Zobacz wÄ…tek - <i>[skutery]</i> Simpli - nowy skuter ZICO
NAS Analytics TAG

[skutery] Simpli - nowy skuter ZICO

Komentarze użytkowników
_________

Postprzez Komentatorzy » 17/11/2011, 23:34

Komentatorzy napisał(a):Mam pytanie jak dobrze dotrzec skuter ? mam problem w moim simpli gdy zaleje do pełna wskaznik pokazuje ze bak jest pusty czym jest to spowodowane i jak to naprawic no i jeszcze przerywa mi lewy reflektor
<br><hr>duszek<br>
Komentatorzy napisał(a):Docieraj go przez 500km, najlepiej z śregnią prendkoscią 40km/h. ja też mam problem z tym jebanym licznikiem raz pokazuje pełem a po chwili rezerwa a swiatła to pewnie zaruwka albo przewud gdzies naderwany<br><hr>SGH<br>
kolego mam tak samo raz pokazuje fula a raz rezerwe wine w tym wszystkim ma pływak w zbirniku<br><hr>Patryk
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 17/11/2011, 23:40

Komentatorzy napisał(a):Ten motorek jest naprawde nie do zdarcia... mam go i zrobiłem na nim 9 tys kilometrów bez żadnego wymieniania części tyle co tylko czyszczenie filtra powietrza i gaźnika. po pierwszych 10 kilomtrach ściągłem blokady bez dostarcia. Pasek napędowy jak nówka. Jstem zadowolony z tego skuterka. Obecnie mam cylinder 72cmm, sportowy gaźnik, Sportowy moduł, blokady wszystkie sciągniętę oprucz pierścienia z pod wariatora i nie ma sensu ściągać go ponieważ pasek szybciej sie drze :/ a to prawie nic nie daje może jedziesz szybciej o jakieś 2-3 km/h... Teraz motorek idzie ze startu na jedno koło i wogóle osiągi 95km/h po prostej a pod góre we dwóch 45-50 km/h.. . Narazie nie rozpracowałem dlaczego nie chce mi palić do strzału...musze go kopac z 15 min żeby rysnoł a rozrusznik mam wykręcony bo sie chyba spalił .... jeśli komuś stało sie coś takiego i wie co z tym zrobić prosze o pomoc ;d Moge na koniec powiedziec ze teraz żaden skuterek Aprilla nie ma szans to samo yamaha aerox. Sprawdziłem i sie ścigałem ;D.<br><hr>SMoQer<br>
kole ściagniecie tulejki z pod wariatora mi dało 10 km/h różnicy ja mam orginalny silnik zero przeróbek po zmienieniu modułu na sportowy jade nim 92km/h jak jade we dwóch pod ostra górkę to max predkość wynosi 85km/h prawie nie odczówam tego ze jade pod górkę a najlepsze jest to ze jak go kupiłem to miałem blokade na rol gazie i jechał tylko 50km/h pozdrawiam:)<br><hr>Patryk
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 17/11/2011, 23:42

Komentatorzy napisał(a):Witam!!!
Mam prośbę mógłby mi ktoś powiedzieć gdzie znajduje się różowy kabelek do zdjęcia jednej z blokad. czy zdjęcie tej blokady w jakiś sposób grozi skuterowi????? trzeba go przecinać????<br><hr>posiadacz zippa simpli<br>
witam kolege ten kabeleek jest przy module poprostu go utni a skuterowi nic sie nie stanie jak przetniesz ten kabelek pojedziesz 60-65km/h<br><hr>Patryk
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 4/1/2012, 22:08

Komentatorzy napisał(a):Witam mam do sprzedania prawie nowy skuter Zico Simpli skuterm ma jedynie przejechane 1500 km !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Cena do negocjaci więcej info na GG :
25294405<br><hr>VeX<br>
jaka cena<br><hr>lowicz
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 6/3/2012, 16:07

ja na swojego nie narzekm dobry jest sportowy fajne głosniki graja dobrze wygłuszony<br><hr>wdasfr
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 27/3/2012, 12:17

Komentatorzy napisał(a):Mam pytanie jak dobrze dotrzec skuter ? mam problem w moim simpli gdy zaleje do pełna wskaznik pokazuje ze bak jest pusty czym jest to spowodowane i jak to naprawic no i jeszcze przerywa mi lewy reflektor
<br><hr>duszek<br>
Komentatorzy napisał(a):Cześć z bakiem paliwa mam tak samo o chcialem sie spytac czy juz to naprawiłeś neidługo jade na przegląd 300 km i im powiem zeby to zrobili ale fajnie by bylo wiedzieec co się dzieje.
A zeby dobrze dotrzeć skuter musisz przed jazda chwile go potrzymac wlaczonego zeby olej wszedzie dotarł i silnik sie rozgrzał przez 1000 km nastepuje docieranie. Napoczątku jeździj okolo 30 km/h ale ze zmienna predkoscia ja jezdze tak ze jade 35 potem zwalniam 25 i znowu do 35 km/h .po 500 km juz mozna uzywac pełnej mocy pojazdu ale warto tez nie przesadza. Opcjonalnie blokady należy sciągać po 1000km czyli po pełnym dotarciu pojazdu. Prosze o odpowiedź o wskaźnik czujnika paliwa.
A jeszcze jedno ma tez takie coś, ze jak jade około np 33km/h to na o.5 sekundy pokazuje mi np 52km/h i znowu normalnie to tez im powiem na przegladzie.<br><hr>Bartek<br>
mnie tez ten wskaznik denerwuje raz pokazuje ze polowa a tu nagle juz na dnie.Muj idzie 58km/h na blokadach a jest 50ccm jak masz 4suw to docieraj do 400km ja jeżdże po 40 45 50 raz się zdazylo ze 58<br><hr>flexu
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 29/3/2012, 15:39

Komentatorzy napisał(a):Ile kosztuje taki skuter? A może ktoś sprzedaje swój używany??? Proszę o odpowiedź... :)<br><hr>Weronika<br>
Ja sprzedaje .. pisz gg 3574430<br><hr>Michał
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 23/4/2012, 16:43

Komentatorzy napisał(a):ciekawe ile poleci jak zdejmę blokadę?<br><hr>luka<br>
Komentatorzy napisał(a):mi leci 105 km/h ;) oryginalne wszystko<br><hr>TwOrEk<br>
z przepaści oczywiście...<br><hr>ikss
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 3/5/2012, 20:23

Koledzy mam do was pytanie mam skuter zico i gdy jadę na wysokich obrotach to obroty na liczniku zaczynają skakać i tak samo jest z prędkością bo jadę powoli a on nagle pokazuje 50 km/h a mam 20km/h. Skuter nie wchodzi na pełne obroty i czym bardziej ciepły tym bardziej słabnie. Jak by ktoś znał jakiś powód to proszę o szybką odpowiedz.<br><hr>Zico Simpli
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 14/8/2012, 19:55

Komentatorzy napisał(a):Ten motorek jest naprawde nie do zdarcia... mam go i zrobiłem na nim 9 tys kilometrów bez żadnego wymieniania części tyle co tylko czyszczenie filtra powietrza i gaźnika. po pierwszych 10 kilomtrach ściągłem blokady bez dostarcia. Pasek napędowy jak nówka. Jstem zadowolony z tego skuterka. Obecnie mam cylinder 72cmm, sportowy gaźnik, Sportowy moduł, blokady wszystkie sciągniętę oprucz pierścienia z pod wariatora i nie ma sensu ściągać go ponieważ pasek szybciej sie drze :/ a to prawie nic nie daje może jedziesz szybciej o jakieś 2-3 km/h... Teraz motorek idzie ze startu na jedno koło i wogóle osiągi 95km/h po prostej a pod góre we dwóch 45-50 km/h.. . Narazie nie rozpracowałem dlaczego nie chce mi palić do strzału...musze go kopac z 15 min żeby rysnoł a rozrusznik mam wykręcony bo sie chyba spalił .... jeśli komuś stało sie coś takiego i wie co z tym zrobić prosze o pomoc ;d Moge na koniec powiedziec ze teraz żaden skuterek Aprilla nie ma szans to samo yamaha aerox. Sprawdziłem i sie ścigałem ;D.<br><hr>SMoQer<br>
Komentatorzy napisał(a):kole ściagniecie tulejki z pod wariatora mi dało 10 km/h różnicy ja mam orginalny silnik zero przeróbek po zmienieniu modułu na sportowy jade nim 92km/h jak jade we dwóch pod ostra górkę to max predkość wynosi 85km/h prawie nie odczówam tego ze jade pod górkę a najlepsze jest to ze jak go kupiłem to miałem blokade na rol gazie i jechał tylko 50km/h pozdrawiam:)<br><hr>Patryk<br>
ja słyszałem że można kabel przeciąć w module od obrotów rzeby whodził na 12 ty jak wiecie ktury to prosze o podpowieć
<br><hr>daniel
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 15/10/2012, 20:46

Komentatorzy napisał(a):aha i jeszcze jedno ....
całkiem na dole koło tłumnika jest wężyk od oleju i mi sparzyło wężyk od temperatury, nie wiem jak się to stało ale olej mi uciekał trażnie szybko <br><hr>KoSa z La<br>
Komentatorzy napisał(a):mam pytanko do kolegów... i problemik... zatarł mi sie cylek wszystko tralala i jak założyłem nowy to nie chce mi odpalić... odpali tylko na kopa i za jakimś tam razem i po chwili zgaśnie... nie trzyma obrotów i jak by się zalewa potem... wiecie co może z nim być??? pomożcie<br><hr>adek<br>
Przecież na świeżo założonym cylindrze nigdy nie trzyma obrotów..
Musisz go odpalic pare razy, żeby się ułożyło mniej więcej wszystko.
Zalewa, hmm. Nic nie zalewa, musisz po prostu mu trzymać obroty chwilkę
i po chwili przejechać się z mała prędkością kawałek, zaraz ludzie mnie będą
krytykować, ale ja Ci po odpaleniu świeżo radzę go zalać na 2 sekundy pełną manetką,
ponieważ przestanie przerywać ;D

Robiłem tak m.in. Z Piaggio w którym założyłem Sporta 70cc
I własnie w Simpliku, wszystko ładnie śmiga.


<br><hr>Tph72
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 31/12/2012, 07:39

Komentatorzy napisał(a):SIemka!! Znalazlem fajna stronke o zico simpli!!!!!!!!!!!

<a href="http://www.zicosimpli.fora.pl" target="blank" class="link">www.zicosimpli.fora.pl</a>
<a href="http://www.zicosimpli.fora.pl" target="blank" class="link">www.zicosimpli.fora.pl</a>
<a href="http://www.zicosimpli.fora.pl" target="blank" class="link">www.zicosimpli.fora.pl</a>
<a href="http://www.zicosimpli.fora.pl" target="blank" class="link">www.zicosimpli.fora.pl</a>
<a href="http://www.zicosimpli.fora.pl" target="blank" class="link">www.zicosimpli.fora.pl</a>


Wszystkie pytania, i na nie odpowiedzi!@<br><hr> www.zicosimpli.fora.pl<br>
witam ma zico simpli i mam taki probel ze o nie kce odpalic ani na kopke ani na rozdruch sweica jest iskra jest nie weim co jeszcze ??
prosze o pomoc
<br><hr>zico
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 31/12/2012, 13:10

Komentatorzy napisał(a):SIemka!! Znalazlem fajna stronke o zico simpli!!!!!!!!!!!

<a href="http://www.zicosimpli.fora.pl" target="blank" class="link">www.zicosimpli.fora.pl</a>
<a href="http://www.zicosimpli.fora.pl" target="blank" class="link">www.zicosimpli.fora.pl</a>
<a href="http://www.zicosimpli.fora.pl" target="blank" class="link">www.zicosimpli.fora.pl</a>
<a href="http://www.zicosimpli.fora.pl" target="blank" class="link">www.zicosimpli.fora.pl</a>
<a href="http://www.zicosimpli.fora.pl" target="blank" class="link">www.zicosimpli.fora.pl</a>


Wszystkie pytania, i na nie odpowiedzi!@<br><hr> www.zicosimpli.fora.pl<br>
Komentatorzy napisał(a):witam ma zico simpli i mam taki probel ze o nie kce odpalic ani na kopke ani na rozdruch sweica jest iskra jest nie weim co jeszcze ??
prosze o pomoc
<br><hr>zico<br>
podpinam się pod powyższy (niższy) post- mam ten sam problem niby skuter(simpli 50ccm 2008) był w naprawie bo już wcześniej miałem problem z odpaleniem,pierwszy dzień po odebraniu z serwisu chodził pięknie drugiego już problemy z zapaleniem (czy to z kopa czy na rozruch) jakby nie mógł wejść na obroty...odpali 1,5tys. obr. i gaśnie jak tylko zwiększysz obroty jeśli ktoś wie czym to jest spowodowane prosze o pomoc<br><hr>johnblack
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Poprzednia strona


Powrót do Komentarze do artykułów na Ścigacz.pl



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 20 gości




na górê