Zobacz wątek - HONDA PLAZA największy w Polsce...
NAS Analytics TAG

HONDA PLAZA największy w Polsce...

Katalog motocyklowy firm i serwisów
_________

Postprzez Komentatorzy » 16/10/2016, 12:29

Komentatorzy napisał(a):Tragedia. Kupilem u nich Harleya. Przy koncu 6 miesiecznej gwarancji odnalazlem mechanika, ktory opiekowal sie tym moto od jego początkow, wiec wiedzial co i jak. Pojechalem pogadac, oraz na maly przeglad, aby podpowiedzial mi z czym moge jescze Honde na gwarancji skubnac. Okazalo sie ze moto 2 x lezalo, nic mi nie powiedzieli w Hondzie o tym, a Honda wiedziala bo gadalem z poprzedniim wlascicielami, ktorzy te informacje im przekazali. Bezczelnie jeszcze zdjeli porysowane sakwy z tego motorka i sprzedali je oddzielnie. Byle bym sie nie dowiedzial ze moto lezalo. Okazalo sie ze podczas czyszczenia filtra powietrza uszkodzili dolot powietrza do kolektora i jezdzilem 6 tys km defacto na surowym powietrzu, bo poskladali wszystko z powrotem na cacy, nie mowiac mi ze mam dziure w dolocie na 2 palce. Kto nie wie, taka jazda grozi nokautem silnika. zglosilem wszystkie usterki, laczny koszt czesci pare tysi- i 2 miesiace mialem uziemione moto. codziennie dzwonilem i nakrecalem temat bo inaczej nigdy bym sie nie doczekal. Pan Z. ktory tam pracuje w serwisie zamawial czesci, czekalismy 2 tyg czesci nie bylo, po czym okazuje sie ze czesci doszly, ale nie te co trzeba. No to co znowu zamawiamy, Pan Z znowu kaze czekac, mijaja 2 tyg okazalo sie ze zapomnieli potwierdzic zamowienie, wiec juz miesiac stracony. Ok Pan Z znowu zamowil czesci, czekamy 2 tygodnie, paczki nie ma, ja sie wkurzam dzwonie, czas leci. Pojechalem z awantura okazalo sie ze paczka jednak lezy u nich na magazynie i tak czekalismy jak debile. Lekko probowali mnie zbywac i lekko migac sie od napraw. Mowie szczerze ze tylko lekko, sugerowali ze Harley to sie psuje, ze to normalne ze tu kapie, dopiero jak sie walnie piescia w stol to zamawiali czesci. Po drodze masa argumentacji i wyklucania sie o swoje oczywiscie. Nic za darmo.

Ogolnie wspolpraca z nimi kosztowala mnie bardzo duzo energi i nerwow, bardzo duzo. Jak na tak duza firme to rozczarowali mnie. Spodziewalem sie czegos o 2 klasy lepszego.

Ostatecznie z gwarancji sie wywiazali, ale te 2 miesiace byly dla mnie koszmarem, naprawy wciaz trwaja, nie wiem jak to sie zakonczy ale widze juz swiatlo w tunelu.<br><hr>Pawel<br>
Jestem autorem powyższego komentarza. Dzisiaj stwierdzam iż po dłuższym poznaniu serwis honda plaza jest spoko. Po harleyu miałem u nich crosstourera. Wszystko wyglądało już inaczej. Ostatecznie mogę jednak polecić honde plaza. Jest spoko. Zakładam że przy harleyu mieli gorszy okres.<br><hr>Pawel
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 10/11/2016, 17:24

Mają doskonałą ofertę, a dodatkowo podchodzą bardzo indywidualnie do każdego klienta, co dla mnie jest szczególnie ważne - mam swoje wymagania, a oni postarali się je spełnić. Brawo! Pomogli mi wybrać model dla mnie idealny, testowałem kilka, bo u nich można - mają wybór modeli do testów godny powąznego salonu. Cała sprawa dopięta na ostatni guzik, w kulturalnej i profesjonalnej atmosferze. Jestem zadowolony bardzo!<br><hr>Mariusz M.
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 16/11/2016, 14:09

Od dawna marzyłam o zakupie motocykla i w końcu mam na oku model w swojej rozmiarówce, a wszystko dzięki Honda Plaza. Umożliwili mi przetestowanie wielu modeli, bo jak to baba - nie potrafiłam się zdecydować, choć miałam swoje wymagania. Wszytsko zorganizowali sprawnie, bez pośpiechu, kulturalnie i cierpliwie tłumaczyli i odpowiadali na moje pytania, rozwiewając mnóstwo wątpliwości. Teraz czekam z niecierpliwością na moją Hondą CBF600. To prządna i solidna maszyna, jak ten serwis. Polecam!<br><hr>Ninja
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 18/11/2016, 16:29

To ASO jest jak najlepsza restauracja w mieście - wszystko dobrze przygotowane, odpowiednio wyważone, pięknie zrobione i kulturalnie podane. Jest przede wszystkim fachowo i profesjonalnie, a tego właśnie oczekuję od takich serwisów. I w dodatku nie płacę majątku za tak wysokie standardy. To się chwali! Dziękuję zespołowi!<br><hr>Majk
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 7/12/2016, 17:15

Bardzo dobry serwis, fajna ekipa, wszystko na czas, za normalną cenę. Polecam, jestem już po kolejnym przeglądzie, znowu bez problemów umówiłem termin z recepcją, a warsztat sprawnie zrobił, co do niego należało.<br><hr>Benek
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 16/12/2016, 16:14

Polecam wszystki fanom dwóch kółek ten serwis, mają naprawdę dużą bazę motocykli do testów. Mnie pomogli pod każdym względem. Pomogli dobrać model, wszystko zorgananizowali, bardzo konkretnie sie z nimi załatwia sprawy.
Bez przeszkód sfinalizowaliśmy zakup, jestm super zadowolony.<br><hr>Metek
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 10/1/2017, 10:26

Potwierdzam tylko poprzednie opinie na temat salonu, przy okazji dziękując obsłudze Hondy Plaza za wspaniałą współpracę. Doskonale potrafią ocenić, czego klient szuka, jeśli chodzi o motor, a jazdy próbne na wielu modelach pozwoliły mi wybrać ten najlepszy, mimo, że byłem zdecydowany na inny model. Ale! Co fachowcy to fachowcy! <br><hr>Tadeusz
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 16/1/2017, 11:50

Doskonała obsługa, świetni doradcy, sprawny dział sprzedaży. Świetnie wyposażony salon, wiele modeli testowych, doskonały wybór akcesoriów. Polecam!<br><hr>Sander
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 19/1/2017, 15:37

Na pięć! Obsługa, warsztat, organizacja pracy, ceny - bez najmniejszych zastrzeżeń!
Każdy właściciel Hondy doceni to ASO, ponieważ to profesjonaliści, dla których honda nie ma tajemnic.
<br><hr>Kędzio
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 28/1/2017, 17:34

Fajny warszta i fajni ludzie w nim pracują. Z chęcią dowiedzę kolejny raz to aso, bo zadbali o moją Hondę. Zrobili, co mieli zrobić szybko i bez problemów. Ceny w miarę, wsyztsko w porządku. Polecam!<br><hr>Franek
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 21/2/2017, 14:01

Mój pierwszy przegląd zaliczony na medal - dzięki Honda Plaza.
Super działacie - recepcja i cały dział zamówień oraz warsztat.
Wszystko załatwione na miejscu, w zasadzie od ręki.
NaprawdÄ™ polecam!<br><hr>Julia
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Re: HONDA PLAZA największy w Polsce...

Postprzez Zewryt22 » 30/3/2018, 06:38

Ciekawe czy nadal trzymajÄ… tak wysoki poziom.

_______________
[url]chcemurzynskiepentowdupe[/url]
Nara. /Glenroy
Zewryt22
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 30/3/2018, 06:08

Poprzednia strona


Powrót do Komentarze do Katalogu Firm



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość




na górê