Zobacz wątek - <i>[skutery]</i> Simpli - nowy skuter ZICO
NAS Analytics TAG

[skutery] Simpli - nowy skuter ZICO

Komentarze użytkowników
_________

Postprzez Roberto_16 » 12/9/2008, 16:48

Tak to prawda z tym kabelkiem. Ale uwazaj ja odblokowalem go na 1000km i mi sie prawie zepsul nawet niewiem czy idzie na nim jezdzic ale odpalic odpala ale ciezko. Jutro go zacisne na serwis co tam tylko 10km pchania skutera. Moim zdaniem jest to wina Modulu zaplonowego ktory jest blokowany i nie daje mu tyle mocy ile potrzebuje i przez to go mi muliiniechce jechac :( Pozdro
>>RoBeRtO<<
Roberto_16
Świeżak
 
Posty: 8
Dołączył(a): 12/9/2008, 16:42
Lokalizacja: Gliwice


Postprzez Komentatorzy » 12/9/2008, 19:35

Komentatorzy napisał(a):przecież to ma przód od sr!?<br><hr>Strus<br>
hciała bys<br><hr>hehe
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 13/9/2008, 12:52

co do tego pierdykniecia to mysle ze ci srobka z gaznika spadla :) ja smigam 69-77 jak za tirem ;D i jjest wszystko cacy tylko wlasnie traci przyspieszenie po dluzszej jezdzie mysle ze to wina filtra powietrza ... bo jak wyjelem ta rurke to wogule oslabnol :) heh i ja zalozylem spowrotem
co do kabla jak nie chce odpalic to podepnijcie go znowu , a odpali jak dawniej . potem wylaczcie silnik i odlaczcie kabel i odpalcie maszyne :D!! a i to nie jest chinol:PPP to Tajwanski skuter<br><hr>primax
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 13/9/2008, 13:33

chłopaki mam pare pytań do was, mam ten skuter od 1 miesiaca mam juz przejechane 396kmmusze jechac na przeglad :/ tylko nie wiem czy mi go przyjmia po drugie nie chce odpalic nie wiem czemu ;/ pomuzcie i doradzcie :/<br><hr>Serek
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Roberto_16 » 13/9/2008, 20:53

Serek,a czemu by ci go nie mieli przyjac ?? apo drugie jak odplasz to sprobuj bezdodawanai gazu a jak nie pojdzie to zwieksz mu. A jak nie da sie na rozrozsznik to sprobuj na nozna<kopajke>;p
>>RoBeRtO<<
Roberto_16
Świeżak
 
Posty: 8
Dołączył(a): 12/9/2008, 16:42
Lokalizacja: Gliwice

Postprzez Roberto_16 » 13/9/2008, 20:55

Wam tez tak gaznik lata jak sie go poruszy ??
>>RoBeRtO<<
Roberto_16
Świeżak
 
Posty: 8
Dołączył(a): 12/9/2008, 16:42
Lokalizacja: Gliwice

Postprzez Roberto_16 » 13/9/2008, 20:56

Moim zdanie winna calego mulenia skutera jest przez ten filtr. Poniewaz jest jakos zbyt nisko przymocowany a po drugie powinien byc nasaczony olejem do filtrow a nie jest ;/
>>RoBeRtO<<
Roberto_16
Świeżak
 
Posty: 8
Dołączył(a): 12/9/2008, 16:42
Lokalizacja: Gliwice

Postprzez Komentatorzy » 14/9/2008, 14:15

Komentatorzy napisał(a):Serek,a czemu by ci go nie mieli przyjac ?? apo drugie jak odplasz to sprobuj bezdodawanai gazu a jak nie pojdzie to zwieksz mu. A jak nie da sie na rozrozsznik to sprobuj na nozna;p<br><hr>Roberto_16<br>
Słuchaj Robert nie chce mi wcale odpalic nie wiesz czego to moze byc wina a na kopa probowałem<br><hr>Serek
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Roberto_16 » 14/9/2008, 17:33

Nie wiem a swiece sprawdzales ?? Może to byc tezwinna modulu zaplonowego. Bo mi tez czasem nie chce odpalic a jak odpali to nie ma stalych obrotow bo zaraz gasnie. Ja chyba jutro jade z tym do serwisu i powiem zeby mi dali odblokowany modul bo mi go muli.
>>RoBeRtO<<
Roberto_16
Świeżak
 
Posty: 8
Dołączył(a): 12/9/2008, 16:42
Lokalizacja: Gliwice

Postprzez Komentatorzy » 14/9/2008, 18:09

Komentatorzy napisał(a):SIema. Mam 2500km skuter chodzi jak burza. zdjąłem blokade i jezdze se 70 km/h. dzis rano wyjezdzam z domu troche go muli bo zimny:). rozgrzał sie no to dałem mu pełny gaz jade se 70 km/h i nagle jak cos pierdykło to zgasł i potem juz nie odpalił. zatarłem go albo wał mi pękł. no i moze tez byc to ze cylinder tłok pękł. Sami widzicie chinolów sie opłaca sie odblokowywac bo juz przy 70 nie wytrzymaja. mam zamiar kupic aplilke sr 50. ale to dopiero jak naprawie Zico Simpli. Pozdro i uwazajcie. . .<br><hr>Michał<br>
Jezeli cos jak mowisz pierdyklo to moze pekl ci pasek, i wariator nagle sie rozprzezyl poniewan nie bylo paska dostal uderzenie i powyskakiwaly rolki. Ja mialem tak w swojej vedze. Nie musi to byc odrazu tlok;] pozdro<br><hr>OemN
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 15/9/2008, 08:04

Komentatorzy napisał(a):SIema. Mam 2500km skuter chodzi jak burza. zdjąłem blokade i jezdze se 70 km/h. dzis rano wyjezdzam z domu troche go muli bo zimny:). rozgrzał sie no to dałem mu pełny gaz jade se 70 km/h i nagle jak cos pierdykło to zgasł i potem juz nie odpalił. zatarłem go albo wał mi pękł. no i moze tez byc to ze cylinder tłok pękł. Sami widzicie chinolów sie opłaca sie odblokowywac bo juz przy 70 nie wytrzymaja. mam zamiar kupic aplilke sr 50. ale to dopiero jak naprawie Zico Simpli. Pozdro i uwazajcie. . .<br><hr>Michał<br>
Komentatorzy napisał(a):Jezeli cos jak mowisz pierdyklo to moze pekl ci pasek, i wariator nagle sie rozprzezyl poniewan nie bylo paska dostal uderzenie i powyskakiwaly rolki. Ja mialem tak w swojej vedze. Nie musi to byc odrazu tlok;] pozdro<br><hr>OemN<br>
No tak. zaglądałem do paska i wariatora i wszystko git a próbowałem obrucic wałem a tu nic zablokowany. wiec to bedzie cos z cylkiem. Ale dzieki za rade..pozdro.<br><hr>Michał
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 15/9/2008, 08:04

Komentatorzy napisał(a):SIema. Mam 2500km skuter chodzi jak burza. zdjąłem blokade i jezdze se 70 km/h. dzis rano wyjezdzam z domu troche go muli bo zimny:). rozgrzał sie no to dałem mu pełny gaz jade se 70 km/h i nagle jak cos pierdykło to zgasł i potem juz nie odpalił. zatarłem go albo wał mi pękł. no i moze tez byc to ze cylinder tłok pękł. Sami widzicie chinolów sie opłaca sie odblokowywac bo juz przy 70 nie wytrzymaja. mam zamiar kupic aplilke sr 50. ale to dopiero jak naprawie Zico Simpli. Pozdro i uwazajcie. . .<br><hr>Michał<br>
Komentatorzy napisał(a):Jezeli cos jak mowisz pierdyklo to moze pekl ci pasek, i wariator nagle sie rozprzezyl poniewan nie bylo paska dostal uderzenie i powyskakiwaly rolki. Ja mialem tak w swojej vedze. Nie musi to byc odrazu tlok;] pozdro<br><hr>OemN<br>
No tak. zaglądałem do paska i wariatora i wszystko git a próbowałem obrucic wałem a tu nic zablokowany. wiec to bedzie cos z cylkiem. Ale dzieki za rade..pozdro.<br><hr>Michał
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 15/9/2008, 08:04

Komentatorzy napisał(a):SIema. Mam 2500km skuter chodzi jak burza. zdjąłem blokade i jezdze se 70 km/h. dzis rano wyjezdzam z domu troche go muli bo zimny:). rozgrzał sie no to dałem mu pełny gaz jade se 70 km/h i nagle jak cos pierdykło to zgasł i potem juz nie odpalił. zatarłem go albo wał mi pękł. no i moze tez byc to ze cylinder tłok pękł. Sami widzicie chinolów sie opłaca sie odblokowywac bo juz przy 70 nie wytrzymaja. mam zamiar kupic aplilke sr 50. ale to dopiero jak naprawie Zico Simpli. Pozdro i uwazajcie. . .<br><hr>Michał<br>
Komentatorzy napisał(a):Jezeli cos jak mowisz pierdyklo to moze pekl ci pasek, i wariator nagle sie rozprzezyl poniewan nie bylo paska dostal uderzenie i powyskakiwaly rolki. Ja mialem tak w swojej vedze. Nie musi to byc odrazu tlok;] pozdro<br><hr>OemN<br>
No tak. zaglądałem do paska i wariatora i wszystko git a próbowałem obrucic wałem a tu nic zablokowany. wiec to bedzie cos z cylkiem. Ale dzieki za rade..pozdro.<br><hr>Michał
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 15/9/2008, 08:06

Komentatorzy napisał(a):Nie wiem a swiece sprawdzales ?? Może to byc tezwinna modulu zaplonowego. Bo mi tez czasem nie chce odpalic a jak odpali to nie ma stalych obrotow bo zaraz gasnie. Ja chyba jutro jade z tym do serwisu i powiem zeby mi dali odblokowany modul bo mi go muli.<br><hr>Roberto_16<br>
Ale nie bo to jest zablokowany wał cos z cylindrem ale dzieki za rade pozdro<br><hr>Michal
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 15/9/2008, 08:12

Komentatorzy napisał(a):co do tego pierdykniecia to mysle ze ci srobka z gaznika spadla :) ja smigam 69-77 jak za tirem ;D i jjest wszystko cacy tylko wlasnie traci przyspieszenie po dluzszej jezdzie mysle ze to wina filtra powietrza ... bo jak wyjelem ta rurke to wogule oslabnol :) heh i ja zalozylem spowrotem
co do kabla jak nie chce odpalic to podepnijcie go znowu , a odpali jak dawniej . potem wylaczcie silnik i odlaczcie kabel i odpalcie maszyne :D!! a i to nie jest chinol:PPP to Tajwanski skuter<br><hr>primax<br>
Traci przyspieszenie dlatego ze sie zagrzeje bardzo i juz dupa potem. Bo jezeli chcesz jeździc takim skuterem 80 to juz musi byc chłodzony cieczą jak np. aprilki czy cos takiego pozdro.;)<br><hr>Michał
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 16/9/2008, 08:14

Komentatorzy napisał(a):Napiszcie czy wam też się zawiesza wskaźnik paliwa. Jak jest pełny zbiornik to mruga rezerwa?? I czy też przekłamuje w ilościach kilomerów. Dodaje około 15% ???<br><hr>kreon<br>
Komentatorzy napisał(a):Ja tez mam tak ze mruga mi i pokazuje zero paliwa wkuza mnie ale to elektronika ale ponoc to nic złego mam jakies 600km mam zamiar go na 800km odblokowac jak wiesz czy to prawda z tym kabelkiem<br><hr>grzegorz krupa<br>
Siemka nie radze sciagac tak wczesnie blokady bo przejedziesz 200 km i silnik **** strzeli ja sciagłem po 1500 km zrobiłem juz 1700 i zapierdal... 75 km/h<br><hr>Biały Wilk
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 21/9/2008, 17:18

Komentatorzy napisał(a):chłopaki mam pare pytań do was, mam ten skuter od 1 miesiaca mam juz przejechane 396kmmusze jechac na przeglad :/ tylko nie wiem czy mi go przyjmia po drugie nie chce odpalic nie wiem czemu ;/ pomuzcie i doradzcie :/<br><hr>Serek<br>
ja mialem ok 320 km i przyjeli ale jak wracalem nim do domu po 10 km spodl z obrotow i zgasl zaprowadzilem go do serwisu i po dwuch tyg powiedzieli mi ze mi karter pękł temu niechcial odpalic bo cos tam blokowalo itd i po tej awari czekam juz na skuter przeaszlo miesiac<br><hr>marcin m
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 21/9/2008, 19:51

Komentatorzy napisał(a):chłopaki mam pare pytań do was, mam ten skuter od 1 miesiaca mam juz przejechane 396kmmusze jechac na przeglad :/ tylko nie wiem czy mi go przyjmia po drugie nie chce odpalic nie wiem czemu ;/ pomuzcie i doradzcie :/<br><hr>Serek<br>
jest kilka opcji dlaczego nie chce ci odpalic ale nie mam czasu ich wymieniac. Na servis musza go przyjąsc. A tak poztatym to jest dwu sów i bardzo łatwo i szybko mozna go zatrzec wystarczy jedzic po wyzej 40 przez pierwsze km i dowidzenia




BIAŁY WILK<br><hr>white wolf
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez rodrigos » 30/9/2008, 17:25

NIEWIEM CZY WIECIE ALE SKUTER ZA DOTARTY UWAŻA SIĘ PO PRZEJECHANIU 2000KM.Jazda we dwóch na niedotartym wysokie obroty skutkują póżniej takimi przyczynami i wychodzi że chiński,tajwańskie jest złe.Chcesz żeby skuterek długo ci służył za odblokowywanie bierz się po dotarciu.Bo jak czytam przejechałem 200-300km i już mam tyle zrobionych kilometrów to śmiać mi się chce .Tym skuterkiem masz zrobic conajmiej 40-50 tysięcy kilometrów a nie kilka i do remontu więc się zastanówcie co chcecie jezdzić czy remontować.Skutery firmowe mają jedną przewagę ich silniki są wstępnie docierane na montowni i dlatego też koszty zakupu są większę Uf ale się rozpisałem ale może moje uwagi przedłużą żywotność skuterów i zmiejszą ich awaryjność.
rodrigos
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 30/9/2008, 17:08

Postprzez Komentatorzy » 30/9/2008, 17:57

Komentatorzy napisał(a):NIEWIEM CZY WIECIE ALE SKUTER ZA DOTARTY UWAŻA SIĘ PO PRZEJECHANIU 2000KM.Jazda we dwóch na niedotartym wysokie obroty skutkują póżniej takimi przyczynami i wychodzi że chiński,tajwańskie jest złe.Chcesz żeby skuterek długo ci służył za odblokowywanie bierz się po dotarciu.Bo jak czytam przejechałem 200-300km i już mam tyle zrobionych kilometrów to śmiać mi się chce .Tym skuterkiem masz zrobic conajmiej 40-50 tysięcy kilometrów a nie kilka i do remontu więc się zastanówcie co chcecie jezdzić czy remontować.Skutery firmowe mają jedną przewagę ich silniki są wstępnie docierane na montowni i dlatego też koszty zakupu są większę Uf ale się rozpisałem ale może moje uwagi przedłużą żywotność skuterów i zmiejszą ich awaryjność.<br><hr>rodrigos<br>
wilekie mi coś. Remont całkowity skutera to tylko 400zł, a jeździć ślimaczym tempem żęby przejechać 50tys. Do tego czasu to już skutery będą latać. Srednio w sezonie robi się 3tys, jest około 16 lat... kto chcę jeździc cały czas starociem. Mam zrobione już 4tys. i blokadę została zdjęta na pierwszym przeglądzie 300km. Od tej pory śmigam max 75km/h i nic się nie dzieje. Pali 2.5 litra. Pozdrawiam. Tylko jeździć, głaskać to można swoją dziewczynę i jeździc wolno. pozdrawiam.<br><hr>kreon
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Komentarze do artykułów na Ścigacz.pl



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości




na gr