Zobacz wątek - uniwersalny powyżej 800ccm do 9000zł
NAS Analytics TAG

uniwersalny powyżej 800ccm do 9000zł

Chcesz kupić swój pierwszy lub kolejny motocykl. Nie wiesz jak wybrać. Zadaj pytanie tutaj.
Pytania o enduro, cross-y, skutery, motorowery, motocykle o pojemności do 250 ccm odpowiednio w działach niżej.
_________
ModerujÄ…: Black-Ghost, Boshi, Rosiboj, Lagiboy

Postprzez Croowab » 10/10/2015, 12:45

Lagi ponoć ze spalaniem mozna zejść calkiem nisko. Chlopak po powrocie w wyprawy ale razem z cruiserami obliczył, że mu średnio spalił 5,5.
Minus jest taki, że jest stasznie maÅ‚a podaż części z drugiej rÄ™ki a i oryginalne ze wzglÄ™du na maÅ‚Ä… popularnosć sÄ… strasznie drogie. Ori chÅ‚odnica oleju kosztuje 800€ ale na szczęście sÄ… zamienniki.
Może na wiosnę przylecisz do Harzu to zobaczymy jaką poręcznosć prezentuje gsx w porównaniu do horneta.

Ja swojego nie zamierzam sie pozbywać. Planuje zakup drugiego moto ale problem jest taki, że ńie ma go czym zamienić. Jest to sprzęt w mairę uniwersalny. Nie spotkałem nic wygodniejszego zwłaszcza dla pasażera.
Pradopodobnie jutro kupie hypermotard aby .. Dziecięce pragnienia;)

Dość zachwalania bo to i tak nie na temat.

A na temat to sprawdził bym kawasaki z1000. Znajomy kupił takiego zz 2004r za niecale 8tys z tym, ze jakiś tyś/póltora trzeba w niego wsadzic ale maszynka orzyjemna do latania po mieście i nawet na dalsze trasy o ile komuś pęd wiatru nie orzeszkadza.
Avatar użytkownika
Croowab
Bywalec
 
Posty: 755
Dołączył(a): 12/6/2013, 19:51


Postprzez geko123 » 23/10/2015, 15:10

Miałem w końcu możliwość sprawdzenia paru fzs1000 i cb 919 i tu wniosek nasuwa mi się tylko jeden...
mierz siły nad zamiary... oba sprzęty super ale jeszcze nie teraz... bardziej przypadł mi do gustu fazer, ale jednak póki co z pokorą przyznaję troszkę sprzęt dla mnie za mocny. jestem realistą wiem że bym na bank go kręcił na obrotach bo ta moc jest uzależniająca jednak poczucie prędkości dużo mniejsze niż na bandicie co skutkowało na jednej z jazd próbnych sytuacją że "ręce mi się spociły"... owszem fazer ale jeszcze nie teraz... ostatecznie mój wybór padł na małego horneta w wersji s, motocykl urzekł mnie poręcznością i żwawym silnikiem, może to zabrzmi troszkę wyolbrzymione ale po bandicie to prawie jak jazda na rowerze, prawie 30kg mniej a jednocześnie prawie 20 koni więcej.... nie wiem czy będę żałował ale kupiłem go w takiej cenie że nawet jak za rok albo dwa będę chciał go sprzedać to raczej na tym nie stracę. dziękuje wszystkim za pomoc, i pewnie za 2-3latka wrócę do tego tematu.. a tymczasem na zewnątrz 14 st więc idę polatać
geko123
Świeżak
 
Posty: 7
Dołączył(a): 4/10/2015, 20:47
Lokalizacja: strzelce opolskie


Postprzez lagiboy » 23/10/2015, 15:42

pokaż tego horneta w Sce... wsadź kilka zdjęć
black matt=grey (color by honda)
Avatar użytkownika
lagiboy
Moderator
 
Posty: 2690
Dołączył(a): 1/4/2014, 23:35

Poprzednia strona


Powrót do Chcę kupić motocykl - kat A



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości




na górê