Zobacz wÄ…tek - Kilka spraw do przedyskutowania
NAS Analytics TAG

Kilka spraw do przedyskutowania

Forum Dyskusji moderatorów i adminów

Re: Kilka spraw do przedyskutowania

Postprzez rosiboj » 11/7/2017, 08:05

Czester napisał(a):Właśnie trzeba kliknąć żeby śladu nie pozostawiło.

Andy, opcjÄ™ banowania majÄ… tylko administratorzy.

Faktycznie to ma sens, zeby nie zostawiac sladu, klikasz na "Pozostaw cień wątku w poprzednim dziale"
Chyba ktos to zle przetlumaczyl


Kurde, zaczolem chorowac na zmiane auta. W sumie to najpierw chcialem wymienic na kombi zeby mlodego auto sie miescilo do bagaznika jak gdzies jedziemy, pozniej zachorowalem na tesle, ale model3 na ktory sie zapisalem to pewnie dopiero za rok bedzie albo i pozniej, a zeby miec jakis sensowny S to trzeba wydac prawie tyle co na dom, wiec z logicznego punktu widzenia troche to nie ma sensu. Z trzeciej strony jak widze swoje auto na parkingu to caly czas sobie mysle, ze wyglada zajebiscie, tyle tylko , ze poprostu chcialbym teraz sprobowac czegos innego. No badz tu madry. Z racji , ze przez ostatnie lata nie mialem czasu na motor, mysle ze chyba go sprzeda, po co ma tak stac ...
Tysiąc serc jedno bicie one direction ponad życie
Avatar użytkownika
rosiboj
Moderator
 
Posty: 2217
Dołączył(a): 8/3/2012, 15:29
Lokalizacja: mam wiedziec?


Re: Kilka spraw do przedyskutowania

Postprzez Czester » 11/7/2017, 18:34

Fakt, działa to na opak, no ale grunt, że w ogóle działa. Niestety nowe forum zostało zrobione na odpierdol i porzucone na pastwę losu jak dziecko na śmietniku. Kravec ma całą listę poprawek ale temat został znowu olany.
Wypadki chodzÄ… po ludziach, ludzie po wypadkach nie zawsze.
Avatar użytkownika
Czester
Administrator
 
Posty: 4656
Dołączył(a): 23/5/2009, 05:14
Lokalizacja: Suwałki


Re: Kilka spraw do przedyskutowania

Postprzez kravec » 12/7/2017, 13:28

Mam całą listę- lezy u mnie na biurku i się już mocno zakurzyła. Nawet tego o czym dawniej pisałem nie poprawili więc już się nie produkuję i nie wkurwiam. Jest masa rzeczy do zrobienia ale nikt się tym nie przejmuje. To nie jest nasza firma, i tak włożyliśmy w to dużo pracy, a skoro ludzie którzy mają z tego kasę mają to w nosie to ja nie mam zamiaru tracić czasu na męczenie o poprawki.
Avatar użytkownika
kravec
Administrator
 
Posty: 5571
Dołączył(a): 30/8/2006, 16:14
Lokalizacja: Pabianice

Re: Kilka spraw do przedyskutowania

Postprzez Glenroy » 20/8/2017, 21:58

Powoli zaczynam się rozkręcać w tym burdeliku, ale może mi ktoś powiedzieć, jak do wuja pozbyć się tego paska na dole, który zasłania praktycznie wszędzie opcję do zatwierdzenia? Problemem jest nawet edycja własnego profilu...
Taka sama sytuacja jest na wszystkich przeglądarkach, jakich używam, bez względu, czy mają zaimplementowanego ADB, czy nie.
Załączniki
Bez tytułu.png
Raz motór byl chory i leżał w łóżeczku.
I przyszedł pan doktor "Co jest motóreczku?"
"Ach lagi mam krzywe i ogon złamany
i wgniotkę na baku i przód rozje..ny"
Avatar użytkownika
Glenroy
Moderator
 
Posty: 2835
Dołączył(a): 31/8/2011, 20:06
Lokalizacja: LPU

Re: Kilka spraw do przedyskutowania

Postprzez Czester » 21/8/2017, 15:48

Ja jadę na smartfonie i u mnie wygląda to nieco inaczej. Ogólnie zjebali totalnie ten nowy layout i nic Pan nie poradzisz.
Wypadki chodzÄ… po ludziach, ludzie po wypadkach nie zawsze.
Avatar użytkownika
Czester
Administrator
 
Posty: 4656
Dołączył(a): 23/5/2009, 05:14
Lokalizacja: Suwałki

Re: Kilka spraw do przedyskutowania

Postprzez Glenroy » 28/8/2017, 19:16

Czester napisał(a):Ja jadę na smartfonie i u mnie wygląda to nieco inaczej. Ogólnie zjebali totalnie ten nowy layout i nic Pan nie poradzisz.


Layout jest z*** do kwadratu, ale faktycznie w wersji mobilnej jest to do ogarnięcia.

Jeszcze jedna prośba, przenosząc tematy, usuwajcie ich "cień" z pierwotnego działu - w ogóle totalnie chuj wie po co to jest - bo np. w dziale "motocykle" jest nieziemski pierdolnik :?
Raz motór byl chory i leżał w łóżeczku.
I przyszedł pan doktor "Co jest motóreczku?"
"Ach lagi mam krzywe i ogon złamany
i wgniotkę na baku i przód rozje..ny"
Avatar użytkownika
Glenroy
Moderator
 
Posty: 2835
Dołączył(a): 31/8/2011, 20:06
Lokalizacja: LPU

Re: Kilka spraw do przedyskutowania

Postprzez ASR1927 » 29/8/2017, 01:14

Glenroy napisał(a):Powoli zaczynam się rozkręcać w tym burdeliku, ale może mi ktoś powiedzieć, jak do wuja pozbyć się tego paska na dole, który zasłania praktycznie wszędzie opcję do zatwierdzenia? Problemem jest nawet edycja własnego profilu...
Taka sama sytuacja jest na wszystkich przeglądarkach, jakich używam, bez względu, czy mają zaimplementowanego ADB, czy nie.


Ja wiem! Jeśli korzystasz z chrome, zmniejsz lub zwiększ powiększenie! Działa :-) Zmniejszasz lub zwiększasz "ctrl + scroll w myszy"

Zutylizowałem ten topic o potrzebnej pomocy. Ten gdzie chłop chciał wyżebrać 14 klocków. Śmietnik, spam i oszustwo. Na cholerę nam to...?
They won't get me. they won't get me, they will never cease to try!
Avatar użytkownika
ASR1927
Moderator
 
Posty: 1711
Dołączył(a): 21/11/2010, 21:49
Lokalizacja: Wałbrzych

Re: Kilka spraw do przedyskutowania

Postprzez Czester » 29/8/2017, 13:10

Glenroy, pouczasz innych a sam nie usunÄ…Å‚eÅ› cienia wÄ…tku w temacie o SV 650 na A2 w motocyklach :lol:
Wypadki chodzÄ… po ludziach, ludzie po wypadkach nie zawsze.
Avatar użytkownika
Czester
Administrator
 
Posty: 4656
Dołączył(a): 23/5/2009, 05:14
Lokalizacja: Suwałki

Re: Kilka spraw do przedyskutowania

Postprzez Glenroy » 29/8/2017, 21:00

Czester napisał(a):Glenroy, pouczasz innych a sam nie usunąłeś cienia wątku w temacie o SV 650 na A2 w motocyklach :lol:


Ale wczoraj usunąłem chyba ze 30 8) dzisiaj to była taka szybka wizyta w chwili wolnego w pracy, widocznie coś mi umknęło, moja kulpa :lol:

ASR1927 napisał(a):Ja wiem! Jeśli korzystasz z chrome, zmniejsz lub zwiększ powiększenie! Działa :-)

Niech to dunder świśnie :D, faktycznie, przy powiększeniu do 150% wszystko wygląda jak w wersji mobilnej :D, dzięki, teraz będę mógł zasiać terror, być siewcą strachu, nienawiści, nieść zniszczenie i pożogę na forum :twisted:
Raz motór byl chory i leżał w łóżeczku.
I przyszedł pan doktor "Co jest motóreczku?"
"Ach lagi mam krzywe i ogon złamany
i wgniotkę na baku i przód rozje..ny"
Avatar użytkownika
Glenroy
Moderator
 
Posty: 2835
Dołączył(a): 31/8/2011, 20:06
Lokalizacja: LPU

Re: Kilka spraw do przedyskutowania

Postprzez Czester » 30/8/2017, 08:23

Tylko nie gwałć kotów i nie pal okolicznych wiosek :wink:
Wypadki chodzÄ… po ludziach, ludzie po wypadkach nie zawsze.
Avatar użytkownika
Czester
Administrator
 
Posty: 4656
Dołączył(a): 23/5/2009, 05:14
Lokalizacja: Suwałki

Re: Kilka spraw do przedyskutowania

Postprzez ASR1927 » 12/9/2017, 01:41

Nie bardzo jest co moderować ostatnimi czasy... Można by się pokusić o połączenie kilku topic'ów w jeden. Np w "Chcę kupić motocykl". Jest kilka tematów w stylu "Moto do 10000". Połączyłem kilka takich w jeden, w większości to i tak "martwe" wątki bo odpowiedzi są sprzed tygodnia, dwóch. Ale przynajmniej trochę się zamietło na forum :-)
They won't get me. they won't get me, they will never cease to try!
Avatar użytkownika
ASR1927
Moderator
 
Posty: 1711
Dołączył(a): 21/11/2010, 21:49
Lokalizacja: Wałbrzych

Re: Kilka spraw do przedyskutowania

Postprzez Czester » 17/9/2017, 22:08

Nie wiem czy to forum dotrwa do końca roku. Czeka go nieuchronna śmierć. Marne nasze wysiłki.
Wypadki chodzÄ… po ludziach, ludzie po wypadkach nie zawsze.
Avatar użytkownika
Czester
Administrator
 
Posty: 4656
Dołączył(a): 23/5/2009, 05:14
Lokalizacja: Suwałki

Re: Kilka spraw do przedyskutowania

Postprzez Glenroy » 17/9/2017, 22:44

Forum zdechnie, w sumie już ledwo co żyje, dziennie pojawia się raptem dwa - trzy tematy, z czego połowa to reklamy ;). Layout jest tak po****, że po prostu odrzuca od wizyt na forum, do tego góra ma na to wszystko wysrane, widać komuś zależy, żeby to zakończyć, i nie chodzi tylko o forum, bo sklep to też dno totalne.
Nie wiem jak ciągnie serwis sam w sobie, bo go najzwyczajniej nie przeglądam, ale widzę, że problemy z layoutem pokrywają się z tymi forumowymi, więc wszystko widać jest ogarnięte jak kupka gnoju :)

W sumie wszystkie stare mordy poszły w cholerę, właściwie to dokładnie w dniu zmiany layoutu wszystko poszło się walić, nawet nie ma z kim, ani z kogo, w hyde beki pocisnąć.

Zostało kilku takich "last man standing" zabunkrowanych w okopach :D
Raz motór byl chory i leżał w łóżeczku.
I przyszedł pan doktor "Co jest motóreczku?"
"Ach lagi mam krzywe i ogon złamany
i wgniotkę na baku i przód rozje..ny"
Avatar użytkownika
Glenroy
Moderator
 
Posty: 2835
Dołączył(a): 31/8/2011, 20:06
Lokalizacja: LPU

Re: Kilka spraw do przedyskutowania

Postprzez ASR1927 » 21/9/2017, 05:32

Czester napisał(a):Nie wiem czy to forum dotrwa do końca roku. Czeka go nieuchronna śmierć. Marne nasze wysiłki.


Smutne to jest jak cholera. Zaczynałem moto przygodę na ścigaczu. W sumie to jest moje drugie konto, pierwsze założyłem bodaj w wieku 17 lat, kiedy jeszcze nie miałem moto a latałem Hondą NSR50 :D Jarałem się wypowiedziami "starych" na forum, nakręcałem się, łykałem wiedzę jak młody pelikan.

I tak jak mówi Glenroy. Forum zdechnie i to jest cholernie nieuchronne. Wiele for (forów?) tematycznych zdycha kosztem fejklooka. Przyczyna jest prosta - tam jest po prostu łatwiej i odbiorców jest więcej. Ma to też swoje minusy - pełno tam ludzi w stylu "nie znam się ale się wypowiem" i rzadko kiedy można dostać rzetelną odpowiedź. Przykład: rzuciłem ostatnio pytanie na forum Jaguara, wątek skończył się na tym, że to ja udzielałem porad starszym userom. Chodziło o kwestie związane z czujnikiem zamknięcia maski a całą swoją wiedzę zaczerpnąłem z, o ironio, angielskojęzycznych forów tematycznych...

No cóż panowie, forum może i zdechnie ale wspomnienia pozostają. Można by kiedyś zrobić jakiś zjazd w dogodnym miejscu. Tak, wiem, że Vergon próbował ale może próbował za słabo:-)
They won't get me. they won't get me, they will never cease to try!
Avatar użytkownika
ASR1927
Moderator
 
Posty: 1711
Dołączył(a): 21/11/2010, 21:49
Lokalizacja: Wałbrzych

Re: Kilka spraw do przedyskutowania

Postprzez Walenty » 22/9/2017, 19:56

Glenroy napisał(a):bo sklep to też dno totalne.


Sklep ssie po same kule aż się ślina ciągnie :0

ASR1927 napisał(a):No cóż panowie, forum może i zdechnie ale wspomnienia pozostają. Można by kiedyś zrobić jakiś zjazd w dogodnym miejscu. Tak, wiem, że Vergon próbował ale może próbował za słabo:-)


Hej robaczki, znajdziecie mnie na fb pod nickiem Julius Seizer, nie chciałbym żeby mnie ominęło cos dużego xD
Watch out, we got a badass over here!
Avatar użytkownika
Walenty
Moderator
 
Posty: 3602
Dołączył(a): 14/2/2012, 16:28
Lokalizacja: SKL

Re: Kilka spraw do przedyskutowania

Postprzez Glenroy » 22/9/2017, 21:27

Walenty napisał(a):Hej robaczki, znajdziecie mnie na fb pod nickiem Julius Seizer, nie chciałbym żeby mnie ominęło cos dużego xD


Chyba znalazłem, ale to głównie po jegomościu, który ma jeżdżący włoski motocykl w profilowym :D

...a, no i jest jeszcze kaai :mrgreen:

Też jestem za zebraniem ścigaczowego grona, w celu przeprowadzenia wspólnej fiesty, jakby już się wszystko wysrało ;).
Raz motór byl chory i leżał w łóżeczku.
I przyszedł pan doktor "Co jest motóreczku?"
"Ach lagi mam krzywe i ogon złamany
i wgniotkę na baku i przód rozje..ny"
Avatar użytkownika
Glenroy
Moderator
 
Posty: 2835
Dołączył(a): 31/8/2011, 20:06
Lokalizacja: LPU

Re: Kilka spraw do przedyskutowania

Postprzez Walenty » 22/9/2017, 21:35

Kaj ostatnio wjechał gixem do klubu i spalił lacia. Zbijania pion nie było końca xD
Watch out, we got a badass over here!
Avatar użytkownika
Walenty
Moderator
 
Posty: 3602
Dołączył(a): 14/2/2012, 16:28
Lokalizacja: SKL

Re: Kilka spraw do przedyskutowania

Postprzez Czester » 22/9/2017, 23:43

A ja jestem ciekaw co Senek miał na myśli. Ale i tak pewnie mi nie odpowie, bo ignoruje moje posty od ponad roku.
Wypadki chodzÄ… po ludziach, ludzie po wypadkach nie zawsze.
Avatar użytkownika
Czester
Administrator
 
Posty: 4656
Dołączył(a): 23/5/2009, 05:14
Lokalizacja: Suwałki

Re: Kilka spraw do przedyskutowania

Postprzez suhy-19 » 24/9/2017, 07:38

asr do ciebie mam niecala godz jazdy :p takze jakas flaszka to nie problem mimo ze lekarze zabronili :evil: najgorzej to z czesterem bo dali juz chyba nie moze byc :P
aprilia RSV4
Avatar użytkownika
suhy-19
Moderator
 
Posty: 2660
Dołączył(a): 18/12/2012, 13:35
Lokalizacja: DLW

Re: Kilka spraw do przedyskutowania

Postprzez Czester » 24/9/2017, 11:06

A tam, pierrdolicie Waść, ASR dał radę. Tyle, że u mnie gościna trwa minimum 3 dni :D

A co tam u Ciebie ze zdrowiem, że lekarze wypić zabraniają? Czyżby wątróbka?
Wypadki chodzÄ… po ludziach, ludzie po wypadkach nie zawsze.
Avatar użytkownika
Czester
Administrator
 
Posty: 4656
Dołączył(a): 23/5/2009, 05:14
Lokalizacja: Suwałki

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Forum Moderatorów



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości




na górê