Zobacz wÄ…tek - Co komu lezy...czyli luzne wypowiedzi
NAS Analytics TAG

Co komu lezy...czyli luzne wypowiedzi

O wszystkim
_________

Postprzez Meciek » 26/11/2006, 11:53

Pomian napisał(a): i rada pies powinien mieć własne miejsce do spania a nie w łużku z człowiekiem to daje psu większość pewność że jest na równi z człowiekiem a nie że człowiek ma władze nad nim a tak nie powinno byc...


Nie wiem jak ty ale ja swojego psa niegdy nie traktowalem jak bym mial władze nad nim - oczywiscie dla jego bezpieczenstawa - trzymam go na smyczy i nie wypszczam na wolnosc. Ale dla mnie przedewszystkim pies to przyjaciel, członek mojej rodziny.

p.s Pies tez ze mna spi - grzeje mi nogi :)
Avatar użytkownika
Meciek
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1935
Dołączył(a): 30/10/2006, 21:25
Lokalizacja: z Wrocka


Postprzez *gosia* » 26/11/2006, 15:28

Pomian napisał(a):Radze Ci Gosia uważaj z tym psem, Thrillco ma racje psy są nieprzewidywalne psu po kilku latac ponoć się coś przestawia w głowie i może pogryźć nawet własnego właściciela...;/ były już takie przypadki:(:/ i rada pies powinien mieć własne miejsce do spania a nie w łużku z człowiekiem to daje psu większość pewność że jest na równi z człowiekiem a nie że człowiek ma władze nad nim a tak nie powinno byc... uważaj na swoją córcie pozdrawiam..


1. nieprzewidywalne: oczywiście pies jest tylko zwierzęciem i zdaję sobie z tego sprawę..

oczywiście przpadków pogryzień właściciela przez własnego psa było dużo, ale nie można brac pod uwagę tylko jednej strony "medalu", bo niektóre psy są zwyczajnie albo trzymane w złych warunkch, bite!! jak również psu może się zrobic guz mózgu, którego ucisk powoduje brak kontroli nad jego zachowaniem...albo: (w dużym skrócie) pies jako szczeniak "ląduje" w złych rękach, pomijając tu np. bicie ma w sposób brutalny zakładany kaganiec.....piesek po załóżmy pół roku nudzi się właścicielowi i ten oddaje go...piesek trafia do kolejnej osoby, tym razem trafia dobrze :) ma u nowego pana dobre warunki, miłość etc. Nowy pan nie uznaje kagańców (pies rasy "z tych" groźnych), jednak zostaje zmuszony do zakupu owego kagańca poprzez chciażby sąsiadów, którzy się boją lub przychodzi okres, kiedy piesek zaczyna wyjadać wszystko, co znajdzie na ulicy...i wtedy przy pierwszej próbie założenia może dojść do tragedii...pies koduje, uczy się, zapamiętuje wszystko do 4 miesiąca swojego życia...przykładów jest naprawde wiele...

2. dlaczego twierdzisz, że moja sunia nie ma własnego miejsca do spania :?
ma - swój fotel :D a do łóżeczka, to przychodzi, gdy ją zawołam, bo cudownie grzeje :D
...
Avatar użytkownika
*gosia*
Świeżak
 
Posty: 79
Dołączył(a): 15/10/2006, 17:04


Postprzez Thrillco » 26/11/2006, 15:39

Kaganiec jest obowiazkowy, czy sąsiedzi sie boją czy nie, tak samo jak smycz a nie puszczanie pieska luzem. Mnie osobiscie qrwica strzelala jak bylem na podworku z dzieciakiem i w tym samym czasie kolezka z klatki obok wypuszczal swojego owczarka na siusiu, oczywiscie luzem i bez kagańca, bo "on nie gryzie". Po paru epitetach zaniechał tego procederu:)
brak opisu...
Avatar użytkownika
Thrillco
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2598
Dołączył(a): 22/2/2006, 20:57
Lokalizacja: Białystok

Postprzez Thrillco » 26/11/2006, 15:54

tez byłeś gówniaż i też wyłeś więc ...:>
brak opisu...
Avatar użytkownika
Thrillco
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2598
Dołączył(a): 22/2/2006, 20:57
Lokalizacja: Białystok

Postprzez krzycho-g » 26/11/2006, 16:05

OUTLAW - rodzice pozbawili ci w ten sposób zdroworozsądkowego podejscia do życia :lol: A tak wogle czy przypadkiem nie jesteś jedynakiem ? ...
Avatar użytkownika
krzycho-g
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 112
Dołączył(a): 27/6/2006, 08:55
Lokalizacja: BÅ‚onie 25 km od Warszawy

Postprzez *gosia* » 26/11/2006, 16:07

OUTLAW napisał(a): co do tego guza mózgu :lol: przemilcze to gosiu bo wiem ze chciałaś dobrze


Jakbyś więcej poczytał, to byś nie musiał milczeć...poza tym ja osobiście znam kilka przypadków pogryzień lub ataków przez wyżej wymieniony powód.

I nie wspominałam o tym ,że puszczam psa bez smyczy...więc... :twisted:

P.S. Była juz o tym mowa, że szacunek nakazuje pisanie imion z dużej litery...
...
Avatar użytkownika
*gosia*
Świeżak
 
Posty: 79
Dołączył(a): 15/10/2006, 17:04

Postprzez krzycho-g » 26/11/2006, 16:18

ja mam dwójke dzieci i wiem że są sytuacje kiedy dzieci sie nie da uciszyć, już nie mówiąc o tym że one same wybierają kiedy bedą płakać. Ty mozesz napisać na forum jak ci jest źle a one mogą tylko popłakać ...;-(
kiedyś pojade tak szybko że się w czasie przeniosę ;-)
Avatar użytkownika
krzycho-g
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 112
Dołączył(a): 27/6/2006, 08:55
Lokalizacja: BÅ‚onie 25 km od Warszawy

Postprzez CBkamil » 26/11/2006, 16:25

OUTLAW!!!!!!!!!!!
daj już spokój owczarkom niemieckim! Bo będą bęcki!
A TERAZ KOMUNIKAT:
Tani dojazd Wrocław i okolice 502333510/600918570
gsf 1250SA
CBkamil
Świeżak
 
Posty: 99
Dołączył(a): 29/1/2006, 12:56
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez polsky » 26/11/2006, 17:20

OUTLAW napisal:
tylko u nas każdy ma w duszy drugą osobe zobacz co u nas np na osiedlach sie dzieje nocami dra pyski za granicą tego nie ma jest cisza bo ludzie sie szanuja na wzajem koniec


Buahahahahaha...
Chyba nie wiesz jak jest... bynajmniej w Angli...
Nie szanuja nikogo.
Powinienes sie wybrac tutaj na jakis czas to zrozumiesz,jaki polski narod jest szanujacy i wyrozumialy.I nie pisze z ironia!
Docenisz dopiero jaka cholota jest za granica...

Fakt,ze jak mieszkalem jakis czas w Niemczech bylo cicho nocami ale to bylo na zadupiu...
Polsky:niższy gatunek ludzki,rodzaj zwierzęcia,które należy opanować,ujarzmić,tresować,które trzeba umieć trzymać.Poświęcac się temu całe życie,całą inteligencję uczucia,całą przemyślność instynktu.Stwarza nową dyscyplinę psychologiczną, pełną wskazań,norm i paragrafów.
polsky
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 582
Dołączył(a): 14/10/2006, 18:08

Postprzez Pomian » 26/11/2006, 20:19

a do tej kultury polskiej to jeszcze przecież jaki Polak ma mocny łeb do picia hehe;d;d...
YAMAHA YZF R6 2003r.
Pomian
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 599
Dołączył(a): 4/11/2006, 13:17
Lokalizacja: Chełm

Postprzez Thrillco » 26/11/2006, 20:34

nudno mi...wena uciekła...jutro na rano...ziew...sorka...qrde co robić...nic mi sie już dziś nie chce............
brak opisu...
Avatar użytkownika
Thrillco
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2598
Dołączył(a): 22/2/2006, 20:57
Lokalizacja: Białystok

Postprzez silver » 26/11/2006, 20:47

Na dzień dzisiejszy najbardziej mi się nie chce jutro rano wstawać do szkoły, a prosto ze szkoły iść do pracy:P
Suzuki GSX1100F 1995
Avatar użytkownika
silver
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 524
Dołączył(a): 26/7/2006, 13:09
Lokalizacja: Kraków

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Hydepark



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 44 gości




na górê