Zobacz wątek - X-box 360
NAS Analytics TAG

X-box 360

O wszystkim
_________

Postprzez SQ » 6/10/2008, 20:45

Flow600RR napisał(a):a co do tego ma honor? chlopak chce zagrac po jak najnizszych kosztach i ju,taki kraj trzeba sobie jakos radzic,jak wszyscy wokol nas ruch*** na kasie to co mamy siedziec i plakac i bulić na 2 gry polowe przecietnej pensji? za chwile gry? phi ja zacze jechac na org jak bede milionerem albo uznam ze swiat nie robi mnie w chu** na kazdym kroku.


z takim podejściem daleko nie zajedziemy i kraju nie naprawimy. zamiast mówić oni, trzeba zacząć myśleć my i zacząć poprawiać sytuację od siebie samego. jak Cię stać na nową daytonę to nie rób z siebie biedaka, że nie wybulisz półtorej stówki na grę.
to nic osobistego. oceniam postawę, nie Ciebie.
Avatar użytkownika
SQ
Mieszkaniec forum
 
Posty: 1677
Dołączył(a): 22/11/2007, 23:05
Lokalizacja: Przasnysz/Ostrołęka


Postprzez Leitho » 6/10/2008, 20:48

flow napisał(a):siedziec i plakac i bulić na 2 gry polowe przecietnej pensji? za chwile gry?

prawda taka jest, ze nikt ci nie kaze ani kupowac, ani tymbardziej grac w gry
Na kolana chamy !
Avatar użytkownika
Leitho
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 1321
Dołączył(a): 31/8/2006, 18:54
Lokalizacja: SKL


Postprzez indor » 6/10/2008, 22:08

A ja powiem tak. Miałem PSX, PS2 mam PSP i zawsze wszystko na piratach. 90% gier jakie wychodzą nie są warte 20zł bo są najzwyczajniej gównami. Final Fantasy VII miałem oryginał i na PSX i na PC mimo że wcześniej miałem pirata. I było jeszcze kilka takich tytułów które kupowałem oryginały bo było warto. Chyba bym musiał mocno się w głowę uderzyć żeby wydać 150zł na grę którą przejdę w 12h albo i krócej. Mam w dupie że mi ktoś powie że jestem nie uczciwy. A co ja mam powiedzieć o firmie która chce ode mnie 150zł za grę którą na drugi dzień odłożę na półkę i już nigdy nie wezmę do rąk ? Takie są realia. Oni mają w dupie mnie a ja mam ich. I wszyscy są szczęśliwi. A dzięki wszystkim praworządnym ludziom którzy za brak honoru uważają posiadanie pirata zarabiają producencie gier żeby mogli wydać kolejny tytuł który ja "ukradnę" :) Dziękuje wam za to bardzo bo gdyby nie wy do dziś grałbym pewnie w Contre albo Mario
"Bo każdy inny motocykl jest tylko PRAWIE tak dobry jak HONDA"
"Sezon trwa cały rok, tylko czasami pogoda nie dopisuje"

Album mojej CB750 (otwórz link)
Avatar użytkownika
indor
Świeżak
 
Posty: 303
Dołączył(a): 1/10/2007, 09:49
Lokalizacja: Błonie pod wawa

Postprzez kravec » 6/10/2008, 22:14

w Contre to bym sobie zagral.... Pegasusa przynajmniej miałem ze sklepu :lol:

osobiście kupuje oryginalne gry wtedy gdy mi sie spodobają (po sprawdzeniu tego na piracie) lub gdy nie mam jak załatwić pirata... w każdym razie nie kupuje piratów u panów na giełdzie itp. jesli wam o to tez chodzi....

a nie moja wina ze demo często nie oddaje jaka ta gra jest naprawde.... i że za płytke trzeba płacić 150zł co jest 1/7 ceny konsoli.... i sporą częścia pensji niejednego przeciętnego człowieka...
Avatar użytkownika
kravec
Administrator
 
Posty: 5571
Dołączył(a): 30/8/2006, 16:14
Lokalizacja: Pabianice

Postprzez Flow » 6/10/2008, 22:23

haha no widzisz a ja jezdzac daytona zaluje 150zl na gre :D i co? moge nawet agusta jezdzic.. ryba mnie to ... ale spoko naprawiajcie sobie ten kraj sami ;) i zacznijcie od kupowania org gier :*:*:*
ścigacz to portal dla gimnazjalistów chcących R1 na pierwszy motocykl oraz dla pseudo speców którzy mogą im w tym wyborze pomóc.
Flow
Stały bywalec
 
Posty: 1098
Dołączył(a): 18/9/2007, 17:50

Postprzez indor » 6/10/2008, 22:32

Contre to ja na PSP mam z emulatora pegasusa :P Mario zresztą też. A wracając do tematu to dla Ciebie chyba najlepszym wyjściem z pośród X'a i PS3 będzie jak kupisz Wii :P ... Spocisz się grając, spalisz trochę kalorii no i zabawa przednia, a przy okazji już nigdy Ci starzy nie powiedzą że ciągle przed tym ekranem i zero ruchu. A z Wii Fit'em można naprawdę się pobawić. Każdy tylko X i PS3 a tymczasem Wii wyprzedza obie te konsole w ilości sprzedanych egzemplarzy na świecie :)
Ostatnio edytowano 6/10/2008, 22:35 przez indor, łącznie edytowano 1 raz
"Bo każdy inny motocykl jest tylko PRAWIE tak dobry jak HONDA"
"Sezon trwa cały rok, tylko czasami pogoda nie dopisuje"

Album mojej CB750 (otwórz link)
Avatar użytkownika
indor
Świeżak
 
Posty: 303
Dołączył(a): 1/10/2007, 09:49
Lokalizacja: Błonie pod wawa

Postprzez Flow » 6/10/2008, 22:34

no wii rzadzi,na imprezke jest naprawde super sprawa,ja ze znajomymi czesto gramy w tenise w 4 osoby,bardzo fajna zabawa,zwlaszcza po alko jak sie kazdy chwieje i ledwo odbija ;)
ścigacz to portal dla gimnazjalistów chcących R1 na pierwszy motocykl oraz dla pseudo speców którzy mogą im w tym wyborze pomóc.
Flow
Stały bywalec
 
Posty: 1098
Dołączył(a): 18/9/2007, 17:50

Postprzez indor » 6/10/2008, 22:37

no właśnie po °% jest najlepiej :) Tylko trzeba stać od siebie w wystarczającej odległości bo można łatwo zrobić komuś krzywdę :D mówię to z własnego doświadczenia :)
"Bo każdy inny motocykl jest tylko PRAWIE tak dobry jak HONDA"
"Sezon trwa cały rok, tylko czasami pogoda nie dopisuje"

Album mojej CB750 (otwórz link)
Avatar użytkownika
indor
Świeżak
 
Posty: 303
Dołączył(a): 1/10/2007, 09:49
Lokalizacja: Błonie pod wawa

Postprzez Flow » 6/10/2008, 22:47

to mamy identyczne doswiadczenia;p ile razy przy servie komus zdzieliłem :D ale zabawa przednia i smiechu sporo,a nastepnego dnia zakwasy od serwowania:D
ścigacz to portal dla gimnazjalistów chcących R1 na pierwszy motocykl oraz dla pseudo speców którzy mogą im w tym wyborze pomóc.
Flow
Stały bywalec
 
Posty: 1098
Dołączył(a): 18/9/2007, 17:50

Postprzez indor » 6/10/2008, 23:10

zakwas to miał mój brzuch jak widziałem strzał prosto w klejnoty kolegi gdy koleżanka brała zamach kulą do kręgli... mocny zamach... mina koleżanki po uświadomieniu sobie czego dokonała... bezcenna... :D

golf w brew pozorom też jest niebezpieczny :)
"Bo każdy inny motocykl jest tylko PRAWIE tak dobry jak HONDA"
"Sezon trwa cały rok, tylko czasami pogoda nie dopisuje"

Album mojej CB750 (otwórz link)
Avatar użytkownika
indor
Świeżak
 
Posty: 303
Dołączył(a): 1/10/2007, 09:49
Lokalizacja: Błonie pod wawa

Postprzez SzpiceR » 7/10/2008, 13:00

PS3!! jest lepiejszy jest... tak jakbys sie zapytal czy lepiej gixera k5 czy k6 :P
ten co sobie nie żałuje
Avatar użytkownika
SzpiceR
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 3773
Dołączył(a): 8/8/2006, 18:46
Lokalizacja: Słupsk

Postprzez gelo007 » 7/10/2008, 13:57

Kravec... co do staruszka PS2... to zależy wszystko od gier. Grafika może już nie ta... ale spróbuj zagrać w God s of War 1 i 2, Gran Turismo 3 i 4.... od razu byś zmienił zdanie. A Playstation 3 kupiłbym ze względu na Gran Turismo HD !!!!!
Avatar użytkownika
gelo007
Administrator
 
Posty: 2731
Dołączył(a): 3/7/2006, 13:28
Lokalizacja: Radom

Postprzez Movi » 7/10/2008, 15:25

SzpiceR napisał(a):PS3!! jest lepiejszy jest... tak jakbys sie zapytal czy lepiej gixera k5 czy k6 :P


Nie wiem skąd takie stwierdzenie..
Avatar użytkownika
Movi
Moderator
 
Posty: 2276
Dołączył(a): 23/2/2008, 00:10
Lokalizacja: Łódź/ 3city

Postprzez indor » 7/10/2008, 15:53

Sony Playstation było, jest i będzie najlepsza konsolą na rynku. Są dwa rodzaje graczy, prawdziwi gracze i niedzielni gracze. Prawdziwi gracze kupią PS3 choćby tylko dla Gran Turismo nowego i kolejnego i kilku innych tytułów. Dwa BR się przyda prędzej czy później, mogę za darmo grać na internecie (X ma płatne granie po sieci) moje PSP będzie mi służyć jako lusterko wsteczne do samochodówek i jako inne bajery przy innych grach.
"Bo każdy inny motocykl jest tylko PRAWIE tak dobry jak HONDA"
"Sezon trwa cały rok, tylko czasami pogoda nie dopisuje"

Album mojej CB750 (otwórz link)
Avatar użytkownika
indor
Świeżak
 
Posty: 303
Dołączył(a): 1/10/2007, 09:49
Lokalizacja: Błonie pod wawa

Postprzez Invi » 7/10/2008, 16:07

Właśnie pójdź na kompromis i kup PSP!
Albo Wii.
Avatar użytkownika
Invi
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 6277
Dołączył(a): 15/7/2008, 14:12

Postprzez Bystry » 7/10/2008, 19:12

tak na prawdę zależy od gusta .. .a jak wiadomo gusta są różne :)
indor napisał(a):zanim nauczę się szybko jeździć nauczę się szybko hamować
| "Szybciej jeździmy, szybciej pijemy, szybciej żyjemy i niestety często - szybciej umieramy." | Obrazek | Wole odpychać się piętami, niż hamować zębami :D | | www.motoautostrada.pl
Avatar użytkownika
Bystry
Stały bywalec
 
Posty: 1017
Dołączył(a): 2/9/2008, 16:57

Postprzez Owi » 7/10/2008, 23:46

mam xboxa 360 juz ponad rok, wiem troszke o nich.

jak masz jakies konkretne pytania to zapraszam na priv,
mialem dlugi czas ps2, gralem tez na 3, moge rozwiac parę wątpliwości.


co do pirackich gier.
Gówienek jednodniowych nigdy nie kupie (zreszta srednio lubie takie gry), zas gry w ktore tłuke długo i czesto - kupuję je, bo tak być powinno.

W pracy gdy korzystam dużo z jakiegoś programu także go kupuję, zwłaszcza jeżeli jest to produkt polski.

Argumenty ze ktos kogos w konia robi, albo wykorzystuje, albo cos jeszcze to se mozna w dupe wsadzic. NIkt nie kaze grac w gry. Nie jest to potrzebne do przezycia to jest zwykla kradzież. Nie zmienia faktu ze ja tez kradne i gdy tylko mnie na to stac i jest to uzasadniony zakup to staram sie wspomóc twórców.
05 Yamaha YZF R6 Raven Edition
Owi
Świeżak
 
Posty: 160
Dołączył(a): 6/8/2007, 16:10
Lokalizacja: Bialystok

Postprzez Bystry » 8/10/2008, 00:01

nom wiadomo, ale ceny z kosmosu nie których gier mają ;/
indor napisał(a):zanim nauczę się szybko jeździć nauczę się szybko hamować
| "Szybciej jeździmy, szybciej pijemy, szybciej żyjemy i niestety często - szybciej umieramy." | Obrazek | Wole odpychać się piętami, niż hamować zębami :D | | www.motoautostrada.pl
Avatar użytkownika
Bystry
Stały bywalec
 
Posty: 1017
Dołączył(a): 2/9/2008, 16:57

Postprzez Owi » 8/10/2008, 00:51

fakt ale to wina glownie polityki cenowej bo te same gry w USA kosztuja polowe mniej to raz, a dwa to jest tylko gra. Tego nikt nie musi miec.

Argument ze ktos sciaga gry, filmy, muzyke bo go na to nie stac jeszcze jakos tam moge zrozumiec, praktycznie kazdy z nas jest w takiej sytuacji. Bardzo czesto tez film, gra, serial nie jest dostepny do kupienia w Polsce.

Jednakze jak ktos mi twierdzi ze oryginaly kupuja tylko frajerzy albo ze kradnie bo to normalne, bo oni maja drogo to ja ich tez okradne to mi az cisnienie podnosi....
05 Yamaha YZF R6 Raven Edition
Owi
Świeżak
 
Posty: 160
Dołączył(a): 6/8/2007, 16:10
Lokalizacja: Bialystok

Postprzez Bystry » 8/10/2008, 08:18

ale nie denerwuje Cię to jak w stanach gra kosztuje 50 $ a u nas jakieś w przeliczeniu 100$ ... każdy woli sobie te "parę" złotych zostawić i ściągnąć z neta :/ piractwo było jest i chyba będzie :)
indor napisał(a):zanim nauczę się szybko jeździć nauczę się szybko hamować
| "Szybciej jeździmy, szybciej pijemy, szybciej żyjemy i niestety często - szybciej umieramy." | Obrazek | Wole odpychać się piętami, niż hamować zębami :D | | www.motoautostrada.pl
Avatar użytkownika
Bystry
Stały bywalec
 
Posty: 1017
Dołączył(a): 2/9/2008, 16:57

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Hydepark



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 59 gości




na gr