Zobacz wÄ…tek - r6 03-04 r
NAS Analytics TAG

r6 03-04 r

Tutaj tylko zadajemy pytania o ocenę oferty motocykla, którą sobie upatrzyłeś. Dotyczy motocykli o pojemności większej niż 125 ccm.
_________

Postprzez MICZMAN » 22/10/2010, 20:10

możliwe ale nic Ci do tego kolego ;)
ale z chęcią napisze za pare miesięcy czy dobrze zrobiłem kupując właśnie r6 czy byłem jak to mówią ,,lalusiem'' czy jak to tam inaczej ;)
a tak wgl to nie każdy nawet tą cb musi rysować slidery na winklach ;) kwestia czasu i przyzwyczajenia
MICZMAN
Świeżak
 
Posty: 33
Dołączył(a): 26/8/2010, 18:34
Lokalizacja: Orzesze > Rybnik


Postprzez sebasbox » 22/10/2010, 20:59

Miczman, Twoja sprawa co kupujesz ale zastanów się czasami co piszesz i nie obrażaj innych, bo akurat każdy kto Ci tu odpisał posiada większy zakres umiejętności jazdy na moto niż Ty. Pomyśl tez zanim zaczniesz wyzywać ludzi od hejterów bo nikt Ci moto, którego nawet nie masz nie zazdrości...poza tym chcesz kupić 7 letnią R6 a nie ducati 1198r więc sie nie podniecaj tak.
sebasbox
Świeżak
 
Posty: 382
Dołączył(a): 21/1/2010, 15:07


Postprzez MICZMAN » 22/10/2010, 21:31

no ok dzięki za rady pozdro
LwG
MICZMAN
Świeżak
 
Posty: 33
Dołączył(a): 26/8/2010, 18:34
Lokalizacja: Orzesze > Rybnik

Postprzez rossavu » 22/10/2010, 22:08

MICZMAN napisał(a):no ok dzięki za rady pozdro
LwG


Kupuj ten fortepian, jezdzij jak cipek w kamizelce i nie zasmiecaj forum.

"pozdro bracie motonici" hahahha lewa w gore? Prawa w dol.

btw. To, ze ktos posiada motocykl to nie znaczy, ze jest motocyklista :twisted: Motocyklista nie jest idiota - tylko idioci nie sluchaja rad doswiadczonych osob.
Avatar użytkownika
rossavu
Stały bywalec
 
Posty: 1347
Dołączył(a): 4/4/2010, 10:51

Postprzez Duriv » 22/10/2010, 22:57

Mylicie się. Nic nie uczy lepiej techniki niż motocross / enduro.

Co do moto, pokory trochę. Moim zdaniem powinieneś pojeździć przynajmniej połowę sezonu czymś słabszym, nabrać pokory ( chociaż nawet na er6f się zabijesz ). Przemyśl swoje zachowanie i zmów zdrowaśko.
Amen.
Czarny 300cc 2T.
Avatar użytkownika
Duriv
Bywalec
 
Posty: 958
Dołączył(a): 16/5/2007, 16:57
Lokalizacja: Lublin

Postprzez Lukas666 » 22/10/2010, 23:02

ee tam gadacie w rybniku>>orzeszu może i zrobi kariere taką 7-letnią r6:) skąd wiecie jakie tam panują przekonania. Swoją drogą MICZMAN na oględziny radziłbym zapłacić mechanikowi, bo wątpie że kolega po jednym sezonie przesiadłszy się z jawki na r6 będzie w stanie rozpoznać jakiekolwiek usterki, dasz nie dużo za pomoc a pamiętaj taki sprzęt już niestety świeży nie jest, uwielbiają go handlarze i pajace więc w brud jest egzemplarzy wychechłanych, nie licząć tego że masz za mało kasy 12-13 tyś właśnie na takie egzemplarze Ci wystarczy o ile oczywiście znajdziesz(za taką kase wątpie) a uwierz mi wklad3-4 tyś żebyś doszedł do stanu egzemplarzy zadbanych i zdatnych do jazdy. Reasumując -kupując tanio oszukujesz sam siebie. też tak kiedyś myślałem -ale doszedłem do tego po 4 latach jazdy.
Lukas666
Świeżak
 
Posty: 103
Dołączył(a): 6/6/2010, 09:56

Postprzez bochen_team » 23/10/2010, 09:52

popieram wypowiedz Lukas666
wez ze sobą kogoś kto lubi grzebac przy motocyklach i pewnym stopniu rozpozna niepojące dzwięki i inne usterki
bo jeśli przesiadasz sie z wski na takiego sprzęta to w jakim stanie bedzie to i tak go kupisz, taki bedziesz napalony :D
bochen_team
Świeżak
 
Posty: 126
Dołączył(a): 19/1/2009, 13:21

Postprzez Lukas666 » 23/10/2010, 11:08

Moim zdaniem z taka kasa nie kupi r6 w tej kaście no chyba że jakaś wywłoke, nie lepiej kupić w starszym modelu zadbany?? jak polecisz po bandzie to odechce Ci się tym jeździć bo wszystko będzie w rozsypce(padają sensory położenia przepustnicy -800zł czy kosze sprzęgłowe-bieżnia też ok 800zł zdarzają się też przypadki padniętej skrzyni-nadal są delikatne, nie wyssałem sobie tego z palca bo już dłuższy czas mam do czynienia z yamaha nie są to tanie motocykle a bezawaryjne też nie są jest tam mnóstwo elektroniki czujników które się po prostu psują. Licz tak żeby jeden zonk nie zrujnował twojego portfela - niestety w polsce jednak ludzi nie stać na takie rzeczy bo jeżeli na serwis przykładowo nie starczy jedna wypłata wtedy właśnie robi się to żałosne.
Lukas666
Świeżak
 
Posty: 103
Dołączył(a): 6/6/2010, 09:56

Postprzez motoftw » 24/10/2010, 12:19

Duriv napisał(a):Mylicie się. Nic nie uczy lepiej techniki niż motocross / enduro.


A ja się z tym zgadzam, śmigałem trochę kmxem i sporo mi to dało :D


Ale mi ktoś pojechał... Stary moja cb jest w lepszym stanie niż większość tych ,,igieł" R6 (10 letnich) z allegro, choć ma 13 lat, może żyjemy w innych realiach, ale dla mnie taka cb to spełnienie marzeń, to pierwszy większy moto, który na pewno zostanie w mojej pamięci na długo, pewnie różnimy się tym, że dla mnie to pasja, Ty chcesz moto żeby sobie pojeździć, też ok, mi to nie przeszkadza. I jedziesz tak po tej CB, a wielu ludzi z forum na niej zaczynało, teraz śmiga na super sportach, nie słyszałem, tekstów typu - Ku**a, na ch*j kupowałem tą CB trzeba było odrazu R6!!

MICZMAN napisał(a):możliwe ale nic Ci do tego kolego ;)
ale z chęcią napisze za pare miesięcy czy dobrze zrobiłem kupując właśnie r6 czy byłem jak to mówią ,,lalusiem'' czy jak to tam inaczej ;)
a tak wgl to nie każdy nawet tą cb musi rysować slidery na winklach ;) kwestia czasu i przyzwyczajenia



A ja z chęcią przeczytam, mam nadzieje, że napiszesz, ale jak widzę Twoje wypowiedzi, to pewnie prawdy tam nie znajdę. Ja nie ,,rysuje" sliderów, bo nie bardzo mam gdzie, jeżdząc po Chełmie :D Ale oponę udało mi się zamknąć na zjazdach z wiaduktu, jedyne miejsce, gdzie asfalt jest czysty, ale to takie składanie się, przy małej prędkości, chciało by się szybciej :)

MICZMAN napisał(a):ogarniajcie 10 lat swoje marne cb 500 :D
chciałem usłyszeć kiedyś tam rade na co patrzeć przy zakupie r6 ale dużo hejterów którzy jeżdzą wciąż marnymi piździkami i uważają że są pro bo zaczynają od małych pojemności a potem r1 czy bmw s1000rr i będą jak rossi na torze ;) pozdro dla wszystkich hejterów i posiadaczy cb500 bo fajny to motorek ale na pół sezonu > pozdro dla prawdziwych


Fakt zrobił się OT, ale każdy jednak Ci tutaj pomaga odradzając ten sprzęt, 10 lat na cb500? Czemu nie? Stalowy oplot, jakaś akcesoryjna owiewka i mogę śmigać choć już się chcę coś większego, ja nie jestem żaden hejter, ja po prostu kocham motocykle :D Kto powiedział, że uważa się za pro? Ale wiesz co Ci powiem, prawdą jest, że chciałbym być kiedyś jak Rossi(nie pisz z małej litery)!! Ty byś nie chciał? W takim razie po co kupujesz sportowy motocykl? :) Kolejne moto, które kupie będzie sportowe, ale na pewno będę wybierał się nim na tor. Pozdrowienia!
Honda CB 500 ----> Honda NX 650
Avatar użytkownika
motoftw
Stały bywalec
 
Posty: 1179
Dołączył(a): 5/8/2009, 19:25

Postprzez Lukas666 » 24/10/2010, 13:23

motoftw - nie unoś się tak stary bo widzisz z jakim gościem masz do czynienia-typowy wieśniaczek który na siłe chce się pokazać i nie ma czasu na bzdety co bedzie stał pod gimnazjum na cb 500??(to odrazu widać po twoich wypowiedziach MICZMAN). po za tym czegoś nie rozumiem dlaczego cb500 to marny piździk a 7-letnia r6 to jakiś kozak?? podejrzewam że gdziekolwiek indziej w EU ludzie inaczej do tego podchodzą. MICZMAN zachowujesz się jakbyś robił tutaj jakąś kariere kupując salonke.Rozumiem że rypałeś na tego dwunastaka troche ale Uwierz mi ludzie na forum którzy Ci doradzają ten etap już dawno mają za sobą a stara r6 za 12koła to też jest poniekąd piździk. Wogóle nie czaje takich akcji koleś sie zachowuje jakby wyrywał nowego ducata w salonie.
Lukas666
Świeżak
 
Posty: 103
Dołączył(a): 6/6/2010, 09:56

Postprzez MICZMAN » 24/10/2010, 14:22

temat do zamknięcia ;)
MICZMAN
Świeżak
 
Posty: 33
Dołączył(a): 26/8/2010, 18:34
Lokalizacja: Orzesze > Rybnik

Poprzednia strona


Powrót do Oceny ofert sprzedaży.



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 52 gości




na górê