Zobacz wątek - X-box 360
NAS Analytics TAG

X-box 360

O wszystkim
_________

Postprzez Bystry » 8/10/2008, 08:18

ale nie denerwuje Cię to jak w stanach gra kosztuje 50 $ a u nas jakieś w przeliczeniu 100$ ... każdy woli sobie te "parę" złotych zostawić i ściągnąć z neta :/ piractwo było jest i chyba będzie :)
indor napisał(a):zanim nauczę się szybko jeździć nauczę się szybko hamować
| "Szybciej jeździmy, szybciej pijemy, szybciej żyjemy i niestety często - szybciej umieramy." | Obrazek | Wole odpychać się piętami, niż hamować zębami :D | | www.motoautostrada.pl
Avatar użytkownika
Bystry
Stały bywalec
 
Posty: 1017
Dołączył(a): 2/9/2008, 16:57


Postprzez gelo007 » 8/10/2008, 09:13

No właśnie zauważcie, że ostatnio piractwo ewoluowało... jeżeli ktoś uznaje, że gra jest dobra to kupuje oryginał, a jednodniowy shit ściąga z netu. To tak jak było z Wiedźminem, większość osób wolała sobie kupić w sklepie :) niż zerżnąć z netu.
Avatar użytkownika
gelo007
Administrator
 
Posty: 2731
Dołączył(a): 3/7/2006, 13:28
Lokalizacja: Radom


Postprzez Flow » 8/10/2008, 10:16

Wiadomo jest ze fajniej jest miec org,ja kupuje te org gry na PC w ktorych chce posmigac na necie,reszte olewam,jak mam wydac 15zl na gre a 150zl to chyba prosty rachunek.

Ciebie Owi nie rozumiem,film sobie sciagnac mozna piracki a gre nie? a jaka roznica? jesli chodzi o to ze ktos gada ze jak sie kupuje gre org to jest sie frajerem to prawda ze mozna bialej goraczki dostac,bo nie wiem na czym polega szpan kupowania piratów,ja wole sobie bak zatankowac 2 razy niz wydac tyle hajsu np na PES 2009 ktory jest tak niedoppracowany ze zajoba dostawalem,za co oni kase biora?za lekko poprawiona grafe? a wszystko co bylo w 08 zostalo spieprzone,podawanie,wysuwanie itd jakbym zaplacil za ta gre tyle ile kosztuje to bym chyba kur.. dostał,wole jakas laske sobie na dobra kolacje zaprosic;p ja gram jakies 15-20min dziennie max , nie bede wydawal na to hajsy bo poporstu nie sram pieniedzmi,a to ze konam,Ea,codemasters czy inne na mnie straca to mi wisi,jak u mnie w kaju pozwalaja na takie ceny gier to H im w D.

fajnie jest miec wersje org z pudelkiem,dodatkami,ksiazeczkami,albo edycjami kolekcjonerskimi itd ale nie za cene do 300zl za niektore edycje.jak dla mnie to przegiecie na maxa.
ścigacz to portal dla gimnazjalistów chcących R1 na pierwszy motocykl oraz dla pseudo speców którzy mogą im w tym wyborze pomóc.
Flow
Stały bywalec
 
Posty: 1098
Dołączył(a): 18/9/2007, 17:50

Re: X-box 360

Postprzez Terror » 8/10/2008, 10:34

kravec napisał(a):Jako że niedawno miłym gestem ojca znalazł mi się w pokoju 40 calowy telewizor... stwierdziłem że jakoś by to należało wykorzystać. Kumpel miał teraz do sprzedania ps2- wziąłem... i szczerze mówiąc jak dla mnie porażka (graficznie). W związku z tym pomyślałem o X-boxie 360. Tylko teraz kilka pytań:
1. Jak z grafika? Czy naprawde jest taka dobra (grałem na expo chyba i z tego co pamiętam była całkiem fajna ale wole sie upewnić).

Masz grafikę w HD 1080p. Nic lepszego nie masz w tej cenie na rynku.
Wrażenia zajebiste, warto podpiąć Xa do kina domowego

kravec napisał(a):2. Co z piratami? Jak to przerobić żeby działały (na allegro trochę ludzi się ogłasza- co sądzicie?), co z gwarancją przy takim manewrze? PS. Nie zabijaj Simon

Nie warto. Dostajesz bana na live, a tam masz sporo fajnych rzeczy. Gry może nie są najtańsze, ale sporo jest na allegro w dobrych cenach. Możesz grać, ściągać demka, gadać w czasie gry z kolesiami i parę innych fajnych rzeczy. Poszukaj na YT info o nowym dashboardzie. Będzie wyczesany

kravec napisał(a):3. Jak to jest z "awaryjnością tego sprzętu (jak widze czasami się o tym wspomina na różnych stronkach)?

Tu zwróć uwagę na datę produkcji. Od chyba roku Xy są z nowym procem i mniejszym zasilaczem. Te są cichsze i mniej awaryjne.

kravec napisał(a):4. Jak już to którego- arcade (cena), zwykłego (dysk- do czego mi on?), jakie są między nimi różnice?

Dysk do demek i od tej jesieni do ściągania gier - warto, bo ciszej i szybcie. Nextgeny są głośne w porównaniu z PS2

kravec napisał(a):5. Co z grami- czy moge sobie nagrywać zwykłą nagrywarką DVD (na torrentach troche tego jest)?

Nie

kravec napisał(a):6. Jak to się sprawdza w roli odtwarzacza DVD (kupiłem co prawda ale zawsze mozna sprzedać- troche kasy za konsole się cofnie) i czy da się na nim odtwarzać filmy z pendrive'a, nagrywać jakoś filmy itp?

Bardzo dobrze, jeśli podłączysz po HDMI. Cyfrowy sygnał - lepsza jakość

kravec napisał(a):Pytam bo jakoś tak jednoznacznie nie wiem po tym co czytam na różnych stronkach, poza tym lepiej zawsze sie tak dowiedzieć od ludzi. Ma ktoś może? Jak wrażenia? Opłaca się? Poczekać jeszcze troszke- może potanieją jeszcze?

Włąsnie potaniały - są tanie jak barszcz. Taniej nie będzie - to wiem na 100% Pewnie że się opłaca. Sporo dobrych tytułów. Ja od 3 miesięcy gram w gry widoczne w moim sigu. Wciąga
No hope. no cure. No problem.
Avatar użytkownika
Terror
Administrator
 
Posty: 1466
Dołączył(a): 25/8/2005, 11:06
Lokalizacja: WW-WWa

Postprzez Terror » 8/10/2008, 10:37

Movi napisał(a):
SzpiceR napisał(a):PS3!! jest lepiejszy jest... tak jakbys sie zapytal czy lepiej gixera k5 czy k6 :P


Nie wiem skąd takie stwierdzenie..

Jak to skąd? Wieczna wojna przecież. Tak naprawdę to obie konsole są fajne, z tym że PS3 jakby ze 2 razy droższe i sporo mniej exlusivów na nią masz

PS. Bardzo proszę nie poruszać tu tematu piractwa. To nie to forum
Ostatnio edytowano 8/10/2008, 11:02 przez Terror, łącznie edytowano 1 raz
No hope. no cure. No problem.
Avatar użytkownika
Terror
Administrator
 
Posty: 1466
Dołączył(a): 25/8/2005, 11:06
Lokalizacja: WW-WWa

Re: X-box 360

Postprzez Flow » 8/10/2008, 11:53

Terror napisał(a):
kravec napisał(a):5. Co z grami- czy moge sobie nagrywać zwykłą nagrywarką DVD (na torrentach troche tego jest)?

Nie

[


to na jakich nagrywarkach da sie nagrac gry wedlug Ciebie?ja mam dvd multi recorder i zaden problem ale duzo jest walenia przy tym wiec sam sobie na X nie nagrywam.
ścigacz to portal dla gimnazjalistów chcących R1 na pierwszy motocykl oraz dla pseudo speców którzy mogą im w tym wyborze pomóc.
Flow
Stały bywalec
 
Posty: 1098
Dołączył(a): 18/9/2007, 17:50

Re: X-box 360

Postprzez Terror » 8/10/2008, 12:22

Flow600RR napisał(a):
Terror napisał(a):
kravec napisał(a):5. Co z grami- czy moge sobie nagrywać zwykłą nagrywarką DVD (na torrentach troche tego jest)?

Nie

to na jakich nagrywarkach da sie nagrac gry wedlug Ciebie?ja mam dvd multi recorder i zaden problem ale duzo jest walenia przy tym wiec sam sobie na X nie nagrywam.

Legalnych się nie da, a piractwa proszę tu nie propagować - rozmawialiśmy już tu kiedyś o tym.
Więc się nie da.
No hope. no cure. No problem.
Avatar użytkownika
Terror
Administrator
 
Posty: 1466
Dołączył(a): 25/8/2005, 11:06
Lokalizacja: WW-WWa

Postprzez Flow » 8/10/2008, 12:25

a no chyba ze tak,jesli chodzi o kopie zapasowe to z org oczywiscie robic nie mozna...my bad
ścigacz to portal dla gimnazjalistów chcących R1 na pierwszy motocykl oraz dla pseudo speców którzy mogą im w tym wyborze pomóc.
Flow
Stały bywalec
 
Posty: 1098
Dołączył(a): 18/9/2007, 17:50

Postprzez Movi » 8/10/2008, 12:55

Terror napisał(a):
Movi napisał(a):
SzpiceR napisał(a):PS3!! jest lepiejszy jest... tak jakbys sie zapytal czy lepiej gixera k5 czy k6 :P


Nie wiem skąd takie stwierdzenie..

Jak to skąd? Wieczna wojna przecież. Tak naprawdę to obie konsole są fajne, z tym że PS3 jakby ze 2 razy droższe i sporo mniej exlusivów na nią masz

PS. Bardzo proszę nie poruszać tu tematu piractwa. To nie to forum


Mi chodzi o tą drugą część wypowiedzi Szpicera, moim zdaniem to nie takie oczywiste że PS 3 lepszy, bo to są konkurencyjne sprzęty i na prawdę bardzo podobne, więc tu raczej się bierze pod uwagę tylko i wyłącznie kwestie gustu..
Avatar użytkownika
Movi
Moderator
 
Posty: 2276
Dołączył(a): 23/2/2008, 00:10
Lokalizacja: Łódź/ 3city

Postprzez SzpiceR » 8/10/2008, 13:02

terror edytuj posty <haha>
ten co sobie nie żałuje
Avatar użytkownika
SzpiceR
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 3773
Dołączył(a): 8/8/2006, 18:46
Lokalizacja: Słupsk

Postprzez Terror » 8/10/2008, 13:08

Movi napisał(a):
Terror napisał(a):Jak to skąd? Wieczna wojna przecież. Tak naprawdę to obie konsole są fajne, z tym że PS3 jakby ze 2 razy droższe i sporo mniej exlusivów na nią masz

PS. Bardzo proszę nie poruszać tu tematu piractwa. To nie to forum


Mi chodzi o tą drugą część wypowiedzi Szpicera, moim zdaniem to nie takie oczywiste że PS 3 lepszy, bo to są konkurencyjne sprzęty i na prawdę bardzo podobne, więc tu raczej się bierze pod uwagę tylko i wyłącznie kwestie gustu..

Do tego włąsnie nawiązywałem - co kto lubi. Na jednym i drugim sprzęcie jest dużo grania, a IMO decydują tytuły gier, a nie sama konsola
No hope. no cure. No problem.
Avatar użytkownika
Terror
Administrator
 
Posty: 1466
Dołączył(a): 25/8/2005, 11:06
Lokalizacja: WW-WWa

Postprzez Owi » 8/10/2008, 13:15

Tam po drodze mnie ktos zle zrozumial - ja nie popieram ani pieractwa w grach ani w muzyce, filmie. {Plyty ulubionego zespolu mam org, najlepsze gierki tez. Bo skoro ich bardzo lubie to powinienem ich wesprzec i nie chodzi tu nawet o kradziez.


Co do tego co pisal terror. MOzna przerobic ixa. Mozna grac spokojnie po necie na piratach. Da sie to wszystko nagrac na wiekszosci dostepnych nagrywarek. Ale skoro mamy tu nie propoagowac piractwa to nie propagujmy ;)

Terror.
roznicy pomiedzy dobrym compositem a hdmi duzej nie ma, ale zawsze lepiej miec hdmi oczywiscie.
I jak kupowac to najlepiej wersje premium.
chociazby ze wzgledu na nowego dasha, ktory da mozliwosc instalacji gierek
05 Yamaha YZF R6 Raven Edition
Owi
Świeżak
 
Posty: 160
Dołączył(a): 6/8/2007, 16:10
Lokalizacja: Bialystok

Postprzez Terror » 8/10/2008, 14:21

hehe, Owi,
nie musisz mnie przekonywać - mam Xa podpiętego po composite włąsnie. Bardziej chodziło mi o odpuszczenie jakiś analogowych kombinacji :twisted:
Z resztą się zgadzam w 100%
No hope. no cure. No problem.
Avatar użytkownika
Terror
Administrator
 
Posty: 1466
Dołączył(a): 25/8/2005, 11:06
Lokalizacja: WW-WWa

Postprzez indor » 8/10/2008, 16:25

Piractwa propagować nie trzeba, ono samo się propaguje konkurencyjnymi cenami. Legalny X ? I po co to komu ? Płatny internet... nie dość że muszę zapłacić TPSA za internet to jeszcze mam płacić MICROSHIT'owi za net ? Mało im kasy ? Argument że Live nie będzie działać może jest ważny dla kogoś kto podciera się kasą. Poza tym mamy doradzić chłopakowi co ma kupić a on sam deklaruje się z chęcią przerabiania konsoli i mówi że z netu korzystać raczej nie będzie.

kravec myślę że najlepiej wyjdziesz jak kupisz X'a z przeróbka. Net nie działa ale po co Ci on jak i tak dodatkowo musisz za niego płacić. Gry za free. Więcej ludzi jednak ma X'a więc i wymieniać się na gry będziesz miał z kim. I jeśli Cię stać kup nowego ze sklepu i sam oddaj do przeróbki.

Terror z całym szacunkiem do Ciebie i Twoich poglądów które wygłaszasz i nikt nie ma do Ciebie o to pretensji. Mógłbyś też pozwolić mówić innym o swoich poglądach. Żyjemy w państwie demokratycznym gdzie istnieje wolność słowa. Nie propaguje piractwa tylko wygłaszam swoje zdanie o nim. I jak też wcześniej napisałem, kupuje oryginalne tytuły które są warte swoich pieniędzy. A płyty nagrywać się da. Nie jestem za piractwem i okradaniem artystów, ale żyjemy w kraju w którym przeciętny zjadacz chleba sobie niczego takiego oryginalnego nie kupi. Nawet płyty mojego ulubionego zespołu (Metallica) oryginalnej nowej nie kupiłem bo nie wydam 50zł na kilka MP3 które przed premierą miałem na dysku. Ale mogę publicznie obiecać że kiedy ceny płyt spadną do powiedzmy 15zł to kupie całą dyskografię. I w dupie mam to że nasza jakaś tam polityka jest taka a nie inna i dlatego są wysokie ceny. Niech karci mnie za moje zachowanie i postępowanie ten kto nie łamie żadnych praw, przepisów i generalnie jest czysty jak łza.
"Bo każdy inny motocykl jest tylko PRAWIE tak dobry jak HONDA"
"Sezon trwa cały rok, tylko czasami pogoda nie dopisuje"

Album mojej CB750 (otwórz link)
Avatar użytkownika
indor
Świeżak
 
Posty: 303
Dołączył(a): 1/10/2007, 09:49
Lokalizacja: Błonie pod wawa

Postprzez Movi » 8/10/2008, 17:01

A ja uważam że takie kwestie jak piractwo to indywidualna sprawa każdego. Co z tego że tu rozpiszecie się jakie to złe i nie dobre jak i tak kto ma załatwić se pirata to to zrobi? Nie chce abyście odebrali mnie źle, ale po co marnować prąd..?
Avatar użytkownika
Movi
Moderator
 
Posty: 2276
Dołączył(a): 23/2/2008, 00:10
Lokalizacja: Łódź/ 3city

Postprzez Terror » 8/10/2008, 17:15

A ja uważam, że parę postów tu propaguje piractwo dlatego zamykam temat.
jak właściciel poczyta to go usunę, tak samo jak poprzednie tego typu wątki
EOT

dla ciekawskich:
http://polygamia.pl/dlaczego-ps3-jest-slaba
No hope. no cure. No problem.
Avatar użytkownika
Terror
Administrator
 
Posty: 1466
Dołączył(a): 25/8/2005, 11:06
Lokalizacja: WW-WWa

Poprzednia strona


Powrót do Hydepark



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 46 gości




na gr