Zobacz wÄ…tek - fazer ? hornet ?
NAS Analytics TAG

fazer ? hornet ?

Wszelkie dyskusje o motocyklach onroad.
Milośnikow enduro, crossu, skuterów motorowerów oraz motocykli o pojemności do 125 ccm zapraszamy do działów niżej.
_________

Postprzez Shaft » 8/8/2009, 00:20

Cześć 4est

Mój Fazer jest fabryką zblokowany na 78 km. I powiem szczerze, że mi to nie wadzi. Jak ktoś mi mówi, że potrzeba mu na liczniku 250 do jazdy po okolicy to składam 3 palce prawej ręki i pukam się mocno w jego czoło :) Ale to tylko moje subiektywne zdanie. Są tacy co wolą szybko i krótko..

W naszej okolicy jazda powyżej 130 km/h to walka, z koleinami, samochodziarzami itd. Same truizmy nie :)

Ps. 4est możemy się złapać w tygodniu. Potem w sobotę wyjazd na urlop z rodzinką. Podeślę na priv mój kom to się złapiemy. Czasami latam w nocy na rondka k/ Ch Arkadia. Muszę trenować po Promotorze, choć nie zawsze mam na to czas.

Jeżeli chodzi o szukanie czegoś we własnym moto to wiem, że kolejne moto będzie wybierało bardziej z dołu. Powiem szczerze, że wqurza mnie trochę ten dźwięk seryjnego fazera. W przyszłym sezonie popracuje nad wydechem. Planuję zmodyfikować serce. Obudowa zostanie taka jak jest seryjnie.

Pozdr
Sh
Avatar użytkownika
Shaft
Świeżak
 
Posty: 397
Dołączył(a): 23/6/2008, 10:49


Postprzez 4est » 8/8/2009, 20:45

heh - ja tez czasami wpadam pod arkadie :P
Jesli chodzi o dzwiek seryjnego komina to masz racje - masakra... Ale chyba wszystkie seryjne tak maja, ekologia...

Jak sie zlapiemy na miescie to oblukasz sobie jaka gada moja FZ6 na akrapach ;-)
Pozdrawiam,
4est
Avatar użytkownika
4est
Świeżak
 
Posty: 317
Dołączył(a): 1/5/2007, 19:56
Lokalizacja: Wawa


Postprzez dziadek_XL » 9/8/2009, 11:37

Shaft napisał(a):Cześć 4est
Mój Fazer jest fabryką zblokowany na 78 km.
Sh

Sa takie wersje ? Skad ? z USA.
Czy taka 78KM jest rynkowo tańszym modelem i jak się ma do osiągów Bandita 78KM ?
lepiej się spóźnić na tym świecie, niż na tamtym być za wcześnie

dziadkowo pozdrawiam
dziadek_XL
Świeżak
 
Posty: 105
Dołączył(a): 24/7/2009, 09:48

Postprzez Shaft » 9/8/2009, 13:28

4est 100 % wydech trochę podkręcę.
Słyszałem już fazera na LeoVince.

Dziadek XL. Moja była kupowana w Polsce i ta wersja 78 KM
zbiera się całkiem dobrze. Te fazery mają silnik od R6 tylko zblokowany.
Ostatnio przejechał się nią kolega, który jeździ tylko na plastikach i był zdziwiony, że tak ładnie się zbiera.

Nawet nie zamierzam jej odblokowywać póki co.
78 km w zupełności mi wystarcza. Nie podrywa koła bez potrzeby itd.
Czasami czuć brak mocy na wyższym zakresie obrotów.
Jak dla mnie na nasze drogi lepiej nic nie zmieniać. Po co kusić los :)

Może zmienię zdanie jak się kiedyś przejadę odblokowaną wersją ..

Ps. Na zimę mam już poukładany plan na soft tunig :) Miejsce do dłubania mam. Specjalnie przygotowane pomieszczenie gdzie będzie stanowiła mebel. Codziennie będę na nią lookał ;)

Pozdr
Sh
Avatar użytkownika
Shaft
Świeżak
 
Posty: 397
Dołączył(a): 23/6/2008, 10:49

Postprzez Viggen » 26/8/2009, 09:47

Dziadek jezeli jeszcze nie kupiles to mam fazerka z 2003. szczegoly na http://www.allegro.pl/item719221012_yam ... _2003.html
Avatar użytkownika
Viggen
Świeżak
 
Posty: 51
Dołączył(a): 2/9/2008, 14:43
Lokalizacja: Manchester

Poprzednia strona


Powrót do Motocykle



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 54 gości




na górê