Zobacz wątek - Outlawa przypadki ciężkie
NAS Analytics TAG

Outlawa przypadki ciężkie

O wszystkim
_________

Postprzez Pisiu » 12/1/2007, 21:12

Również sie dołączam do wszystkich.Mi tez sie już nie chce czytać tego syfu :o ach... pare miechów wcześniej było tu całkiem całkiem,a teraz ogólnie lipa :(
Pisiu
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 993
Dołączył(a): 1/8/2006, 22:00
Lokalizacja: Czarnobyl


Postprzez Grubas » 12/1/2007, 21:14

mar111cin napisał(a):Czy wy też tak macie że czasami was na was tak działa że aż się tego czytać nie chce? W sumie po co tracić czas na czytanie czyiść głupot i kłótni... Co Wy o tym myślicie?

Zgadzam się. Znalazłem w necie fajny podpis a`propos tego tematu:
<a href="http://a-glass.pl">BMW F650 ST</a>
Avatar użytkownika
Grubas
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 908
Dołączył(a): 6/10/2006, 14:13
Lokalizacja: Poznań


Postprzez oorbus » 12/1/2007, 22:46

no wiem, że nie tylko ty spamujesz.
pytanie zadałem Tobie , bo to " Outlawa przypadki ciężkie".
no i nie odpowiedziałeś mi na żadne z 2 pytań....

pozdro
667 - nowy lepszy szatan
bez gratów.
Avatar użytkownika
oorbus
Świeżak
 
Posty: 104
Dołączył(a): 20/7/2006, 15:16

Postprzez Wombat » 14/1/2007, 15:49

Meciek napisał(a):ja kiedys wchodzilem na forum pare razy dziennie a teraz coraz rzadziej, tez mi sie nie chce czytac wszytkich postów bo wiekszosc to offtopy.


mi tez sie nie chce juz ani na temat a ni nie..... i tak co sie nie napisze zawsze sie nzjadzie jakis zorientowany inaczej z uwagami o podtekscie seksualnym...... zmienilem to forum na kilka inncyh gdzie naprawde mozna cos poczytac...... polecam forum motocyklistow..... naprawde dobra lektura.......
A outlawa tak bardzo nie tępcie bo pdp 80% uzytkownikow aktywnych ma taki sam wspolczynnik chłamu w postach..... zarowno ja jak i panowie moderatorzy niektorzy.... z wyjatkiem moze Wiewiora na ile pamietam.... wiec kto nie zgrzeszyl niech pierwszy cisnie kamien...........
Take this life I'm right here, stay a while and breath me in....... ZRXs
Avatar użytkownika
Wombat
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 951
Dołączył(a): 24/9/2006, 22:18
Lokalizacja: Lublin

Postprzez waglik » 15/1/2007, 07:18

Oj kucisie się tylko i kucicie pamiętajcie o tym że jesteśmy rodziną :D
Cezet 175 ccm.
Rok produkcji -1985
Rok kupna 1985
Max prędkość- ok. 100 km/h
Spis licznika- 21 sierpień 2006 - 05160
waglik
Świeżak
 
Posty: 32
Dołączył(a): 13/12/2006, 10:15
Lokalizacja: Z nienacka xD

Postprzez Magik » 15/1/2007, 08:13

Pamiętaj ze z rodziną to się tylko dobrze na zdjęciu wychodzi ;)

Panowie, czytałem ta całą górę obraźliwych tekstów rzucanych, raz w jedną, raz w drugą stronę...

Po co to wszystko? Czy ktoÅ› mi odpowie?

I tak wiadomo nie od dziś że nie przegada się niektórych... Po prostu trzeba dać temu spokój, inaczej ta "piękna" atmosfera będzie się ciągnęła po wsze czasy :)

Jak na razie nie ma sensu wracać na to Forum. Jest wiele lepszych, bez OUTLAWÓW i innych ;)

Ps. Outlaw, nic do ciebie nie miałem, ale teraz już pokazałeś swoją lepszą połowę :D


Nara Buraki :) Zamiast się kłócić idźcie pojeździć, bo ci co siedzą na necie i piszą głupoty na forum, na pewno nie maja moto, więc zamknąć gęby i wskakiwać w siodło!
Magik
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 678
Dołączył(a): 30/9/2006, 12:38
Lokalizacja: Chocianów

Postprzez Terror » 15/1/2007, 11:39

Jak że Pan Wpier... ma swoją prawdziwą tożsamość i wstydzi się ją ujawnić kasuje jego jakże wysokich lotów twórczość.
PS. Fajerstarter, dlaczego siÄ™ ukrywasz?
No hope. no cure. No problem.
Avatar użytkownika
Terror
Administrator
 
Posty: 1466
Dołączył(a): 25/8/2005, 11:06
Lokalizacja: WW-WWa

Postprzez grooby » 15/1/2007, 19:44

KORWA ALE SYF I **** KASUJ TO PALANCIE JAK CHCESZ JA CI POWIEM pie*** TU KORWA DO WSZYSTKICH I WSZYSTKIEGO SIE PRZYCZEPIACIE NIC TU SIE NIE ZMIENILO SYF BEZ ZMIAN.JEDZ DO OUTLAWA KORWA ZALATW SPRAWE ZANIM SIE WYLECZY MINIE TROSZKE A JAK ZACZNIE TO POJEDZIESZ JESZCZE RAZ.A Z RESZTA **** POJEBANE FORUM.GROOBY.
grooby
Świeżak
 
Posty: 123
Dołączył(a): 23/10/2006, 07:09
Lokalizacja: MALMÖ

Postprzez Szafa » 15/1/2007, 20:07

Proponuje dać jeszcze paru osobom Moda na jakiś czas i zrobić porządek na forum.... Naprawde tego juz sie nie da czytac, to nie jest to samo forum, ktore bylo np. w czerwcu 2006 . Zrobilł sie syf , kiła i mogiła. Nie wiem czy opłaca sie czyścić czy lepiej na nowo wrzucic całe forum na serwer.....Jeśli sie usunie zbędne posty i tematy co raczej nic tu nie zostanie ....BTw, gdzie jest Richie i Alonzo ? Oni sa adminami , więc niech zarządzają co robic :roll:
Śmierć, kutazzz i zniszczenie. Jakie życie taki rap.
Avatar użytkownika
Szafa
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1682
Dołączył(a): 28/5/2006, 19:52
Lokalizacja: Pzn

Postprzez grooby » 15/1/2007, 20:11

glupi to ty jestes.ja nie pisalem tego do ciebie
grooby
Świeżak
 
Posty: 123
Dołączył(a): 23/10/2006, 07:09
Lokalizacja: MALMÖ

Postprzez Thrillco » 15/1/2007, 20:12

Heh...może to leci tak...róznych ludzi na sieci mozna spotkać...jak widac powyżej nawet lekko skrzywionych psychicznie...pan wpierdol jak lubisz jeździć i uczyć recznie ludzi tego czego jak widze sam nie potrafisz to proponuje forum motogp.pl...łoooo tam to byś miał zajęcia na rok cały.
brak opisu...
Avatar użytkownika
Thrillco
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2598
Dołączył(a): 22/2/2006, 20:57
Lokalizacja: Białystok

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Hydepark



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 63 gości




na górê