Zobacz wÄ…tek - wypadki chodza po ludziach - Bristol
NAS Analytics TAG

wypadki chodza po ludziach - Bristol

Forum polskich motocyklistów za granicą
_________

Postprzez Suzi SV 650 » 31/1/2009, 07:52

Witam !!! nie chce przerywac tematu ale widze ze na biezaco jest oblegany wiec tu na pewno to odczytacie :) ... Chcialem sie przywitac na starcie i zadac pare pytan co do przerobek moto i gdzie to jest mozliwe w okolicach Londynu ?! ... reszte pytac zadam jak zobacze czy to dziala :wink:
P.S.
Tez nie przepadam za niektorymi kolorami - zwlaszcza na drodze !!! :wink:
Avatar użytkownika
Suzi SV 650
Świeżak
 
Posty: 14
Dołączył(a): 27/1/2009, 20:56
Lokalizacja: Krakow / Londyn


Postprzez mokuso » 31/1/2009, 11:59

Suzi SV 650, my czytamy wszystkie posty, wiec mysle, ze zarzuc temat w opowiednich. Prezdsaw sie w powitalni, a reszte na pewno przeczytamy :)
Motorbikes are everywhere, especially in my heart.

Obrazek
So others may live...
Avatar użytkownika
mokuso
Świeżak
 
Posty: 347
Dołączył(a): 24/10/2008, 14:11
Lokalizacja: Leszno


Postprzez dariap74 » 31/1/2009, 12:10

cześć mokuso nic ci nie powiedziałem czym latasz tylko że chyba jezdzisz wkoło komina skoro nie WIDZISZ JAK JEŻDŻĄ czarne auta z napisem taxi po ulicach i prosiłem zeby się odwalić odemnie już w tym temacie ok!!!!
dariap74
Świeżak
 
Posty: 19
Dołączył(a): 12/6/2008, 11:20
Lokalizacja: BOLESÅ‚AWIEC/SHEFFIELD

Postprzez dariap74 » 31/1/2009, 12:16

i tylko chodziło mi jak jeżdżą i przeprosiłem chyba za to że mnie poniosło i za rzucanie mięsem ale mówię to co myślę i będę się tego trzymał
dariap74
Świeżak
 
Posty: 19
Dołączył(a): 12/6/2008, 11:20
Lokalizacja: BOLESÅ‚AWIEC/SHEFFIELD

Postprzez mokuso » 31/1/2009, 12:25

Po co w ogole wywlekasz brudy na forum?
Koncze z Toba dyskusje, bo i tak to nie ma sensu.
Pozdrawiam.
Ostatnio edytowano 31/1/2009, 18:11 przez mokuso, Å‚Ä…cznie edytowano 1 raz
Motorbikes are everywhere, especially in my heart.

Obrazek
So others may live...
Avatar użytkownika
mokuso
Świeżak
 
Posty: 347
Dołączył(a): 24/10/2008, 14:11
Lokalizacja: Leszno

Postprzez mahomet84 » 31/1/2009, 13:18

Suzi SV 650 napisał(a):Witam !!! nie chce przerywac tematu ale widze ze na biezaco jest oblegany wiec tu na pewno to odczytacie :) ... Chcialem sie przywitac na starcie i zadac pare pytan co do przerobek moto i gdzie to jest mozliwe w okolicach Londynu ?! ... reszte pytac zadam jak zobacze czy to dziala :wink:
P.S.
Tez nie przepadam za niektorymi kolorami - zwlaszcza na drodze !!! :wink:

Powitalnia jest tutaj: viewtopic.php?t=10
A Ty co następny rasista...? :roll: :?
Avatar użytkownika
mahomet84
Świeżak
 
Posty: 377
Dołączył(a): 15/6/2008, 15:12

Postprzez Suzi SV 650 » 31/1/2009, 18:07

Dzieki :wink:
Avatar użytkownika
Suzi SV 650
Świeżak
 
Posty: 14
Dołączył(a): 27/1/2009, 20:56
Lokalizacja: Krakow / Londyn

Postprzez Suzi SV 650 » 31/1/2009, 19:33

Nie do konca rasista. W Polsce narzeka sie na kierowcow z innych regionow Polski a tutaj na inne rasy. Nie bede pisal czarne czy brudne wiec bede pisal "ludzie z Afryki i Indii" - wtedy nie bede rasista ;)
Avatar użytkownika
Suzi SV 650
Świeżak
 
Posty: 14
Dołączył(a): 27/1/2009, 20:56
Lokalizacja: Krakow / Londyn

Postprzez dariap74 » 1/2/2009, 10:08

ty ADMINISTRATORZE nie odpowiedziałeś jaki masz motor????? czep się innego już tematu mówiłem ci sam nakręcasz się i innych


Po pierwsze jako administrator nie musze sie nikomu i z niczego tlumaczyc. Poza tym zupelnie pywatnie jako czlowiek, nie mam ochoty prowadzic z Toba zadnej polemiki bo po prostu nie odpowiada mi Twoj poziom, styl, sposob wyslawiania sie - i mam do tego pełne prawo.
- Simon
dariap74
Świeżak
 
Posty: 19
Dołączył(a): 12/6/2008, 11:20
Lokalizacja: BOLESÅ‚AWIEC/SHEFFIELD

Postprzez Terror » 1/2/2009, 20:24

Dariap, daj sobie coÅ› na wstrzymanie.
Czepiasz siÄ™ wszystkich jak rzep psiego ogona.
No hope. no cure. No problem.
Avatar użytkownika
Terror
Administrator
 
Posty: 1466
Dołączył(a): 25/8/2005, 11:06
Lokalizacja: WW-WWa

Postprzez andrzej zzr » 5/2/2009, 12:05

Witam ale się nie które osoby nakręciły zostało skomentowane to co napisałem pod kątem rasistowskim a nie jak założenie było pod kątem umiejętności kierowania.zawodowo jestem kierowcą więc mógł bym przykłady mnożyć ale chyba?tutaj mówimy o ciekawostkach przypadkach itp.Motocyklowych zostawmy to czego i kogo nie da się zmienić a mówmy o tym co kochamy moto pozdrowionka :shock:
andrzej zzr GSXR750srad
andrzej zzr
Świeżak
 
Posty: 5
Dołączył(a): 24/4/2008, 19:51
Lokalizacja: luton - lublin

Postprzez ENRIQUE666 » 5/2/2009, 18:54

Panowie administradorzy mysle ze nie wszyscy zostali rowno potraktowani... :shock:

A poza tym temat naprawde wazny, ma mysli mam bezpieczenstwo na drogach. Przez ponad dwadziescia lat na motocyklu moge opowiedziec wiecej niz jeden przypadek, i nic dziwnego ze czasem ktos sie "zagrzeje",
chodzi tu o nasze ZYCIE. :cry:

Szerokosci i Rozwagi.
Avatar użytkownika
ENRIQUE666
Świeżak
 
Posty: 35
Dołączył(a): 8/4/2008, 19:59
Lokalizacja: SPAIN/GUADALAJARA

Postprzez BeataK » 5/2/2009, 22:41

Również uważam,ze lekko niesprawiedliwie niektórych potraktowano,niektórzy nie chcą polemizować a jednak to robią...hmm- czyżby wbrew sobie...w grę wchodzą emocje?? podobne do tych jakie towarzysza nam w momencie kiedy zginie na drodze jeden z naszych kolegów?? racja człowiek może zagotować!!
Zabawne jest to,ze najbardziej oburzeni sa Ci,którzy mieszkają w Polsce i nie maja do czynienia z innymi nacjami tak jak my na codzien...LUDZIE!! nazewnictwo określające inne rasy było! jest! i będzie!...dotyczy to również Nas,co wcale nie oznacza, ze nazywając kogoś "ciap...atym" obrażamy Go!! tak sie po prostu tu mówi nawet o kimś kogo lubimy i nic do niego nie mamy!! dajcie juz spokój i zajmijcie sie bardziej motocyklowym tematem!
Beata-MARUDA :)
BeataK
Świeżak
 
Posty: 86
Dołączył(a): 26/5/2008, 12:46
Lokalizacja: Londyn uk

Postprzez mokuso » 5/2/2009, 23:59

BeataK napisał(a):Zabawne jest to,ze najbardziej oburzeni sa Ci,którzy mieszkają w Polsce i nie maja do czynienia z innymi nacjami tak jak my na codzien...LUDZIE!! nazewnictwo określające inne rasy było! jest! i będzie!...dotyczy to również Nas,co wcale nie oznacza, ze nazywając kogoś "ciap...atym" obrażamy Go!! tak sie po prostu tu mówi nawet o kimś kogo lubimy i nic do niego nie mamy!! dajcie juz spokój i zajmijcie sie bardziej motocyklowym tematem!


BeatkaK z mojego doswiadczenia wiem, ze ludzie, ktorzy uzywaja takiego nazewnictwa jak wyzej maja negatywny stosunek do innych nacji. Mieszkam za granica i musze przyznac, ze wsrod moich znajomych nie uzywa sie takich okreslen.
Poza tym temat juz dawno bylby skonczony, gdyby nie bulwersacje innych. Z tematu o roznych "stylach" jazdy zrobilo sie jechanie na rasistow. Gdyby coniektorzy trzymali emocje na wodzy temat potoczylby sie w zamierzonym kierunku.
Motorbikes are everywhere, especially in my heart.

Obrazek
So others may live...
Avatar użytkownika
mokuso
Świeżak
 
Posty: 347
Dołączył(a): 24/10/2008, 14:11
Lokalizacja: Leszno

Postprzez simonw » 6/2/2009, 01:44

Maja negatywne zabarwienie i beda miec , ale nie jest to temat tej rozmowy - meritum byl wypadek ze skutkiem smiertelnym - i tego powinnismy sie trzymac. Wogole mowienie ze ktos kogos zabil jest takie srednio na miejscu - po prostu to byl wypadek - winne sa zawsze obie strony, moze mniej moze bardziej ale wina lezy zawsze gdzies pomiedzy. Najlatwiej patrzec na swiat dwubarwny, jednakze tak slodko nie jest i ani afroanglik ani polak nie byli do konca winni albo niewinni.

Spoko, wjechal jednokierunkowa pod prad - a motocyklista owieczka bezbronna nie widzial pewnie ze ktos jedzie pod prad nie? Nie chce znow zeby temat sie zle potoczyl ale popatrzcie z dystansu czasami na takie sprawy przed wydawaniem osadow. Mowicie ze afroanglicy sa mordercami, nie patrza jak jezdza. A moze ktos ma zupelnie odmienne zdanie i uwaza ze emigranci polscy to banda niedorozwojow, pijacy i zlodzieje a co ukradna to kupuja za to motocykl i lamia przepisy, lataja pod prad, nie przestrzegaja ograniczen predkosci etc...
Latwo jest powiedziec cokolwiek i to ogolnikowo ale krzywdzimy najszesciej czyms takim kupe niewinnych ludzi.

Zreszta moi drodzy rasisci, badz co badz czarna nacja jest zdecydowanie lepiej przystosowana motorycznie, inny styl zycia i bycia sprawil iz nie posiadaja tak stepnioych jak my zmyslow, pierwotnych instynktow. Lepiej biegaja, skacza, graja zespolowo, maja nizsze czasy reakcji na bodzce zewnetrzne etc etc ... nie oceniajcie wszystkich patrzac na to co widzicie.

Owszem - byc moze czarni jezdza w UK gorzej. We francji nie zdazylo mi sie zaobserwowac tego o czym mowicie - jest tam chyba pol/na/pol bialych i czarnych i nie ma zaglady na drodze, setek trupów itp... moze tacy ludzie akurat sa w UK.
A co mozna by powiedziec o polakach ? Kelnerki, pomoc kuchenna, murarze - zlodzieje i pijacy. ile osob nie zalicza sie do takiej grupy, pracuje uczciwie na innych stanowiskach ? Pewnie sporo

Apeluje po prostu - pomyslcie zanim napiszecie cos ogolnikowo i postarajcie sobie wyrobic pewien dystans nawet do smierci. Moze okrutnie zabrzmi, ale my zyjemy inni nie - jest jednak jakis powod zeby sie cieszyc. Tragedia zawsze boli, szczegolnie smierc bliskiej osoby, ale na tym swiat sie nie konczy - z jakiegos powodu wy nadal jestescie zywi i macie w tym zyciu cos jeszcze do zrobienia, osiagniecia, zobaczenia. Zlosc i nienawisc nie pozwola ani odzyskac tych ludzi, ani nie sprawia ze bedzie nam sie zylo lepiej. Nie warto marnowac sil i czasu na takie glupoty.

- btw - pisalem to zupelnie prywatnie a nie jako administrator. Nie chce mieszac swoich przemyslen i polemik ze sprawami administracyjnymi.
Oprogramowanie dla gastronomii i hotelarstwa (otwórz link)
programy dla gastronomii (otwórz link)
Program do restauracji i hotelu (otwórz link)toshiba g900 (otwórz link)
kasy fiskalne sklep internetowy (otwórz link)
Obrazek (otwórz link)
Avatar użytkownika
simonw
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4213
Dołączył(a): 17/5/2007, 00:08
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez BeataK » 6/2/2009, 17:21

Masz dużo racji !! Cenne uwagi i przemyślenia!!
Jednak sam nie do końca chyba przemyślałeś,zanim napisałeś do NAS "moi drodzy rasiści" ,to również brzmi dosc ogólnikowo i nie jeden z Nas również moze poczuć sie urażony...Namawiasz do zakończenia sporu a sam dolewasz oliwy do ognia...
Trzymam dystans i potraktuje to jako żart !!:)
Beata-MARUDA :)
BeataK
Świeżak
 
Posty: 86
Dołączył(a): 26/5/2008, 12:46
Lokalizacja: Londyn uk

Postprzez simonw » 6/2/2009, 17:48

Aj to nie tak - to jest skierowane jedynie _do_ rasistow :) Ten caly paragraf jest przeznaczony jedynie dla ludzi o odmiennym nastawieniu do innych nacji, stad tytul paragrafu "drodzy rasisci"
Taki skok w inny nieco temat i powrot do mainstreamu , focusowanego na wszystkich odbiorcow :)

Taka byla idea -myslalem ze dosc jasno to widac, ale jednak, jesli ktos to odebral w inny niz zamierzony sposob - przepraszam najmocniej.
Oprogramowanie dla gastronomii i hotelarstwa (otwórz link)
programy dla gastronomii (otwórz link)
Program do restauracji i hotelu (otwórz link)toshiba g900 (otwórz link)
kasy fiskalne sklep internetowy (otwórz link)
Obrazek (otwórz link)
Avatar użytkownika
simonw
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4213
Dołączył(a): 17/5/2007, 00:08
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez dariap74 » 8/2/2009, 13:19

ROZUMIEM ze administrator czasami zje*** ale mokustowi to nigdy nie pasuje masz coś do powiedzenia bo wyszedłem właśnie administrator dał w zawieszeniu :)
dariap74
Świeżak
 
Posty: 19
Dołączył(a): 12/6/2008, 11:20
Lokalizacja: BOLESÅ‚AWIEC/SHEFFIELD

Postprzez ENRIQUE666 » 9/2/2009, 19:49

simonw napisał(a):Zreszta moi drodzy rasisci,
A co mozna by powiedziec o polakach ? Kelnerki, pomoc kuchenna, murarze - zlodzieje i pijacy.


:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Gratuluje... A kultura i dobry smak gdzie?
Avatar użytkownika
ENRIQUE666
Świeżak
 
Posty: 35
Dołączył(a): 8/4/2008, 19:59
Lokalizacja: SPAIN/GUADALAJARA

Postprzez simonw » 12/2/2009, 11:40

Tutaj jest wiecej kultury i smaku oraz glebokich podtekstow , niz moglbys sobie wyobrazic. Mam nadzieje iz to po prostu emigracja sprawia ze macie problem z jezykiem polskim i nie zauwazacie tak prostych zwiazkow wyrazowych.

Anyway - jesli nawet tego sie nie doszukasz - to jest zarowno ze smakiem jak i pelna kultura.
Oprogramowanie dla gastronomii i hotelarstwa (otwórz link)
programy dla gastronomii (otwórz link)
Program do restauracji i hotelu (otwórz link)toshiba g900 (otwórz link)
kasy fiskalne sklep internetowy (otwórz link)
Obrazek (otwórz link)
Avatar użytkownika
simonw
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4213
Dołączył(a): 17/5/2007, 00:08
Lokalizacja: Wrocław

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Emigranci Ścigacz.pl



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości




na górê