Zobacz wątek - Outlawa przypadki ciężkie
NAS Analytics TAG

Outlawa przypadki ciężkie

O wszystkim
_________

Postprzez hefron » 17/1/2007, 01:39

O ja pier.... ale chłopak jest nerwowy :D Dajcie mu bana na wszystkie ip, z których pisze i po sprawie. Wiewiór odwiedź pana i weź na przesłuchanie albo na przetrzepanie. Napewno macie w policji sposoby na takich typów, a trzeba przeciez sobie pomagac :D Wszystkim wyjdzie na dobre
Avatar użytkownika
hefron
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1394
Dołączył(a): 11/5/2006, 13:53
Lokalizacja: Suchowola


Postprzez hefron » 17/1/2007, 08:21

OUTLAW napisał(a):milcz


Nie, i co?
Avatar użytkownika
hefron
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1394
Dołączył(a): 11/5/2006, 13:53
Lokalizacja: Suchowola

Postprzez Thrillco » 17/1/2007, 08:44

Ja tu widze ponownie...nieodparta chęć na bana wykazywaną przez Outlawa...spoko, da sie zrobić. Trojano tez powoli zapełnia konto naszej cierpliwości...jedź tak dalej a wystawimy ci czek. Pan wpierdol vel Firesterter jest, jak mi się wydaje i próbowalem się zorientować, człowiekiem z kręgów warszawki. Człowiekiem, którego mozna spotkać w 2kołach, co sam napisał...podobnie jak mozna tam spotkać Geparda, który swego czasu za syf jaki zrobił powinien dostać od trojano owacje na stojąco, i podobnie jak pewnie jeszcze kilka osób tutaj. Ja mam taką propozycje dla osób które zaglądają i tu i do 2 kółek...powedzcie temu przemiłemu człowiekowi, który prowadzi ten interes, że już niedługo zdemolujecie mu lokal, bo paru z was nie potrafi zwieraczy rozluźnić i tylko czekacie na moment, który podziała jak zapalnik. Bo tak na co dzien to być może nawet i razem przy browcu siedzicie...może nawet kilka razy brechtaliście się z tego samego dowcipu opowiedzianego przez któregoś z was...może nawet co najmniej kilka razy unieśliście rekę w pozdrowieniu na drodze...no to czas się zaczac napierdalać...spoko....cywilizacja jest z was dumna...mozecie nawet założyć jakieś plemie i zacza budować lepianki.
brak opisu...
Avatar użytkownika
Thrillco
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2598
Dołączył(a): 22/2/2006, 20:57
Lokalizacja: Białystok

Poprzednia strona


Powrót do Hydepark



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości




na górê