Zobacz wątek - CBR 600 RR i zjezdzajaca dziewczyna :)
Advertisement
NAS Analytics TAG

CBR 600 RR i zjezdzajaca dziewczyna :)

O wszystkim
_________

Postprzez turboponczek » 28/5/2008, 20:09

to bedzie wygladało jak siodło dla konia ! 8)
Avatar użytkownika
turboponczek
MEGA TROLL
 
Posty: 2010
Dołączył(a): 1/5/2007, 11:44
Lokalizacja: masz taki fajny tornister ?!


Postprzez melvin » 28/5/2008, 20:43

to może dobry byłby uchwyt na który by się nasadzało pasażerkę :twisted: wystarczy tylko coś wystającego z siedzenia i pasażerka będzie pasowała jak ulał :twisted:
DUŻO GAZU I SPRZĘGŁO OD RAZU! :twisted:
Avatar użytkownika
melvin
PierwszyOkrutny
 
Posty: 8393
Dołączył(a): 17/9/2007, 21:09
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski


Postprzez falconiforme » 28/5/2008, 20:46

Ostatnio edytowano 29/5/2008, 10:51 przez falconiforme, łącznie edytowano 2 razy
Ongoing Success
Avatar użytkownika
falconiforme
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 2841
Dołączył(a): 4/6/2007, 13:05
Lokalizacja: Morze

Postprzez simonw » 28/5/2008, 21:16

Boze jaki poziom ...
patty , zzubek jak zwykle, niziutko kilka cm nad gleba. Szkoda - bo temat niezly , wazny i ciekawy...
Az tak bardzo nie mozecie sie powstrzymac przed conajmniej chamskimi zenujacymi swoim poziomem wypowiedziami ?
Oprogramowanie dla gastronomii i hotelarstwa (otwórz link)
programy dla gastronomii (otwórz link)
Program do restauracji i hotelu (otwórz link)toshiba g900 (otwórz link)
kasy fiskalne sklep internetowy (otwórz link)
Obrazek (otwórz link)
Avatar użytkownika
simonw
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4213
Dołączył(a): 17/5/2007, 00:08
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez zzzubek » 29/5/2008, 06:35

uchwyty wlasnej produkcji to lipa. jesli juz bedziesz robil to mocno i dobrze zamontuj bo bedziesz kiedys plecaczek z asfaltu zbieral. a i jeszcze zalezy o jakim ty uchwycie mowisz takim za Toba ?
w niczym kobieta nie wygląda tak dobrze, jak w niczym! :twisted:
C Z E S C I (otwórz link) - GSX-R SRAD 6oo 75O «««
Avatar użytkownika
zzzubek
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 579
Dołączył(a): 11/11/2007, 19:12
Lokalizacja: tsk

Postprzez Dj Luzer » 29/5/2008, 07:19

Jakos tak ten uchwyt bedzie wygladal, zamontowany bedzie najprawdopodobniej pod sruby znajdujace sie zaraz na poczatku siedzenia pasazera, a wykonany bedzie z rurki, pozniej chyba malowanie proszkowe, a na wierzch jakas mieka nasadka, moze taka jaka sie stosuje na kierownice rowerow, kolor zrobie czarny bo chyba najmniej bedzie widac ;)
Załączniki
1moto.JPG
1moto.JPG (42.17 KiB) Przeglądane 2964 razy
Dj Luzer
Świeżak
 
Posty: 72
Dołączył(a): 28/9/2007, 11:08
Lokalizacja: Krakow

Postprzez gelo007 » 29/5/2008, 10:34

simonw napisał(a):Boze jaki poziom ...
patty , zzubek jak zwykle, niziutko kilka cm nad gleba. Szkoda - bo temat niezly , wazny i ciekawy...
Az tak bardzo nie mozecie sie powstrzymac przed conajmniej chamskimi zenujacymi swoim poziomem wypowiedziami ?

Weź człowieku wrzuć na luz. Zzubek w przeciwieństwie do Ciebie ma doświadczenie w jeździe na moto i wie co pisze.
Avatar użytkownika
gelo007
Administrator
 
Posty: 2731
Dołączył(a): 3/7/2006, 13:28
Lokalizacja: Radom

Postprzez simonw » 29/5/2008, 13:25

Gelo - czytaj dokladnie - co ma piernik i doswiadczenie do poziomu ?

Cycki, kisiel w majtach, slisko - nie uwazasz ze to sa conajmniej chamskie szowinistyczne odzywki ? Wiekszosc ludzi tak to traktuje i o to chodzilo, niekoniecznie chyba bys chcial uslyszec podobne teksty pod adresem swojej dziewczyny.
Oprogramowanie dla gastronomii i hotelarstwa (otwórz link)
programy dla gastronomii (otwórz link)
Program do restauracji i hotelu (otwórz link)toshiba g900 (otwórz link)
kasy fiskalne sklep internetowy (otwórz link)
Obrazek (otwórz link)
Avatar użytkownika
simonw
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4213
Dołączył(a): 17/5/2007, 00:08
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Dj Luzer » 29/5/2008, 14:38

To jak ktos mowi o kobietach i je traktuje swiadczy o nim samym i o tym co soba reprezentuje, tzn uwagi odnosnie kobiecej anatomii i motocykla byly dosyc trafne i nawet smieszne :), tylko troszke ostrozniej dobierajcie slowa i bedzie git ;)
Dj Luzer
Świeżak
 
Posty: 72
Dołączył(a): 28/9/2007, 11:08
Lokalizacja: Krakow

Postprzez SzpiceR » 29/5/2008, 14:47

no i co ze szowinistyczne? przcierz to dziewczyna rzucila te hasla wiec? zostanie u nich w rodzinie :D
ten co sobie nie żałuje
Avatar użytkownika
SzpiceR
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 3773
Dołączył(a): 8/8/2006, 18:46
Lokalizacja: Słupsk

Postprzez CalibraHunter » 29/5/2008, 15:28

Szymonie czy Ty masz czlowieku jakis kompleks? Jako jedyny uzytkownik w tym topicu na samym poczatku podalam link do tematu zwiazanego z plecakowaniem, a ze koledzy forumowicze ciagna rozmowe z zabarwieniem typowo zartobliwym, to nie rozumiem po cholere oceniasz poziom wypowiedzi.
Never let your FEAR decide your FUTURE.
Avatar użytkownika
CalibraHunter
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 1916
Dołączył(a): 5/2/2007, 18:28
Lokalizacja: DWL

Postprzez Meciek » 29/5/2008, 15:36

Simon jak czytam niektóre twoje wypowiedzi to po prostu nóż mi się w kieszeni otwiera. Widze kolego ,że próbujesz przekształcić to forum w swój własny wyobrażony świat gdzie wszystko idzie po twojej myśli a ty stoisz na samej górze rządząc wszystkimi i mówiąc im jak mają mysleć i się wypowiadać - niczym za komuny!!!

Odstaw te narkotyki!!
Avatar użytkownika
Meciek
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 1935
Dołączył(a): 30/10/2006, 21:25
Lokalizacja: z Wrocka

Postprzez falconiforme » 29/5/2008, 16:32

Ja brałem, ale posłuchałem kolegów z forum.
viewtopic.php?t=18402
Stosuje teraz zasadę , "brałeś nie jedź" :D

Więc może wszyscy odstawmy ten ketonal. :D
Ongoing Success
Avatar użytkownika
falconiforme
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 2841
Dołączył(a): 4/6/2007, 13:05
Lokalizacja: Morze

Postprzez simonw » 29/5/2008, 17:05

haha - coz, nic nie usprawiedliwia chamstwa moi mili, a uzywajac konstytucyjnego prawa do wolnosci wypowiedzi (bez obrazania badz ponizania / szykanowania innych uczestnikow) wypowiedzialem swoje zdanie - bo po prostu sadze ze to bylo chamskie nie na poziomie i miejscu.

Dodam tez ze napisalem to jako uzytkownik a nie jako moderator, nie wystawilem warna ani nic podobnego - wiec tutaj Meciu wybacz, ale racji nie masz, to tylko i wylacznie moje zdanie (i jak zwykle by nie robic smietnika zapraszam na pw/gg).

A co do Patty - czyz napisalem cos zlego zarowno o pomysle instalacji stelaza jak i linku do plecakowania (chociaz ponoc krosslinki w tematach sa zabronione). Nie :) Po prostu 2-3 raz na przestrzeni tygodnia robi sie smietnik i gadanie o d-maryny - i o ile z sensem takze nie widze nic przeciw, ale sa pewne (dla mnie) granice dla tego tez sie wypowiedzialem jako ja - bo kazdy te granice ma inaczej umiejscowiona co wiaze sie ze statusem spolecznym, wychowaniem oraz pochodzeniem. Takze nie jestem wladny ocenic kogos odgornie - po prostu napisalem ze to mnie boli i np nie zyczyl bym sobie zeby tak pisano o mojej dziewczynie, kolega takze napisal ze prosi o nieco lepszy dobor slow. Wiec chyba sprawy nie ma.
Oprogramowanie dla gastronomii i hotelarstwa (otwórz link)
programy dla gastronomii (otwórz link)
Program do restauracji i hotelu (otwórz link)toshiba g900 (otwórz link)
kasy fiskalne sklep internetowy (otwórz link)
Obrazek (otwórz link)
Avatar użytkownika
simonw
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4213
Dołączył(a): 17/5/2007, 00:08
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez melvin » 29/5/2008, 17:17

eneasz napisał(a):Osobiscie to mysle ,ze ten pomysl z uchwytem co przedstawiles to lipa i ,ze umieszczanie czegokolwiek miedzy soba a pasazerem moze w przyszlosci zaowocowac bardzo nieprzyjemnymi obrazeniami. Osobiscie nie chcialbym miec takiego czegos miedzy nogami przed soba gdy motocykl przywali w cos auuuuuuuu

Zreszta nie widzialem zeby ktos cos takiego rpdukowal seryjnie by nie zezwolil na cos takiego. Chyba troszke brakuje ci wyobrazni kolego. Proponuje ci przejedz sie z kims jako pasazer to zobaczysz jak to jest i o czym mowie.



jak wcześniej pisałem kawał metalu na wysokości przyrodzenia w motocyklu to nie jest dobry pomysł, ale gdyby np. założyć jakiś ciasno dopięty skórzany pasek na sam przód kanapy pasażera, taki żeby można było za niego się trzymać, ale na tyle sztywno aby nie bujać się jak wahadło?
dawniej chyba zakładali w motocyklach taki pasek mniej więcej przechodzący przez środek kanapy...
DUŻO GAZU I SPRZĘGŁO OD RAZU! :twisted:
Avatar użytkownika
melvin
PierwszyOkrutny
 
Posty: 8393
Dołączył(a): 17/9/2007, 21:09
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Postprzez Dominik_YZF » 29/5/2008, 18:05

Po co kombinowac z jakimis samorobnymi uchwytami. falconiforme podał linka do gotowego uchwytu, wystarczy kupic, zamontowac i cieszyc sie jazdą.
Avatar użytkownika
Dominik_YZF
Bywalec
 
Posty: 664
Dołączył(a): 8/12/2007, 19:58
Lokalizacja: 3City

Postprzez Dj Luzer » 29/5/2008, 18:41

Podal ale zdjecie ze cos takiego wogle jest, bo jak wchodze w link to pisze ze brak produktow w tej kategorii :)

Poza tym jak zamontuje taki uchwyt jak on pokazal to wtedy ja mam kawal zelastwa miedzy nogami, no z tym ze moze ciut wyzej :)

Ja jednak zostane przy swoim pomysle, mojego uchwytu bedzie sie mozna chwycic wygodnie w kazdej chwili, ale przede wszystkim podczas hamowania dziewczyna zaprze sie o niego udami i nie zjedzie na dol

Zabezpiecze go tak, zeby byl jak najbardziej mieciutki, zeby bylo wygodnie w czasie ostrego hamowania

co do wypadku ... co za roznica jakby juz do niego doszlo czy jest ten uchwyt czy nie ...

poprostu musze jezdzic ostroznie tak jak do tej pory, nikomu nie wierzyc i nie moge doposcic do wypadku :)
Dj Luzer
Świeżak
 
Posty: 72
Dołączył(a): 28/9/2007, 11:08
Lokalizacja: Krakow

Postprzez melvin » 29/5/2008, 19:16

luzer chyba sobie jaja robisz! chcesz żeby twoja kobita zamiast być tylko poobijana, po wypadku zostawiła miednicę na motocyklu? na FM był kiedyś temat o tym co się dzieje z męskimi genitaliami po wypadku, przykładowo podawano zdjęcia baków z wgnieceniem w miejscu tankpadu w które można wstawić flaszkę wódki, domyśl się co robiło takie wgniecenie...
sam mówiłeś że przy każdym hamowaniu i przyspieszaniu dziewczyna lata po moto w te i z powrotem, zastanów się jak w czasie wypadku zachowa się jej ciało kiedy trafi na metalową konstrukcję wystającą spomiędzy siedzeń?
co do wypadku to jeśli jest ci pisany to go nie unikniesz...
sam miałem kilka i wiem że na drodze nie ma mocnych, a na nawet najbardziej uważnego kierowcę czyhają niebezpieczeństwa których nie przewidzi.
sam przed 30minutami miałem awaryjne hamowanie bo jadąca z naprzeciwka gruba blondynka w astrze najpierw zjechała na chodnik po jej prawej stronie, po czym skręciła na maksimum w lewo, i zahamowała przed krawężnikiem który miała przejechać, stawiając auto w poprzek drogi tuż przed moim moto, awaryjne hamowanie, odbicie w lewo i udało się ominąć zderzak... najlepsze było to że jak zjechała na samym początku na chodnik po jej prawej stronie to się zatrzymała, tak jakby miała zamiar zaparkować, po czym ruszyła prosto przed moje moto...
żal.pl
Ostatnio edytowano 29/5/2008, 20:21 przez melvin, łącznie edytowano 1 raz
DUŻO GAZU I SPRZĘGŁO OD RAZU! :twisted:
Avatar użytkownika
melvin
PierwszyOkrutny
 
Posty: 8393
Dołączył(a): 17/9/2007, 21:09
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Postprzez SzpiceR » 29/5/2008, 19:30

jak to mowi szymon : "mógłbym byc waszym ojcem " :D
ten co sobie nie żałuje
Avatar użytkownika
SzpiceR
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 3773
Dołączył(a): 8/8/2006, 18:46
Lokalizacja: Słupsk

Postprzez Dj Luzer » 29/5/2008, 20:16

Melvin a na co trafi Twoje cialo jako kierowcy, podczas takiego wypadku? bo jakby nie patrzec z przodu w swoim moto masz troche metalu chyba?

Ja poprostu podejmuje to ryzyko i juz, a jak dojdzie do takiego wypadku, a zrobie wszystko zeby nie doszlo, tak czy siak obydwoje mamy przesrane...
Ostatnio edytowano 29/5/2008, 20:20 przez Dj Luzer, łącznie edytowano 1 raz
Dj Luzer
Świeżak
 
Posty: 72
Dołączył(a): 28/9/2007, 11:08
Lokalizacja: Krakow

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Hydepark



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości




na gr