Zobacz wątek - Wypadek Ferrari na Pulawskiej
NAS Analytics TAG

Wypadek Ferrari na Pulawskiej

O wszystkim
_________

Postprzez MadboY » 29/2/2008, 17:44

mlodygolek napisał(a):Co wy gadacie *** jak by nie zapierdaleł 200 tylko 50 jak jest na znaku to nic ny sie nie stało qwa , a w TV taki kozak był gadał razem z tatusiem kto pirat a kto nie a sam qwa w huja wali .Jak dla mnie to nich go **** strzeli bo każdy cwany w TV a jak sidzie dobry sprzet to zapomina o tym co gadał w TV.A najlepsze to jak sie jakiś policjant wypowiadał" bo mulda była" :D śmiechu warte przy 50 to nic by nie zaszkodziło mu ale tak kończą kozaki , sam jeździł jakimś Volvo a dostał aytko testowe i skończył tak jak i ci co na pierwsze moto wybrali r1 po jeździe na komarku.


Jest w tym troche prawdy co piszesz, ale widac ze nie jechales ani nie widziales tej drogi.
Jazda na moto to najprzyjemniejsza rzecz jaką można robić w ubraniu ;)
Avatar użytkownika
MadboY
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 1277
Dołączył(a): 21/5/2007, 22:09
Lokalizacja: Wawa


Postprzez mlodygolek » 29/2/2008, 18:22

No nie widziałem ani nie chcem widzić wystarczą mi moje pseudo asfalty o kształtach fali morskiej:D
Dwa trupy wstają z grobu i znajdują w rzece motor. Jeden mówi:
-Spróbuję go naprawić.
-To próbuj. Ja zaraz wracam.
Motor odpalony i kolega taszczy dwie tablice nagrobkowe.
-Po co ci to?
-Chciałeś jechać bez dokumentów!??!
Avatar użytkownika
mlodygolek
Świeżak
 
Posty: 200
Dołączył(a): 6/2/2008, 13:12
Lokalizacja: Szprotawa


Postprzez skwy » 29/2/2008, 18:38

Przychylam się do mniejszości która tu występuje.
Jak by dostosował się do warunków to by nie było nieszczęścia.
Szkoda gościa bo fajnie gadał ale......
Jesteśmy tylko ludźmi i ulegamy słabościom.
Avatar użytkownika
skwy
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 1540
Dołączył(a): 7/10/2007, 08:21
Lokalizacja: Gołdap

Postprzez tomcio » 1/3/2008, 09:50

Tak jak wszyscy wyzej pisali gdyby nie to 200km/h tylko 50km/h to pewnie nic by sie nie stało ale co ja tam moge gadac musiałbym widziec to miejsce to wtedy mógłbym sie dopiero wiarygodnie wypowiadać
MOTÓR !!!!!!!!!!!!!!!!!! YEAH
tomcio
Świeżak
 
Posty: 73
Dołączył(a): 23/10/2007, 15:41
Lokalizacja: Dobrzyca

Postprzez falconiforme » 1/3/2008, 13:10

Jego błędem było to, że nie zdawał sobie z sprawy z niebezpieczeństwa jakie niosą Polskie drogi przy tych prędkościach. Zasugerował się szerokością jezdni. No bo co może się stać na prostej drodze?

I nie mówcie mi, że takich myśli nie mamy wielokrotnie. Każdy z nas popełnił dokładnie taki sam błąd. Pisanie o tym, że powinien jechać wolniej gówno wnosi.
Ludzi się nie zmieni, ale drogi można naprawić.
A tak wygląda zadbana jezdnia:
http://www.youtube.com/watch?v=RrV3hkDuZ2Y
http://www.youtube.com/watch?v=KEM5HCcmZ6k

Wszędzie widzimy propagandę mediów i rządów na to że Polskie drogi są bezpieczne tylko kierowcy są niebezpieczni. Za każdym razem jak położą nowy asfalt jest on krzywy - kładzenie jezdni nie zmieniło się od lat. Gdzie są moje tysiące wrzucone w akcyzę na paliwo?
Ongoing Success
Avatar użytkownika
falconiforme
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 2841
Dołączył(a): 4/6/2007, 13:05
Lokalizacja: Morze

Postprzez melvin » 1/3/2008, 13:51

no naprawdę bardzo mądre filmiki... nie ma to jak ciąć sobie dwoma pasami ruchu jednocześnie... genialne po prostu... i co z tego że mają równą nawierzchnię? jak to tylko prowokuje ich do niebezpiecznego zachowania? bo nawet na równej nawierzchni nic ci nie pomoże jak wypiep**sz w coś na przeciwnym pasie...
DUŻO GAZU I SPRZĘGŁO OD RAZU! :twisted:
Avatar użytkownika
melvin
PierwszyOkrutny
 
Posty: 8393
Dołączył(a): 17/9/2007, 21:09
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Postprzez tomcio » 1/3/2008, 15:29

melvin napisał(a):no naprawdę bardzo mądre filmiki... nie ma to jak ciąć sobie dwoma pasami ruchu jednocześnie... genialne po prostu... i co z tego że mają równą nawierzchnię? jak to tylko prowokuje ich do niebezpiecznego zachowania? bo nawet na równej nawierzchni nic ci nie pomoże jak wypiep**sz w coś na przeciwnym pasie...



No jak wypier**lisz to nic ci nie pomoże ale jak jest równy asfalt to przynajmniej mamy pewnośc że za chwile nie trafimy na jakis garb który wypier**li nas w powietrze a to na polskich drogach sie zdarza. Nie wspominając juz o dziurach metr na dwa to mamy drogi do dupy
MOTÓR !!!!!!!!!!!!!!!!!! YEAH
tomcio
Świeżak
 
Posty: 73
Dołączył(a): 23/10/2007, 15:41
Lokalizacja: Dobrzyca

Postprzez falconiforme » 1/3/2008, 18:57

Ja już kilkanaście razy wpieprzyłem się w dziurę głęboką na minimum 5 cm. Zażyło mi się wpaść nawet kilka razy w tą samą. O mało kierownicy mi nie wyrwało. Mimo przepisowej jazdy taka dziura jest zauważalna w ostatnim momencie i nic nie można już zrobić.

Gdyby kolega mi pożyczył ferrari, a ja miałbym prostą dwupasmową jezdnię na pewno nie odmówił bym sobie ryku silnika na wysokich obrotach i wielu z nas także.

A postawienie znaku 50km/h jest tylko podłym umyciem rąk od konsekwencji.

Maciek powinien dostać mandat za szybką jazdę, ale w Polsce, ze względu na stan dróg, czasem z mandatem podpisujemy wyrok "opłakany w skutkach".
Ongoing Success
Avatar użytkownika
falconiforme
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 2841
Dołączył(a): 4/6/2007, 13:05
Lokalizacja: Morze

Postprzez falconiforme » 1/3/2008, 19:29

senekkorzenna napisał(a):Panowie najgorsze jest to że zwala się winę na drogę a nie na sposób jazdy.Jeszcze jedno -ci panowie redaktorzy nie raz pouczali nas w swoich programach czy w artykułach na czym polega bezpieczna jazda.Jestem stałym widzem niedzielnego programu motoryzacyjnego i źientarski junior nie raz mówił o bezpieczeństwie jazdy.

Najgorsze właśnie jest to, że się nie zwala winy na drogę. Gdybyśmy zwalali
winę na drogę było by dużo bezpieczniej. Speederzy byli i będą. Każdy z nas ma w sobie takiego speedera.

O jakim stylu jazdy można mówić na prostej zamkniętej drodze?

Jeśli wcześniej już były tam takie wypadki, przy słupach powinno się postawić beczki z wodą tak jak robi się to np. w USA. Ale w naszym kraju stawia się znaki a nie myśli o bezpieczeństwie.
Ongoing Success
Avatar użytkownika
falconiforme
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 2841
Dołączył(a): 4/6/2007, 13:05
Lokalizacja: Morze

Postprzez icid » 1/3/2008, 19:35

Ot prosil, prosil i uprosil. Ponad 200 po mieście to troche chłopaki przesadzili.
Avatar użytkownika
icid
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 2798
Dołączył(a): 18/8/2007, 14:57
Lokalizacja: Rotterdam

Postprzez falconiforme » 1/3/2008, 20:42

Mi nie chodzi o to że takie znaki niczemu nie służą. Niczego takiego nie powiedziałem.

Zabezpieczenie słupów czy naprawa drogi w szybkim terminie uważasz z bzdurę?
Ja silnie sugeruję, że po prostu tego się nie robi.
Ongoing Success
Avatar użytkownika
falconiforme
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 2841
Dołączył(a): 4/6/2007, 13:05
Lokalizacja: Morze

Postprzez turboponczek » 1/3/2008, 20:52


╙ ╙
Ostatnio edytowano 30/3/2010, 00:26 przez turboponczek, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
turboponczek
MEGA TROLL
 
Posty: 2010
Dołączył(a): 1/5/2007, 11:44
Lokalizacja: masz taki fajny tornister ?!

Postprzez cwaniak182 » 1/3/2008, 20:56

Moim zdaniem wina jest we wszytskich tych rzeczy które były tu wymieniane min przez złe drogi nadmierna predkość i brawurę. Po pierwsze możemy tak myśleć co by bylo gdyby nie było garba. Można pomyśleć co by było gdyby te ferari rozpędziło się nawet na najlepszej nawierzchni do 300km/h. Jakby wypadł z zakrętu mimo dobrej nawierzchni to bysmy mówili ze co? że źle zakręt był wyprofilowny? Drogi mamy jakie mamy można spodziewać się wszytkiego Dlatego opanujmy się i nie zapierdalajmy ile fabryka dała bo zawsze można natrafić na cos takiego jak ci dwaj goście na drodze która były przeznaczona dla rajdu więc teoretycznie można było tam jechac szybko a jednak....... zobaczcie;)

http://video.google.pl/videoplay?docid= ... &plindex=0
Avatar użytkownika
cwaniak182
Świeżak
 
Posty: 325
Dołączył(a): 21/6/2007, 20:57
Lokalizacja: Toruń i okolice

Postprzez skwy » 1/3/2008, 21:15

Pytanie mi takie sie nasuwa to czemu nie pojechał na tor w Poznaniu żeby sprawdzić pojazd?Za daleko?

A w Wawie to on pierwszy raz jechał?

Takie pieprzenie w bambus bo to bo tamto.
Po prostu gość jechał zbyt szybko nie dostosował prędkości do warunków na drodze i tak to się skończyło.

Tylko jak to w Polsce bywa Teraz będą naprawiać drogę postawią pomnik zmienią konstytucję i namalują obraz?

Czysta polska Sprawa.
Musimy się nauczyć myśleć.
Avatar użytkownika
skwy
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 1540
Dołączył(a): 7/10/2007, 08:21
Lokalizacja: Gołdap

Postprzez fandzoilisz » 1/3/2008, 21:44

ciekawe czy dalej bedzie wystepowal w telewizji
fandzoilisz
Bywalec
 
Posty: 889
Dołączył(a): 7/3/2007, 18:07

Postprzez skwy » 1/3/2008, 21:58

Ja bym sobie odpuścił na jego miejscu.
Ale on jak przeżyje zrobi jak będzie uważał.
Avatar użytkownika
skwy
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 1540
Dołączył(a): 7/10/2007, 08:21
Lokalizacja: Gołdap

Postprzez sepo » 1/3/2008, 22:01

Wątpię żeby był do tego zdolny fizycznie po obrażeniach jakie odniósł.
Hornet-->929-->954-->DRZ 400 SM k6 | http://bikepics.com/members/sepo/
Avatar użytkownika
sepo
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 1587
Dołączył(a): 6/11/2007, 20:06
Lokalizacja: Ząbki

Postprzez icid » 1/3/2008, 22:56

Poza tym dalsze pouczanie ludzi na temat zapinania pasów i bezpiecznej jazdy w jego wykonaniu było by troche nie na miejscu :D
Avatar użytkownika
icid
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 2798
Dołączył(a): 18/8/2007, 14:57
Lokalizacja: Rotterdam

Postprzez falconiforme » 1/3/2008, 23:10

To zrozum.

- Winimy kierowcę i dalej są wypadki. Jest ograniczenie i wszystko jest ok.

- Winimy konstrukcję drogi:
Po pierwszym wypadku na tej drodze stawimy beczki z wodą przy słupach bo istnieje możliwość wybicia samochodu z toru jazdy. Remont jest szybko planowany.
Jedzie ferrari:
--Nie zdążyli z remontem - Beczki amortyzują siłę zderzenia.
--Z remontem zdążyli - ferrari przed zakrętem wytrąca prędkość bo dalej nie ma miejsca na popisy.
Ostatnio edytowano 1/3/2008, 23:11 przez falconiforme, łącznie edytowano 2 razy
Ongoing Success
Avatar użytkownika
falconiforme
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 2841
Dołączył(a): 4/6/2007, 13:05
Lokalizacja: Morze

Postprzez melvin » 1/3/2008, 23:51

falconiforme napisał(a):To zrozum.

- Winimy kierowcę i dalej są wypadki. Jest ograniczenie i wszystko jest ok.

- Winimy konstrukcję drogi:
Po pierwszym wypadku na tej drodze stawimy beczki z wodą przy słupach bo istnieje możliwość wybicia samochodu z toru jazdy. Remont jest szybko planowany.
Jedzie ferrari:
--Nie zdążyli z remontem - Beczki amortyzują siłę zderzenia.
--Z remontem zdążyli - ferrari przed zakrętem wytrąca prędkość bo dalej nie ma miejsca na popisy.


to ferrari jest jakoś specjalnie uprzywilejowane? i może zapierdalać po drogach ile fabryka dała?
sory ale przy takich prędkościach w mieście nawet ferrari sobie nie poradzi z jakąś nagłą sytuacją kiedy to np. na drogę wylezie pijany koleś...
miasto to miasto i nie powinno się w nim zap*erdalac...
DUŻO GAZU I SPRZĘGŁO OD RAZU! :twisted:
Avatar użytkownika
melvin
PierwszyOkrutny
 
Posty: 8393
Dołączył(a): 17/9/2007, 21:09
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Hydepark



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 48 gości




na gr