Zobacz wątek - Chamskie reakcje na widok motoru
NAS Analytics TAG

Chamskie reakcje na widok motoru

O wszystkim
_________

Postprzez mate2360 » 5/5/2009, 11:31

Świadków na pewno będzie dużo bo kilka metrów wcześniej jest myjnia i obok bar więc na pewno widzieli co się stało a jeśli się przyjrzeć na boczek to nie jest tak lekko przetarty ... trochę po boku dostał.
..Czy Nie Jest Tak..Gdy Siadasz Na Motocykl Mało Obchodzi Cię Czy Jeszcze z Niego Zsiądziesz..Mówisz Sobie "Nie" Następnym Razem Pojadę Wolniej,A Jednak Znowu Siadasz i Jedziesz By Poczuć Tę Adrenalinę...
mate2360
Świeżak
 
Posty: 16
Dołączył(a): 15/4/2009, 11:12
Lokalizacja: Chodzież


Postprzez YZF R1 » 5/5/2009, 13:02

a mi ostatnio spodobało się urywanie lusterek, wdrożyłem to w swoje życie i jest fajnie...
Avatar użytkownika
YZF R1
Moderator
 
Posty: 2765
Dołączył(a): 14/5/2008, 12:16
Lokalizacja: Warszawa


Postprzez iro » 6/5/2009, 20:35

ja nie lubie taksiarzy bo jade ostatnio po osiedlu a złotówa wyjeżdża mi na czołówe i sie ryje musiałem na chodnik wjeżdżać
Otoczeni hipokryzją idziemy swą ścieżką ...
Avatar użytkownika
iro
Bywalec
 
Posty: 810
Dołączył(a): 24/3/2009, 17:26
Lokalizacja: z psychiatryka ;)

Postprzez MaximusPL » 6/5/2009, 22:01

YZF R1 napisał(a):a mi ostatnio spodobało się urywanie lusterek, wdrożyłem to w swoje życie i jest fajnie...



hmm ale jak je urywasz ? z reki ? kolanko ? lokiec ?
gonią cię ? czasami tez mam ochotę wyp***ć w jakieś lusterko skubańca co celowo zajeżdża drogę :)
Suzuki GSR 600 A 2007/2008
Avatar użytkownika
MaximusPL
Świeżak
 
Posty: 328
Dołączył(a): 31/3/2009, 13:37
Lokalizacja: Poznań

Postprzez Cezarjusz » 6/5/2009, 22:03

Z bani napierdziela napewno :D
<zx12r> / <Suzuki dr 650>

"Moja ulica murem podzielona
Świeci neonami prawa strona
Lewa strona cała wygaszona
Zza zasłony obserwuję obie strony "
Avatar użytkownika
Cezarjusz
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 550
Dołączył(a): 9/6/2007, 20:08
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Pawcio415 » 7/5/2009, 08:49

YZF R1 napisał(a):a mi ostatnio spodobało się urywanie lusterek, wdrożyłem to w swoje życie i jest fajnie...


Tez mam czest ochote to zrobic ale jednak mimo wszystko to nie jest dobre wyjscie z sytuacji.
Oberwiesz mu lusterko to na drugi dzien Cie poprostu nie zauwazy albo specjalnie nie zauwazy i zajedzie Ci droge.
Trzeba sie starac unikac niebezpiecznych sytuacji bo jakby nie bylo to my jestesmy najnizej lancucha pokarmowego na miejskich drogach.
Avatar użytkownika
Pawcio415
Świeżak
 
Posty: 422
Dołączył(a): 9/3/2007, 21:52
Lokalizacja: Śląsk, Newbridge

Postprzez Ciechan666 » 7/5/2009, 08:58

YZF R1 napisał(a):a mi ostatnio spodobało się urywanie lusterek, wdrożyłem to w swoje życie i jest fajnie...


Ja co prawda jeszcze żadnego nie oberwałem, ale jak mi złośliwie w korku ktoś zajeźdża drogę, to walę po lusterkach z łokcia. Jeźdżę w pancerzu, więc mnie to nie boli, cham musi odginać lusterko z powrotem w swoją stronę :-)
Avatar użytkownika
Ciechan666
Świeżak
 
Posty: 262
Dołączył(a): 12/4/2008, 20:28
Lokalizacja: Wawa

Postprzez gelo007 » 7/5/2009, 09:11

Pawcio415 napisał(a):
YZF R1 napisał(a):a mi ostatnio spodobało się urywanie lusterek, wdrożyłem to w swoje życie i jest fajnie...


Tez mam czest ochote to zrobic ale jednak mimo wszystko to nie jest dobre wyjscie z sytuacji.
Oberwiesz mu lusterko to na drugi dzien Cie poprostu nie zauwazy albo specjalnie nie zauwazy i zajedzie Ci droge.
Trzeba sie starac unikac niebezpiecznych sytuacji bo jakby nie bylo to my jestesmy najnizej lancucha pokarmowego na miejskich drogach.


Szczególnie w przypadku, gdy dzieje się to w drodze do pracy. A jak już sam zauważyłem dziwnym trafem ludzie jeżdżą codziennie dokładnie o tej samej godzinie i co dziwniejsze nawet często w korku się stoi obok znajomych osób :D.
Avatar użytkownika
gelo007
Administrator
 
Posty: 2731
Dołączył(a): 3/7/2006, 13:28
Lokalizacja: Radom

Postprzez anahiel » 8/5/2009, 12:42

Urwac nie urwac, zalezy od sytuacji, ale zamknac lusterko gosciowi to mozna, a nawet trzeba! Moze sie wkoncu naucza.
anahiel
Świeżak
 
Posty: 4
Dołączył(a): 8/5/2009, 10:26

Postprzez SzpiceR » 8/5/2009, 13:24

wlasnie tak mysalem... ja zawsze ( lol moto mam 3tyg) palca albo kiwam na boki (tak jak sie malym dizeicom kiwa jak nabroją)
ten co sobie nie żałuje
Avatar użytkownika
SzpiceR
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 3773
Dołączył(a): 8/8/2006, 18:46
Lokalizacja: Słupsk

Postprzez Łukasz_15* » 8/5/2009, 14:36

Mój wujek jeżdzi na moto już pare lat i ostatnio przyjechał do nas więcj pogadaliśmy sobie troszeczke i opowiadał o swoim kumplu,(również motocykliście) któremy puszkarz zajechał droge podczas manewru wyprzedzania i omal nie doprowadził do wypadku. Oczywiście kumpel trąbnął na gościa i zatrzymali się obaj za pare metrów, ponieważ puszkarz zapragnął mu wyjaśnić, że nic złego nie zrobił. Kumpel nawet się nie odzywał tylko z kopa jedno lusterko, z kopa drugie, a kierowca samochodu patrzy jak na psychola więc ten mu tłumaczy: "Przecież panu lusterka nie potrzebne, skoro pan wogóle w nie nie patrzy" .
Nom miał szczęście, że koleś troche zgłupiał i nie wiedział co zrobić, w sumie to chyba troche przesadził, ale teraz napewno puszkarz zawsze patrzy w lusterka dwa razy ;p
Avatar użytkownika
Łukasz_15*
Świeżak
 
Posty: 411
Dołączył(a): 26/4/2008, 20:26

Postprzez deyna » 8/5/2009, 14:46

Ktoś kiedyś taką propozycje na forum podsuną, żeby dla kierowców lusterka obrywać za nieużywanie :)
Była CBR 600 F2.
Avatar użytkownika
deyna
Bywalec
 
Posty: 924
Dołączył(a): 16/3/2009, 21:40
Lokalizacja: Biała Podlaska

Postprzez Bystry » 8/5/2009, 14:47

tekst po tytułem " Przecież panu lusterka nie potrzebne, skoro pan wogóle w nie nie patrzy " mnie rozbroił ;p teraz niech go wszyscy używają :D
indor napisał(a):zanim nauczę się szybko jeździć nauczę się szybko hamować
| "Szybciej jeździmy, szybciej pijemy, szybciej żyjemy i niestety często - szybciej umieramy." | Obrazek | Wole odpychać się piętami, niż hamować zębami :D | | www.motoautostrada.pl
Avatar użytkownika
Bystry
Stały bywalec
 
Posty: 1017
Dołączył(a): 2/9/2008, 16:57

Postprzez Łukasz_15* » 8/5/2009, 20:12

Lepiej nie bo wszyscy będą bez lusterek jeżdzić. :lol:
Avatar użytkownika
Łukasz_15*
Świeżak
 
Posty: 411
Dołączył(a): 26/4/2008, 20:26

Postprzez fandzoilisz » 8/5/2009, 20:24

Mam pytanie jedziecie w korku ulica 2 pasmowa a Wy w srodku, Jak urywaćie lusterko np typkowi po prawej i po lewej jadac srodkiem i na biegu?. wrzucenia na luz , urwanie i wrzucenie biegu z odjechaniem zajmie duzo czasu...

po prawej puszczenie gazu i wcisniecie sprzegła a po lewej jak??

Macie zagiete rejestracje? Co jak zapamieta numer rejestracyjny?
fandzoilisz
Bywalec
 
Posty: 889
Dołączył(a): 7/3/2007, 18:07

Postprzez Piter_Stunter » 8/5/2009, 21:07

Ja jeszcze nie urywam lusterek bo młody jestem, ale mój tato od razu wali po ryju, z tym że raz już dostał i teraz się zrobił spokojniejszy.
...PITER WCIĄŻ ŻYJE...
Stunt, panienki,imprezy,szypka jazda - to lubiem
Piter_Stunter
Świeżak
 
Posty: 254
Dołączył(a): 8/5/2009, 20:56
Lokalizacja: jest piter

Postprzez Shaft » 8/5/2009, 22:25

Piter_Stunter napisał(a):Ja jeszcze nie urywam lusterek bo młody jestem, ale mój tato od razu wali po ryju, z tym że raz już dostał i teraz się zrobił spokojniejszy.



heheheheh dobre. Trzeba uważać komu się daje po ryju. Zawsze od kozaka trafi się lepszy kozak ;)

Powodzenia
Sh
Avatar użytkownika
Shaft
Świeżak
 
Posty: 397
Dołączył(a): 23/6/2008, 10:49

Postprzez gelo007 » 8/5/2009, 22:37

Jak Wam wymusi to zamiast mu lusterka urywać dogońcie drania. I spalcie mu skuter.
Avatar użytkownika
gelo007
Administrator
 
Posty: 2731
Dołączył(a): 3/7/2006, 13:28
Lokalizacja: Radom

Postprzez iro » 24/5/2009, 21:43

może wznowimy temat :)
Otoczeni hipokryzją idziemy swą ścieżką ...
Avatar użytkownika
iro
Bywalec
 
Posty: 810
Dołączył(a): 24/3/2009, 17:26
Lokalizacja: z psychiatryka ;)

Postprzez YZF R1 » 24/5/2009, 22:04

MaximusPL napisał(a):
YZF R1 napisał(a):a mi ostatnio spodobało się urywanie lusterek, wdrożyłem to w swoje życie i jest fajnie...



hmm ale jak je urywasz ? z reki ? kolanko ? lokiec ?
gonią cię ? czasami tez mam ochotę wyp***ć w jakieś lusterko skubańca co celowo zajeżdża drogę :)


podjeżdżasz do delikwenta który przed sekundą odebrał by ci życie zaciskasz mocno pięść, podnosisz rękę wysoko i całą parą walisz od góry w górę lusterka przy końcu (jak najdalej od szyby) wtedy łatwiej się urywa. ja jeszcze mam taki nawyk ze jak koleś się spojrzy na mnie ze złością że za to że by mnie zabił ja mu lusterko urwałem (bo skoro z nich nie korzysta i nie są mu potrzebne to po co ma je mieć) to jeszcze zaciskam pięść i celuje mu w ryj wtedy kolo myśli że zaraz jeb.ne mu w szybę i odpuszcza zemsty za stracone lusterko.... mam nadzieje że nie dostane za tego posta warna bo lusterko kosztuje od 50 do 700 zł a moje życie jest bezcenne.... nie wyznaje przemocy i agresji ale jak są takie sytuacje ze człowiek jest pewien że za ułamek sekundy będzie leżał przez idiotę to ciężko się powstrzymać od odreagowania złości strachu....
Avatar użytkownika
YZF R1
Moderator
 
Posty: 2765
Dołączył(a): 14/5/2008, 12:16
Lokalizacja: Warszawa

Poprzednia strona


Powrót do Hydepark



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości




na gr