Zobacz wątek - Wasze podpisy
NAS Analytics TAG

Wasze podpisy

Wywalac wszystko jak leci

Wasze podpisy

Postprzez mar111cin » 21/5/2010, 08:08

Już kilka razy się o tym mówiło, starzy spamerzy napewno to słyszeli, ale jak widać macie to gdzieś. Radze zerknąć do regulaminu, jest tam wzmianka o podpisach, proszę to doprowadzić do porządku, albo ja będę usuwał całe podpisy, bo to dla mnie to kilka sekund. Zobaczcie tylko co się tym sposobem robi:

Obrazek (otwórz link)





druga sprawa co do podpisów, bezapelacyjnie prosze o nie robienie żadnych aluzji do nikogo, bo zachowujecie się jak dzieci, naprawde was to bawi? Wszelkie wulgaryzmy też nie są mile widziane i to zarówno te napisane wprost, jak i "w ukryciu". Skończy się na tym że omijanie cenzury będzie nagradzane warnami i tyle.
<b>Life begins at 200km/h!!!!</b>
było gsx600f, było ZX12R :(, jest V-Strom 650 AK8 :)
Avatar użytkownika
mar111cin
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 6941
Dołączył(a): 29/5/2006, 13:12
Lokalizacja: FSW (lubuskie)


Postprzez Szafa » 21/5/2010, 08:19

Więc zacznij od swojego podpisu.... Ty chyba na serio masz problemy jakieś ze sobą ostatnimy czasy.
Edit
To co, ustalisz jakąś normę że podpis ma mieć 1,45598477389398747cm ani troszczkę więcej ?
No i jakie słowa mogą się w nim znaleźć ? " Marcinek to najlepszy admin świata, chętnie wszedłbym mu w pupala " ?

Słowo w twoim podpisie też jest nieodpowiednie np dla 8-latków czytających to forum, więc albo zacznij naprawiać świat i forum od siebie albo się goń, bo nie jesteś lepszy od nikogo :)
Śmierć, kutazzz i zniszczenie. Jakie życie taki rap.
Avatar użytkownika
Szafa
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 1682
Dołączył(a): 28/5/2006, 19:52
Lokalizacja: Pzn


Postprzez gelo007 » 21/5/2010, 08:31

Albo wywalamy wszystkie podpisy, albo się nie czepiamy. Sam Marcin miałeś przez dłuższy czas wielki baner z moderatorami i nikt Ci o to jazd nie robił więc uspokój się, zażyj tabletke, której dziś nie wziąłeś i ciesz się z życia w wyimaginowanym świecie waśni.







A i byłbym zapomniał :D. Nie popłacz się :lol:.
Avatar użytkownika
gelo007
Administrator
 
Posty: 2731
Dołączył(a): 3/7/2006, 13:28
Lokalizacja: Radom

Postprzez Seba_ER5 » 21/5/2010, 09:35

Chyba mój jest oki :D troche wyedytowałem.
Avatar użytkownika
Seba_ER5
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 5220
Dołączył(a): 27/8/2007, 19:58

Postprzez mar111cin » 21/5/2010, 09:35

brak słów do was.

Gelo delikatnie rzecz mówiąc, odpi*rd*l się ok ? jak nie masz żadnych argumentów w dyskusji, to argumenty "nie popłacz się" "człowiek małego kalibru" itp. są naprawde bardzo poważne, gratuluję...


jak nie widzicie że pół strony forum zajmują podpisy oddzielone enterami, to mi jest naprawde bardzo przykro. Założyliście kółko wzajemnej adoracji, któremu nic się nie podoba. z Ciebie Gelo też administrator po byku, zanim ruszysz swoje szanowne 4litery, to mijają wieki. Jak Ci się nie chce to nie wiem po co komuś miejsce zajmujesz.
<b>Life begins at 200km/h!!!!</b>
było gsx600f, było ZX12R :(, jest V-Strom 650 AK8 :)
Avatar użytkownika
mar111cin
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 6941
Dołączył(a): 29/5/2006, 13:12
Lokalizacja: FSW (lubuskie)

Postprzez miki1406 » 21/5/2010, 10:30

Marcin ma trochę racji... Jestem za ograniczeniem podpisu do powiedzmy 3 linijek... Dziwnie to wygląda jak jest linijka postu a potem 20 linijek podpisu...

Piszecie wywal to wywal tamto... To może wywalimy posty a zostawimy same podpisy... Objętość forum się nie zmieni... Potem patrzysz, że temat ma 10432354324 stron z czego 2 są postów a reszta to mix reklam i podpisów...

Nie jestem przeciw podpisom. jestem za ograniczeniem ich wielkości...

Czester nie bije do ciebie tylko ogólnie... A swoją drogą jesteś hardcorem ;-)
Imbrola faza - "Detailing" ;)
Avatar użytkownika
miki1406
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 2846
Dołączył(a): 16/8/2009, 22:37
Lokalizacja: Skierniewice

Postprzez patryk83 » 21/5/2010, 10:37

Wg mnie niektórzy przeginają z sygnaturami.
Są za duże, za kolorowe i często naginają regulamin "kootas" :>.
Jak ktoś chce miec kutasa gdzieś wpisanego to niech sobie na czoło napisze "kootas" i cwaniakuje...
Honda CBR 600 F4i user
Obrazek (otwórz link)
Avatar użytkownika
patryk83
Bywalec
 
Posty: 942
Dołączył(a): 29/8/2008, 08:32
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez madcap » 21/5/2010, 11:07

hm.....
czas zmienić sig
mój cytat też się łapie pod wojnę domową....., mimo, że ma tylko trzy (cyfrą - 3) linijki.....
(...) Jeżeli w CV napiszesz "2012-2014: sommelier - freelancer" to nikt się nie domyśli, że dwa lata chlałeś z rozpaczy po utracie poprzedniej pracy.
Avatar użytkownika
madcap
Administrator
 
Posty: 5894
Dołączył(a): 26/5/2009, 19:03
Lokalizacja: wieje wiatr?

Postprzez gelo007 » 21/5/2010, 11:15

mar111cin napisał(a):brak słów do was.

Gelo delikatnie rzecz mówiąc, odpi*rd*l się ok ? jak nie masz żadnych argumentów w dyskusji, to argumenty "nie popłacz się" "człowiek małego kalibru" itp. są naprawde bardzo poważne, gratuluję...


jak nie widzicie że pół strony forum zajmują podpisy oddzielone enterami, to mi jest naprawde bardzo przykro. Założyliście kółko wzajemnej adoracji, któremu nic się nie podoba. z Ciebie Gelo też administrator po byku, zanim ruszysz swoje szanowne 4litery, to mijają wieki. Jak Ci się nie chce to nie wiem po co komuś miejsce zajmujesz.


Dla mnie to Ty jesteś trollem z uprawnieniami Admina więc zamilcz na wieki. Przez większość Twojej obecności na forum miałeś SIGa przekraczającego wszelkie normy, ale teraz to Ty się przypierdalasz do każdego użytkownika. Jeżeli Ci się nie tutaj nie podoba to możesz zmienić forum. Nikt za Tobą nie będzie płakał. Więc albo sam usuniesz swój emoopis albo nie przypierdalaj się do innych.
Avatar użytkownika
gelo007
Administrator
 
Posty: 2731
Dołączył(a): 3/7/2006, 13:28
Lokalizacja: Radom

Postprzez Czester » 21/5/2010, 11:28

Haha! Jestem złym przykładem :twisted:

Marcinie, jak chcesz to usuwaj tylko nie zapomnij o swoim.

BTW ciekawe po co jakiś czas temu ktoś rozszerzył ilość znaków w sigu z 255 do 1000 coś tam?




P.S. Mój sig nie zawiera żadnych aluzji. Dotyczy on mego kolegi Marcina (ms407), który w moim mniemaniu jest przykładnym motocyklistą gdyż zawsze jeździ w kamizelce odblaskowej tak oczojebnej jak jego żółte Suzuki (pozdro ms ;))
Wypadki chodzą po ludziach, ludzie po wypadkach nie zawsze.
Avatar użytkownika
Czester
Administrator
 
Posty: 4656
Dołączył(a): 23/5/2009, 05:14
Lokalizacja: Suwałki

Postprzez madcap » 21/5/2010, 11:32

wiecie mody, proponuję przenieście ten spór na waszą "platformę", nikomu roztrząsanie tego zagadnienia w częsci publicznej nie służy....

tylko potem nas poinformujcie co wydumaliście
(...) Jeżeli w CV napiszesz "2012-2014: sommelier - freelancer" to nikt się nie domyśli, że dwa lata chlałeś z rozpaczy po utracie poprzedniej pracy.
Avatar użytkownika
madcap
Administrator
 
Posty: 5894
Dołączył(a): 26/5/2009, 19:03
Lokalizacja: wieje wiatr?

Postprzez mar111cin » 21/5/2010, 11:47

Gelo, nie przypieprzam się do każdego, nie moja wina że kółko wzajemnej adoracji czuje się tutaj ponad innymi. to raz.

dwa tamten obrazek był dwa razy wyższy od tego co mam teraz.

trzy - raptem jakbyś nie zauważył mam w podpisie 3linijki tekstu.

ale widzisz troche się różnimy, ja nie robię wszystkiego tylko dla "prestiżu" bo jak nazwać to, że najpierw dostałeś moda, potem admina, a jakoś nie było widać że coś robisz? zadowala Cię to ze masz wpisane pod avatarkiem coś wiecej niż tylko użytkownik? To że masz admina to z tego co wiem jest całkowicie dobrowolne, ale jak już coś się ma, to wypadało by z tego czasem korzystać. (i nie mówię o takim korzystaniu że tygodniami nic nie robisz i nagle otwierasz panel admina, tylko po to bo kumpel Cię o coś poprosił.)



Czester, napewno nie po to zmienił, żeby nastukać enterów. może ja swój podpis też napisze w stylu chińskim? pionowo? śmiesznie będzie.


Jak narazie nikt inny, poza kółkiem wzajemnej adoracji nie burzy się. Nie moja wina że zawsze macie jakieś "ale". Coś chcecie tym udowodnić?
<b>Life begins at 200km/h!!!!</b>
było gsx600f, było ZX12R :(, jest V-Strom 650 AK8 :)
Avatar użytkownika
mar111cin
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 6941
Dołączył(a): 29/5/2006, 13:12
Lokalizacja: FSW (lubuskie)

Postprzez Łobuz » 21/5/2010, 11:52

Pozwólcie, że posłużę się pismem obrazkowym, żeby KAŻDY zrozumiał.

Obrazek (otwórz link)

Jak dla mnie jedynym opisem, który mnie drażni jest Twój opis, Marcin.
Nudzi Ci się, to znajdź sobie pracę, jak na dorosłego faceta przystało, kup sobie nowy motor, WŁASNY samochód - doda Ci to jeszcze parę centymetrów - i zejdź z ludzi, jeśli sam nie odpowiadasz normom, które nakładasz.

I jeszcze jedna sprawa - chcesz jakiś order/pomnik za zasługi? Każdy coś robi dla forum, ale tylko Ty płaczesz, że nikt Cię za to odpowiednio nie nagradza.
KOCHAM ŻELUSIA :*
Avatar użytkownika
Łobuz
Świeżak
 
Posty: 219
Dołączył(a): 13/7/2009, 17:54
Lokalizacja: Zielona Góra/Poznań/Bayern

Postprzez mar111cin » 21/5/2010, 12:29

moja droga, prace mam jeśli Cię to interesuje, motocykl był kupiony za własne zarobione pieniądze, tak jak i praktycznie auto. Poprostu są pewne dziewczyny przed którymi trzeba to ukryć i powiedzieć że to jest cudze, bo nie wiadomo na co taka leci. Tyle w temacie, osobiste wycieczki prosze na PW.

nikt mnie nie musi nagradzać, czy ja coś takiego powiedziałem ? tak że nie dopowiadajcie sobie.
<b>Life begins at 200km/h!!!!</b>
było gsx600f, było ZX12R :(, jest V-Strom 650 AK8 :)
Avatar użytkownika
mar111cin
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 6941
Dołączył(a): 29/5/2006, 13:12
Lokalizacja: FSW (lubuskie)

Postprzez Szafa » 21/5/2010, 13:31

Wiesz co nikt nigdy nie miał z tym problemów... teraz nagle kiedy na siłę starasz się od jakiegoś czasu nas pozbyć ( od czasu kiedy dostałeś admina ) we wszystkim co robi "nasza ekipa" widzisz jakiś problem, bo niestety nie należysz do nas i nikt z nas cię nie lubi, więc starasz się zabłysnąć robiąc różne głupie rzeczy.
3/4 forum z ciebie leje, przejrzyj na oczy, za oknem też jest świat.
Śmierć, kutazzz i zniszczenie. Jakie życie taki rap.
Avatar użytkownika
Szafa
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 1682
Dołączył(a): 28/5/2006, 19:52
Lokalizacja: Pzn

Postprzez Bystry » 21/5/2010, 14:25

nom to ja pi***rdole !! Wyjeb*** w piz** podpisy i avatary i będzie gitara i nie będzie problemów ani nic ;]

ale fakt, czasem wkur** to nieziemsko, jak czytasz temat, a żeby dojść do następnego posta trzeba przesunąć sporo w dół, bo podpis zajmuje w **** miejsca...
indor napisał(a):zanim nauczę się szybko jeździć nauczę się szybko hamować
| "Szybciej jeździmy, szybciej pijemy, szybciej żyjemy i niestety często - szybciej umieramy." | Obrazek | Wole odpychać się piętami, niż hamować zębami :D | | www.motoautostrada.pl
Avatar użytkownika
Bystry
Stały bywalec
 
Posty: 1017
Dołączył(a): 2/9/2008, 16:57

Postprzez Traperoso » 21/5/2010, 14:35

To nie chodzi o to jaki podpis jest wkurzający, ale to że mniej jest treści na jednej stronie. Trzeba przewijać, Czester Twój podpis jest na prawdę przesadzony, przestań się kłócić.

P.S. Najlepiej jak podpis to sprzęt jaki posiadamy, wiadomo wtedy o co chodzi.

aj widze, że siekson napisał to samo wcześniej, także popieram pozdro
Kawasaki ER5 2005
Avatar użytkownika
Traperoso
Mieszkaniec forum
 
Posty: 1645
Dołączył(a): 29/7/2006, 19:47
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez Konio » 21/5/2010, 14:44

mar111cin chce byc dla nas mesjaszem i zrobic tutaj nowy raj. Od momentu dostania admina zmienia wszystko mimo ze stara administracja (Trr Gelo itp) nie wnosza zadnych protestow. Widoczenie jestes zly ze nie nalezysz do elitarnej ekipy do ktorej wlot jest zamkniety :roll:

SKZ! :twisted:
Produkcja, dystrybucja, masturbacja
Blady 900 puk puk puk
Avatar użytkownika
Konio
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2925
Dołączył(a): 6/11/2008, 21:47
Lokalizacja: Nadejdzie Chuck? Tego nikt nie wie;/ Kielce/Krk

Postprzez gba4 » 21/5/2010, 15:37

Taa a forumowym cwaniakom z hydeparku się to nie podoba. Cała wasza horda jest żałosna :lol: na szczęscie za chu^ się nie znacie i nie zaglądacie do innych działów bo tylko tam by brakowało waszego spamu :roll:



Róbcie co chcecie tutaj, ale fakt faktem że jego podpis jest sporo za duży, o wiele więcej niż Marcina
XL 125 Varadero
Avatar użytkownika
gba4
Bywalec
 
Posty: 543
Dołączył(a): 12/9/2007, 19:29

Postprzez Seba_ER5 » 21/5/2010, 15:39

No w pyte :P...
Avatar użytkownika
Seba_ER5
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 5220
Dołączył(a): 27/8/2007, 19:58

Następna strona


Powrót do Smietnik



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości




na gr