Zobacz wątek - Wasze podpisy
 
NAS Analytics TAG

Wasze podpisy

Wywalac wszystko jak leci

Postprzez bryk77 » 22/5/2010, 04:29

Ojojoj.. ale się narobiło. Ten temat powinien być zatytułowany "Szopek ciąg dalszy..". Był ostatnio miki1406, adamRS i wielkie oszustwo a teraz jest mar111cin i jego walka z wiatrakami.

Już pomijając wszelkie sympatie i antypatie mile widziana by była jakaś powaga Panowie - i tu ukłon w stronę administracji. Nie mnie oceniać, bo nowy jestem itd., ale Marcin rzeczywiście ma trochę racji. "ŚMIERĆ KooTAS I ZNISZCZENIE !!!" - a co to k*wa jest??? Tak się zachowują dorośli ludzie?

To tylko jeden przykład. A co ze spamem? Chcesz coś sprzedać to daj ogłoszenie na allegro..

Zarejestrowałem się na tym forum, bo forum ścigacz jest znane chyba wszystkim laikom motoryzacji. Okay, lubisz motocykle, posiadasz jeden (jeszcze lepiej), lubisz o tym rozmawiać, pasjonuje Cię to itd. Jest to miejsce dla Ciebie. Sporo się można dowiedzieć. Można też pomóc.
Czytasz posty, udzielasz się i nagle widzisz jak niski poziom reprezentują sobą niektórzy "starzy wyjadacze"..
Avatar użytkownika
bryk77
Stały bywalec
 
Posty: 1212
Dołączył(a): 16/4/2010, 02:12
Lokalizacja: Radom/Piaseczno/Dublin


Postprzez Wilku111 » 22/5/2010, 06:12

Nie mnie oceniać, bo nowy jestem itd.


To jak jesteś nowy to nie wcinaj się jak starsi dyskutują. :?


"ŚMIERĆ KooTAS I ZNISZCZENIE !!!" - a co to k*wa jest??? Tak się zachowują dorośli ludzie?


Gówno Cie to obchodzi co to jest, a jak chcesz egzystować wśród dojrzałych, poważnych, życzliwych i przykładnych braci motonitów to troche nie to forum :roll:
moje największe hobby to alkohol i masturbacja
Avatar użytkownika
Wilku111
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 985
Dołączył(a): 26/8/2007, 13:33
Lokalizacja: Wołomin


Postprzez patryk83 » 22/5/2010, 08:05

@Wilku111
Jako, że jest userem tego forum to może go obchodzić jak ono wygląda a Ty jako VIP nie powinieneś ograniczać zdania nowych tylko dlatego, że koleś ma 70 postów i może gówno wiedzieć.

Punkt 12 regulaminu mówi "12. Weź pod uwagę niepełnoletnich."
Punkt 13 mówi "13. Respect!"
Punkt 14 mówi "14. Trzymaj poziom."

Sam łamiesz 3 punkty tego regulaminu.

Nie rób szopki, daj się każdemu wypowiedzieć.
Honda CBR 600 F4i user
Obrazek (otwórz link)
Avatar użytkownika
patryk83
Bywalec
 
Posty: 942
Dołączył(a): 29/8/2008, 08:32
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Czester » 22/5/2010, 08:11

Coś mi tu zapachniało

Obrazek
Wypadki chodzą po ludziach, ludzie po wypadkach nie zawsze.
Avatar użytkownika
Czester
Administrator
 
Posty: 4656
Dołączył(a): 23/5/2009, 05:14
Lokalizacja: Suwałki

Postprzez Wilku111 » 22/5/2010, 08:17

Następny Wojownik WiatrÓ co regulaminem macha. Nie lubie ludzi którzy mówią by mówić. I nie gadaj, że koleś wie o co chodzi, bo za krótko tu siedzi i nie ma o tym pojęcia.
I kultura jest taka, że jak starsi dyskutują to sie nie wpier****.

EDIT:
Czester +1 :D
moje największe hobby to alkohol i masturbacja
Avatar użytkownika
Wilku111
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 985
Dołączył(a): 26/8/2007, 13:33
Lokalizacja: Wołomin

Postprzez narwhal » 22/5/2010, 08:27

Marcin ma rację i każdy powinien edytować swoją stopkę do tych 20 znaków. Kłócicie się, spinacie.. Może warto tak po ludzku chociaż raz schylić pokornie głowę i przyznać komuś rację?
Amen
Motor to masz w pralce! :P
Avatar użytkownika
narwhal
Świeżak
 
Posty: 248
Dołączył(a): 28/2/2010, 12:36
Lokalizacja: 21°55'E 52°16'N

Postprzez Łobuz » 22/5/2010, 08:35

mar111cin napisał(a):Łobuz, może i truchło, ale za własne, od nikogo nie wyproszone, od nikogo nie zarobione. Tak że zarób wreszcie na coś samodzielnie i to nie narzekając jak to na nic Cię nie stać. Skutecznie osobiste brudy wylewasz na forum, a nie stoisz zbyt wysoko na piedestale.

Nie narzekam, bo o takiej pensji jaką ja mam, to Ty oraz reszta pasożytów możecie pomarzyć.
Aha, czyli jak będę STAĆ WYSOKO NA PIEDESTALE (czyt. nosić dumnie tytuł ADMINISTRATORA) to dostanę przywilej wylewania brudów? Ale tutaj niestety znów muszę odnieść się do tego, co powiedziałam wcześniej. Moja ranga, która jest dla Ciebie tak istotna, zapewne pozostanie taka, jak jest teraz, bo pracuję i nie mam zwyczajnie czasu.

mar111cin napisał(a):chciałem zwrócić uwage na pewien forumowy problem

Marcin. Jesteś adminem. Ty nie masz ZWRACAĆ UWAGI na problemy, Ty masz je ROZWIĄZYWAĆ.

I tak, gdybyś był takim fantastycznym adminem, na jakiego się kreujesz, walnąłbyś komunikat "w związku z nadużywaniem miejsca w podpisach, ograniczam przestrzeń do tyle i tyle". Koniec.
Jesteś tu szefem, czy pipą, która uzewnętrznia swoje żale po tym, jak mnie nie przeleciała?

Przepraszam innych za ten post, nerwy mnie wzięły.
KOCHAM ŻELUSIA :*
Avatar użytkownika
Łobuz
Świeżak
 
Posty: 219
Dołączył(a): 13/7/2009, 17:54
Lokalizacja: Zielona Góra/Poznań/Bayern

Postprzez Konio » 22/5/2010, 09:49

mar111cin napisał(a):jak wstawie chińskie znaki w podpis i będę spamował w każdym temacie to będzie sie wam to podobało ?



A kto spamuje w kazdym temacie? Czlonkowie naszej elitarnej grupy nie sieja spamu we wszystkich dzialach tylko troche w HP :twisted:

Lewa w dziure!
Produkcja, dystrybucja, masturbacja
Blady 900 puk puk puk
Avatar użytkownika
Konio
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2925
Dołączył(a): 6/11/2008, 21:47
Lokalizacja: Nadejdzie Chuck? Tego nikt nie wie;/ Kielce/Krk

Postprzez SzpiceR » 22/5/2010, 09:58

Łobuz i Marcin jak wam niewyszlo w realu to na forum rownierz sie niebijcie


jak dla mnie podpisy musza byc ! to nie PRL wiec kazdy moze sobie tam napisac co chce ale bez przesady bez obrazków i odstpeów na pól strony


a i bym zapomniał... je*** stare baby :)
ten co sobie nie żałuje
Avatar użytkownika
SzpiceR
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 3773
Dołączył(a): 8/8/2006, 18:46
Lokalizacja: Słupsk

Postprzez Seba_ER5 » 22/5/2010, 10:33

Zgadzam sięz przedmówcą. Zamiast ilosci znakow max 2 3 linijki, ale powinno to byc zrobione odgórnie.
Avatar użytkownika
Seba_ER5
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 5222
Dołączył(a): 27/8/2007, 19:58

Postprzez Traperoso » 22/5/2010, 11:30

ale Wilku sobie zaleźliście punkt zaczepki. "przykładny motocyklista"

o to w tym nie chodzi, o to chodzi, że dojrzały człowiek zachowuje się jak dojrzały człowiek, nie mówię to o stylu jazdy motocyklem - bo to wiadomo inny rozdział - wsiadamy na moto i świat się zmienia, ze spokojnych ludzi niektórzy zamieniają się w wariatów, inni się uspokajają.

Pomyliłeś to się Ty i to grubo. Myślisz, że jak masz poparcie kliku tak samo głupkowato nastawionych do tego wirtualnego miejsca osób, to możesz sobie pisać co chce i jesteś fajny. Najgorsze jest to, że tego typu zachowanie to po prostu: na pokaz, żeby inni widzieli jaki jesteś fajny, jak macie wspólną pasję: **** głupot to piszcie dalej na shoutbox'ie to dla was jest miejsce.
Kawasaki ER5 2005
Avatar użytkownika
Traperoso
Mieszkaniec forum
 
Posty: 1645
Dołączył(a): 29/7/2006, 19:47
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez gba4 » 22/5/2010, 12:37

cycu_rsko napisał(a):
gba4 napisał(a):Taa a forumowym cwaniakom z hydeparku się to nie podoba. Cała wasza horda jest żałosna :lol: na szczęscie za chu^ się nie znacie i nie zaglądacie do innych działów bo tylko tam by brakowało waszego spamu :roll:

Dobrze ze Ty sie znasz ;)


Tego nie napisałem ale ciągle się uczę :) i w przeciwienstwie do was nie głupieje na hydeparku oraz waszych kółkach wzajemnej adoracji gdzie jedziecie po wszystkich
XL 125 Varadero
Avatar użytkownika
gba4
Bywalec
 
Posty: 543
Dołączył(a): 12/9/2007, 19:29

Postprzez patryk83 » 22/5/2010, 13:12

@Wilku111
Powiedz mi co Twoj post wniósł do tematu nie licząc zjebki dla usera ?

Łobuz nie przesadzaj z prywatnymi docinkami to nie real tutaj sie nie powinno przenosić swoich problemów czy żalów zwłaszcza, że marcina problem dotyczy sygnatur a nie Twojego życia czy problemów z marcinem.
Honda CBR 600 F4i user
Obrazek (otwórz link)
Avatar użytkownika
patryk83
Bywalec
 
Posty: 942
Dołączył(a): 29/8/2008, 08:32
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Wilku111 » 22/5/2010, 14:06

Gupki jestescie i tyle :lol:

Napisalbym co o Was mysle ale mi sie nie opłaca :P
moje największe hobby to alkohol i masturbacja
Avatar użytkownika
Wilku111
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 985
Dołączył(a): 26/8/2007, 13:33
Lokalizacja: Wołomin

Postprzez madcap » 22/5/2010, 14:10

hm......
1. Czester nie lubisz przegryzek z logiem lajkonika?
2. Marcin i Łobuz idzcie się posmerać gdzie indziej.
3. Szpicer, jako, że jesteś z prawie wybrzeża, to nie z*bię cię za ortografię, tylko napiszę, że nie z czasownikami piszemy rodzielnie.
4. Wilku, a kim, że ty jesteś by bronić innym udziału w dyskusji skoro to mod wyciągnął problem na forum?
5. ponowię postulat, niech administacja/moderacja przedyskutuje problem we własnym gronie a temat proponuję zamknąć.6. rozwlekłość sigów jest problemem, ale co kto ma w sigu to jest jego tylko i wyłącznie sprawa.
7. obejście 20 literek w sigu nie stwarza problemu.
(...) Jeżeli w CV napiszesz "2012-2014: sommelier - freelancer" to nikt się nie domyśli, że dwa lata chlałeś z rozpaczy po utracie poprzedniej pracy.
Avatar użytkownika
madcap
Administrator
 
Posty: 5894
Dołączył(a): 26/5/2009, 19:03
Lokalizacja: wieje wiatr?

Postprzez SzpiceR » 22/5/2010, 14:51

Po to jest forum zeby sie tworzyly kółka wzajemnej adoracji chyba co? strasznie mnie smieszy jak ktos (gba4, Trepareso) probuje pojechac po nas bo mamy swoj swiat lubimy sie i znamy oraz (nie)stety podobnie najechane w głowach ale napewno nienazwałbym tego głupotą.

Ps. Madcapie, nie umiem pisac NIE z innymi wyrazami tak juz mam :/
ten co sobie nie żałuje
Avatar użytkownika
SzpiceR
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 3773
Dołączył(a): 8/8/2006, 18:46
Lokalizacja: Słupsk

Postprzez gba4 » 22/5/2010, 15:19

Szpicu ja bym do was nic nie miał, miejcie swój świat, róbcie sobie w nim co chcecie ale zauważ że wyzywacie też innych ludzi, którzy niekoniecznie chcą źle dla was :P

Niech Cię to śmieszy, mnie też śmieszy to że chcesz zdobyć jakieś wyższe wykształcenie a nie znasz do końca zasad ortografii ;)

A forum wcale nie jest do tworzenia kółek wzajemnych adoracji tylko do prowadzenia dyskusji(na poziomie) pomocy innym i proszeniu o pomoc, dodatkowo jest ono do prowadzenia luźnych dyskusji(hydepark) ale na poziomie :D a wasz poziom jest w najlepszym wypadku żenujący :>

I przez was uciekają wartosciowi ludzie typu YZF R1
Możesz się wypowiadać o nim jak chcesz, ale bardzo dużo pomógł ludziom i chłopak znał się na motocyklach a wy go wykurziliscie z tąd.. a ty co robisz? nabijasz sie z ludzi i tworzysz głupie klany dla ludzi o zawożonym ego
XL 125 Varadero
Avatar użytkownika
gba4
Bywalec
 
Posty: 543
Dołączył(a): 12/9/2007, 19:29

Postprzez SzpiceR » 22/5/2010, 15:29

a łyżka na to niemożliwe!

gdzie tu jest napisane "forum do pomocy?"
jak ludzie maja problemy z du... to sie nie dziw ze mu nie pomozemy a Ty jarasz sie zasłyszanymi teorami z internetu oraz tekstami ludzi ktorzy powtarzają dawno znane prawdy z motocyklowego swiatka...

PS. Z błedami ortograficznymi mozna ukonczyc studia ale z twoimi mongolsko-spiskowymi teorami zaprosiłbym cie do gimnazjum (w sumie pewnie jeszcze go nie ukonczyles)
ten co sobie nie żałuje
Avatar użytkownika
SzpiceR
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 3773
Dołączył(a): 8/8/2006, 18:46
Lokalizacja: Słupsk

Postprzez MaŁy_Bandzior » 22/5/2010, 15:55

Ja pierd**le ten temat jest lepszy niż brazylijski serial :D:D
Mów co myślisz , rób co mówisz .

Suzuki Bandit gsf 400
MaŁy_Bandzior
Świeżak
 
Posty: 352
Dołączył(a): 26/2/2010, 20:24

Postprzez Konio » 22/5/2010, 16:30

gba4 napisał(a):I przez was uciekają wartosciowi ludzie typu YZF R1


A przez Was (otwórz link) uciekaja porzadni ludzie ktorzy nie moga juz czytac o wydechac z hayabusy w romecie :twisted:
Produkcja, dystrybucja, masturbacja
Blady 900 puk puk puk
Avatar użytkownika
Konio
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2925
Dołączył(a): 6/11/2008, 21:47
Lokalizacja: Nadejdzie Chuck? Tego nikt nie wie;/ Kielce/Krk

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Smietnik



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości




na gr