Zobacz wątek - wiadmomość usunięta
NAS Analytics TAG

wiadmomość usunięta

Katalog motocyklowy firm i serwisów
_________

Postprzez Darek G » 25/1/2009, 20:08

Jestem tu nowy,mam na imię Darek obecnie mam wysłużoną MZ 251.Temat pasuje również do mnie.Kupiłem rok temu Hondę VFR800VTEC.Po,jak się okazało póżniej ślizgu(cała prawa strona była wymieniona).Też byłem 'ZIELONY' więc kupiłem polegając na sprzedawcy.Dopiero po zrobieniu kilkudziesięciu kilometrów,wszystko zaczęło wychodzić na jaw,Od początku nie chciał odpalać na zimnym silniku,wymieniłem akumulator,świece,w końcu w porozumieniu ze sprzedawcą,sprzedaliśmy go.Tyle,że kupiłem na chodzie a sprzedałem jako niesprawny i kilka tysięcy w plecy
Darek G
Świeżak
 
Posty: 22
Dołączył(a): 30/8/2008, 12:14
Lokalizacja: laski * małopolska


Postprzez Squni » 25/1/2009, 23:27

Co do firmy Moto Motion to mam pozytywne wrażenie. Kupiłem tam fazerka 2006 i na wstępie chyba ten Tomek?...powiedział mi przez telefon co było robione a była to bardzo ważna kwestia, bo miałem sporo kilometrów do przejechania. Nie ukrywali, że motocykl miał lekkiego szlifa było to widać na oryginalnej klamce i podnóżkach. Miał oryginalne zawieszenie,felgi i gumy. Zaproponowali możliwość badania ramy ale nie zrobiłem tego bo wszystkie ślady powypadkowe były logiczne. Papiery były ok-zero problemów z rejestracją a mogą z tym być spore jaja...
Squni
Świeżak
 
Posty: 6
Dołączył(a): 25/1/2009, 23:09


Postprzez Piankowy Marynarzyk » 25/1/2009, 23:29

Squni napisał(a):Zaproponowali możliwość badania ramy ale nie zrobiłem tego bo wszystkie ślady powypadkowe były logiczne.


Nie rozumiem tego ,skoro wszystkie slady powypadkowe byly logiczne ,to czy krzywa rama tez nie bylaby logiczna :lol: ?
Avatar użytkownika
Piankowy Marynarzyk
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 3040
Dołączył(a): 21/2/2007, 20:41
Lokalizacja: Kaliszfornia

Postprzez Tomaszekk » 25/1/2009, 23:34

To ja mam odwrotną opinię... trzy moto już kupiłem w MM... no może z drugim miałem mały problem ale znałem jego przeszłość i sam się decydowałem, zresztą po rozpoznaniu problemu w MM szybko został usunięty. Myślę że warto rozmawiać w takich przypadkach, łatwo jest komuś zepsuć opinię... nie koniecznie słusznie.
Piszesz o łożyskach ? Coś dziwna sprawa.. jak już ktoś napisał w świerzym sprzęcie... napęd też szybko Ci wymienili.. zastanawiałeś się czy przypadkiem mechanik Cię nie oszukuje ? Mówisz mu że moto na lewo skręca a on Ci zębatki wymienia ?
Swoją drogą to mechanik z którym przyjechałeś ładnie Cię zrobił... i myślę że to do niego powinieneś się zwrócić, on był doradcą który miał bezpośredni wpływ na Twój zakup.. na dobrą sprawę zapłaciłeś mu ! Z tego co piszesz zrozumiełem że MM nic nie ukrywało, mogłeś sprowadzić pięciu doradców i sprawdzić moto na wylot. Swoją drogą, jak ktoś ma wątpliwości to zawsze można zmierzyć moto przed zakupem.
Jeszcze raz, ja osobiście polecam Moto Motion. Rok temu kupiłe X-a z którego jestem bardzo zadowolony, poza bierzącymi wydatkami tj. olej filtry i opona, nic się nie dzieje.
Pozdrawiam...
--
Tomaszek
Tomaszekk
Świeżak
 
Posty: 8
Dołączył(a): 25/1/2009, 23:18

Postprzez Squni » 25/1/2009, 23:37

hej- dajesz się wkręcać w gadanie zimą? Bo nie można wtedy śmigać?
Rama jest krzywa jeżeli ktoś ją zmierzył i najlepiej nie własnym wzrokiem... ten poszkodowany nie pisał że był na badaniu tylko że go znosi na lewo a to różnica. Poza tym ktoś tam dobrze napisał na forum jesteś dyletantem to kup sobie nówkę z salonu albo poproś kolegów.
Squni
Świeżak
 
Posty: 6
Dołączył(a): 25/1/2009, 23:09

Postprzez Piankowy Marynarzyk » 25/1/2009, 23:44

Oj cos nagle swiezaki sie odzywaja akurat w temacie o MM ;]

Data tego samego zarejestrowania :roll: fiu fiu

Jak to stary tekst brzmi "A co z rodziny jestes ?? :lol: "
Avatar użytkownika
Piankowy Marynarzyk
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 3040
Dołączył(a): 21/2/2007, 20:41
Lokalizacja: Kaliszfornia

Postprzez Squni » 25/1/2009, 23:50

Zawsze czytałem forum ale teraz odpisuję, bo uważam że dupę obrobić komuś jest bardzo łatwo a napisać coś pozytywnego trudniej.
Squni
Świeżak
 
Posty: 6
Dołączył(a): 25/1/2009, 23:09

Postprzez Squni » 26/1/2009, 00:04

ty kolego masz taką ilość postów że chyba nie miałeś okazji się przejechać w 2008 :D
Squni
Świeżak
 
Posty: 6
Dołączył(a): 25/1/2009, 23:09

Postprzez Squni » 26/1/2009, 00:09

eeeeeeee idę spać-rano do roboty..., szkoda się przepychać na słowa.
Już dzisiaj kusiło aby pośmigać ale leży taka ilośc soli na drodze że szok. Szkoda sprzęta.
Squni
Świeżak
 
Posty: 6
Dołączył(a): 25/1/2009, 23:09

Postprzez Piankowy Marynarzyk » 26/1/2009, 00:12

Squni napisał(a):ty kolego masz taką ilość postów że chyba nie miałeś okazji się przejechać w 2008 :D


Napewno na maszynach z MM nie jechalem :lol: niestety nie jestem kotem i nie mam 9 zyc ;0

A w 2008 mialem okazje pojezdzic i to nie raz ;)
Avatar użytkownika
Piankowy Marynarzyk
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 3040
Dołączył(a): 21/2/2007, 20:41
Lokalizacja: Kaliszfornia

Postprzez Tomaszekk » 26/1/2009, 09:31

Jak to bywa na forach ograniętych przez wiedzących wszystko... Squni ma już dwa ostrzeżenia a napisał pięc postów... hehehehehehehehe... porażka. Ludzie ogarnijcie się!
ps. zawsze myślałem ze koty mają 7 żyć... jeśli nie latałeś na przętach z MM to może się nie wypowiadaj, obrażasz mnie i innych którzy to robią.
--
Tomaszek
Tomaszekk
Świeżak
 
Posty: 8
Dołączył(a): 25/1/2009, 23:18

Postprzez klientmotomotion » 26/1/2009, 09:49

wiadomość usunięta
Ostatnio edytowano 2/2/2009, 10:22 przez klientmotomotion, Å‚Ä…cznie edytowano 1 raz
klientmotomotion
Świeżak
 
Posty: 18
Dołączył(a): 23/1/2009, 14:12

Postprzez Tomaszekk » 26/1/2009, 12:16

stwierdzam fakty.
I co ? i to że mnie nikt nie oszukał !
Wręcz przeciwnie, kupiłem dobry motocykl.

Mam jedno pytanie, napisałeś że dzwoniłeś i że usłyszałeś przez telefon że przyczyn takiego stanu rzeczy mże być wiele, powiedz mi, czy chociaż raz pojechałeś motocyklem do MM i poprosiłeś o sprawdzenie tego stanu ?

Z własnego doświadczenia wiem że jeden serwis potrafi robić drugiemu koło dupy, więc może (jak już napisałem wczesniej) oczukał Cię ten który wykonywał naprawy ?
Tomaszekk
Świeżak
 
Posty: 8
Dołączył(a): 25/1/2009, 23:18

Postprzez klientmotomotion » 26/1/2009, 13:31

wiadomość usunięta
Ostatnio edytowano 2/2/2009, 10:22 przez klientmotomotion, Å‚Ä…cznie edytowano 1 raz
klientmotomotion
Świeżak
 
Posty: 18
Dołączył(a): 23/1/2009, 14:12

Postprzez Tomaszekk » 26/1/2009, 14:56

Albo jesteś komplenym baranem albo nie potrafisz czytać ze zrozumieniem.
Troszkę się zaplątałeś, nie wiesz z kim rozmawiasz.

Ale dziękuję że potwierdziłeś moje przypuszczenia. Nie pojawiłeś się w serwisie z motocyklem, nie pojechałeś nawet bez motocykla. Za pomocą internetu próbujesz udowodnć rzeczy które widział tylko Twój mechanik. Czy myślisz że gdybym napisał teraz do komisu że w moim Fordzie Focusie są krzywe koła i chce kase za ich wymiane to oni przeleją mi na konto 1000 zł ? Może nawet moge zadzwonić, ale to nic nie zmieni ! Oni mi nie uwierzą, mogą nawet stwierdzić że już tydzień jeżdze tym samochodem i pewnie sam pokrzywiłem.

Wychodze z założenia że reklamacje składam osoiście jeśli to tylko możliwe, polecam ten sposób jest skuteczniejszy od tego co ty robisz.

Pozdrawiam Cię i życzę samych super hiper motocykli w super cenach..

Tomek - podobnie jak właściciel MM :)
Tomaszekk
Świeżak
 
Posty: 8
Dołączył(a): 25/1/2009, 23:18

Postprzez anetafb » 26/1/2009, 15:06

Ja już tego nie moge czytać , też kupiłam w MM sprzęt i jestem zadowolona , a to co tu wypisują niektórzy to jakieś brednie i do tego jeszcze obrażają innych , a fuuuuuuuuu . Działania nieudolnej konkurencji
Avatar użytkownika
anetafb
Świeżak
 
Posty: 5
Dołączył(a): 13/4/2007, 09:31
Lokalizacja: warszawa

Postprzez klientmotomotion » 26/1/2009, 15:29

wiadomość usunięta
Ostatnio edytowano 2/2/2009, 10:22 przez klientmotomotion, Å‚Ä…cznie edytowano 1 raz
klientmotomotion
Świeżak
 
Posty: 18
Dołączył(a): 23/1/2009, 14:12

Postprzez Tomaszekk » 26/1/2009, 16:05

klientmotomotion napisał(a):To zabawne
Tomku - ja Cię nie wyzywam od baranów - chyba Cię poniosło odrobinę?
piszÄ™.


Nie obrażam Cię, to było pytanie.
Jestem w stanie uwierzyć we wszystko, ale muszę zobaczyć.

Tak z cekawości (jak już włączyłem się w ten wątek) poszukałem opini o Jaskłwski:

http://forum.motocyklistow.pl/index.php ... try1137229

Może to nie za wiele, ale potwierdza po części opinię że nie są serwiem który patrzy wyłącznie na dobro klienta.

Każdy serwis, czy samochodowy czy motocyklowy najchętniej wymieniłby Ci cały sprzęt, z tego żyją. Grunt to nie dać się naciągnąć na zbędne koszty.

Odnośnie tej zabawności o której piszesz - Też mnie coś bawi, że nie pojechałeś z reklamacją, że po roku od kupna przypomniałeś sobie o tym, że wymienili Ci napęd jak ci ściągało moto, że mechanik któremu zapłaciłeś przekręcił Cię, że podpisałeś się tak żeby nikt nie był w stanie Cię rozoznać...

Pozdrawiam
The End
Tomaszekk
Świeżak
 
Posty: 8
Dołączył(a): 25/1/2009, 23:18

Postprzez anetafb » 26/1/2009, 18:42

To że ty jesteś niezadowolony to nie znaczy że ktoś inny może mieć inne zdanie i nie życze sobie żebyś podwarzał moje zdanie, panie nieznajomy.
Avatar użytkownika
anetafb
Świeżak
 
Posty: 5
Dołączył(a): 13/4/2007, 09:31
Lokalizacja: warszawa

Postprzez klientmotomotion » 26/1/2009, 20:33

wiadomość usunięta
Ostatnio edytowano 2/2/2009, 10:23 przez klientmotomotion, Å‚Ä…cznie edytowano 1 raz
klientmotomotion
Świeżak
 
Posty: 18
Dołączył(a): 23/1/2009, 14:12

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Komentarze do Katalogu Firm



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości




na górê