Zobacz wątek - <i>[Aktualności]</i> Kategoria prawa jazdy A2!
NAS Analytics TAG

[Aktualności] Kategoria prawa jazdy A2!

Komentarze użytkowników
_________

Postprzez Komentatorzy » 28/3/2008, 23:10

jede wielki idotyzm ;] pozdro dla pana ministra ^^ panowie nie dawac sie! to nasza pasja,i nikt nas ograniczal nie bedzie....jak ktos jest kretynem bez wyobrazni,nich siada na 600 i zabije sie na 1 zakrecie ( wszystkim idiotom tego zycze) ale prawdziwi jezdzcy niech zyja na wieki ;) ja osobiscie smigam cbr 1000rr juz 4 lata,wczesniej bylo duzooo imnnych moto....1000 i zyje,czyli sie da;)i nie wazne,czy sie wsiadzie na mocne moto w wieku 18 czy 24,tu liczy sie praktyka,i wyobraznia....szerokoksci i przyczepnosci!
PS prponuje jakies referendum przeciwko tej ustawie,i robic wszystko,zeby to nie weszlo,chetnych na podpis pod petycja napewno nie zabraknie:)<br><hr>Zmuda1000rr
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 28/3/2008, 23:31

Zauwazam ze najwiecej dra sie pod tematem malolaty a ludzie powyzej 26 roku zycia jakos nie krytykuja juz tak to chyba o czyms swiadczy drogie dzieci. Co do przechodzenia poszczegolnych kategori to kto powiedzial, ze macie placic i zdawac kolejne egzaminy? Tu chodzi o ograniczenie was i waszych kozackich temperamentow abyscie mogli plynnie wejsc w temat poruszania sie motocyklem zanim sobie zrobicie krzywde. Placzecie ze skad pieniadze zeby zmieniac motory.... A po 2 latach to planujecie skasowac te 125? Chyba mozna sprzedac bedzie jeszcze sprzet ktory uzywaliscie a skoro zaplacicie za niego 10 tys to przez 2 lata jak straci na wartosci 3 tys to i nie umrzecie od tego, odlozycie sobie na wasze hayabusy i erlany troszke, sprzedacie 125 i jest spoko a caly czas przygoda z moto jest.


Niepokoi mnie jeszcze jedna kwestia ale to juz osobny temat. Chyba za malo kontroli jest na Polskich drogach skoro dzieciom sie wydaje ze mozna smigac bez p[rawa jazdy. Przydalo by sie dodac jakies prawo typu np. Nie masz prawka to twoj motocykl zabieramy na zlom i sam ciagniesz za wajche od prasy hydraulicznej. Moze wtedy nie bylo by takich glupich pomyslow.<br><hr>eneasz
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Kedar-88 » 28/3/2008, 23:46

Zauwazam ze najwiecej dra sie pod tematem malolaty a ludzie powyzej 26 roku zycia jakos nie krytykuja juz tak to chyba o czyms swiadczy drogie dzieci


może dlatego że już ich to nie obowiązuje...fajnie się o czymś mówi kogo to praktycznie nie dotyczy...chciałbym widzieć tych 26 latków jakby sami musieli stanąć przed tym faktem.....tak samo jest ze szkołą " co marudzisz w szkole jest super"....tylko mówi to człowiek do dziecka który sam jest po zawodówce.
Bandit 1200
Avatar użytkownika
Kedar-88
Stały bywalec
 
Posty: 1327
Dołączył(a): 21/8/2007, 04:54
Lokalizacja: Jaworzno

Postprzez Komentatorzy » 29/3/2008, 09:27

Komentatorzy napisał(a):czesc zgadzam sie niektorymi koomentarzami poniewaz niekazdy ma pieniadze zeby zmieniac motor jak sie ma prawko a to sie odrazu 600 kupuje a tak to trzeba 125 a puzniej dopiero wieksza a to wszystko to koszty i utrudnienia.najlepiej niech zostanie tak jak jest<br><hr>CZUBEK<br>
można kupić 600 i zdławić ją... tak jak w Niemczech się to robi... nie ma problemu bez wyjścia :) <br><hr>adams
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 29/3/2008, 14:49

Komentatorzy napisał(a): Zauwazam ze najwiecej dra sie pod tematem malolaty a ludzie powyzej 26 roku zycia jakos nie krytykuja juz tak to chyba o czyms swiadczy drogie dzieci może dlatego że już ich to nie obowiązuje...fajnie się o czymś mówi kogo to praktycznie nie dotyczy...chciałbym widzieć tych 26 latków jakby sami musieli stanąć przed tym faktem.....tak samo jest ze szkołą " co marudzisz w szkole jest super"....tylko mówi to człowiek do dziecka który sam jest po zawodówce.<br><hr>Kedar-88<br>
Dokladnie , poza tym ro za roznica ile ma sie lat , jesli Kocha sie moto toi tak nikt Ci tego nie zabroni bo jak wiadomo zakazany owoc smakuje najlepiej , wazne co masz w glowie , moze niech zaczna robic badania psychologiczne , bo znam paru młodszych urzytkownikow motocykli i naprawde są oni odpowiedzialni na drodze ,bardziej niz ja w ich wieku , i nie mozna mowic , "walić takich co chcą sie zabic niech kupuja 600 i nara, pozdrawiam prawdziwych motocyklistow" tak szybko zabierasz ludzi na tamten swiat? kazdy ma ochote wsiadajac na moto czasem zaszalec ale tylko niektorzy potrafia to opanowywac , bo czujesz sie wolny i taki bezkarny ze sie w glowie wali , niektorzy jednak tak uwarzaja ciagle dlatego trzeba ich uczyc odpowiedzialnosci,uwagi na drodze i samokontroli a nie odrazu z góry mowic "a idz sie zabij mi to wisi" ten kto tak mowi jak dla mnie nie jest prawdziwym motocyklista , bo jest nas tak malo ze musimy sobie pomagac a nie odrazu stawiac na przegranej pozycji , pozdrawiam wszystkich<br><hr>Flow
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 29/3/2008, 16:02

no dobra, ale od kiedy mozna sie tego spodziewac?<br><hr>pepe
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 29/3/2008, 22:57

Wstyd mi że mamy akiego ministra transportu wstyd mi wogóle jestem polakiem wstyd mi, że mieszkam w nie normalnym kraju!<br><hr>Jacek
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 30/3/2008, 08:52

Widocznie pan szanowny minister nie wie co robi, idiota i tyle. Co z tego jeśli to nawet wejdzie. I tak będą jeździć. Tyle, że nielegalnie. PROSTE. <br><hr>klimasz...
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 30/3/2008, 13:38

polska to kraj absurdu,zabiera biednym a daje bogatym i oto chodzi z A2,osobiscie olewam te przepisy i tak jerzdzem bez prawka bo niebiescy mi zabrali za punkty,lepiej niech sie wezma za remonty drog!!!<br><hr>Pawel
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 30/3/2008, 13:38

polska to kraj absurdu,zabiera biednym a daje bogatym i oto chodzi z A2,osobiscie olewam te przepisy i tak jerzdzem bez prawka bo niebiescy mi zabrali za punkty,lepiej niech sie wezma za remonty drog!!!<br><hr>Pawel
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 30/3/2008, 15:40

co policja robi jesli złapie bez prawka? odrazu auto na parking policyjny?<br><hr>Kiełbasa
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 30/3/2008, 16:33

ja i tak bede jezdzil bez prawka jezeli to wejdzie, bo jezeli bym ormalnie by bylo to napewno bym zrobil prawko na A, ale czekajac 4 lata(mam 20) to mi ise nie bedzie opylac<br><hr> kary
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 30/3/2008, 23:48

Komentatorzy napisał(a):Zauwazam ze najwiecej dra sie pod tematem malolaty a ludzie powyzej 26 roku zycia jakos nie krytykuja juz tak to chyba o czyms swiadczy drogie dzieci. Co do przechodzenia poszczegolnych kategori to kto powiedzial, ze macie placic i zdawac kolejne egzaminy? Tu chodzi o ograniczenie was i waszych kozackich temperamentow abyscie mogli plynnie wejsc w temat poruszania sie motocyklem zanim sobie zrobicie krzywde. Placzecie ze skad pieniadze zeby zmieniac motory.... A po 2 latach to planujecie skasowac te 125? Chyba mozna sprzedac bedzie jeszcze sprzet ktory uzywaliscie a skoro zaplacicie za niego 10 tys to przez 2 lata jak straci na wartosci 3 tys to i nie umrzecie od tego, odlozycie sobie na wasze hayabusy i erlany troszke, sprzedacie 125 i jest spoko a caly czas przygoda z moto jest. Niepokoi mnie jeszcze jedna kwestia ale to juz osobny temat. Chyba za malo kontroli jest na Polskich drogach skoro dzieciom sie wydaje ze mozna smigac bez p[rawa jazdy. Przydalo by sie dodac jakies prawo typu np. Nie masz prawka to twoj motocykl zabieramy na zlom i sam ciagniesz za wajche od prasy hydraulicznej. Moze wtedy nie bylo by takich glupich pomyslow.<br><hr>eneasz<br>
Przylaczam sie do wypowiedzi kolegi.
Moim zdaniem akcja jest ok i tylko moze uderzyc jedynie w wybitne jednostki. A dla wiekszosci z nas nie zrobi roznicy bo chyba Wam ludzie zalezy na pasji a nie udawaniu szpanera???<br><hr>jamai77
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 31/3/2008, 11:23

Komentatorzy napisał(a):jede wielki idotyzm ;] pozdro dla pana ministra ^^ panowie nie dawac sie! to nasza pasja,i nikt nas ograniczal nie bedzie....jak ktos jest kretynem bez wyobrazni,nich siada na 600 i zabije sie na 1 zakrecie ( wszystkim idiotom tego zycze) ale prawdziwi jezdzcy niech zyja na wieki ;) ja osobiscie smigam cbr 1000rr juz 4 lata,wczesniej bylo duzooo imnnych moto....1000 i zyje,czyli sie da;)i nie wazne,czy sie wsiadzie na mocne moto w wieku 18 czy 24,tu liczy sie praktyka,i wyobraznia....szerokoksci i przyczepnosci!
PS prponuje jakies referendum przeciwko tej ustawie,i robic wszystko,zeby to nie weszlo,chetnych na podpis pod petycja napewno nie zabraknie:)<br><hr>Zmuda1000rr<br>
nie życz nikomu żeby sie zabił na zakręcie, powiem Ci że człowiek po ok 24 latach życia myśli nieco inaczej- często są to ludzie mający rodzine i wiedzą że są potrzebni i ktoś za nimi by tęsknił (za tymi co nie mieli rodzin też się tęskni- niestety wiem cos o tym) i jeszcze z drugiej strony w wypadkach motocyklowych giną nie tylko jak ich nazwałeś "idioci" jeżdżący 200km/h ale też piesi, pasażerowie aut czy spokojnie jadących motocykli.
pomyÅ›...<br><hr>bob
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 31/3/2008, 11:29

Komentatorzy napisał(a):Zauwazam ze najwiecej dra sie pod tematem malolaty a ludzie powyzej 26 roku zycia jakos nie krytykuja juz tak to chyba o czyms swiadczy drogie dzieci. Co do przechodzenia poszczegolnych kategori to kto powiedzial, ze macie placic i zdawac kolejne egzaminy? Tu chodzi o ograniczenie was i waszych kozackich temperamentow abyscie mogli plynnie wejsc w temat poruszania sie motocyklem zanim sobie zrobicie krzywde. Placzecie ze skad pieniadze zeby zmieniac motory.... A po 2 latach to planujecie skasowac te 125? Chyba mozna sprzedac bedzie jeszcze sprzet ktory uzywaliscie a skoro zaplacicie za niego 10 tys to przez 2 lata jak straci na wartosci 3 tys to i nie umrzecie od tego, odlozycie sobie na wasze hayabusy i erlany troszke, sprzedacie 125 i jest spoko a caly czas przygoda z moto jest. Niepokoi mnie jeszcze jedna kwestia ale to juz osobny temat. Chyba za malo kontroli jest na Polskich drogach skoro dzieciom sie wydaje ze mozna smigac bez p[rawa jazdy. Przydalo by sie dodac jakies prawo typu np. Nie masz prawka to twoj motocykl zabieramy na zlom i sam ciagniesz za wajche od prasy hydraulicznej. Moze wtedy nie bylo by takich glupich pomyslow.<br><hr>eneasz<br>
jak najbardziej popieram pomysł takiej ustawy- poza tym że trzeba dwa razy kurs robić (czyt. płacić) jak sie ma A2 na A mogłoby być wymagane np 5 czy 10 godzin. Niestety niektórzy nie wiedzą że nie siada sie od razu na R1, R6 czy że motocykl który przy ww wydaje sie słaby może doprowadzić cie do grobu. Statystyki mówią same za siebie -młodszych ginie więcej, a najwięcej po ok 2 latach posiadania PJ gdy mają złudne poczucie swoich umiejętności. Szerokiej i równej drogi życze- wszystkim.<br><hr>BOB
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 31/3/2008, 11:35

To przykre, kiedy zdrowy rozsądek zamienia się przepisami. Myślę, że Polska to właśnie taki kraj, gdzie mamy kupę prawnych ograniczeń -które nie są i tak przestrzegane. Z jednej strony jazda bez prawka to wielkie ryzyko(zwłaszcza dla kieszeni) a z drugiej jak tu się nie dziwić takiemu 20-latkowi że go ch.j strzela. No bo w końcu jako osoba pełnoletnia ma -czy nie ma prawa świadomie stanowić o sobie. Na szczęście mam 27 lat i ten problem mnie ominął, ale kiedy mój syn mając 19 lat zachce mieć "prawdziwy" moto , to chyba faktycznie będzie musiał jeździć "na lewo".
Z drugiej jednak strony na taką zmianę miały również wpływ "wyczyny" naczych (nasto-) i ( - ledwo dziestych) kolegów . Wiem że w tym wieku trudno jest pojąć, że od szlifowania jest tor - ale tak jest i koniec.
<br><hr>SKALPEL
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 31/3/2008, 11:39

punkt widzenia zależy od punktu siedzenia :) jak to zawsze bywa :) ja tam stary pierdziel jestem 27 a prawko mam już też trochę :) i powinno mi to wisieć ale przyznaje młodszym racje. Jeśli ma sie 18 lat i odpowiada się jak dorosły za swoje czyny trudno ograniczać wtedy wolności wyboru. Jest to porostu głupota i niekonsekwencja ale nie pierwsza i nie ostatnia w typ .... kraju. Jedna rada róbcie szybko prawka to wam już nie cofną :)<br><hr>rechot
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 31/3/2008, 11:51

Komentatorzy napisał(a):co policja robi jesli złapie bez prawka? odrazu auto na parking policyjny?<br><hr>Kiełbasa<br>
Nie, ale pomyśl też czasem, że jeżdżąc czymkolwiek ponosisz cholerne ryzyko (wypadek,potrącenie,stłuczka...) a prawo jazdy jest jednym z kilku (oc,ac,nw) środków które prawnie i finansowo ratują ci dupsko przed konsekwencjami. Każdy, kto krzyczy, że ma w d.e prawko,ubezp.,czy rejestrację moto -sory- pieprzy głupoty . Osobiście wolałbym poczekać 2 lata na moto niż wypłacać komuś rentę do końca życia, czy choćby pokrywać koszty naprawy auta w które sie we mnie władowało.

(Nie zmienia to faktu, że blachę i tak można podgiąć :) )<br><hr>Skalpel
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 31/3/2008, 13:33

ale prawko wsumie tez kosztuje i troche bezsensu bedzie po jakims czasie isc na egzamin tylko poto zeby mozna smigac furką a wiekszej pojemnosci i mocy pozatym wystarzczy troche oleju w głowie ... a jasli to wejdzie to załorze sie ze sporo osob bdzie smigac bez prawka tak mi sie wydaje wkazdym badz razie niepodoba mis ie ta ustawa bo zamierzam zrobic prawko na A a to utrodni tylko życie ... pozdrawiam <br><hr>knopers
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 31/3/2008, 15:29

tak i ciekawe co jeszcze. Może za pare lat bedzie kategoria A10 ;o każde prawo jazdy kosztuje i to nie są małe pieniądze. A jak ktos ma sie sie zabić to i tak sie zabije w wieku 24 lat.... ta ustawa niczego nie rowiązuje.<br><hr>cFk
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Komentarze do artykułów na Ścigacz.pl



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości




na górê