Zobacz wątek - o ABSie słów kilka
NAS Analytics TAG

o ABSie słów kilka

Wszelkie dyskusje o motocyklach onroad.
Milośnikow enduro, crossu, skuterów motorowerów oraz motocykli o pojemności do 125 ccm zapraszamy do działów niżej.
_________

Postprzez herbaciany » 24/9/2010, 12:42

Nawinalem lacznie motocyklem 20.000 km tylko po miescie. Nowym motocyklem 5.000km, widocznie dla mnie tyle starczylo. Nie ucz mnie co to reakcje warunkowe i bezwarunkowe, i jezeli twierdzisz ze ABS Cie uratuje, to zycze szczescia. Twoja reakcja bezwarunkowa moze byc polozenie sie na glebe, i co wtedy cwaniaczku?
A tylniej opony zostaje mi max 0,5 cm jutro jak bede jezdzic to wstawie Ci foto.

PS: Nie wiem co Cie tak boli, i czy masz jakiekolwiek udzialy w wprowadzaniu ABS, CIA, CBA, CRT, ASR do motocykli. Jestes cienias- zakladaj abs i co tam jeszcze tylko uda Ci sie wymyslec, albo lepiej kup sobie konsole i jezdzij w fotelu przed telewizorem.

pat123 napisaÅ‚(a):Kolego, nie obraz sie ale takich pierd*l to dawno nie czytalem ! To tak, jak bys napisal, ze jadac do sklepu po bulki zakladasz T – shirt, krotkie spodenki i laczki, bo przeciez nic Ci sie nie stanie !


A ja nie czytalem takich pierdow, uwazasz ze przy predkosci 50km/h jestes w stanie uzyc absu? Zanim zblokujesz kolo to juz bedziesz w miejscu, no chyba ze jestes tak totalnym beztalenciem ze wylozysz sie w takim przypadku. Na normalnym kursie, w normalnym miescie trasa egzaminacyjna jest wyznaczona tak, zebys nie mial nawet najmniejszego kontaktu z czymkolwiek co nie jest asfaltem wiec nie chrzan ze na kursie jazdy ABS ma tak wiele do znaczenia.


PS: Niektorym ABS sie przyda, niektorym nie. Tylko czemu maja go miec wszystkie motocykle?
Ostatnio edytowano 24/9/2010, 13:10 przez herbaciany, Å‚Ä…cznie edytowano 2 razy
Avatar użytkownika
herbaciany
Świeżak
 
Posty: 22
Dołączył(a): 23/9/2010, 23:00
Lokalizacja: Ostrołęka


Poprzednia strona


Powrót do Motocykle



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości




na górê