Zobacz wÄ…tek - Co wybrac - Suzuki GLADIUS vs Honda HORNET vs Yamaha MT-03
NAS Analytics TAG

Co wybrac - Suzuki GLADIUS vs Honda HORNET vs Yamaha MT-03

Wszelkie dyskusje o motocyklach onroad.
Milośnikow enduro, crossu, skuterów motorowerów oraz motocykli o pojemności do 125 ccm zapraszamy do działów niżej.
_________

Postprzez kostekw » 23/3/2010, 17:47

Jeśli szukasz moto na miasto, to najlepiej, żeby był maksymalnie lekki, maksymalnie wąski, maksymalnie poręczny, no i może przede wszystkim elastyczny.
W tej sytuacji kolejność wyboru w mojej opinii wyglądała by tak (biorę pod uwagę również wygląd):

1. MT - wszystkie wyżej opisane cechy, plus dużo ładniejszy od babskiego gladiusa
2. Gladius - silnik V2 - idealny na miasto, gdybyś zamiast Gladiusa wziął zwykłąd SVn, to zdecydowanie byłaby na pierwszym miejscu
3. Hornet - przecież to jest rzędowe R4, silnik od sportowej 600, z tych trzech najmniej nadaje się na miasto, bo trzeba go wysoko kręcić, i majtać biegami. Poza tym 4 gary w rzędzie znaczy szeroko, no i masa większa niż przy dwóch lub jednym garze.

Taka moja opinia. Pozdro
kostek
kostekw
Świeżak
 
Posty: 20
Dołączył(a): 20/8/2008, 14:01
Lokalizacja: Poznań / Toruń


Postprzez Leg1oN » 23/3/2010, 20:10

jazda na mt bedzie bardzo zblizona do jazdy na varadero.. bo mt jest bardzo podobny do super-moto i all-roadow..
Avatar użytkownika
Leg1oN
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2533
Dołączył(a): 16/6/2006, 14:02
Lokalizacja: Kłodawa/Poznań


Postprzez krisco1 » 23/3/2010, 20:23

Jeśli szukasz motocykla do miasta i na korki to zaproponował bym ci:
HONDA VTR 250 jest zwinna , lekka, wąska i mało pali a przy tym dobrze wygląda

jeśli nie interesują ciebie ćwiartki
to jestem tego samego zdania co kostek
kawasaki z750 04 zieleń kawasaki
krisco1
Świeżak
 
Posty: 14
Dołączył(a): 9/8/2008, 16:43
Lokalizacja: Ostrołęka

Postprzez kostekw » 25/3/2010, 10:44

Przyszło mi do głowy, że skoro mieszkach UK, to może jakieś moto z UK, Street Tripple na bank się sprawdzi, na pewno lepiej niż Hornet. Silnik 3 garowy, moto z charakterem porównywalnym do Horneta, a dół lepiej idzie niż w tej Hondzie. Radziłbym zastanowić się nad tymi 5 moto:

MT03
Gladius
Street Tripple
VTR250
ER6n

VTR250 dodałem z powodów które są podane w postach wyżej. Dodałem jeszcze kawę er, lekkie i zwinne moto, mało pali, wygląd to kwestia gustu, ale ja uważam, że jest naprawdę super.

Każde z tych 5 moto, na 100% da ci większą satysfakcję w mieście od moto z silnikiem R4.
kostek
kostekw
Świeżak
 
Posty: 20
Dołączył(a): 20/8/2008, 14:01
Lokalizacja: Poznań / Toruń

Poprzednia strona


Powrót do Motocykle



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 51 gości




na górê