Zobacz wÄ…tek - EURO 2012
NAS Analytics TAG

EURO 2012

O wszystkim
_________

Postprzez gelo007 » 19/4/2007, 21:01

A ja myślałem, że żeby dostać kredyt na firmę to trzeba biznesplan napisać :O. Widzę, że jesteś super ekonomistą bo już na początku wiesz co robić, żeby Ci umorzyli kredyt, ołł jeee naprawdę jesteś świetny.
Avatar użytkownika
gelo007
Administrator
 
Posty: 2731
Dołączył(a): 3/7/2006, 13:28
Lokalizacja: Radom


Postprzez DANIEL » 19/4/2007, 21:18

...ominę poziom twojej infantylnej i pustej wypowiedzi i przejdę do konkretnej odpowiedzi. Trochę myślałem nad tym jak zdobyć pieniądze. Wykorzystałem okazję do wzięcia kredytu preferencyjnego na 18 tys. złotych, w którym odsetki spłaca państwo.Natomiast kredyty dla małych i średnich przedsiębiorstw z funduszu UE zostają umorzone jeżeli firma prosperuje minimum rok od zarejestrowania działalności gospodarczej.

Nie jestem żadnym super ekonomistą ani ekonomistą i wcale nie chcę się wymądrzać, bo po co mi to jak każdy stara się to wyśmiewać?. Poprostu mam awersję do ludzi którzy zwyczajnie marudzą a nic nie robią, poza przejściem sie do pośredniaka i popatrzeniem "co dzisiaj mamy". Tak czy inaczej mam do Ciebie i innych szacunek
Kawasaki ER5
Avatar użytkownika
DANIEL
Świeżak
 
Posty: 33
Dołączył(a): 7/12/2006, 17:00
Lokalizacja: Wrocław


Postprzez silver » 19/4/2007, 21:43

Każdy ma swój sposób na życie. Jeden otwiera firmę, drugi jedzie za granicę, trzeci robi jedno i drugie. Każde wyjście jak dla mnie dobre, byleby nie kisić się i nie tracić czasu...

Odnośnie zarobków w Polsce, pomijając kwestie niskich zarobków przeciętnych pracowników, ktoś napomknął "profesorów" na uczelniach. Cóż myślę, że mogę z powodzeniem stwierdzić iż 1/3 profesorów w Polsce jest nimi jedynie z tytułu i bynajmniej nie zasługuje na te kilkadziesiąt tysięcy dochodu, poprzez kombinacje i wyzyski. Do tego można dodać emerytury i renty co poniektórych osobników. Trzeba czasu - dajmy im poumierać...

Walczyć z wiatrakami nie mam zamiaru, chcę żyć po swojemu, czy w tym, czy innym kraju, wali mnie to. Patriotyzm? Cóż, bardziej niż wdzięczny czuję się pokrzywdzony przez ten kraj, więc za samym państwem jako takim tęsknił nie będę. Oto kapitalistyczny XXI wiek - życie.

Pozdrawiam.

P.S. A tak poza tym to temat rzeka to jest :P...
Suzuki GSX1100F 1995
Avatar użytkownika
silver
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 524
Dołączył(a): 26/7/2006, 13:09
Lokalizacja: Kraków

Postprzez warjatron » 19/4/2007, 22:07

a dla mnie bomba :) nowe drogi, nowe stadiony (moze wreszcie zrobia coÅ› z "Jarmarkiem Europy" ;) ),nowi ludzie, nowe trendy (miejmy nadz pozytywne).
bomba rowniez dlatego, że każda promocja kraju in plus jest bardzo pozytywnym i potrzebnym zjawiskiem dla naszego kraju...wystarczy spojrzec szerzej na to zjawisko nie tylko pod katem mistrzostw (co dla mnie jest rowniez super sparwa i sporym wydarzeniem:) ) by zobaczyć, że jest sie z czego cieszyć :)
<<< Całkowity Brak Rozumu 929 '01 >>>
Avatar użytkownika
warjatron
Świeżak
 
Posty: 224
Dołączył(a): 16/4/2007, 16:04
Lokalizacja: okolice i WuWua ;)

Postprzez mlody » 19/4/2007, 22:15

Daniel,ja również mam szacunek do innych uzytkownikow.
Chcialbym abys wypowiedzial sie,gdy załozysz juz ten Swój biznes.
Z tego co widze,jestes strasznie pewny siebie... no ale oki,masz do tego prawo.

p.s zanim zaczniesz komus wytykac ze nic nie robi i przeglada oferty w posredniku-wybrzydzajac tylko itd.. zorientuj sie "kto jest kto" i w jakiej branzy sie obraca :wink:

słit drims 8) :twisted: :twisted: :twisted:
Obrazek (otwórz link)
Jak każdy właściciel Kawasaki mam zawsze racje i jestem najmądrzejszy :PPP

zx6r '2006
Avatar użytkownika
mlody
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1350
Dołączył(a): 10/5/2006, 20:55
Lokalizacja: opo

Postprzez DANIEL » 19/4/2007, 22:33

mlody czy ja piłem do konkretnej osoby? nie... świadomie posługuje się ogólnikami żeby przypadkowo nikomu nie zrobić krzywdy.
Kawasaki ER5
Avatar użytkownika
DANIEL
Świeżak
 
Posty: 33
Dołączył(a): 7/12/2006, 17:00
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez wojtas217 » 19/4/2007, 22:33

moim zdanie oni dużo sie nagadają a 70% może zrobią z tego co mówią zrobią 1 autostrade stadiony napewno zrobią bo muszą trochu dziur połatają i chotele postawiają jak widziałem jak autostrada pod krakowem rozjebana jak długo była niewiem czy dalej jest nie byłem tam dawno
wojtas217
Świeżak
 
Posty: 8
Dołączył(a): 16/4/2007, 21:52

Postprzez rosa » 19/4/2007, 23:27

co do euro 2012 to: POLSAK BIALO CZERWONI, POLSKA BIALO CZERWONI POLSKA POLSKA POLSKA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
www.rosamotorcycle.pl | | FZ600/XRV650/WR450
Avatar użytkownika
rosa
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1190
Dołączył(a): 7/2/2007, 10:59
Lokalizacja: Sopot

Postprzez Magik » 20/4/2007, 06:16

Panowie... Myślę że można skończyć temat Polski... Ponieważ nigdy go nie skończymy. A jako że Ja go w sumie zacząłem, to i Ja go skończę ;)

ReasumujÄ…c:
-wszystkich którzy siedzą w domu i narzekają że w Polsce nie ma pracy... - do piachu!!!
- wszystkich którzy siedzą w domu i nic nie robią bo im się nie chce... - do piachu!!!
-wszystkich którzy kradną... - do piachu!!!
- i mnie jako głównego narzekającego... - do piachu!!!

Pozdrawiam wszystkich z szacunkiem do mnie ;) Pozdro!!!
Magik
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 678
Dołączył(a): 30/9/2006, 12:38
Lokalizacja: Chocianów

Postprzez gelo007 » 20/4/2007, 07:12

Daniel, słuchaj życzę Ci powodzenia w prowadzeniu własnego biznesu, zresztą ja sam też chcę założyć własną firmę, ale nie wiem czy zauważyłeś, ale w moich wypowiedziach chodziło raczej o to, że ludzie powinni zarabiać więcej, a nie marnego 1-2 tysiaka. Owszem wiadomo, że skoro na chwilę obecną nie ma się innych ofert to warto podjąć nawet taką pracę, bo zawsze będą z tego jakieś pieniądze, ale jak już się ma taką pracę to trzeba się rozglądać za inną. W każdym bądź razie jak wcześniej napisałem, teraz każdy musi się martwić o siebie bo państwo ani nikt inny pomocnej dłoni do nas nie wyciągnie ;)
Avatar użytkownika
gelo007
Administrator
 
Posty: 2731
Dołączył(a): 3/7/2006, 13:28
Lokalizacja: Radom

Postprzez Kaja » 20/4/2007, 07:48

cała dyskusja zmierza nie w tym kierunku chyba co powinna

Daniel masz rację, że tacy co marudzą i nic nie robią to tragedia,
ale z drugiej strony ja rozumiem chłopaków i mam takie samo zdanie jak Młody. Krew mnie zalewa, że w tym kraju ludzie ciężko pracują i ledwo starcza im na, jak to ktoś powiedział, wegetacje.
Inni kończą ciężkie studia i co z tego mają ... nic, a czasami nawet pod górkę. Jak chcą iść do pracy, nazwijmy umównie fizycznej to lepiej się nie przyznawać, że ma się wykształcenie wyższe :shock:
nie uważasz, że to jest paranoja?
Dziwi Cię, że ludzie są na anty i mają dość?
Nie każdy może otworzyć własną firmę, niektórzy wybrali sobie konkretny zawód i chcą się w nim realizować ... ale w tym kraju to jest raczej niemożliwe
tu jest problem, a nie w tym, że Polak siedzi i czeka aż mu podadzą wszystko na tacy
Avatar użytkownika
Kaja
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2178
Dołączył(a): 26/8/2005, 14:28
Lokalizacja: Wawa

Postprzez gelo007 » 20/4/2007, 08:03

Aha Daniel, zapomniałbym, powiedz mi, który bank daje kredyt na firmę bez biznesplanu bo naprawdę jestem ciekaw. Po drugie wziąłeś kredyt a dopiero teraz rozglądasz się co robić. Hmm chyba nie ta kolejność?
Avatar użytkownika
gelo007
Administrator
 
Posty: 2731
Dołączył(a): 3/7/2006, 13:28
Lokalizacja: Radom

Postprzez Twins2 » 20/4/2007, 09:23

fajnie, że będzie u nas Euro, ale będzie z tym więcej kłopotów niż zabawy :( ... pożyjemy zobaczymy
"Nie tkwij w przeszłości, nie oddawaj
się marzeniom o przyszłości, skup
umysł na chwili obecnej."
Avatar użytkownika
Twins2
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 404
Dołączył(a): 22/1/2007, 16:30
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Wombat » 20/4/2007, 09:40

Ja to sie boje tego ze na hurra do euro sie pobujduje drogi, stadiony itd... a p o 2 latach sie zacznie sypac wszystko bo sie okaze, ze z pospiechu wyszła im partanina... powiem wiecej... to nawet było by typowe polskie....
Take this life I'm right here, stay a while and breath me in....... ZRXs
Avatar użytkownika
Wombat
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 951
Dołączył(a): 24/9/2006, 22:18
Lokalizacja: Lublin

Postprzez Twins2 » 20/4/2007, 09:59

fakt gdyz najlepsi ludzie w tej branzy wyjechali
"Nie tkwij w przeszłości, nie oddawaj
się marzeniom o przyszłości, skup
umysł na chwili obecnej."
Avatar użytkownika
Twins2
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 404
Dołączył(a): 22/1/2007, 16:30
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Kwazi » 20/4/2007, 12:08

Dobija mnie to ze, tyram tu w Polsce a taki leber jedzie sobie do Angli na przykładowo te 3 miesiace,dorabia sie tego samego co ja,wraca do Polski i obija sie dalej....

Leber nigdy niebedzie lepszu, od Polaka robaka!!
Piłeś?? -nie jedz
Nie piłes??- wypij

"zielona szóstka"
Avatar użytkownika
Kwazi
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 590
Dołączył(a): 3/5/2006, 20:24
Lokalizacja: SCZ

Postprzez Grubas » 20/4/2007, 13:22

WracajÄ…c do tematu, fajnie, że obiecali autostrady, obiecali stadiony i obiecali….. obiecali.

Tylko drogi powinny już być zbudowane. Stadiony - zabawki używane raz na miesiąc. O ile wybudują. A zyski super. Portugalia zarobiła 800 milionów euro. Tylko, że wydali 4 miliardy na inwestycje. Czy się zwróci, nikt rozsądny nie powie że tak, bo tego się nie da policzyć, a spłacać te długi będziemy wszyscy.
<a href="http://a-glass.pl">BMW F650 ST</a>
Avatar użytkownika
Grubas
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 908
Dołączył(a): 6/10/2006, 14:13
Lokalizacja: Poznań

Postprzez harry89 » 20/4/2007, 14:57

a propos euro 2012: jak to w koncu jest - dostaniemy te 40 mld eur czy nie? dzien po wyborze biznes.interia.pl podaje ze dostaniemy, przelicza na wzrost gospodarczy (+3%) itp., a drugiego dnia premier mowi ze to wszystko pic na wode i musimy za wszystko placic sami...
Kawasaki ZX-6R
Avatar użytkownika
harry89
Bywalec
 
Posty: 647
Dołączył(a): 30/9/2006, 11:34
Lokalizacja: Piotrowice/Lublin

Postprzez Magik » 20/4/2007, 16:06

Z tego co Ja wiem to nic nie dostaniemy... Niemcy wszystko robili z własnej kieszeni... Więc dlaczego my mamy dostać kasę?
Magik
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 678
Dołączył(a): 30/9/2006, 12:38
Lokalizacja: Chocianów

Postprzez beesek » 20/4/2007, 19:12

tez myślę, że będziemy musięli sami tę kasę wyłożyć a to chyba nie jest powód do wielkiej radości, bo tą kasę trzeba z czegoś/od kogoś wziąć a kto to będzie jeśli nie obywatele...
juz niedługo, coraz bliżej ;)
beesek
Świeżak
 
Posty: 59
Dołączył(a): 31/3/2007, 18:29
Lokalizacja: nisko

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Hydepark



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 54 gości




na górê