Zobacz wątek - Motocykliści to impotenci???
NAS Analytics TAG

Motocykliści to impotenci???

O wszystkim
_________

Postprzez herbatkowy » 29/1/2009, 21:04

Hahaha jestes moim szefem :D
Na końcu będziemy pamiętać nie słowa naszych wrogów, ale milczenie naszych przyjaciół.
Avatar użytkownika
herbatkowy
Bywalec
 
Posty: 608
Dołączył(a): 12/8/2008, 14:22
Lokalizacja: Ostrołęka


Postprzez Manikotra » 29/1/2009, 21:27

Kolega jest technikiem RTG ten to dopiero ma przesrane z tym promieniowaniem ,ale ma taki fajny fartuch z olowiu i ochraniacze na jaja ,jak by ktos sie bardzo bal od dzisaj jezdzic to moze pozyczyc :lol: !
Avatar użytkownika
Manikotra
Świeżak
 
Posty: 53
Dołączył(a): 15/12/2008, 15:03
Lokalizacja: /Podkarpcie/


Postprzez Grzybu » 29/1/2009, 23:48

to niech kolega pomyśli na lewo interes na tych fartuchach kręcić, niedługo to będzie normalny widok - np. na erłanie w takiej ołowiance ;) Było lobby na kamizelki odblaskowe do aut - można zrobić na fartuchy z ołowiu na moto

Wombat napisał(a): Z komórą od wielu lat przytuloną do ucha wszyscy spędzamy czas liczony w godzinach tygodniowo.... i jakoś 80% z nas ma dzieci albo będzie mieć a kopyrtnie na co innego. Codziennie dostajemy taką dawkę promieniowania kosmicznego przy której gdyby nie natura i naturalna ochrona w postaci podwójnej pary chromosomów wykształcona w procesie ewolucji to już dawno bylibyśmy warzywami... W wodzie pijemy dioksyny, żremy utleniony i rozwalony przez UV wszędobylski plastik wdychamy wciąż azbest i spaliny aglomeracji miejskich... Więc co mnie w k*** obchodzi cewka pod jajami? A jeśli nawet będą świecić? To ekstra... łatwiej po ciemku znajdę drogę :lol:


:shock: :D Wombat - HIT tematu. Pozdro ;)
Avatar użytkownika
Grzybu
Bywalec
 
Posty: 784
Dołączył(a): 27/4/2007, 10:43
Lokalizacja: Syc.oof

Postprzez Wombat » 30/1/2009, 09:20

:wink:
Take this life I'm right here, stay a while and breath me in....... ZRXs
Avatar użytkownika
Wombat
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 951
Dołączył(a): 24/9/2006, 22:18
Lokalizacja: Lublin

Postprzez Traperoso » 30/1/2009, 14:27

Nawet jeśli, kolarze też mają problemy z tym gdyż ucisk jest bardzo duży na jajca, czy tam coś w okolicy, że często u zawodowców powoduje raka jajec. Jak to kochają to jeżdżą dalej...
Czy to że w motocyklach jest coś takiego zmienia kogokolwiek podejście do motocykli nawet jak to prawda?

P.S. Ktoś zapomniał o głupiej angedocie: Życie to śmiertelna choroba przenoszona drogą płciową ^^
Kawasaki ER5 2005
Avatar użytkownika
Traperoso
Mieszkaniec forum
 
Posty: 1645
Dołączył(a): 29/7/2006, 19:47
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez herbatkowy » 30/1/2009, 14:57

Ja mowiac o piciu wody mialem to na mysli :)
Na końcu będziemy pamiętać nie słowa naszych wrogów, ale milczenie naszych przyjaciół.
Avatar użytkownika
herbatkowy
Bywalec
 
Posty: 608
Dołączył(a): 12/8/2008, 14:22
Lokalizacja: Ostrołęka

Postprzez Bostorn » 30/1/2009, 15:08

dopóki jestem w grze.. dopóki motor mam dopóty dobrze jest....

a ja tam się nie martwię;p dopóki rade dam będzie dobrze;d a jak się zużyje to się wymieni;d kto wie czy za te 5 10 lat już nie będzie można sobie wymieniac ;d na czarne białe, małe wielkie itp;d

a kierowcy F1?? tam mają takie obciążenia że im jajka w dupe włażą i coo?? i nie narzekają :)

pierdzielą głupoty... telefony też kastrują.. a każdy go przy jajkach nosi.. noo w kieszeni;d ale blisko ;d

tak więc zanim ptak odpadnie upłynie troszkę lat;d
każdy z nas zdąży się raczej jeszcze nacieszyć jego obecnością :)
Oleje motocyklowe,samochodowe,smary,chemia, części,naprawy
Avatar użytkownika
Bostorn
Moderator
 
Posty: 5511
Dołączył(a): 12/4/2007, 17:45
Lokalizacja: Henrykowo/Białystok/Lublin

Postprzez konarek » 30/1/2009, 17:35

Nawed w roaporcie turbo poruszyli ten temat, ostatnie minuty były o tym. pokazali autora tego badania, jakoby motocykliste. wyglądał na młodego kolesia chcącego albo zaistnieć albo zarobić. pozdro
Avatar użytkownika
konarek
Świeżak
 
Posty: 33
Dołączył(a): 15/1/2008, 09:38

Postprzez skwy » 30/1/2009, 18:37

Panom fujarki nie będą stawać a paniom cycki opadną
BUE HE HE
Avatar użytkownika
skwy
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1540
Dołączył(a): 7/10/2007, 08:21
Lokalizacja: Gołdap

Postprzez Bostorn » 30/1/2009, 19:06

hmm ojj wiesz nie wiem czy te promienie uvał dosięgną cycuniów;d gorzej jak na piczki się przeniesie i zrobi tak że się pomarszczą ^_^ ot i będzie Apokalipsa!! :D Armagedon normalnie ;d
Oleje motocyklowe,samochodowe,smary,chemia, części,naprawy
Avatar użytkownika
Bostorn
Moderator
 
Posty: 5511
Dołączył(a): 12/4/2007, 17:45
Lokalizacja: Henrykowo/Białystok/Lublin

Poprzednia strona


Powrót do Hydepark



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 57 gości




na górê