Zobacz wÄ…tek - <i>[Zipp Nitro 250]</i> Zipp Nitro 250 – naked na każd
NAS Analytics TAG

[Zipp Nitro 250] Zipp Nitro 250 – naked na każd

Komentarze użytkowników
_________

Postprzez Komentatorzy » 11/4/2010, 17:58

To nie Suzuki czy Yamaha.Zobaczymy dalej jak się będzie na drogach zachowywał.Dajmy mu szanse.Na dobre imię. <br><hr>petrus
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 16/5/2010, 11:26

mam rometa 125 k mam zamiar przesiasc się na cos wiekszego i zipp nitro to super propozycja jak mam kupic zameczonego japonca po szlifie czy nawet dzwonie, to dzięki ale wole nowego chinczyka z 2 letnią gwarancją. sam smigam rometem 125 dałem za niego 3600 zł. mało pali i przynajmniej wiem ze nie był katowany przez 2 lata jazdy ani razu mnie nie zawiódł.<br><hr>dziobak
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 16/5/2010, 11:50

3 litry na 100. prędkosc przelotowa 100-ka nowy na gwarancji i cena 8400. a moze motorki z konca roku będą tansze w promocji. mam vulcana 750 pali jak smok i do codziennej jazdy nie bardzo się nadaje<br><hr>krzysztof
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 30/5/2010, 21:10

Najbliższy cenowo rywal to koreański Hyosung GT 250 tyle że kosztuje 17tys zł i bije na głowę zarówno Zippa jak i honde Cbf 250 oraz Yamahę Ybr 250
Silnik w układzie V, około 30KM, 7 sec. do setki i ponad 160km/h prędkości maksymalnej. Razem z Kawasaki Ninja 250 są najlepszymi motocyklami w tej klasie. Solidny sprzęt znany i ceniony na zachodzie europy, w Polsce dopiero zaczyna..<br><hr>MirO
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 2/6/2010, 17:19

Mysle ze to fajna propozycja i motor znajdzie nabywcow. Ja napewno postaram się go obejrzec w realu. Sam od 2 lat smigam Rometem 125 k. Motorek jest super bezawaryjny niskie spalanie i skoro 125 cm bawie się w turystyke to 250 będzie dla mnie w sam raz. Motorem dojezdzam do pracy i niskie spalanie to najwieksza zaleta tego motocykla<br><hr>marian
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 2/6/2010, 17:28

Komentatorzy napisał(a):Najbliższy cenowo rywal to koreański Hyosung GT 250 tyle że kosztuje 17tys zł i bije na głowę zarówno Zippa jak i honde Cbf 250 oraz Yamahę Ybr 250
Silnik w układzie V, około 30KM, 7 sec. do setki i ponad 160km/h prędkości maksymalnej. Razem z Kawasaki Ninja 250 są najlepszymi motocyklami w tej klasie. Solidny sprzęt znany i ceniony na zachodzie europy, w Polsce dopiero zaczyna..<br><hr>MirO<br>
Jak zauwazyłes kosztuje 17 tys i co z tego ze bije osiagami inne motocykle jak jego cena zabija. Nie kazdego podnieca 7 sec do 100.Za 8400 mam nową 250 niskie spalanie a 100 km/h to w sam raz zeby posmigac i dobrze sie bawic<br><hr>koles
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 13/6/2010, 16:57

Ktos jezdzil??albo ma tego nitro??b.mi sie podoba,tylko boje sie ze to bedzie mina..niech ktos sie wypowie kto blizej widzial to moto.Pozdrawiam!!<br><hr>Rafał
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 17/6/2010, 11:36

Komentatorzy napisał(a):Ktos jezdzil??albo ma tego nitro??b.mi sie podoba,tylko boje sie ze to bedzie mina..niech ktos sie wypowie kto blizej widzial to moto.Pozdrawiam!!<br><hr>Rafał<br>
Ja kupiłem, jest szybszy niż myślałem. Wyciąga 130 na zawołanie. Zrobiłem pierwsze 500 i nic się nie stało. Nie trzeba długo trzymać na ssaniu.<br><hr>waldus
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 17/6/2010, 12:03

Komentatorzy napisał(a):Ktos jezdzil??albo ma tego nitro??b.mi sie podoba,tylko boje sie ze to bedzie mina..niech ktos sie wypowie kto blizej widzial to moto.Pozdrawiam!!<br><hr>Rafał<br>
Jeździłem motocyklem do jazd probnych (mają taki w sklepie przy Modlińskiej). Prowadzi się bardzo dobrze, ze względu na prośbę sprzedawcy nie piłowalem go nadmiernie, ale do setki dojechał bez problemu. Jedynym mankamentem dla mnie są lusterka. Choćbym nie wiem jak łokcie do boków przyciskał - widać w nich niewiele. No cóż nie każdy jednak musi byc gruby. Polecam, szczególnie jeśli zaczynasz jeździć...<br><hr>Dinozaur
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 20/6/2010, 10:12

Komentatorzy napisał(a):Ktos jezdzil??albo ma tego nitro??b.mi sie podoba,tylko boje sie ze to bedzie mina..niech ktos sie wypowie kto blizej widzial to moto.Pozdrawiam!!<br><hr>Rafał<br>
Komentatorzy napisał(a):Jeździłem motocyklem do jazd probnych (mają taki w sklepie przy Modlińskiej). Prowadzi się bardzo dobrze, ze względu na prośbę sprzedawcy nie piłowalem go nadmiernie, ale do setki dojechał bez problemu. Jedynym mankamentem dla mnie są lusterka. Choćbym nie wiem jak łokcie do boków przyciskał - widać w nich niewiele. No cóż nie każdy jednak musi byc gruby. Polecam, szczególnie jeśli zaczynasz jeździć...<br><hr>Dinozaur<br>
Bardzo dzieki za odp.u mnie w miescie (rzeszow)nie ma niestety nigdzie tego nitro zebym mogl sam obejrzec itp.<br><hr>rafal
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 9/7/2010, 00:35

Komentatorzy napisał(a):Ktos jezdzil??albo ma tego nitro??b.mi sie podoba,tylko boje sie ze to bedzie mina..niech ktos sie wypowie kto blizej widzial to moto.Pozdrawiam!!<br><hr>Rafał<br>
Komentatorzy napisał(a):Jeździłem motocyklem do jazd probnych (mają taki w sklepie przy Modlińskiej). Prowadzi się bardzo dobrze, ze względu na prośbę sprzedawcy nie piłowalem go nadmiernie, ale do setki dojechał bez problemu. Jedynym mankamentem dla mnie są lusterka. Choćbym nie wiem jak łokcie do boków przyciskał - widać w nich niewiele. No cóż nie każdy jednak musi byc gruby. Polecam, szczególnie jeśli zaczynasz jeździć...<br><hr>Dinozaur<br>
Komentatorzy napisał(a):Bardzo dzieki za odp.u mnie w miescie (rzeszow)nie ma niestety nigdzie tego nitro zebym mogl sam obejrzec itp.<br><hr>rafal<br>
W Rzeszowie jak najbardziej jest takie coÅ› na Krakowskiej :)<br><hr>Mruk
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 15/7/2010, 06:22

jeśli już tak porównujecie rometa do zippka to co do rometa to jestem zawiedziony silnikiem tak naprawde to 220ccm bez wtrysku i tym podobnych rozwiązań jest fajny wizualnie ale motor to jakaś pomyłka 90km/h to wyciąga moja chińska 110ccm ! wydaje mi się że zipp jest tu górą,wizualnie i technicznie...<br><hr>remi
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 2/8/2010, 21:39

Komentatorzy napisał(a):Ktos jezdzil??albo ma tego nitro??b.mi sie podoba,tylko boje sie ze to bedzie mina..niech ktos sie wypowie kto blizej widzial to moto.Pozdrawiam!!<br><hr>Rafał<br>
odradzam. moj znajomy zakupił nóweczke z salonu i po dojezdzie do domu okazało sie ze przednie koło jest odręcone. Pozsiada go 3 miesiące i już są problemy z odpalaniem. jak sie rozgrzeje to wchodzi na 2 tys obrotów i nic nie da sie z tym zrobić:(. Praca silnika marniutka-żyje swoim klekoczącym zyciem... Problemy ze skrzynią działa jak w iżu!(nie obrażająć iża) a najwiekszym problemem są częsci zamienne a raczej ich brak.Może taką sztuke trafił ale fakty są jasne. Za taką kase wolał bym coś markowego używanego a jest w czym wybierac<br><hr>Artur
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 5/8/2010, 10:33

Komentatorzy napisał(a):Ktos jezdzil??albo ma tego nitro??b.mi sie podoba,tylko boje sie ze to bedzie mina..niech ktos sie wypowie kto blizej widzial to moto.Pozdrawiam!!<br><hr>Rafał<br>
Komentatorzy napisał(a):odradzam. moj znajomy zakupił nóweczke z salonu i po dojezdzie do domu okazało sie ze przednie koło jest odręcone. Pozsiada go 3 miesiące i już są problemy z odpalaniem. jak sie rozgrzeje to wchodzi na 2 tys obrotów i nic nie da sie z tym zrobić:(. Praca silnika marniutka-żyje swoim klekoczącym zyciem... Problemy ze skrzynią działa jak w iżu!(nie obrażająć iża) a najwiekszym problemem są częsci zamienne a raczej ich brak.Może taką sztuke trafił ale fakty są jasne. Za taką kase wolał bym coś markowego używanego a jest w czym wybierac<br><hr>Artur<br>
nie jest tak źle, mój ma przejechane już 4 tys i lata. jest problem z odpalaniem jakjest zimny to fakt. a czesci to problem, ale mysle ze za jakis czas sie to unormuje ( to nowy model )<br><hr>widi
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez irasos » 1/11/2010, 12:25

Witam.
Nosze się z zamiarem kupna tego Zippka, chciałbym się dowiedzieć od właścicieli tego motorka jak im się on sprawuje bo pewnie kilku nabywców tego motorku jest. Nowy mogę kupić za 6700 zł i myślę że jest to dość dobra cena. Mam jeszcze możliwość zakupu Rometa 250 i nie wiem na co się zdecydować. Będę wdzięczny za opinie.
irasos
Świeżak
 
Posty: 4
Dołączył(a): 29/7/2009, 21:15
Lokalizacja: WLKP.

Postprzez Komentatorzy » 10/11/2010, 20:42

Komentatorzy napisał(a):Ktos jezdzil??albo ma tego nitro??b.mi sie podoba,tylko boje sie ze to bedzie mina..niech ktos sie wypowie kto blizej widzial to moto.Pozdrawiam!!<br><hr>Rafał<br>
To moj pierwszy motor i okazal sie strzalem w dyche!Wyglada,jezdzi i jest bezawaryjny.Polecam w tej cenie nic lepszego nie ma<br><hr>jackob
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 10/11/2010, 20:48

Komentatorzy napisał(a):Ktos jezdzil??albo ma tego nitro??b.mi sie podoba,tylko boje sie ze to bedzie mina..niech ktos sie wypowie kto blizej widzial to moto.Pozdrawiam!!<br><hr>Rafał<br>
wszystko jest ok,maszyna tania,ladna to co pisza to stek bzdur!Prowadzi sie super malo pali,silnik moze to nie wulkan ale za to b elastyczny.Dobry wybor na poczatek<br><hr>jackob
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 22/1/2011, 15:04

Komentatorzy napisał(a):nasz koncepcyjny romet 249 division który w czerwcu najprawdopodobniej wejdzie do sprzedaży w wersji 249ccm ma 24KM , chłodzenie cieczą, i przedewszystkim elektroniczny wtrysk paliwa <br><hr>skn<br>
Komentatorzy napisał(a):romet tak więc jest o wiele lepszą propozycją, z przodu upside down, przedni hamulec ma dwie tarcze, tylni jedną, a więc pokonuje zipp'a pod każdym prawie względem, tylko nie wiadomo jeszcze jakie ceny, ale raczej nie zbyt wyższe, a kożyści w porównaniu do zipp'a wielkie<br><hr>michał<br>
Komentatorzy napisał(a):Wszystko zobaczymy jak będzie cena i jaka będzie jakość wykonania Rometa. Tutaj Zipp zrobił krok w przód, pytanie jak Romet. Czekamy na sprzedaż. Tylko czerwiec, to późnawo... połowa sezonu.<br><hr>Plaski<br>
Komentatorzy napisał(a):ja tam wieże w ten nasz kaczogród, może polska motoryzacja, przynajmniej w kwesti jednośladów, powstaje z martwych, może jeszcze nie dorośniemy do poziomu japończyków, ale będzie dobrze, jeszcze nie widziałeem na żywo, i do wa-wy mam troche daleko, ale kto morze niech idzie na ogólnopolską II wystawę motocykli i skóterów 19-22 lutego w warszawie, i zda relację z oględzin 249divisiona<br><hr>skn<br>
Jaka Polska motoryzacja?Ona juz sie nie dzwignie,z rometa zostala juz tylko nazwa a motorki skladaja chinole.Tak wiec odpusc sobie bo nie masz wiadomosci a siejesz propagande.PZ<br><hr>Jackob
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 16/2/2011, 13:55

Komentatorzy napisał(a):Ktos jezdzil??albo ma tego nitro??b.mi sie podoba,tylko boje sie ze to bedzie mina..niech ktos sie wypowie kto blizej widzial to moto.Pozdrawiam!!<br><hr>Rafał<br>
Komentatorzy napisał(a):Jeździłem motocyklem do jazd probnych (mają taki w sklepie przy Modlińskiej). Prowadzi się bardzo dobrze, ze względu na prośbę sprzedawcy nie piłowalem go nadmiernie, ale do setki dojechał bez problemu. Jedynym mankamentem dla mnie są lusterka. Choćbym nie wiem jak łokcie do boków przyciskał - widać w nich niewiele. No cóż nie każdy jednak musi byc gruby. Polecam, szczególnie jeśli zaczynasz jeździć...<br><hr>Dinozaur<br>
Komentatorzy napisał(a):Bardzo dzieki za odp.u mnie w miescie (rzeszow)nie ma niestety nigdzie tego nitro zebym mogl sam obejrzec itp.<br><hr>rafal<br>
Komentatorzy napisał(a):W Rzeszowie jak najbardziej jest takie coś na Krakowskiej :)<br><hr>Mruk<br>
Czy ktoÅ› ma aktualne informacje na ten temat? Jest w salonie w Rzeszowie albo okolicy jakiÅ› egzemplarz? Najlepiej z 2010 roku...<br><hr>marek
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 15/3/2011, 22:21

Gdyby ktos byl zainteresowany, mam taki motocykl do sprzedania edelandi25@gazeta.pl<br><hr>edelandi
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Komentarze do artykułów na Ścigacz.pl



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości




na górê