Zobacz wÄ…tek - genialny pracownik ORLEN-u
NAS Analytics TAG

genialny pracownik ORLEN-u

O wszystkim
_________

Postprzez SpeedyG » 1/11/2007, 18:31

byłobyniebyłoby . Normalnie załatwia się takie sprawy tak- piszę oświadczenie/oględziny i moto do mechanika i z rachunkiem za naprawę na stację
Avatar użytkownika
SpeedyG
Świeżak
 
Posty: 341
Dołączył(a): 13/1/2007, 20:46


Postprzez Mi5i3K » 1/11/2007, 18:49

tak, napewno bys go tam zabil... kolejny kozak-maslak


niee siedzialbym cicho i czyscilbym gaznik. Po pierwsze nie zczailes ze troche ironicznie to brzmi ? Po drugie napewno bym do niego pojechal i pogadal z typem, przeciez nie chodzi o to ze mi zlotowki nie wydal do ch*ja, co nie?


Ja bym wrócił, spytał się o zwrot kasy lub o darmowe zalanie moto do pełna. W końcu jakaś rekompensata musi być.


kolejny raz jeden wiklad na 5 innych miszczow zrozumial o co chodzi :?



no on to przecierz leje odrzutowe wiadomo bo squty to tylko na takim jeżdzą !!!


hmm 3 wykrzykniki i 3 mordki pasuja mi na zaburzenia emocjonalne.

PS: Co do szpicera, mateo fazer 600 (H@H@) , i innych ktorzy sie nasmiewali z mojego tekstu, spytam z przyjemnoscia czym jezdzili w wieku 16 lat, fazer 600? nyndża? Czasem pomyslcie zanim cos napiszecie wielcy drajwerzy :P
Ostatnio edytowano 1/11/2007, 18:54 przez Mi5i3K, Å‚Ä…cznie edytowano 3 razy
Essential napisał(a):a nie piszcie bo mnie tylko wkurzacie na suszarze to bym se ;ojezdzil yakie gguwno jakich malo tylko dla miastowych a ja ze wsi pochodze gdzie sa pola a nie autosrady
Avatar użytkownika
Mi5i3K
Świeżak
 
Posty: 279
Dołączył(a): 30/5/2007, 19:52


Postprzez Grubas » 1/11/2007, 18:50

Lub przynajmniej telefon do kierownika / własciciela stacji, żeby przejrzał taśmy i zobaczył jak mu ekipa pracuje.
<a href="http://a-glass.pl">BMW F650 ST</a>
Avatar użytkownika
Grubas
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 908
Dołączył(a): 6/10/2006, 14:13
Lokalizacja: Poznań

Postprzez Pomian » 1/11/2007, 20:31

Jeśli wogóle mają taśmy... ale i tak wątpie, że w naszym kraju cokolwiek byś z tym zrobił.. wróciłbys powiedział, że koleś złe Ci nalał to by Ci powiedzieli, że to nie ich sprawa, że trzebabyło kola polnować albo samemu sobie nalać i sprawa zamknięta... przecież go nie pobijesz...
YAMAHA YZF R6 2003r.
Pomian
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 599
Dołączył(a): 4/11/2006, 13:17
Lokalizacja: Chełm

Postprzez rat » 1/11/2007, 21:51

zdarzylo mi sie pracowac na stacji do tankowania. i powiem wam ze ja nigdy motorow nie tankowalem nawet nie chce mi sie podchodzic do cylkistow, tak samo nie tankowalem aut oklejonych np z jakies kompani piwowarskiej etc., nie tankowem zadnych aut dostawczych typu transit, master itd.oraz ciezarowek. wiec dziwne dla mnie jest ze innym sie chce takich klijetow tankowac, a co do odszkodowania to powiem tylko tyle- nie ma co niepotrzebnie robic dymow bo wychodzi sie na glupka. !!!!!!pamietajcie bez paragonu gowno zrobicie, zrobicie dym nie macie paragonu i mozecie pocalowac ich wszytkich w dupe!!!!!!!!sugeruje brac paragony. jak sie zdarzy taka akcja to powiedziec o tym kierownikowi stacji, zrobic ekspertyze u rzeczoznawcy, naprawic do tego obcykac zdjecia brac faktury za naprawy i po prostu przedstawic to. pamietam akcje gdzie gosciu pracownik do nowiutkiego forda focusa diesla nalal vervy 98 do pelna. naprawa w aso wyniosla ok 14 tys zl i dostal ten hajs!! poza tym od tego jest ubezpieczenie na takie ewentualosci pozdrawiam wszystkich i zycze abyscie nie mieli takich akcji
Z 1000
Avatar użytkownika
rat
Świeżak
 
Posty: 76
Dołączył(a): 19/9/2007, 23:12
Lokalizacja: slupsk

Postprzez SzpiceR » 1/11/2007, 21:58

no i poza tym rat ma fajne wdzianko z orlena :P to jest plus :P

ps. misiek ty tez troche nie skumales ale nie wazne :) pozdro
ten co sobie nie żałuje
Avatar użytkownika
SzpiceR
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 3773
Dołączył(a): 8/8/2006, 18:46
Lokalizacja: SÅ‚upsk

Postprzez mar111cin » 1/11/2007, 23:23

Rat a czym się różnią ci "klijenci" od innych klientów ?

swojÄ… drogÄ… ja zawsze zabieram paragon ze stacji i wrzucam do portfela.
<b>Life begins at 200km/h!!!!</b>
było gsx600f, było ZX12R :(, jest V-Strom 650 AK8 :)
Avatar użytkownika
mar111cin
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 6941
Dołączył(a): 29/5/2006, 13:12
Lokalizacja: FSW (lubuskie)

Postprzez simonw » 2/11/2007, 00:28

Oj misiek, misiek, nie bylo widac w tym ironii jedynie piterowe-sztunterstwo i kozaczenie co bys ty nie zrobil jakbys tam sie wrocil :)

Oczywiscie w wieku 16 lat niekoniecznie trzeba tluc sie skuterem, ale ok, tutaj nie bede sie klocil, bo to zawsze takie czy inne 2 kółka.
Spuść z krzyża po prostu troche
Oprogramowanie dla gastronomii i hotelarstwa (otwórz link)
programy dla gastronomii (otwórz link)
Program do restauracji i hotelu (otwórz link)toshiba g900 (otwórz link)
kasy fiskalne sklep internetowy (otwórz link)
Obrazek (otwórz link)
Avatar użytkownika
simonw
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4213
Dołączył(a): 17/5/2007, 00:08
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Mi5i3K » 2/11/2007, 09:28

Oczywiscie w wieku 16 lat niekoniecznie trzeba tluc sie skuterem, ale ok, tutaj nie bede sie klocil, bo to zawsze takie czy inne 2 kółka.
Spuść z krzyża po prostu troche


spoko, lepiej tłuc sie simsonem. A A1 robic nie bede bo mysle, ze nie warto. Na wiosne ojciec bedzie kupywac cos wiekszego i pomalu bede sie uczyc. Piterowskie sztuntestwo ? Ja poprostu chcialem napisac ze nie zostawilbym tak tej sprawy bo to nie jest kwestia 50 groszy. A to, ze zrozumieliscie to jako "Oo wroce i zabije ch*ja" to inna kwestia. Ja nikogo bym nie bil :] zalatwilbym sprawe, wkoncu jakas sprawiedliwosc musi byc na
swiecie nie?
Essential napisał(a):a nie piszcie bo mnie tylko wkurzacie na suszarze to bym se ;ojezdzil yakie gguwno jakich malo tylko dla miastowych a ja ze wsi pochodze gdzie sa pola a nie autosrady
Avatar użytkownika
Mi5i3K
Świeżak
 
Posty: 279
Dołączył(a): 30/5/2007, 19:52

Postprzez Grubas » 2/11/2007, 12:11

Pomian napisał(a):Jeśli wogóle mają taśmy...


MajÄ…, majÄ…. Na tyle dobre żeby rozpoznać swojego pracownika. Nie chodziÅ‚o mi o to by dochodzić odszkodowania, bo to nie opÅ‚acalne. Ale jak ja bym byÅ‚ wÅ‚aÅ›cicielem takiej stacji i jeden z pracowników robiÅ‚by takÄ… chaÅ‚Ä™ to bym go wyp…liÅ‚ natychmiast.
<a href="http://a-glass.pl">BMW F650 ST</a>
Avatar użytkownika
Grubas
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 908
Dołączył(a): 6/10/2006, 14:13
Lokalizacja: Poznań

Postprzez mateo Fazer 600 » 2/11/2007, 19:04

Mi5i3K napisał(a):
PS: Co do szpicera, mateo fazer 600 (H@H@) , i innych ktorzy sie nasmiewali z mojego tekstu, spytam z przyjemnoscia czym jezdzili w wieku 16 lat, fazer 600? nyndża? Czasem pomyslcie zanim cos napiszecie wielcy drajwerzy :P

w wieku 16 lat ja wiem to było 1,5 roku temu - nie skuterem to jest pewne ale jeżdziło się przede wszystkim Jawami (pewka 350) i etzetkami a wkońcu przyszedł czas na crosski(kx125, i znowu jawa 350ts) a na wiosnę kto wie może moje upragnione moto - Fazerek !!! to tyle !!! sorrki za mój post off-topic!!!
mateo Fazer 600
Świeżak
 
Posty: 350
Dołączył(a): 18/7/2006, 12:25
Lokalizacja: częstochowa

Postprzez rat » 2/11/2007, 19:49

wracajac do tematu co do tych klijetow: poprostu nie chce mi sie tankowac, powiedzmy, zawodowych kierowcow: przedstawicieli handlowych, taksowkarzy, no chyba ze tankuja gaz-wtedy musze, motocyklisci zawsze sami sie tankuja wiec po co mam podchodzic i zalac wahe?? nie ma gorszych i lepszych klijetow tylko tacy co tankuja sami i nie, bo jak widze kobitke czy tam dziadka to mozna im zalac. a co do tego ziomka co do moto wlal ropy to proponuje mu wreczyc order usmiechu
Z 1000
Avatar użytkownika
rat
Świeżak
 
Posty: 76
Dołączył(a): 19/9/2007, 23:12
Lokalizacja: slupsk

Postprzez gumis » 2/11/2007, 19:57

Mi5i3K napisał(a):wrocilbym sie na 100%, jezeli w krotkim czasie nie dalby rady sie ustosunkowac i zrekompensowac takiego posuniecia (diesel do cbr) to bym mu krzywde zrobil :]


Mi5i3K napisał(a):A to, ze zrozumieliscie to jako "Oo wroce i zabije ch*ja" to inna kwestia. Ja nikogo bym nie bil :]


no wiec jak widac jestes imbecylem bo sam sobie przeczysz...


a co do ziomka ze stacji...ojj wy tak na niego jedziecie, moze poprostu zaspany byl ;) albo mieli go wylac nastepnego dnia to juz mial wszystko w du*ie :lol:
SV 650N...bo golasy som najfffajniejsze! | | https://www.youtube.com/channel/UCDq_gh ... aEDrqGNkDg
Avatar użytkownika
gumis
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2866
Dołączył(a): 10/9/2006, 13:08
Lokalizacja: Ruda Śląska/Chorzów

Postprzez Mi5i3K » 2/11/2007, 21:49

Ja na wsi nie mieszkam wiec nie jezdze na MZ, a w miescie nie jezdze takimi sprzetami glownie dlatego ze pojemnosc jest przy duza ze wzgledow prawnych, jesli mieszkalbym na wsi to nnapewno jezdzilbym czyms podobnym. Gumiss bierzesz to wszystko zbyt doslownie, aha ja Cie nie obrazam wiec prosze o jakis szacunek. Bo to jest obraza co nie? Kox gdzie jestes? Tego nie widzisz prawda? :)
PS: lepiej sie czuje na sportowym skuterze niz na komarku :) Taak aerox to skuter sportowy jakby sie ktos smial...
Essential napisał(a):a nie piszcie bo mnie tylko wkurzacie na suszarze to bym se ;ojezdzil yakie gguwno jakich malo tylko dla miastowych a ja ze wsi pochodze gdzie sa pola a nie autosrady
Avatar użytkownika
Mi5i3K
Świeżak
 
Posty: 279
Dołączył(a): 30/5/2007, 19:52

Postprzez gumis » 2/11/2007, 22:00

jesli ty nie szanujesz innych userow tego forum to nie widze powodu abysmy MY ciebie szanowali...wolisz jezdzic skuterem niz "komarkiem"? no to juz twoj problem jesli nie chcesz sie rozwijac ani uczyc tylko odkrecac "manete" i jechac do przodu bez koniecznosci wciskania sprzegla i wrzucania biegow...idziesz po lini prostej wiec nie zgrywaj cwaniaka bo poprostu za cienki jestes aby przesiasc sie na cos co ma biegi. Kazdy jest od ciebie lepszy, kazdy nawet ten co jezdzi na jakims starym "komarze". Ten "komar" ma biegi wiec wymaga wiecej umiejetnosci i opanowania od uzytkownika niz ten co jezdzi na "sportowym skuterze".
SV 650N...bo golasy som najfffajniejsze! | | https://www.youtube.com/channel/UCDq_gh ... aEDrqGNkDg
Avatar użytkownika
gumis
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2866
Dołączył(a): 10/9/2006, 13:08
Lokalizacja: Ruda Śląska/Chorzów

Postprzez wiklad » 2/11/2007, 22:01

Mi5i3K napisał(a): aerox to skuter sportowy jakby sie ktos smial...


A jak:D Pamiętam moją książkę z przepisami którą dostałem od instruktora przed egzaminem. Aeroxik był bohaterem strony o motorowerach. Dużymi literami było napisane "Motorower to pojazd którego konstrukcja pozwala na osiągnięcie prędkości nie większej niż 45km/h" A pod spodem było zdjęcie aeroxa po dość sporym tuningu :)


Gumisss wyluzuj :D Zamknij oczy, wyobraź sobie, że jutro będzie ładna pogoda i pośmigasz motungiem - nerwy od razu przejdą.
Komarzyna ma tylko 2 biegi więc nie ma o co się kłócić, to prawie to samo co skuter.
Yamaha TeTetka Szyćsetka -> to już przeszłość......w oczekiwaniu na kolejne moto :D

Obrazek
Avatar użytkownika
wiklad
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1090
Dołączył(a): 19/6/2007, 21:52
Lokalizacja: Trzebiatów /Szczecin

Postprzez elco » 2/11/2007, 22:06

SpeedyG napisał(a):byłobyniebyłoby . Normalnie załatwia się takie sprawy tak- piszę oświadczenie/oględziny i moto do mechanika i z rachunkiem za naprawę na stację


mozna tez to zalatwic przez biuro ochrony konsumenta i to jest chyba najlepsze rozwiazanie
Honda VFR 800 FI
Avatar użytkownika
elco
Moderator
 
Posty: 3014
Dołączył(a): 10/3/2007, 01:18
Lokalizacja: Wałbrzych/Wrocław

Postprzez gumis » 2/11/2007, 22:18

wiklad napisał(a):Gumisss wyluzuj :D Zamknij oczy, wyobraź sobie, że jutro będzie ładna pogoda i pośmigasz motungiem - nerwy od razu przejdą.
Komarzyna ma tylko 2 biegi więc nie ma o co się kłócić, to prawie to samo co skuter.


ale az o 2 wiecej niz skuter :D:D

czy ja wiem czy taki ladny dzien bedzie...ja mam zajecia na uczelni...od 8 - 19:50 i w niedziele tez od rana do nocy...gdzie tam pozytywy :>:D a pozatym...misiek dalej bedzie z nami i bedzie nas raczyl swoimi tekstami...qrde same minusy na ten weekend.


elkomendante ma racje tez probowal bym to zalatwiac przez BOK, itp...najpierw gadal bym z kierownikiem stacji, jakby on szedl w zaparte to wtedy do BOK-u, itp.
SV 650N...bo golasy som najfffajniejsze! | | https://www.youtube.com/channel/UCDq_gh ... aEDrqGNkDg
Avatar użytkownika
gumis
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2866
Dołączył(a): 10/9/2006, 13:08
Lokalizacja: Ruda Śląska/Chorzów

Postprzez mar111cin » 3/11/2007, 00:11

sportowy skuter :lol:

to ja jutro jade do tesco po jakąś opływową deske do sracza, neonki i bardziej wydajną spłuczke, powiem że mam sportowy kibel :lol: a ta nisko osadzona sylwetka i pozycja na świstaka :lol:

w końcu świstak to prawdziwy sportowiec :lol:
<b>Life begins at 200km/h!!!!</b>
było gsx600f, było ZX12R :(, jest V-Strom 650 AK8 :)
Avatar użytkownika
mar111cin
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 6941
Dołączył(a): 29/5/2006, 13:12
Lokalizacja: FSW (lubuskie)

Postprzez Traperoso » 3/11/2007, 04:10

A jak:D Pamiętam moją książkę z przepisami którą dostałem od instruktora przed egzaminem. Aeroxik był bohaterem strony o motorowerach. Dużymi literami było napisane [color=blue]"Motorower to pojazd którego konstrukcja pozwala na osiągnięcie prędkości nie większej niż 45km/h"


Sam jestes motorower, co z tego ze jest tak napisane jak moze jechac wiecej. Jak to nie nazwiesz: kibel, kosiarka czy odkurzacz. Sam nie znosze skuterow, bo sa dla mnie gejowe i wogole, ale nie pisz bzdetow - bo tam jest tak wyraznie napisane. Tam jest tak napisane, bo to jest tak jakby status nadany temu pojazdowi, zeby zgodnie z prawem gowniarze mogli jezdzic skuterami - nazywa sie je motorowerami. Wracamy do punktu wyjscia. Nie wiem czy Ty cos probujesz udowodnic, a moze chcesz kogos draznic?
Kawasaki ER5 2005
Avatar użytkownika
Traperoso
Mieszkaniec forum
 
Posty: 1645
Dołączył(a): 29/7/2006, 19:47
Lokalizacja: Szczecin

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Hydepark



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 33 gości




na górê