Zobacz wątek - Dlaczego motocykliści się zmieniają
Advertisement
NAS Analytics TAG

Dlaczego motocykliści się zmieniają

O wszystkim
_________

Postprzez mar111cin » 12/7/2008, 21:50

ja lubię swoje moto, ale bez przesady ; ) bożka bym z tego nie zrobił... tak samo jak nie dałbym się pokroić za motocykl.

A większość dorabia tutaj teorie do praktyki.
<b>Life begins at 200km/h!!!!</b>
było gsx600f, było ZX12R :(, jest V-Strom 650 AK8 :)
Avatar użytkownika
mar111cin
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 6941
Dołączył(a): 29/5/2006, 13:12
Lokalizacja: FSW (lubuskie)


Postprzez zdzichu123 » 13/7/2008, 09:45

A jak to jest kiedy jestesmy bez motocykla ? IdÄ…c ulicÄ… widzac motocykliste podniesc reke czy nie, zawsze sie zastanawiam czy odpowie czy pomysli ze jakis idiota mi macha? Jak to jest ?


Ps. a tak na boku to jechal ktos wczoraj w miejscowosci Chłopy? Nad morzem spotkalem 3 motocyklistów jak bylem na wakacjach.
Yamaha DT 125R [SPRZEDANA] >> Aprilia RS 125 [SPRZEDANA] >> Yamaha YZF 250

22.10.08 ====> Zdałem Prawko :)
Avatar użytkownika
zdzichu123
Bywalec
 
Posty: 869
Dołączył(a): 11/7/2007, 21:37
Lokalizacja: Chodzież


Postprzez greddy » 13/7/2008, 09:51

chlopy? ja tam biegom z mielna.jakies szysc km ode mnie :D
brak motywacji do życia...
Avatar użytkownika
greddy
Stały bywalec
 
Posty: 1081
Dołączył(a): 16/5/2008, 17:43
Lokalizacja: płn-zach

Postprzez zdzichu123 » 13/7/2008, 09:53

Bo bylem z kolegami 4 dni :D Wczoraj spotkałem wlasnie motocyklistów i chcialbym sie dowiedziec czy to ktos z forum leciał :D


ps. Greddy to mysle ze za rok sie spotkamy na jakims piwku :D Bo co roku tam jezdze :)
Yamaha DT 125R [SPRZEDANA] >> Aprilia RS 125 [SPRZEDANA] >> Yamaha YZF 250

22.10.08 ====> Zdałem Prawko :)
Avatar użytkownika
zdzichu123
Bywalec
 
Posty: 869
Dołączył(a): 11/7/2007, 21:37
Lokalizacja: Chodzież

Postprzez greddy » 13/7/2008, 09:55

a no spoko
brak motywacji do życia...
Avatar użytkownika
greddy
Stały bywalec
 
Posty: 1081
Dołączył(a): 16/5/2008, 17:43
Lokalizacja: płn-zach

Postprzez spazz » 13/7/2008, 15:19

ale tu wiecej na forum jest takich bez motocykla i nawet moderatorzy... :D:D:D:D
Avatar użytkownika
spazz
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2691
Dołączył(a): 30/6/2006, 15:38
Lokalizacja: oberschlesien

Postprzez Krejzi.Mery » 13/7/2008, 16:34

senekkorzenna napisał(a):Mario czy nie czas na własny pojazd ? jaki by nie był ,byle z silnikiem i na dwóch kółkach.
Jesteś już dość długo na forum to i czujesz tego bluesa . :D :D :D


Bluesa czuję znacznie dłużej niż to forum istnieje, ale środki finansowe nie pozwalają mi na posiadanie własnego sprzęta. Na razie mam za sobą pierwszy trening pod okiem "prywatnego" instruktora na dużym, pustym parkingu :D

Spazz niektórzy niestety muszą odmówić realizacji swoich marzeń, bo czasami zwykłe sprawy czysto egzystencjalne są ważniejsze, niż posiadanie moto. Ja np. nie jestem w stanie "szarpnąć" się na cokolwiek w tej chwili, chociaż aż mi d*pkę ściska, jak widzę motonitów na ulicach.

Jeszcze trochę muszę wytrzymać...
Ostatnio edytowano 15/7/2008, 21:16 przez Krejzi.Mery, Å‚Ä…cznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Krejzi.Mery
Bywalec
 
Posty: 571
Dołączył(a): 9/5/2008, 07:07
Lokalizacja: Poznań

Postprzez spazz » 13/7/2008, 19:11

senekkorzenna napisał(a):
spazz napisał(a):ale tu wiecej na forum jest takich bez motocykla i nawet moderatorzy... :D:D:D:D


Nie znam się na zasadach powoływania moderatorów ale myślę ze moderatorem może być dobry mechanik i stylista. :?


musisz byc kul gosciem poprostu men. w koncu to forum motocyklowe duuude
Avatar użytkownika
spazz
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2691
Dołączył(a): 30/6/2006, 15:38
Lokalizacja: oberschlesien

Postprzez greddy » 13/7/2008, 19:54

takie porownanie: czy trzeba miec wyksztalcenie w prawie itp by byc dobrym politykiem?
brak motywacji do życia...
Avatar użytkownika
greddy
Stały bywalec
 
Posty: 1081
Dołączył(a): 16/5/2008, 17:43
Lokalizacja: płn-zach

Postprzez simonw » 13/7/2008, 20:23

Haha, powinno sie :)

Co do powolywania moderatorow to owszem angazuje to nieco czasu prywatnego wiec dobrze by bylo aby osoba byla dostepna (okreslila ile godzin w tygodniu moze poswiecic na moderacje). Dalej kompetencje - jesli ktos ma moda w dziale mechaniki powinien sie na tym znac, jesli moderuje motocykl normalne ze powinien go posiadac i jezdzic, tak samo z technika jazdy.
w mniejszych pojemnosciach nalezy znac sie na mechanice i miec rozeznanie w tych pojazdach.

W dziale prawo, wiadomo potrzebny jest prawnik, wiec nasz forumowy prawnik Siekson i policjant* WR81 tego dogladaja (czasem - coz, praca).

Oprocz tego mozna miec moda w kazdym dziale i sprawdzac to stylistycznie i jezykowo (np Zmija) ktora takze zajmuje sie imprezami ktore sledzi wiec takze rozeznanie ma w danej dziedzinie.

And so on ... :)

Spazz - ze ktos nie ma, moze to czasami lepiej, poczyta dowie sie czegos, zapyta i bedzie mial juz jako takie pojecie co, z czym i jak sie je. Gorzej jesli udziela rad podpartych zaslyszanymi sloganami (ełłan na pierwsze moto , miec poukladane, etc). Nie mozesz generalizowac, forum sluzy do wymiany wiedzy, wiec ktos bez niej musi tutaj przyjsc i sie czegos dowiedziec a te osoby posiadajace odpowiednia wiedze moga ja przekazac. Taka jest idea, z wykonaniem niestety jest gorzej ...


* - w koncu nie wiem jak to jest, czy byl, czemu odszedl itp, ale wszystko wskazuje na to ze tak wlasnie bylo ;)
Oprogramowanie dla gastronomii i hotelarstwa (otwórz link)
programy dla gastronomii (otwórz link)
Program do restauracji i hotelu (otwórz link)toshiba g900 (otwórz link)
kasy fiskalne sklep internetowy (otwórz link)
Obrazek (otwórz link)
Avatar użytkownika
simonw
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4213
Dołączył(a): 17/5/2007, 00:08
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez simonw » 13/7/2008, 21:16

Hm, no wiesz :) Wszyscy sie staraja jak moga XD
Oprogramowanie dla gastronomii i hotelarstwa (otwórz link)
programy dla gastronomii (otwórz link)
Program do restauracji i hotelu (otwórz link)toshiba g900 (otwórz link)
kasy fiskalne sklep internetowy (otwórz link)
Obrazek (otwórz link)
Avatar użytkownika
simonw
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4213
Dołączył(a): 17/5/2007, 00:08
Lokalizacja: Wrocław

Poprzednia strona


Powrót do Hydepark



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 30 gości




na górê