Zobacz wÄ…tek - POMOZCIE Jaki motocykl pode mnie
NAS Analytics TAG

POMOZCIE Jaki motocykl pode mnie

Wszelkie dyskusje o motocyklach onroad.
Milośnikow enduro, crossu, skuterów motorowerów oraz motocykli o pojemności do 125 ccm zapraszamy do działów niżej.
_________

Postprzez kargul » 1/12/2009, 18:35

A może skoro jeździsz offroad to może coś z maszyn lekko off.Dużo jest maszyn którymi możesz latać po twardym i miękkim.
Może transalp,dr,tenerka :?:
Wszystkie są niezawodne,jak już coś posypie to części sporo i w przyzwoitych cenach.Moc może nie powala na kolana, ale wszystko kosztem spalania i awaryjności oczywiście.
www.kiteclub.pl | transalp xl650v | | ALOHA
Avatar użytkownika
kargul
Świeżak
 
Posty: 64
Dołączył(a): 6/12/2007, 19:52
Lokalizacja: z kontenera


Postprzez ddit » 2/12/2009, 22:15

Tak tez mi doradzal brat. Ciekwa opcja, nie powiem. Jednak szosowki zdaje mi sie, ze sa tansze w eksploatacji i bardziej bezobsługowe. na tym mi bardzo zalezy. a moto w teren mam najlepsze jakie moze byc:P.

jeszcze jedna kwestia: co do gsx-a. jedni mowia, ze niezawodny sprzet i wogole przyjazny (moze dla mnie za molo dynamiczny - przynajmniej w porownaniu do f2-3:)), a pod tym artykulem ludzie ostro jada po gsx-ie. Czy cos w tym jest prawdy? http://www.scigacz.pl/Suzuki,GSX600F,82 ... 10362.html
ddit
Świeżak
 
Posty: 101
Dołączył(a): 22/7/2008, 20:52
Lokalizacja: FrÄ…czki, okolice Olsztyna


Postprzez motomc » 3/12/2009, 15:26

Ja tez dorzuce swoje pare groszy.
czytajac wypowiedzi kolegow smialo moge stwierdzic ze gdybym byl na Twoim miejscu to bym zglupial i nie wiedzial co wybrac.
Zacznimy od tego ze masz doswiadzenie na crossie.
ok.
piszesz o mocy ok 80 km.
otoz.
ja tez latam i na crossie i na szosowym sepertowniku:)
na podstawie moich obserwacji moge smialo stwierdzic ze nijak sie ma moc crossa do szosowki.
jestem pewien ze nie jeden mistrz prostej ktory kapcie pali na np. jakims tam gsx-rze zejdzie z crossa zesrany... niestety takie zycie.
w tej sytuacji nie podpisze sie pod xj 600 bo szybko ci sie znudzi a poza tym jestes wysoki (na xj bedziesz wygladal jakby cos ci sie do tylka przykleilo),gs odpada,gpx tez bo jest maly i to dosyc stara i nienajlepsza konstrukcja.
jesli ma to cos byc z szyba do 6000 i ok 80 km to mysle ze gsx 600f bedzie ok.
silniki nie do zarzniecia,przyjemne zawieszenie,gabarytowo odpowiedni,wygodny motorek ktory w sam raz pasuje na pierwsze moto w Twoim przypadku. w okolicach 6000 spokojnie wyrwiesz jakies jajko:)
pomysl tez o fazerze 600 czy bandicie w wersji s. ale
mysle za gsx bedzie najodpowiednieszy i bedziesz zadowolony,ceny czesci tez nie sa wygorowane.
daj znac co wybrales
Motocykle to nie styl zycia, to stan umyslu...
motomc
Świeżak
 
Posty: 137
Dołączył(a): 6/11/2009, 16:15

Postprzez ddit » 19/12/2010, 19:26

Witam po roku;]. Dozbieralem troszke kasy, poszukalem moto po calej Polsce i w tym momencie jestem szczesliwym wlascielem kolejnego moto:). Zdecydowałem sie Fazera 600 z 2001r. Niestety w tym sezonie nie mialem okazji sie najezdzic, ale kilka setek zrobilem. Narazie jestem zadowolony. Dynamiczny, w miare lekki. Teraz kompletuje stroj pod asfaltowke;]

Dzieki wszystkim za pomoc. Pozdrawiam:)
ddit
Świeżak
 
Posty: 101
Dołączył(a): 22/7/2008, 20:52
Lokalizacja: FrÄ…czki, okolice Olsztyna

Postprzez JÄ™drekZDW » 19/12/2010, 19:47

Pochwal sie jakimś zdjęciem :) sam kiedyś chciałem fazera .
sc33 FireBlade
Avatar użytkownika
JędrekZDW
Bywalec
 
Posty: 958
Dołączył(a): 29/5/2008, 11:19
Lokalizacja: Zduńska Wola

Poprzednia strona


Powrót do Motocykle



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 51 gości




na górê