Zobacz wątek - genialny pracownik ORLEN-u
NAS Analytics TAG

genialny pracownik ORLEN-u

O wszystkim
_________

Postprzez Mi5i3K » 4/11/2007, 22:02

Nie bronię skuterowców, ani nie tępię ich. Jak są to dobrze, nie ma ich to też dobrze.

Tak czy inaczej masz z nimi troche wspolnego :) np. moc czy chociazby predkosc maksymalna w podobnych obszarach, czy tez wspomniany gdzies dzwiek a raczej "pierdzenie" jak to nazwal mar111cin :) motór rzecz nabyta. Hmm wyglada mi to na sprawe pokrewna rasistom :D Hmm, podobnie bybylo gdyby kierowcy aut przeszkadzali, dokuczali, i nasmiewali sie z kierowcow hmm dla przykladu kierowcow Fiata :) Ale wiekszosc uzytkownikow aut jest hmm wyrozumiala? I leje na to kto czym jezdzi :) Poprostu robi swoje. I tak tez radze wam zrobic :P


Mi osobiscie bardziej od dzwieku skutera przeszkadza dzwiek enduro w malej pojemnosci czyli dla przykladu DT, ktorego posiadaczem jest wiklad. Widzial ktos abym stwarzal z tych faktow jakis problem ? Lubi-chce-ma i to jest najwazniejsze. Bo chodzi tutaj oto, zeby jemu bylo z tym dobrze. Nic wiecej :wink:
Ostatnio edytowano 4/11/2007, 22:05 przez Mi5i3K, łącznie edytowano 1 raz
Essential napisał(a):a nie piszcie bo mnie tylko wkurzacie na suszarze to bym se ;ojezdzil yakie gguwno jakich malo tylko dla miastowych a ja ze wsi pochodze gdzie sa pola a nie autosrady
Avatar użytkownika
Mi5i3K
Świeżak
 
Posty: 279
Dołączył(a): 30/5/2007, 19:52


Postprzez melvin » 4/11/2007, 22:03

ale mają biegi, nie siedzi się na nich jak na sedesie... i tu kółko się zamyka i wracamy na początek każdej dyskusji ze skuter-owcami...i znów się powtórzą pytania typu czemu pierdzi,czemu gorsze, czemu się śmiejemy że to sportowe...
DUŻO GAZU I SPRZĘGŁO OD RAZU! :twisted:
Avatar użytkownika
melvin
PierwszyOkrutny
 
Posty: 8393
Dołączył(a): 17/9/2007, 21:09
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski


Postprzez Lovtza » 4/11/2007, 22:15

Proszę o kontynuowanie rozmów na priv. Jeżeli ktoś ma coś do powiedzenia w temacie proszę... jeżeli nie, temat zostanie zamknięty bo się zrobił jeden wielki off-top.
<i><b>"A żyć możesz tylko dzięki temu, za co mógłbyś umrzeć..."</b></i>

<b><i><a href="http://zmija.riderblog.pl/">Blog Żmii</i></b></a>
Avatar użytkownika
Lovtza
Moderator
 
Posty: 879
Dołączył(a): 4/8/2006, 09:46

Postprzez melvin » 4/11/2007, 22:20

w takim razie jako autor tego tematu proszę o jego usunięcie... z góry dzięki:)

Edit: Nie usunęłam, a zablokowałam. Nie ma za co dziękować :wink:

Ps. Do Miśka wybacz, że usunęłam Twój post, ale uprzedzałam. Ewentualne zażalenia proszę na priv.
DUŻO GAZU I SPRZĘGŁO OD RAZU! :twisted:
Avatar użytkownika
melvin
PierwszyOkrutny
 
Posty: 8393
Dołączył(a): 17/9/2007, 21:09
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Poprzednia strona


Powrót do Hydepark



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 66 gości




na gr