Zobacz wątek - Serwer CS @ Scigacz.pl
NAS Analytics TAG

Serwer CS @ Scigacz.pl

O wszystkim
_________

Postprzez szacho998 » 15/12/2007, 15:49

Ja muce w CS'a jak mam czas
Triumph Sprint ST 1050
Avatar użytkownika
szacho998
Świeżak
 
Posty: 156
Dołączył(a): 7/7/2007, 20:17
Lokalizacja: Mielenko


Postprzez melvin » 15/12/2007, 17:02

ja też rekreacyjnie w CS gram... kumple mnie wciągnęli to czasami do nich trochę postrzelam i od razu mi lepiej jak na nich patrzę :)
DUŻO GAZU I SPRZĘGŁO OD RAZU! :twisted:
Avatar użytkownika
melvin
PierwszyOkrutny
 
Posty: 8393
Dołączył(a): 17/9/2007, 21:09
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski


Postprzez indor » 15/12/2007, 17:07

Simonw no to źle sobie skojarzyłem pojęcie kangurek... w każdym bądź owszem na piratach grałem, nie stać mnie było nigdy na gry. Chociaż oba Baldur's Gate miałem oryginały FinalFantasy7 miałem oryginały i na PC i na PSX'a. Ja gry przechodziłem na jedno posiedzenie bo na drugi dzień miałem już nową grę. Ja grałem we wszystko hurtowo. A do dziś mam tak że jak jakiś kumpel nie może czegoś przejść w grze to dzwoni do mnie i mówi wpadnij do mnie bo sie zaciąłem w jakiejś tam grze :) Najgorzej było jak grałem w UltimeOnline... 4 lata z czego 2 pierwsze intensywnie... mój "głupi" rekord to 82h przed grą, z przerwami na jedzenie, picie, palenie i załatwianie potrzeb fizjologicznych. Przy okazji traktowałem to jako swego rodzaju eksperyment co się ze mną będzie działo po tylu godzinach nie spania. Dodam że nie używałem narkotyków a kawy nie pijam. Jedyne co to Red-Bull'a czasami walnąłem. Przesłyszenia, seplenienie, takim wesołym się jest jak by sie walnęło bucha trawy albo ze dwa drinki. Trochę zaburzona koordynacja psycho-ruchowa czy jak to tam sie nazywa. Nigdy więcej tego nie powtórzyłem.

DukeNukem pierwszy był zajebisty :D Unreal mi się tylko pierwszy podobał, ta zupełnie pierwsza część i żaden więcej puźniej. A Quake 2 rządzi :D

TopSecret :) mam kilka numerów... za to Secret Service mam jakies 80 numerów ze 100 wydanych. I SS był guru.
"Bo każdy inny motocykl jest tylko PRAWIE tak dobry jak HONDA"
"Sezon trwa cały rok, tylko czasami pogoda nie dopisuje"

Album mojej CB750 (otwórz link)
Avatar użytkownika
indor
Świeżak
 
Posty: 303
Dołączył(a): 1/10/2007, 09:49
Lokalizacja: Błonie pod wawa

Postprzez simonw » 15/12/2007, 17:30

Nie mozna powiedziec - gram w piraty bo nie stac mnie na oryginaly - jesli masz komputer na ktorym pojda w miare nowe gierki to do biednych zdecydowanie sie nie zaliczasz, tak wiec nie mozna w ten sposob mowic. To tak jakbys jezdzil porshe ale kradl paliwo, bo Cie nie stac :) Natomiast problemem nie jest ilosc pieniedzy tylko to , ze ludzie sa chorzy jak nie zagraja miesiecznie w 10 gierek zmiast kupic jedna i grac w nia dlugo.
Udalo mi sie wlasnie znalezc ostatnia czesc kamienia w KH2 i synteza zrobilem sobie ultimate wepon, najlepszy miecz w calej gierce :) Przypadkowo tez wykonalem quest ktory wczesniej byl niemozliwy. To jest pelna eksploracja gry...
niestety na PC przechodzisz gierke i ona sie konczy, na konsoli zawsze sa jakies ukryte zadania, questy etc etc i zawsze jest jakas nagroda za dluga zabawe gra (oprocz zwrotu kosztow oryginalnego oprogramowania).
Tak wiec uwierz mi ze dla chcacego nic trudnego ...:>

A tyle bez snu da sie, da ... i to nawet bez specjalnego wspomagania. Praktykuje od kilku lat co roku, wspolorganizujac jedna taka impreze... da sie i nie ma zadnych problemow psychomotorycznych tylko trzeba odespac pozniej i tyle XD

Jako postac barwna i conajmniej kontrowersyjna nie bylbym soba gdybym nie wetknal kija w mrowisko i radykalnie nie stwierdzil - Quake 2 jest beznadziejny, nie ma zupelnie klimatu jakosc silnika jest taka se, sieciowa giera muli okropnie, wysyla za duze pakiety, system pozycjonowania gracza w multi jest niedorobiony i ogolnie nie wnosi nic nowego ani tym bardziej lepszego do gatunku gier FPP i spokojnie mozna by jej istnienie w ogole pominac. Jedynie gra w LAN kiedy pakiety smigaja jako tako daje rade a niewielkie wymagania i prawa bez akceleratora sprawily ze gra tak dlugo sie utrzymala w czolowce kafejkowysz szóterów.
Ostatnio edytowano 15/12/2007, 17:36 przez simonw, łącznie edytowano 1 raz
Oprogramowanie dla gastronomii i hotelarstwa (otwórz link)
programy dla gastronomii (otwórz link)
Program do restauracji i hotelu (otwórz link)toshiba g900 (otwórz link)
kasy fiskalne sklep internetowy (otwórz link)
Obrazek (otwórz link)
Avatar użytkownika
simonw
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4213
Dołączył(a): 17/5/2007, 00:08
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez pan_blancik 15 » 15/12/2007, 17:34

a grał ktoś z was w taką grę MMORPG jak Silkroad Online?? Ja w to grałem dość intensywnie przez 2 lata. 1 konto mi schakowali ;p a na 2 bardzo prężnie się rozwijałem, konto później sprzedałem gdyż kasa do motoru była potrzebna, całe konto poszło za ok. 2 tyś zł z tym że przed tym wrzuciłem w nie ok 500zł. P.S. W Cs'a też gram (steam)
Kupię używany Power Commander do CBR 1000RR
Avatar użytkownika
pan_blancik 15
Świeżak
 
Posty: 141
Dołączył(a): 12/9/2005, 17:41
Lokalizacja: Przasnysz

Postprzez Haemophilus » 15/12/2007, 22:04

Co do MMORPG mam mieszany stosunek. Cała zabawa z rpgami jest spotkać się ze znajomymi posiedzieć, pograć i wypić piwko.

Ostatnio zamiast w rpg najczęściej grywam w planszówki takie jak osadnicy z katanu, filary ziemi albo puerto rico. Zabawa jest naprawdę fajna.
Haemophilus
Świeżak
 
Posty: 134
Dołączył(a): 13/8/2007, 20:19
Lokalizacja: Wawa

Postprzez indor » 16/12/2007, 04:07

Simon na moim kompie nic nowego nie działa :) mój GeForce2 MX-400 64M to sobie ledwo radzi z NFS:U a dwójka to już w minimalnych detalach prawie. Nie rozwijam kompa od 4 ponad lat bo znów utonę przed grami... EVE mi dziala, CS mi działa w nic innego nie grywam. No Still Life niedawno przeszedłem. Ale też pirat :) teraz chce sobie Broken Sword'a ściągnąć
"Bo każdy inny motocykl jest tylko PRAWIE tak dobry jak HONDA"
"Sezon trwa cały rok, tylko czasami pogoda nie dopisuje"

Album mojej CB750 (otwórz link)
Avatar użytkownika
indor
Świeżak
 
Posty: 303
Dołączył(a): 1/10/2007, 09:49
Lokalizacja: Błonie pod wawa

Postprzez simonw » 16/12/2007, 14:26

MX 440+ DualHead, pod linuxem nastuningowanym X serwerze, biega 80 FPS na Quake3 w HiRes. Podstawa jest Duron800 + cos kolo 3xx MB ramu :)
Karta jest calkiem zacna jeszcze ;)
(to taka masznka 2 monitorowa glownie do programowania ale dla odprezenia siedzi na nim jeden gejm).
Oprogramowanie dla gastronomii i hotelarstwa (otwórz link)
programy dla gastronomii (otwórz link)
Program do restauracji i hotelu (otwórz link)toshiba g900 (otwórz link)
kasy fiskalne sklep internetowy (otwórz link)
Obrazek (otwórz link)
Avatar użytkownika
simonw
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4213
Dołączył(a): 17/5/2007, 00:08
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez adamus67 » 16/12/2007, 14:36

popykałbym sobie w Cs 1.6 z kimś z forum
podajcie IP i umówmy sie na jakąs godzine na strzelanke :)
adamus67
Świeżak
 
Posty: 234
Dołączył(a): 10/11/2007, 17:49
Lokalizacja: Cieszyn

Postprzez simonw » 16/12/2007, 14:44

ja jestem gotow, ale nie moge zalozyc - moj FW nawet przy DMZtce wlaczonej nie pozwoli mi zahostowac.
Oprogramowanie dla gastronomii i hotelarstwa (otwórz link)
programy dla gastronomii (otwórz link)
Program do restauracji i hotelu (otwórz link)toshiba g900 (otwórz link)
kasy fiskalne sklep internetowy (otwórz link)
Obrazek (otwórz link)
Avatar użytkownika
simonw
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4213
Dołączył(a): 17/5/2007, 00:08
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Yuurei » 16/12/2007, 17:00

indor napisał(a): WOW jest piękny jak cukierek i grają tam same dzieci prawie.


Chciałbym zobaczyć jakieś statystyki potwierdzające te słowa :>
Your ability to brake is Your right to speed
Avatar użytkownika
Yuurei
Świeżak
 
Posty: 484
Dołączył(a): 26/8/2005, 18:56
Lokalizacja: 0-22

Postprzez simonw » 16/12/2007, 17:58

Yuu - ciezko powiedziec jaki jest przekroj wiekowy userow, ale zapewne najwieksze statsy i wielodniowe levelowanie postaci maja kangurki w wieku gimnazjalnym :_)
Oprogramowanie dla gastronomii i hotelarstwa (otwórz link)
programy dla gastronomii (otwórz link)
Program do restauracji i hotelu (otwórz link)toshiba g900 (otwórz link)
kasy fiskalne sklep internetowy (otwórz link)
Obrazek (otwórz link)
Avatar użytkownika
simonw
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4213
Dołączył(a): 17/5/2007, 00:08
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Yuurei » 16/12/2007, 18:18

Bo mają najwięcej czasu ;-)

Z drugiej strony Eve jest doskonałym przykładem gry dla "dorosłych" gdzie i tak żeby coś osiągnąć trzeba być totalnym no-lifem. Większym nawet niż w farmerskim World of Warcraft ;-)

Z drugiej strony jeśli indor określał wiek grających na podstawie dyskusji w grze to ja bym stwierdził, że w każdej grze on-line grają prawie same dzieci :-)
Your ability to brake is Your right to speed
Avatar użytkownika
Yuurei
Świeżak
 
Posty: 484
Dołączył(a): 26/8/2005, 18:56
Lokalizacja: 0-22

Postprzez simonw » 16/12/2007, 18:22

^______________^
To nie ja powiedzialem
Oprogramowanie dla gastronomii i hotelarstwa (otwórz link)
programy dla gastronomii (otwórz link)
Program do restauracji i hotelu (otwórz link)toshiba g900 (otwórz link)
kasy fiskalne sklep internetowy (otwórz link)
Obrazek (otwórz link)
Avatar użytkownika
simonw
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4213
Dołączył(a): 17/5/2007, 00:08
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez indor » 16/12/2007, 18:42

Yuu.. ja po prostu nie znam nikogo kto gra w WoW'a i ma więcej niż 19 lat, grałem w WoW'a półtora miecha i poziom ludzi tam grających jest bardzo niski, same bluzgi, wyzywanie i inne pierdoły. Raz na jakiś czas można spotkać kogoś z kim normalnie mogę sobie pogadać i wykonać questa. No chyba ze grałem na jakimś lipnym serwerze. Co do EVE to nie prawda ze trzeba być no-lifem, gram w tą grę od ponad roku i nie trzeba przy niej dużo siedzieć a to że niektórzy to robią to już inna sprawa... w każdej grze są KOX'y. Wystarcza mi dwie godziny grania dziennie żeby normalnie funkcjonować a za kilka miesięcy prawie w ogóle nie dotykając sie gry będę w niej zarabiał duże ilości kasy. To jest właśnie plus tej gry, można przy niej spędzić życie, ale nie trzeba jeśli ktoś nie chce.

Simon i tak nie ogarniam co z tą grafiką zrobić :) Ja laik jestem. Pewnie za jakieś 3 lata sobie kupie nowy komputer i będę miał w dupie :)
"Bo każdy inny motocykl jest tylko PRAWIE tak dobry jak HONDA"
"Sezon trwa cały rok, tylko czasami pogoda nie dopisuje"

Album mojej CB750 (otwórz link)
Avatar użytkownika
indor
Świeżak
 
Posty: 303
Dołączył(a): 1/10/2007, 09:49
Lokalizacja: Błonie pod wawa

Postprzez simonw » 16/12/2007, 18:53

Stjuningować windowsa i jeszcze podziala, wiadomo ze nie ma ta karta mozliwosci takich ze zwieje radeony w przedbiegach, natomiast nadaje sie jeszcze do jako takiego odpalenia czegos :)
Oprogramowanie dla gastronomii i hotelarstwa (otwórz link)
programy dla gastronomii (otwórz link)
Program do restauracji i hotelu (otwórz link)toshiba g900 (otwórz link)
kasy fiskalne sklep internetowy (otwórz link)
Obrazek (otwórz link)
Avatar użytkownika
simonw
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4213
Dołączył(a): 17/5/2007, 00:08
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Yuurei » 16/12/2007, 19:49

indor a można wiedzieć gdzie grałeś w WoWa? Bo ja tak z 1,5 roku już w niego gram i stwierdzam, że jest miło. Może dlatego, że staram się unikać mocno polskich serwerów ale ogólnie ludzie, z którymi się stykam są na poziomie.
Co do EVE. Pograłem w triala i... to nie dla mnie. Owszem zgadzam się, że to gra, która ze wszystkich mmo daje największe poczucie wolności no ale... jak 10 minut spędzam na tym żeby polecieć po questa i za chwilę stracić kolejne 10 bo trzeba wrócić... to nie dla mnie. Chyba też nieco S-F mi nie leży. Wolę fantasy a szczytem było by dla mnie mmo w klimacie Shadowrunu.

Co do samych dzieci... one są wszędzie. Taki urok powszechniejszego dostępu do sieci. To nie jest kwestia gry bo moim zdaniem przejaw debilistwa jest taki sam jak w WoWie czy CSie... i innych grach online. W Eve też pamiętam, że potrafiło być niezłe bydło na publicu.
Your ability to brake is Your right to speed
Avatar użytkownika
Yuurei
Świeżak
 
Posty: 484
Dołączył(a): 26/8/2005, 18:56
Lokalizacja: 0-22

Postprzez SzpiceR » 16/12/2007, 21:30

noo zaloz ktos serwa!! najlepiej na piracie bo niekazdy ma steama (ja mam)
ten co sobie nie żałuje
Avatar użytkownika
SzpiceR
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 3773
Dołączył(a): 8/8/2006, 18:46
Lokalizacja: Słupsk

Postprzez simonw » 16/12/2007, 21:44

heh, to ja mam lepiej, gelo zakladal, ja mam z HL Antology kluczyk wpisany i wywala mnie z invalid cd key :)
Oprogramowanie dla gastronomii i hotelarstwa (otwórz link)
programy dla gastronomii (otwórz link)
Program do restauracji i hotelu (otwórz link)toshiba g900 (otwórz link)
kasy fiskalne sklep internetowy (otwórz link)
Obrazek (otwórz link)
Avatar użytkownika
simonw
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4213
Dołączył(a): 17/5/2007, 00:08
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Terror » 16/12/2007, 21:52

Yuurei napisał(a):
indor napisał(a): WOW jest piękny jak cukierek i grają tam same dzieci prawie.

Chciałbym zobaczyć jakieś statystyki potwierdzające te słowa :>

Są takie? Ze wszystkich znanych mi graczy żaden nie ma mniej niż 35 lat. to gdzie te dzieciaki?
Tym bardziej że to nie jest tania gra w sumie
No hope. no cure. No problem.
Avatar użytkownika
Terror
Administrator
 
Posty: 1466
Dołączył(a): 25/8/2005, 11:06
Lokalizacja: WW-WWa

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Hydepark



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 43 gości




na gr