Zobacz wątek - HONDA PLAZA największy w Polsce...
NAS Analytics TAG

HONDA PLAZA największy w Polsce...

Katalog motocyklowy firm i serwisów
_________

Postprzez Komentatorzy » 21/1/2013, 14:07

Pod pseudonimami: Wex, Cbr600rr, Ania W., Mechanik, Outsieder, Arek i Kalafiorek pisze jedna osoba. Wskazują na to m.in. powtarzające się adresy IP. Na wszelkie poważne i prawdziwe komentarze z przyjemnością odpowiemy. Autora, jeżeli ma minimum odwagi zachęcamy do przedstawienia się z imienia i nazwiska. Wszystkie treści zamieszczone pod powyższymi pseudonimami są nieprawdziwe.<br><hr>Honda Plaza
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 21/1/2013, 14:18

Ja byłem na zlocie motocyklowym i nikt nie poleca honda plaza. A jeden ktoś mówił nawet, że podobno straszne partacze.<br><hr>Karol Wielki
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 21/1/2013, 14:21

Komentatorzy napisał(a):Ja byłem na zlocie motocyklowym i nikt nie poleca honda plaza. A jeden ktoś mówił nawet, że podobno straszne partacze.<br><hr>Karol Wielki<br>
taaa ja do nich też jeżdżę słyszałem o nich negatywne opinie<br><hr>F.
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 21/1/2013, 14:25

Tragedia do potęgi ! Opiszę mój problem, oddałem do serwisu motocykl po wypadku. W 'okienku' miałem opryskliwego pana ale nie ważne, po tygodniu czekania dostałem telefon, że nie da się tego dokonać bo coś tam coś tam (jakieś śmieszne argumenty). Pojechałem odebrać motor i musiałem się targować wręcz żeby nie płacić za coś czego nie zrobili bo mądry pan w okienku nie rozumiał co to znaczy że przyszedłem odebrać motocykl przy którym nie została wykonana naprawa wypisana na "kwitku" i był przekonany że pomimo wszystko powinienem zapłacić za coś czego mi nie zrobili. W końcu udało mi się odebrać motor i najlepsze, ODEBRAŁEM WYBRAKOWANY BEZ JEDNEGO ELEMENTU MOCOWANIA ZEGARÓW, BO SZANOWNI SERWISIANCI -=ZAPOMNIELI=- GO PRZYKRĘCIĆ.! I DZWONIĄC SIĘ DOWIEDZIAŁEM ŻE ODPOWIEDŹ NA PYTANIE DOSTANE DOPIERO W PONIEDZIAŁEK BO TERAZ NIE MA NIKOGO KTO JEST ZA TO ODPOWIEDZIALNY (JEST SOBOTA) TRAGEDIA, PRĘDZEJ NAPRAWICIE COŚ WALĄC W TO MŁOTKIEM NIŻ TAM !<br><hr>Serafin
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 21/1/2013, 14:37

Mam taką samą opinie o HONDZIE PLAZA jak kolega. Zostawiem tam kupe szmalu a partacze nie potrafili wpaść na to że jedna z fajek jest zniszczona i są przebicia, co powodowało że Moto paliło prawie 10 L/100KM, dławiło sie i czasami brakowalo mu mocy. W trakcie rozmowy z Szefem Serwisu okazalo sie że moim sprzętem (za pierwszym podejściem), zajmowała sie osoba o marnych kwalifikacjach, która została zwolniona. Podobno wymienili obie tarcze hamulcowe, ale ostatnio w serwisie pokazano mi że jedna jest krzywa!?!?!?!?!?!?!?!?!? Czyli możliwe że wymienili jedną :bigrazz: Dałem im drugą szansę i niestety, nie spisali sie, tak jak pisalem wyżej, wystarczylo sprawdzić fajki, wszystko dokladnie opisalem co sie dzieje itd. ale widocznie bylo to za trudne dla nich.

OMIJAĆ Z DALEKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!

p.s. Serwisuje tam Samochód i niestety są podobne jaja<br><hr>Benek
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 21/1/2013, 14:41

Komentatorzy napisał(a):Mam taką samą opinie o HONDZIE PLAZA jak kolega. Zostawiem tam kupe szmalu a partacze nie potrafili wpaść na to że jedna z fajek jest zniszczona i są przebicia, co powodowało że Moto paliło prawie 10 L/100KM, dławiło sie i czasami brakowalo mu mocy. W trakcie rozmowy z Szefem Serwisu okazalo sie że moim sprzętem (za pierwszym podejściem), zajmowała sie osoba o marnych kwalifikacjach, która została zwolniona. Podobno wymienili obie tarcze hamulcowe, ale ostatnio w serwisie pokazano mi że jedna jest krzywa!?!?!?!?!?!?!?!?!? Czyli możliwe że wymienili jedną :bigrazz: Dałem im drugą szansę i niestety, nie spisali sie, tak jak pisalem wyżej, wystarczylo sprawdzić fajki, wszystko dokladnie opisalem co sie dzieje itd. ale widocznie bylo to za trudne dla nich.

OMIJAĆ Z DALEKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!

p.s. Serwisuje tam Samochód i niestety są podobne jaja<br><hr>Benek<br>
Jezu takie ceny z wymiane żarówki . Szczerze to jestem w szoku. Ciekawe ile oni w tym serwisie biorą np. za wymiane uszczelniaczy w lagach pewnie z 1000 zł, takich omijałbym szerokim łukiem. Ja na szczescie narazie wszystko sam sobie robiłem przy sprzetach i nigdy nie dałem zarobić takim serwisom. <br><hr>Patryk
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 21/1/2013, 14:52

Komentatorzy napisał(a):Mam taką samą opinie o HONDZIE PLAZA jak kolega. Zostawiem tam kupe szmalu a partacze nie potrafili wpaść na to że jedna z fajek jest zniszczona i są przebicia, co powodowało że Moto paliło prawie 10 L/100KM, dławiło sie i czasami brakowalo mu mocy. W trakcie rozmowy z Szefem Serwisu okazalo sie że moim sprzętem (za pierwszym podejściem), zajmowała sie osoba o marnych kwalifikacjach, która została zwolniona. Podobno wymienili obie tarcze hamulcowe, ale ostatnio w serwisie pokazano mi że jedna jest krzywa!?!?!?!?!?!?!?!?!? Czyli możliwe że wymienili jedną :bigrazz: Dałem im drugą szansę i niestety, nie spisali sie, tak jak pisalem wyżej, wystarczylo sprawdzić fajki, wszystko dokladnie opisalem co sie dzieje itd. ale widocznie bylo to za trudne dla nich.

OMIJAĆ Z DALEKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!

p.s. Serwisuje tam Samochód i niestety są podobne jaja<br><hr>Benek<br>
Komentatorzy napisał(a):Jezu takie ceny z wymiane żarówki . Szczerze to jestem w szoku. Ciekawe ile oni w tym serwisie biorą np. za wymiane uszczelniaczy w lagach pewnie z 1000 zł, takich omijałbym szerokim łukiem. Ja na szczescie narazie wszystko sam sobie robiłem przy sprzetach i nigdy nie dałem zarobić takim serwisom. <br><hr>Patryk<br>
Widziałem jak wyglądały gaźniki po "serwisie" w HP... Misiek co chwila łapał się za głowę i rzucał mięchem. A to brak jakiejś śrubki, a to śrubka regulacyjna wkręcona o dziwną ilość obrotów, ogólny syf...<br><hr>Student
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 21/1/2013, 14:53

Komentatorzy napisał(a):Pod pseudonimami: Wex, Cbr600rr, Ania W., Mechanik, Outsieder, Arek i Kalafiorek pisze jedna osoba. Wskazują na to m.in. powtarzające się adresy IP. Na wszelkie poważne i prawdziwe komentarze z przyjemnością odpowiemy. Autora, jeżeli ma minimum odwagi zachęcamy do przedstawienia się z imienia i nazwiska. Wszystkie treści zamieszczone pod powyższymi pseudonimami są nieprawdziwe.<br><hr>Honda Plaza<br>
Widziałem jak wyglądały gaźniki po "serwisie" w HP... Misiek co chwila łapał się za głowę i rzucał mięchem. A to brak jakiejś śrubki, a to śrubka regulacyjna wkręcona o dziwną ilość obrotów, ogólny syf<br><hr>Student
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 21/1/2013, 15:53

Pomawianie na forum internetowym jest przestępstwem z art. 212 par. 2 kodeksu karnego. Osoba, „która za pomocą środków masowego komunikowania pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania, popełnia przestępstwo”. Pomawianie jest zagrożone karą grzywny, ograniczenia, albo pozbawienia wolności do 2 lat.<br><hr>Honda Plaza
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 30/1/2013, 19:17

Serwisowałam swoją Hanię w Honda Plaza i nigdy nie miałam najmniejszych zastrzeżeń - wszystko terminowo, profesjonalnie, bez konieczności reklamacji i normalnie cenowo. Teraz mieszkam we Wrocławiu i żałuję, że mam do HP trochę daleko.
Dziwią mnie opinie osób, które są niezadowolone, a ciągle tam jeżdżą...<br><hr>ewaW
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 23/11/2013, 08:08

Komentatorzy napisał(a):Pod pseudonimami: Wex, Cbr600rr, Ania W., Mechanik, Outsieder, Arek i Kalafiorek pisze jedna osoba. Wskazują na to m.in. powtarzające się adresy IP. Na wszelkie poważne i prawdziwe komentarze z przyjemnością odpowiemy. Autora, jeżeli ma minimum odwagi zachęcamy do przedstawienia się z imienia i nazwiska. Wszystkie treści zamieszczone pod powyższymi pseudonimami są nieprawdziwe.<br><hr>Honda Plaza<br>
Teksty przesyłane na forum z jednego adresu IP w żadnym razie nie przesądzają o tym, że pochodzą od tej samej jednej osoby(!) Pierwsze: z jednego komputera może korzystać więcej niż jedna osoba i nie jest to ani nieetyczne, ani zabronione, a tymbardziej niemożliwe. Drugie: z jednego IP może korzystać bardzo wiele osób (komputerów), zwłaszcza jeśli należą do tej samej sieci, a zwłaszcza jeśli korzystają z serwera proxy. Tak działają m.in. sieci tzw. abonenckie np. na osiedlach, małych miejscowościach, w dużych organizacjach biznesowych gdzie rozproszenie lokalizacji komputerów może obejmować terytorium miasta, kraju, a nawet kontynentu. To tymbardziej nie jest ani nieetyczne, ani zabronione - jest powszechne. Nieetyczne jest za to z pewnością dezawuowanie opinii przez sugerowane, że pochodzą o tej samej osoby. Generalnie, uwłaczające jest, że w ogóle w tym kraju trzeba szukać uczciwego, rzetelnego mechanika przez opinie na forach internetowch. Świadczy to o tym, że ta grupa generalnie, w mojej opinii absolutnie zasłużenie (w tym Honda Plaza), nie cieszy się zaufaniem choć zdarzają się wyjątki, których przez te fora właśnie szukamy. <br><hr>ThaiPhun
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 23/11/2013, 08:21

Komentatorzy napisał(a):Ja tam nie polecam mają ceny z kosmosu i bałagan. Tylko kup moto a potem mają Cię w d... .<br><hr>Cbr600rr<br>
Z tą opinią w pełni się zgadzam.<br><hr>ThaiPhun
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 14/5/2014, 06:51

Serwisowałem Honde CBF w tym ASO - motocykl musiał mieć wymienioną całą instalację elektryczną - szlag ją trafił. Naprawa wykonana poprawnie i bez problemów, podobnie inne drobne regulacje i wymiany. Nie mam żadnych zastrzeżeń do nich. A cena? To ASO wiec jest drożej niż u Pana Mietka ale to normalne.<br><hr>theeagle
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 11/10/2014, 00:51

Tragedia. Kupilem u nich Harleya. Przy koncu 6 miesiecznej gwarancji odnalazlem mechanika, ktory opiekowal sie tym moto od jego początkow, wiec wiedzial co i jak. Pojechalem pogadac, oraz na maly przeglad, aby podpowiedzial mi z czym moge jescze Honde na gwarancji skubnac. Okazalo sie ze moto 2 x lezalo, nic mi nie powiedzieli w Hondzie o tym, a Honda wiedziala bo gadalem z poprzedniim wlascicielami, ktorzy te informacje im przekazali. Bezczelnie jeszcze zdjeli porysowane sakwy z tego motorka i sprzedali je oddzielnie. Byle bym sie nie dowiedzial ze moto lezalo. Okazalo sie ze podczas czyszczenia filtra powietrza uszkodzili dolot powietrza do kolektora i jezdzilem 6 tys km defacto na surowym powietrzu, bo poskladali wszystko z powrotem na cacy, nie mowiac mi ze mam dziure w dolocie na 2 palce. Kto nie wie, taka jazda grozi nokautem silnika. zglosilem wszystkie usterki, laczny koszt czesci pare tysi- i 2 miesiace mialem uziemione moto. codziennie dzwonilem i nakrecalem temat bo inaczej nigdy bym sie nie doczekal. Pan Z. ktory tam pracuje w serwisie zamawial czesci, czekalismy 2 tyg czesci nie bylo, po czym okazuje sie ze czesci doszly, ale nie te co trzeba. No to co znowu zamawiamy, Pan Z znowu kaze czekac, mijaja 2 tyg okazalo sie ze zapomnieli potwierdzic zamowienie, wiec juz miesiac stracony. Ok Pan Z znowu zamowil czesci, czekamy 2 tygodnie, paczki nie ma, ja sie wkurzam dzwonie, czas leci. Pojechalem z awantura okazalo sie ze paczka jednak lezy u nich na magazynie i tak czekalismy jak debile. Lekko probowali mnie zbywac i lekko migac sie od napraw. Mowie szczerze ze tylko lekko, sugerowali ze Harley to sie psuje, ze to normalne ze tu kapie, dopiero jak sie walnie piescia w stol to zamawiali czesci. Po drodze masa argumentacji i wyklucania sie o swoje oczywiscie. Nic za darmo.

Ogolnie wspolpraca z nimi kosztowala mnie bardzo duzo energi i nerwow, bardzo duzo. Jak na tak duza firme to rozczarowali mnie. Spodziewalem sie czegos o 2 klasy lepszego.

Ostatecznie z gwarancji sie wywiazali, ale te 2 miesiace byly dla mnie koszmarem, naprawy wciaz trwaja, nie wiem jak to sie zakonczy ale widze juz swiatlo w tunelu.<br><hr>Pawel
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 22/9/2016, 07:32

Uwaga na tych partaczy i oszustòw.
Nie wierzcie kupujac tam moto w zapewnienia o bwzwypadkowosci i 100% sprawnosci moto.
Sprawdzcie moto przed uplywem 2 lat, bo potem bedziecie miec problemy.
Mi moto naprawiali przez caly sezon i oddaki zepsuty.
ZASTANOW SIE 2 RAZY ZANIM COS TAM KUPISZ.!<br><hr>Skyback
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 30/9/2016, 12:07

Polecam Honda Plaza. Szukałem w tym roku nowego motocykla dla siebie. W Honda Plaza mieli największą gamę motocykli testowych. Jeździłem u nich na CB500 i NC750X. Z pomocą handlowca wybrałem NC750X w wersji DCT i wiem, że to był mój najlepszy wybór! Dostałem korzystne warunki kredytu i ubezpieczenia, wszystko załatwiłem na miejscu i po kilku dniach odebrałem motocykl. Teraz czeka mnie serwis... dam znać jak było. <br><hr>Kamil1985
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 4/10/2016, 12:00

Bardzo rzetelny serwis, w którym robiłam przeglądy swojej Hondy. Działają sprawnie, za każdym razem, kiedy odbierałam samochód, wyjeżdżałam zadowolona i przekonana o tym, że wszystko, co miało być sprawdzone - zostało sprawdzone, a co wymienione - też już jest zrobione. Bez zbędnych wydatków, w rozsądnej cenie, profesjonalnie. Solidna firma, super ekipa!<br><hr>Anna25
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 7/10/2016, 12:21

W tym roku kupowałem nowe kombi na swoją CBR600RR. To chyba jedyny salon gdzie mieli pełną rozmiarówkę i potrafili mi doradzić z rozmiarem (dzięki !! bo teraz jeździłbym w za dużym ;P) ). Przy okazji korzystając z wyprzedaży kupiłem u nich Shoei NXR. Przy zakupie zamontowali i wyregulowali mi od razu pinlocka. Widać, że sami jeżdżą i lubią pomóc. <br><hr>markusCBR
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 14/10/2016, 19:12

Zawsze miło, profesjonalnie i kompleksowo. Najmniejsza naprawa czy wymiana oleju - szybko i sprawnie. Wszelkie porady i doradztwo konkretnie i kompetentnie. Maszynę oddają czystą, z kompletem informacji na temat serwisu i dalszej eksploatacji. Ceny akceptowalne, bez żadnych niespodzianek.<br><hr>Megi
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 15/10/2016, 20:33

Polecam ten serwis, bo znalazłem najlepszy, w jakim do tej pory byłem. Przedstwili mi świetną ofertę, jestm bardzo zadowolony ze współpracy. Bardzo kontaktowa obsługa, można spokojnie omówić wszystko z nimi, jeśli chodzi o zakup, ubezpieczenie i serwisowanie. I to mi się podoba! <br><hr>Marek
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Komentarze do Katalogu Firm



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość




na gr
cron