Zobacz wątek - <i>[biblioteka]</i> Równi i równiejsi wśród motocyklistów
NAS Analytics TAG

[biblioteka] Równi i równiejsi wśród motocyklistów

Komentarze użytkowników
_________

Postprzez Komentatorzy » 28/2/2012, 23:39

Komentatorzy napisał(a):Redaktorowi polać a artykuł rozpowszechnić :)<br><hr>bravo<br>
Dobrze mówi! Dac mu wódki :D !!!<br><hr>wojtek
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 29/2/2012, 09:45

Komentatorzy napisał(a):co za gorycz, co za zazdrość, tak są równi i równiejsi !!!
Tak było i będzie , jeżeli ktoś jest europosłem to , przysługują mu pewne prawa.
Jarosław Wałęsa, jest wspaniałym młodym , świetnie wykształconym człowiekiem, europosłem. Otarł się o śmierć, walczy o swoje zdrowie, jego postawa i determinacja mobilizuje innych chorych.
Opamiętajcie się !!!!<br><hr>ewa<br>
A Ty umiesz czytać ze zrozumieniem czy po okładkach tylko ? Nikt nie ma pretensji do Wałęsy - przynajmniej nie o to że go uratowano i chłop będzie mógł żyć i pracować. Chodzi o stosowanie podwójnych standardów w mediach, wymiarze sprawiedliwości i służbie zdrowia. Z patologiami należy walczyć a nie je utrwalać.<br><hr>Magic
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 29/2/2012, 10:09

Komentatorzy napisał(a):co za gorycz, co za zazdrość, tak są równi i równiejsi !!!
Tak było i będzie , jeżeli ktoś jest europosłem to , przysługują mu pewne prawa.
Jarosław Wałęsa, jest wspaniałym młodym , świetnie wykształconym człowiekiem, europosłem. Otarł się o śmierć, walczy o swoje zdrowie, jego postawa i determinacja mobilizuje innych chorych.
Opamiętajcie się !!!!<br><hr>ewa<br>
Może tak do ciebie dotrze: jedni robią laskę, a drudzy mają ją robioną. Rozumiem, że ty radośnie manifestujesz przynależność do pierwszej grupy. Jaruś nie walczy, tylko za niego walczą, a jego postawa na pewno nie mobilizuje innych chorych, lecz zwyczajnie obraża.<br><hr>adachor
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 29/2/2012, 15:34

Komentatorzy napisał(a):co za gorycz, co za zazdrość, tak są równi i równiejsi !!!
Tak było i będzie , jeżeli ktoś jest europosłem to , przysługują mu pewne prawa.
Jarosław Wałęsa, jest wspaniałym młodym , świetnie wykształconym człowiekiem, europosłem. Otarł się o śmierć, walczy o swoje zdrowie, jego postawa i determinacja mobilizuje innych chorych.
Opamiętajcie się !!!!<br><hr>ewa<br>
Dupcys! Po prostu dupcys i nie zaszczycę twojego mędrkowania pani mundra żadnym komentarzem!<br><hr>flounderfromJapan
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 1/3/2012, 08:13

proszę nauczyć się kulturalnej wymiany zdań. Wulgaryzmy i epitety są charakterystyczne dla frustratów i niedowartościowanych osób!!!!!<br><hr>ewa
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 1/3/2012, 11:14

Bardzo fajny i PRAWDZIWY artykuł. Tylko do końca nie mogę się zgodzić z tym że my zwykłe ludki płacimy takie same podatki jak ci LEPSI. Pozdrawiam :)<br><hr>Dąbek14#
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 1/3/2012, 14:59

Komentatorzy napisał(a):proszę nauczyć się kulturalnej wymiany zdań. Wulgaryzmy i epitety są charakterystyczne dla frustratów i niedowartościowanych osób!!!!!<br><hr>ewa<br>
Ile procent z wypowiadajacych sie bylo wulgarnych.

Tobie proponuje, wyskoczyc na kurs czytania ze zrozumieniem, zamiast kursu wlazenia w pupe.<br><hr>999
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 1/3/2012, 15:15

Komentatorzy napisał(a):proszę nauczyć się kulturalnej wymiany zdań. Wulgaryzmy i epitety są charakterystyczne dla frustratów i niedowartościowanych osób!!!!!<br><hr>ewa<br>
Szanowna Pani,
Przede wszystkim chodzi o to, że byłoby miło gdyby znajdując się w podobnej sytuacji każdy z nas (również Szanowna Interlokutorka) mógł liczyć na 2 śmigłowce, 17 operacji, sztab ludzi itd. itd. Bo tak naprawdę każdy z nas płaci podatki, korzysta z publicznej służby zdrowia. Pan Wałęsa kurował się w publicznych szpitalach i podejżewam, że NFZ bez problemu pokryje wszystkie koszty. Ktoś wcześniej pisał o "pomroczności jasnej", która dotknęła wcześniej rodzinę W. Może kierowcę samochodu również?
I właśnie z tego powodu krew mnie zalewa, zazdrość zżera i szlag trafia. Mogę te uczucia ubrać w kulturane słowa. Tylko, że niczego to nie zmieni. Dalej będziemy traktowani jak banda sz...ów, po...ów, d...ów i innych ....ów. Bo Pan Wałęsa raczył się również delkatnie wypiąć na nas.
Kłania się Folwark zwierzęcy.
Pozdrawiam serdecznie
Ja, Motocyklista Sławek
<br><hr>borch
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 1/3/2012, 18:49

Komentatorzy napisał(a):proszę nauczyć się kulturalnej wymiany zdań. Wulgaryzmy i epitety są charakterystyczne dla frustratów i niedowartościowanych osób!!!!!<br><hr>ewa<br>
Komentatorzy napisał(a):Szanowna Pani,
Przede wszystkim chodzi o to, że byłoby miło gdyby znajdując się w podobnej sytuacji każdy z nas (również Szanowna Interlokutorka) mógł liczyć na 2 śmigłowce, 17 operacji, sztab ludzi itd. itd. Bo tak naprawdę każdy z nas płaci podatki, korzysta z publicznej służby zdrowia. Pan Wałęsa kurował się w publicznych szpitalach i podejżewam, że NFZ bez problemu pokryje wszystkie koszty. Ktoś wcześniej pisał o "pomroczności jasnej", która dotknęła wcześniej rodzinę W. Może kierowcę samochodu również?
I właśnie z tego powodu krew mnie zalewa, zazdrość zżera i szlag trafia. Mogę te uczucia ubrać w kulturane słowa. Tylko, że niczego to nie zmieni. Dalej będziemy traktowani jak banda sz...ów, po...ów, d...ów i innych ....ów. Bo Pan Wałęsa raczył się również delkatnie wypiąć na nas.
Kłania się Folwark zwierzęcy.
Pozdrawiam serdecznie
Ja, Motocyklista Sławek
<br><hr>borch<br>
I like it!<br><hr>MMC
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 1/3/2012, 21:47

Komentatorzy napisał(a):Przy 115 km/godz nastąpił wypadek. Jak prędko jechał gdy nacisnął heble?
Jak zrozumiałem z wcześniejszego z Nim wywiadu: to był pierwszy motocykl - wcześniej nie jeździł bo czekał na rozsądek przychodzący z wiekiem. I od razu kupił rakietę? To mógł zaczekać do 50-tki i wsiąść do F 16, Grppena albo MIGa bo po co encyklopedia w domu takiemu gdy i bez niej wszystko wie?<br><hr>wozak<br>
Komentatorzy napisał(a):co się tak przy.ebujecie do tego "ile jechał"?
ile byś nie jechał (no chyba że 35/godz), to jak zza tira pod prąd wyjedzie na twój tor jazdy jakiś debil z toyoty
wtedy o tobie będą pisali że zapierdalałeś 250.
skończcie już z tym, bo w tym wypadku, to nie jest najważniejsze.<br><hr>motodebil<br>
Komentatorzy napisał(a):Chodzi o to aby traktowac obywateli na równym poziomie.Wypadki mają prawo się przytrafic z samej swojej definicji.Przy okazji jednak okazało sie że JWałęsa nie miał prawa własciwie zareagować i według mnie ON nie panował nad tym motocyklem..o tym jednak prasa nie napisała..<br><hr>Obywatel<br>
Otóż to.<br><hr>wozak
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 2/3/2012, 00:38

Boczo artykuł ekstra! To chodzi o nasz kraj! Ja miałem 2 lata temu ciężki przypadek na moto we Włoszech (gdzie takie akcje sa na porządku dziennym a połowa moich lekrzy tam na czymś śmigała) zostałem od razu profesjonalnie opatrzony, przewieziony i zooperowany. Jak sie wypisywałem ze szpitala na własną ręke - widząc to wszystko dookoła mnie bałem sie że NFZ nie zrefunduje - prosili zebym został jeszcze do końca leczenia! Może kwestia że byłem obcokrajowcem choć wątpie.<br><hr>Chylo
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 2/3/2012, 12:06

<a href="http://wiadomosci.onet.pl/waszymzdaniem/73919,koziol_oldenline.pl,artykul.html" target="blank" class="link" rel="nofollow">http://wiadomosci.onet.pl/waszymzdaniem/73919,koziol_oldenline.pl,artykul.html</a><br><hr>grzegorz
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 20/3/2012, 22:22

Komentatorzy napisał(a):co za gorycz, co za zazdrość, tak są równi i równiejsi !!!
Tak było i będzie , jeżeli ktoś jest europosłem to , przysługują mu pewne prawa.
Jarosław Wałęsa, jest wspaniałym młodym , świetnie wykształconym człowiekiem, europosłem. Otarł się o śmierć, walczy o swoje zdrowie, jego postawa i determinacja mobilizuje innych chorych.
Opamiętajcie się !!!!<br><hr>ewa<br>
Jarosław Walesa jest synem starego Walesy, buraka, którego skołowany lud wybrał na prezydenta. Jarosław Walesa jest beneficjentem chorego systemu w którym można zostać EUROPOSŁEM będąc kompletnie NIKIM, ale za to z koneksjami. Tak będą zawsze równi równiejsi, ale na boga nie bądź ich podnóżkiem i nie szmać się dziewczyno. Poza tym wszystkim życzę zdrowia i wyboru do europarlamentu.<br><hr>Fitzpatric
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 8/5/2012, 11:26

Komentatorzy napisał(a):Jarek **** CI W DUPE _ PEDALE<br><hr>KOLO<br>
hahahahah :D<br><hr>haha
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 8/5/2012, 11:28

Komentatorzy napisał(a):Redaktorowi polać a artykuł rozpowszechnić :)<br><hr>bravo<br>
Boczo jak zwykle jak się rozpisze to żal czytac bo się boję że się skończy tekst do czytania.
Rewelacyjnie to ująłeś podpisuje sie pod tym rękami i nogami.
Mądry chłopczyk. Pozdro.
<br><hr>Diamantes
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 8/5/2012, 13:05

Genialny artykuł, świetnie napisany i poruszający bardzo ważną kwestię. Szkoda jedynie, że szanse na to, że cokolwiek się zmieni w tej kwestii należą raczej do radosnych marzeń z baśniowego królestwa, zaś to w którym my żyjemy nazywa się Polska.<br><hr>Nospoon
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 12/5/2012, 19:18

Z motocyklami mam niewiele wspólnego, ale artykuł chętnie przeczytałem do końca i niestety jest dokładnie tak jak to zostało opisane. Są równi i równiejsi. Pieniądz, znany tatuś i to wystarczy żeby traktować człowieka inaczej, lepiej. Tak to już jest i oby żadnemu z nas nigdy nie przytrafiła się podobna sytuacja na drodze. Pozdrawiam<br><hr>Stachu
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 18/5/2012, 12:57

zgadzam się z tekstem - ja na motorze już nie jeżdżę, to nie motor jest niebezpieczny, to ja byłem niebezpieczny jako jego kierowca.<br><hr>gość
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 18/5/2012, 12:57

zgadzam się z tekstem - ja na motorze już nie jeżdżę, to nie motor jest niebezpieczny, to ja byłem niebezpieczny jako jego kierowca.<br><hr>gość
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Poprzednia strona


Powrót do Komentarze do artykułów na Ścigacz.pl



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości




na gr