Zobacz wÄ…tek - Masz przelot? Dostaniesz trzysta i lawetÄ™.
Advertisement
NAS Analytics TAG

Masz przelot? Dostaniesz trzysta i lawetÄ™.

Przepisy, prawo
_________

Postprzez madcap » 7/10/2011, 11:00

przyjrzyj siÄ™
z reguły patrzą na wlepkę homologacyjną
nadto jeśli masz wiedzę o tym, możesz poinformować i zarządać wpisania tego do notatki
(...) Jeżeli w CV napiszesz "2012-2014: sommelier - freelancer" to nikt się nie domyśli, że dwa lata chlałeś z rozpaczy po utracie poprzedniej pracy.
Avatar użytkownika
madcap
Administrator
 
Posty: 5894
Dołączył(a): 26/5/2009, 19:03
Lokalizacja: wieje wiatr?


Re: Masz przelot? Dostaniesz trzysta i lawetÄ™.

Postprzez Hunti » 8/10/2011, 13:12

pan_wiewiorka napisał(a):Odnośnie zatrzymania, to nasuwa mi się pytanie odnośnie sytuacji, w której misiek nie ma sonometru ale skieruje mnie na badanie ponieważ była uzasadnione podejrzenie (czyt.: wydawało się), że jest za głośno? O ile w przypadku stwierdzenia, że pierd jest za głośny jest lipa o tyle co w przypadku, kiedy będzie w normie? Jakieś odszkodowanie? Zwrot kasy za stracony czas i paliwo? Mogę się domagać jakiejś rekompensaty? A może jakaś sprawa w sądzie przeciwko komĘdzie czy tam MO jako takiemu?

Przede wszystkim do takiej sytuacji nigdy nie dojdzie bo gliniarz by się skompromitował w całym wydziale w którym pracuje. Równie dobrze mogliby łapać za przekroczenie prędkości, "bo na oko było widać, że jedzie dwa razy szybciej" niż dozwolona prędkość. Albo, bo ja jechałem 50km/h i on mnie wyprzedził. Po prostu dla sądu takie coś nie może stanowić dowodu.
Hominum causa omne ius constitutum sit
Hunti
Świeżak
 
Posty: 85
Dołączył(a): 10/3/2011, 23:28
Lokalizacja: Wrocław


Poprzednia strona


Powrót do Prawo



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości




na górê