.
Mnie akurat centralnie pierd..li brak logicznego rozumowania przez twój pusty łeb. Jakbyś czytał ze zrozumieniem to byś się lamusie doczytał, że nigdzie też nie napisałem, że latam dziennie 5km i, że przez tydzień potem czyszcze ciuchy i moto. Ale takie półgłowki jak ty muszą przeinaczać czudze słowa, żeby dorobić fakty pod swoją chorą teorię.
Podejrzewam, że twoja choroba jest dalece zaawansowana, a kretynizm był bardzo wczesnym jej stadium.
Idź "samodzielnie myślący" chłopie lepić nowe transparenty na kolejny wiec na krakowskim, tocz sobie dalej wojny, które się skończyły 50 lat temu, uważaj się za bohatera i nie zawracaj ludziom d..y swoimi chorymi urojeniami.
Co raz bliżej jestem stwierdzenia, że ty i antek to jedna rodzina.
fz6
Świeżak
 
Posty: 389
Dołączył(a): 30/6/2010, 23:40

Postprzez madcap » 20/4/2012, 12:13

i wcale im się nie dziwię, ponieważ z terminu historycznego i medycznego słowo stało się pogardliwym
jesteś na tyle rozsądny by zrozumieć różnicę kiedy można użwać znaczenia historyczno-medycznego a kiedy nie
a naciąganie rzeczywistości w ten sposób nie jest obrazem kultury, wręcz przeciwnie

a co do wszystkich to radzę spuścić ciśnienie
(...) Jeżeli w CV napiszesz "2012-2014: sommelier - freelancer" to nikt się nie domyśli, że dwa lata chlałeś z rozpaczy po utracie poprzedniej pracy.
Avatar użytkownika
madcap
Administrator
 
Posty: 5894
Dołączył(a): 26/5/2009, 19:03
Lokalizacja: wieje wiatr?

Postprzez fajerstarter » 20/4/2012, 14:02

madcap napisał(a):i wcale im się nie dziwię, ponieważ z terminu historycznego i medycznego słowo stało się pogardliwym
jesteś na tyle rozsądny by zrozumieć różnicę kiedy można użwać znaczenia historyczno-medycznego a kiedy nie
a naciąganie rzeczywistości w ten sposób nie jest obrazem kultury, wręcz przeciwnie

a co do wszystkich to radzę spuścić ciśnienie

Ja doskonale cię rozumiem,i celowo naciągam tą rzeczywistość ale nie jest to słowo pogardliwe,jest normalnie w słowniku i to wina pederastów że się oburzają jak ktos tak mówi.na starszych ludzi wołali mohery to oni to przyjeli ze śmiechem a teraz okazuje się że młodzież woli być teraz moherem niż Tuska frajerem jak ten fz6,kiedyś ateiści chcieli zniszczyć swięta wprowadzając choinkę to kościół wykazał się sprytem i odwrócił kota ogonem i okazuje się że choinka to symbol wiernych i kościoła katolickiego,pederaści jakby byli sprytni tez by cos wymyślili a nie ciągają po sądach a w sądzie okazuje się że takie słowo jest w słowniku jako termin naukowy.
I całe Kłodzko krzyczy 01.55s o panu fz6
http://tvorlica.pl/?p=3259 :lol:
xxxx
Avatar użytkownika
fajerstarter
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 358
Dołączył(a): 19/6/2006, 18:43
Lokalizacja: warszawa

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Imprezy, spotkania, zloty, pokazy motocyklowe



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości




na gr