Zobacz wątek - Życie w Polsce
NAS Analytics TAG

Życie w Polsce

O wszystkim
_________

Postprzez elco » 13/5/2008, 23:23

na wroclawskiej polibudzie zeby miec chociaz najmniejsze stypendium trzeba byc conajmniej geniuszem, albo uczyc sie 16h/ dobe
Honda VFR 800 FI
Avatar użytkownika
elco
Moderator
 
Posty: 3014
Dołączył(a): 10/3/2007, 01:18
Lokalizacja: Wałbrzych/Wrocław


Postprzez erell » 14/5/2008, 09:25

Ja sobie kiedyś planowałem, że pojadę na kilka lat zagranice, by się (dorobić), ale te myśli mnie już opuściły i swojej pracy nie zmieniłbym. Kasa jest może nie jakieś 5000zł, ale mam tutaj wszystko. Mam znajomych, co się pobudowali i pojechali się dorobić na 3-4lata i co? Nie wrócili. W pracy mam świetną atmosferę, świetnych ludzi i chce się pracować. Kiedyś było gorzej z pracą, ale te czasy odchodzą. Dzisiaj jak masz łeb na karku to sobie dobrą pracę znajdziesz.

Zadajcie sobie pytanie, czy dobrze szukacie pracy w Polsce ?
I nie oczekujcie, że dostaniecie kokosy na starcie. Jeśli jesteście rzetelni i pracowici w swojej pracy to zarobicie.

Zawsze podziwiam ludzi, którzy zostali i znaleźli.
Pozdro
GSX-R 1000
Avatar użytkownika
erell
Świeżak
 
Posty: 80
Dołączył(a): 15/9/2007, 20:34
Lokalizacja: Śląsk


Postprzez Nuzgul » 14/5/2008, 11:20

hmmm wiecie to nie jest tak ze u nas nie da sie zarobic pieniedzy tylko ze u nas skutecznie sie to uniemozliwia, opowiem wam historyjke z zycia wzieta:

Moj przyjaciel i ja mielismy pomysl na maly interes dokladnie: biuro turystyczne + punkt kredytowy + sprzedaz biletow lotniczych takie 3 w 1 :P warunki dogadane z tour operatorami, z bankami co do wspolpracy itd. napisany sensowny b.p. lokalizacja ( tu najlepszy dowcip) centrum lodzi rog ( prawie) mickiewicza/kosciuszki, lokum GRATIS ( rodzinka ). innymi slowy sukces na 99% Niestety potrzebna gotowka jakies marne 30 tys zlociszy... i co LOL jeden wielki zonk zaden bank nie chcial nam dac takiego kredytu... A jak jest na zachodzie masz pomysl masz kredyt no problemo...

Nie zamierzam nigdzie wyjezdzac mam tu rodzine kocham nasz kraj ale sorry.... bywa tu smiesznie
Nuzgul
Świeżak
 
Posty: 33
Dołączył(a): 5/11/2007, 23:18
Lokalizacja: Łódź

Postprzez falconiforme » 14/5/2008, 11:55

Gdzie są ograniczenia nie trzeba szukać daleko.
Sensowny transport u nas to katastrofa, do tego stopnia że by z kraju wyjechać to prawie jeden dzień roboczy.
Przez beznadziejny transport ceny wszystkich towarów są wyższe a ich dostępność w krótkim terminie jest trudna. Wszelkie usługi też na tym cierpią.
Wszystko sprowadza się do tego że tracimy sporo czasu, a jak wiadomo czas to pieniądz.
Ongoing Success
Avatar użytkownika
falconiforme
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 2841
Dołączył(a): 4/6/2007, 13:05
Lokalizacja: Morze

Poprzednia strona


Powrót do Hydepark



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 77 gości




na gr