Zobacz wÄ…tek - Nocne Wilki
NAS Analytics TAG

Nocne Wilki

O wszystkim
_________

Nocne Wilki

Postprzez fajerstarter » 20/4/2015, 14:10

"My polscy motocykliÅ›ci zebrani na 12. Zlocie Motocyklowym Jasna Góra 2015 im. ks. UÅ‚ana ZdzisÅ‚awa JastrzÄ™biec Peszkowskiego, potwierdzamy naszÄ… solidarność ze wszystkimi motocyklistami Å›wiata, zapewniamy na terytorium Polski bezpieczeÅ„stwo i goÅ›cinność. DziÅ›, kiedy funkcjonariusze gazet i telewizji polskojÄ™zycznych, posÅ‚ugujÄ…c siÄ™ kÅ‚amstwem, realizujÄ…c antypolskie cele, rozpÄ™tali nieznanÄ… dotychczas w polskiej tradycji, polskiej kulturze nagonkÄ™ na naszych goÅ›ci, motocyklistów rosyjskich, zachÄ™cajÄ…c wrÄ™cz do fizycznej wobec nich przemocy, oÅ›wiadczamy: motocykliÅ›ci rosyjscy przez PolskÄ™ przejadÄ… bezpiecznie”
„Nie dopuÅ›cimy do żadnych awantur, zapewniamy im bezpieczny przejazd i goÅ›cinność, takÄ… jak oni nam od 14 lat zapewniajÄ…, motocyklistom Rajdu KatyÅ„skiego i wszystkim naszym wyprawom na Wschód. Rajd rosyjskich motocyklistów z Moskwy do Berlina w 70. rocznicÄ™ ich zwyciÄ™stwa nad Niemcami, odwiedzajÄ…cy pola bitewne i cmentarze dziadów, ma takie samo znaczenie dla Rosjan, jak Motocyklowy Rajd KatyÅ„ski dla Polaków”
„Bojkot, atak na rosyjskich motocyklistów, jest wbrew naszej kulturze, jest wbrew naszym obyczajom polskim”
https://m.youtube.com/watch?v=5m1XNIkdMFg
FB
https://www.facebook.com/pages/Motocykl ... ts&fref=ts
Tak dla wizyty Nocnych Wilków FB
https://www.facebook.com/pages/Tak-dla- ... ts&fref=ts
TVN
http://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiat ... 34842.html
wPolityce.pl
http://wpolityce.pl/m/spoleczenstwo/241 ... goscinnosc
xxxx
Avatar użytkownika
fajerstarter
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 358
Dołączył(a): 19/6/2006, 18:43
Lokalizacja: warszawa


Postprzez cioracz » 20/4/2015, 14:59

Nie rozumiem co komu do tego. Niech se jadÄ…
Simson s51 jest, Jawa 350 typ.632 jest
Avatar użytkownika
cioracz
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2129
Dołączył(a): 2/1/2014, 20:15
Lokalizacja: Opatów/Kielce


Postprzez Rolnik62 » 20/4/2015, 15:17

Otóż to, ale jak ich ktoś zaczepi, pobije, czy coś, to Putin wjeżdża w Polskę by "bronić swoich obywateli" tak jak na Ukrainie.
Jeżdżenie "ścigaczem" po mieście to jak bieganie po lesie w garniturze.
Avatar użytkownika
Rolnik62
Bywalec
 
Posty: 622
Dołączył(a): 2/9/2014, 22:42
Lokalizacja: Gliwice

Postprzez cioracz » 20/4/2015, 15:24

No napewno sie jakis debil znajdzie, albo ich grupka i cos odebiÄ…
Simson s51 jest, Jawa 350 typ.632 jest
Avatar użytkownika
cioracz
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2129
Dołączył(a): 2/1/2014, 20:15
Lokalizacja: Opatów/Kielce

Postprzez Charlie P » 20/4/2015, 15:33

Moge sie zalorzyć o 100 , ze niecheć Polaków do Rosjan zaowocuje jakims incydentem i czuje ze może byc z tego grubsza afera , apmietam co sie działo na Euro 2012 na meczu Polska Rosja. Jesli chodzi o Europe to Polska jest najbardziej wrogo nastawiona do Rosji sposród wszystkich krajów.
Charlie P
Świeżak
 
Posty: 6
Dołączył(a): 23/2/2015, 12:48
Lokalizacja: Puławy

Postprzez Charlie P » 20/4/2015, 15:34

Moge sie zalorzyć o 100 , ze niecheć Polaków do Rosjan zaowocuje jakims incydentem i czuje ze może byc z tego grubsza afera , apmietam co sie działo na Euro 2012 na meczu Polska Rosja. Jesli chodzi o Europe to Polska jest najbardziej wrogo nastawiona do Rosji sposród wszystkich krajów.
Charlie P
Świeżak
 
Posty: 6
Dołączył(a): 23/2/2015, 12:48
Lokalizacja: Puławy

Postprzez Jarucyn » 20/4/2015, 15:58

A niech se jada, przejeżdżali już 2 razy wiec czemu teraz taki krzyk.
Typowy temat zastępczy w tv, ciekawe co się dzieje za zasłoną dymna..
Jak wtedy co pieprzyli o tej posłance co jadła w sejmie, a po nocy próbowali przegłosować prywatyzacje lasów państwowych...
Avatar użytkownika
Jarucyn
Świeżak
 
Posty: 39
Dołączył(a): 1/1/2014, 21:59

Postprzez Fugu » 20/4/2015, 16:21

Krzyk jest, bo sa wybory i trzeba w jakis sposob zaistniec.
Avatar użytkownika
Fugu
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2115
Dołączył(a): 5/1/2014, 21:28

Postprzez ASR1927 » 20/4/2015, 17:56

Haha, pokażcie mi jednego, który odważy się ich zaczepic :lol: Ponoc mają jechac z Wrocławia na Pragę więc wypada na krajową 8, jak będę w Kłodzku to podjadę popatrzyc :)
They won't get me. they won't get me, they will never cease to try!
Avatar użytkownika
ASR1927
Moderator
 
Posty: 1711
Dołączył(a): 21/11/2010, 21:49
Lokalizacja: Wałbrzych

Postprzez Invi » 20/4/2015, 19:33

A co to kogo obchodzi? :D Ja tam ogólnie nie jestem fanem tej odgórnie napędzanej nagonki na Rosję. Dopóki nie wymachują flagą z sierpem i młotem to niech sobie jadą gdzie chcą :D
Avatar użytkownika
Invi
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 6277
Dołączył(a): 15/7/2008, 14:12

Postprzez SpeedyGonzales » 20/4/2015, 20:42

Smoleńsk, matka madzi, baba z brodą, trynkiewicz, 50 mord geja, nocne wilki... W PL nie ma już rzetelnego dziennikarstwa nie robiącego G z mózgu.
Avatar użytkownika
SpeedyGonzales
Mieszkaniec forum
 
Posty: 1730
Dołączył(a): 25/11/2013, 22:20
Lokalizacja: Sandomierz/TBG

Postprzez lagiboy » 20/4/2015, 21:03

bo jakiś debil dał tytuł "Rosjanie jadą na Berlin" zamiast do berlina. i jest szum z doopy
black matt=grey (color by honda)
Avatar użytkownika
lagiboy
Moderator
 
Posty: 2690
Dołączył(a): 1/4/2014, 23:35

Postprzez cioracz » 20/4/2015, 21:25

Rosjanie to ogolnie sa mili ludzie (przynajmniej ja na takich trafilem) ale sÄ… bardzo, ale to bardzo oddani swoim politykom. Lepiej z nimi na ten temat nie wchodzic ;)
A tak wgl to kto tu oglada TV? :lol:
Simson s51 jest, Jawa 350 typ.632 jest
Avatar użytkownika
cioracz
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2129
Dołączył(a): 2/1/2014, 20:15
Lokalizacja: Opatów/Kielce

Postprzez lagiboy » 20/4/2015, 22:02

ja nie, oglądałem ostatnio na święta bożego narodzenia a wcześniej w wakacje jak byłem w Polsce.
black matt=grey (color by honda)
Avatar użytkownika
lagiboy
Moderator
 
Posty: 2690
Dołączył(a): 1/4/2014, 23:35

Postprzez Glenroy » 20/4/2015, 22:06

Ja nie rozumiem takiego generalizowania, że Rosjanie to Ci źli, a zachód to Ci dobrzy. Nie mam nic do Rosjan, zazwyczaj trafiałem na bardzo spoko ludzi, a ich poglądy polityczne, jak i religijne szczerze mówiąc g*wno mnie obchodzą, znam gościa, bardzo spoko typ ale lubi Putina, i co? Mam go nagle zacząć lać po mordzie bo ma takie a nie inne poglądy? No shit... to samo tyczy się kwestii "nocnych wilków", określanych wszędzie jako "proputinowski gang motocyklowy"...litości! Jaki *** gang?! To rozumiem, że z Polski co roku jeździ gang prosmoleński? A na rozpoczęcie sezonu zjeżdża się gang jasnogórski czy tam gwieździsty? Media na siłę robią ludziom papkę z mózgu i wbijają nienawiść do jednych i szacunek do drugich...ktoś ma w tym jakiś interes i gdyby komuś udało się zbuntować Polaków przeciwko temu rajdowi, na pewno komuś było by to na rękę...ale na pewno nie nam ;).

Co do samego zachowania ludzi, wierzcie mi lub nie, ale Ukraińcy to dużo większa swołocz niż Rosjanie ;).

A telewizji nie oglądam, bo jak zobaczę tylko niektóre mordy, to mam nieodpartą chęć komuś zaje... i tylko niepotrzebnie sobie ciśnienie podnoszę.
Raz motór byl chory i leżał w łóżeczku.
I przyszedł pan doktor "Co jest motóreczku?"
"Ach lagi mam krzywe i ogon złamany
i wgniotkę na baku i przód rozje..ny"
Avatar użytkownika
Glenroy
Moderator
 
Posty: 2835
Dołączył(a): 31/8/2011, 20:06
Lokalizacja: LPU

Postprzez Jarucyn » 21/4/2015, 05:48

cioracz napisał(a):Rosjanie to ogolnie sa mili ludzie (przynajmniej ja na takich trafilem) ale są bardzo, ale to bardzo oddani swoim politykom. Lepiej z nimi na ten temat nie wchodzic ;)
A tak wgl to kto tu oglada TV? :lol:

Mam podobne zdanie, często mam do czynienia z kierowcami ciężarówek z Rosji. To są zwykli ludzie,tacy sami jak my. No może trochę bardziej zdziczali, bo polak wysiada i pyta gdzie łazienka, a ruski obszczy koło od tira własnego :lol:
Telewizji nie oglądam w ogóle, nawet pogodę bojkotuje bo można se ją o kant dupy rozbić. Tv robi za dodatkowy ekran do kompa jak chce coś obejrzeć. Od jakichś splashów, rozmów w tłoku, warsaw whore i innego chłamu tylko żołądek skręca.
@Fugu
To zbyt proste, sprawa na pewno ma drugie albo i trzecie dno, tylko jeszcze o tym nie wiemy.
Avatar użytkownika
Jarucyn
Świeżak
 
Posty: 39
Dołączył(a): 1/1/2014, 21:59

Postprzez fajerstarter » 21/4/2015, 07:22

Tu chodzi o polityke a dokładnie o G.Brauna,Gazeta Polska i inne media $akiewicza wspierają Dude a że Braun w USA jest w niektórych stanach przed Dudą to media $akiewicza postanowiły zrobic na Brauna nagonke poprzez Rajd Katyński gdyż w komitecie wyborczym G.Brauna zasiada W.Węgrzyn komandor Rajdu Katyńskiego i twórca zlotów na Jasnej Górze,i to Wiktor wyszedł z inicjatywą że to zwykła nagonka na motocyklistów Rosyjskich jest i że w zasadzie powinniśmy z nimi przejechać przez Polskę,od razu podniósł się raban i nagonka na Brauna,a ja zachęcam do przyłączania się nawet przez te pare km.w swoich okolicach i dopilnowanka żeby ci Rosjanie nie mieli problemów po drodze bo fanatykom $akiewicza może jeszcze coś strzelić do tych pustych łbów żeby tylko ratować dupe $akiewiczowi,bo wiadomo że jak nic się nie wydaży to $akiewicz i jego media oraz róznego rodzaju "mędrcy" którzy wieszczą najazd na Polske uzbrojonej po zęby bandy na motocyklach zostaną ośmieszone,będziemy czekać na nich na granicy w Terespolu 27.04 o godz.9.00 a bardziej strachliwi niech chowają kury i wieją do lasu,pozdrawiam
xxxx
Avatar użytkownika
fajerstarter
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 358
Dołączył(a): 19/6/2006, 18:43
Lokalizacja: warszawa

Postprzez cioracz » 21/4/2015, 17:18

A mozna gdzies zobaczyc ich trase czy cos?
Simson s51 jest, Jawa 350 typ.632 jest
Avatar użytkownika
cioracz
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2129
Dołączył(a): 2/1/2014, 20:15
Lokalizacja: Opatów/Kielce

Postprzez andy7 » 21/4/2015, 19:48

ASR1927 napisał(a):Haha, pokażcie mi jednego, który odważy się ich zaczepic :lol: Ponoc mają jechac z Wrocławia na Pragę więc wypada na krajową 8, jak będę w Kłodzku to podjadę popatrzyc :)


Taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, z Moskwy do Berlina przez Wroclaw.

No z Gdanska do Gdyni tez przez Krakow mozna jechac

:wink:
kuluem123 napisał(a):...Nie da się zrobić przekrętu w urzędzie ?
| | https://www.youtube.com/channel/UCIhJl1 ... TGw/videos
andy7
Moderator
 
Posty: 3268
Dołączył(a): 2/2/2008, 11:55

Postprzez suhy-19 » 21/4/2015, 20:02

mają być w bolesławcu :D to teoretycznie o wroclaw tez musza zachaczyć
aprilia RSV4
Avatar użytkownika
suhy-19
Moderator
 
Posty: 2660
Dołączył(a): 18/12/2012, 13:35
Lokalizacja: DLW

Następna strona


Powrót do Hydepark



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości




na górê