Zobacz wÄ…tek - Kamizelka - obciach ??
NAS Analytics TAG

Kamizelka - obciach ??

O wszystkim
_________

Postprzez DostojnyKocur! » 15/8/2011, 16:54

mirekm71 napisał(a):Nie jezdze w kamizelce ale kiedys bede. Model ktory mi sie podoba kosztuje 100 i zakup ciagle jest odwlekany.
Osobiscie uwazam, ze jazda w kamizelce jest bezpieczna i profesjonalna. Pojazd? Kamizelka sluzy temu, zeby byc widocznym na drodze i jego osiagi nie maja tu nic do rzeczy. Gratuluje kultowej maszyny a zmieniac na mocniejszy? A po co?

Ps. W d...e mam czy jakas ci...a na plastiku robiaca wypady na odleglosc 5km od domu machnie do mnie reka czy nie. Prawdziwy motocyklista pozdrowi profesjonalnie ubranego bikera na calkiem ladnym sprzecie a sportowcy na scigaczach niech sie pozdrawiaja stojac na co drugim cpn'ie tankujac za 10zl, rozcierajac zdretwiale czesci ciala i podziwiajac nowe buty motocyklowe tenisowki bo sa " trendy" i "cool". Ich szacunek i pozdrowienie mi powiewa.
Moto nowe kupowales? Kolega teraz kupil zipka chopper 250 to zadowolony :D- ok juz doczytalem. Kolega kupil nowe bo gwarancja i serwis a na mechanice sie nie zna.









HAHAH GLUPI JESTES JAK BUT Z LEWEJ NOGI
Avatar użytkownika
DostojnyKocur!
Świeżak
 
Posty: 231
Dołączył(a): 6/1/2011, 15:16
Lokalizacja: Nienack


Postprzez bikergirl » 28/9/2011, 15:02

Kamizelki, to żaden obciach!!!
Avatar użytkownika
bikergirl
Świeżak
 
Posty: 8
Dołączył(a): 22/9/2011, 11:24
Lokalizacja: Szczecinek


Postprzez krakn » 28/9/2011, 20:51

Bez sensu wydawać fure kasy na kamizelki, kupuje się najtanszą byle odblask miała i tyle.
Za grosze.
To samo pas, za niewielkie pieniÄ…dze i masz.

My obydwoje z kobietą ubieramy kamizelkę gdy jest brzydka pogoda, na właściwe to z jednej kurki ktora jest przeciwdeszczowa to z niej nie zdejmuje. "ubrana" jest na stałe razem z podpinkami :))

Gdy świeci słonce to raczej nie, zakładam, moja pani ma biały kask, ja myślałem nad zakupem kasku w kolorze oczojebnego pomarańczu albo seledynu wypał jest nie ziemski :))

W kufrze zawsze oprócz przeciwdeszczowych nakładek na buty, jest też pas odblaskowy, mamy dwa jeden biały drugi pomarańczowy, jak nieraz dopadnie mnie noc leje jak skurczybyk i jadę autostradą to mam w D wszytko bywa że zakładam obydwa na krzyż, poza tym w kufrach mam zamontowane światła Stopu LED.

Jeźdzę bardzo dużo samochodem, i zdaje sobie sprawę że ten w puszce mimo że ma większy komfort jazdy i wycieraczki to też może mnie nie zauważyć, mały gówniany punkt w ciemnej deszczowej D.

Sobie daje szanse przeżycia, jemu daje szanse by mnie zobaczył i w D mam to co kto powie i jak wyglądam bo H... i głupio to się wygląda rozjechanym na asfalcie.

I ubieraliśmy to na 125 CC, zakładamy na CBR600RR i na fazera 1000 i na Kawasaki 1400GT też będę.
Jak jest czas na lańsik i jedziemy się lansować ze znajomymi w słoneczny dzień gdzieś to się lansujemy bez kamizelek, a jak ma być jazda w trase, czy jazda po zatłoczonym mieście to najważniejsze to dać się zobaczyć.
Avatar użytkownika
krakn
Świeżak
 
Posty: 38
Dołączył(a): 27/9/2011, 17:24

Postprzez sebekmelior » 28/9/2011, 21:26

Ja sam jezdze w odblaskowej :D jak z pracy wracam a pracuje na magazynie zakladam zawsze na wierzch to by mnie widzieli, teraz wracam o 6 rano z pracy to wole zalozyc bo czasem zaspane barany w puszkach nie widza swiatel dobrze :/ ehhh zawsze to jakos pomaga zauwarzyc motocykliste a co mysla inni mnie WALI :D tutaj w UK wielu jezdziw tym nawet czasem sie spotykam w kombi koles i zaklada takie cos :) wiec siary niema...
Bo maszyna to nie wszystko, najwazniejsza jest pasja!!
sebekmelior
Świeżak
 
Posty: 368
Dołączył(a): 5/6/2008, 16:31

Postprzez krakn » 30/9/2011, 07:37

Bo siara to jest jak polegniesz gdy cie ktos nie zauwazy.
Wlasnie ok 6 rano widzialem jak gosciu wyjezdzajac z bocznej ulicy przywalil. uwaga! W bok jadacego tak okolo 40km/h samochodu.
Po prostu spia.
Powiem wam ze jak jade w dzien i jest duzy ruch. do tego zamierzam sie przeciskac czyli filtrowac to wlaczam dlugie swiatla.

W dzien nie razi innych ale nie ma bata zostaje zauwazony.
Jak mine niebezpieczny odcinek to zmieniam na zwykle
Marauder, CBR600RR, FAZER FZ1000GT.
Avatar użytkownika
krakn
Świeżak
 
Posty: 38
Dołączył(a): 27/9/2011, 17:24

Postprzez Konio » 30/9/2011, 10:13

ja slyszalem ze w kamizelkach jezdza motocykliści...
zamiast niej na kombinezon zakladam t-shirt z magicznym napisem na plecach "Mam Wyje**e" 8)
Produkcja, dystrybucja, masturbacja
Blady 900 puk puk puk
Avatar użytkownika
Konio
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2925
Dołączył(a): 6/11/2008, 21:47
Lokalizacja: Nadejdzie Chuck? Tego nikt nie wie;/ Kielce/Krk

Postprzez sebekmelior » 30/9/2011, 22:45

Konio napisał(a):ja slyszalem ze w kamizelkach jezdza motocykliści...
zamiast niej na kombinezon zakladam t-shirt z magicznym napisem na plecach "Mam Wyje**e" 8)




i jestes zajebisty... bez kitu zostales moim mentorem :D Rozmawiamy o bezpieczenstwie Ty z koszulka wylatujesz :D
Bo maszyna to nie wszystko, najwazniejsza jest pasja!!
sebekmelior
Świeżak
 
Posty: 368
Dołączył(a): 5/6/2008, 16:31

Postprzez fyszmen » 1/10/2011, 07:39

Chyba napisał że NA KOMBINEZON nie?!
R6 2003r.
Avatar użytkownika
fyszmen
Świeżak
 
Posty: 181
Dołączył(a): 13/6/2011, 09:30
Lokalizacja: Gorlice

Postprzez Konio » 1/10/2011, 09:01

dokladnie... a kamizelke to ruzumiem jeszcze na noc klasc, ale w dzien to bezsens... ogolnie ja jej nie klade i juz... nikogo to nie powinno interesowac :twisted: wole t-shirt 8)
Produkcja, dystrybucja, masturbacja
Blady 900 puk puk puk
Avatar użytkownika
Konio
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2925
Dołączył(a): 6/11/2008, 21:47
Lokalizacja: Nadejdzie Chuck? Tego nikt nie wie;/ Kielce/Krk

Postprzez Nal » 6/10/2011, 20:27

ja zakładam kamizelkę jak jest ogólna szarówka, albo jadę późno w nocy - nie chciał bym zaliczyć w nocy szlifa tak by mnie coś z tyłu rozjechało bo motocykl może być gdzieś dalej i nikt mnie nie zobaczy
Tak czy siak nie ma czego się wstydzić.
<a href="http://szkolnis.pl">szkolnis.pl</a>
Avatar użytkownika
Nal
Świeżak
 
Posty: 408
Dołączył(a): 13/6/2009, 14:05
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki / Warszawa

Poprzednia strona


Powrót do Hydepark



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 53 gości




na górê