Zobacz wątek - Nocne Wilki
NAS Analytics TAG

Nocne Wilki

O wszystkim
_________

Postprzez Adam Wang » 24/4/2015, 18:16

Od 25 lat jakoś im to nie wychodzi...ale czego spodziewać się po ludziach, którym patrząc w oczy zobaczysz potylicę ;). Ludzie, którzy na Polskiej scenie politycznej przedstawiali jakiekolwiek schematy myślenia, już nie żyją. Niestety naród, to stado baranów i nadal będą głosować na bezmózgów, zamiast pozwolić "świeżej krwi" trochę zamieszać w korycie.


Przykra prawda.
Każdy dzień nam udowadnia, że sami mają problemy z myśleniem.
dzisiaj zgodzili się (europosłowie) na przygarnianie uchodźców, pomimo zapewnień, że nie zgodzą się na to (podobno Niemcy naciskali na to).
No i w końcu wisienka na torcie, MSZ nie wpuści Wilków na Polski.

Nie wiem,czy ja też mam problemy z myśleniem, ale ktoś tu chce piętnować stosunki z Rosją i zrobić niemały syf
Adam Wang
Świeżak
 
Posty: 47
Dołączył(a): 20/4/2015, 13:57
Lokalizacja: Wielkopolskie


Postprzez lagiboy » 24/4/2015, 19:18

Adam Wang napisał(a):
Od 25 lat jakoś im to nie wychodzi...ale czego spodziewać się po ludziach, którym patrząc w oczy zobaczysz potylicę ;). Ludzie, którzy na Polskiej scenie politycznej przedstawiali jakiekolwiek schematy myślenia, już nie żyją. Niestety naród, to stado baranów i nadal będą głosować na bezmózgów, zamiast pozwolić "świeżej krwi" trochę zamieszać w korycie.


Przykra prawda.
Każdy dzień nam udowadnia, że sami mają problemy z myśleniem.
dzisiaj zgodzili się (europosłowie) na przygarnianie uchodźców, pomimo zapewnień, że nie zgodzą się na to (podobno Niemcy naciskali na to).
No i w końcu wisienka na torcie, MSZ nie wpuści Wilków na Polski.

Nie wiem,czy ja też mam problemy z myśleniem, ale ktoś tu chce piętnować stosunki z Rosją i zrobić niemały syf


zemsta za jabłka i wieprzowinę :D
black matt=grey (color by honda)
Avatar użytkownika
lagiboy
Moderator
 
Posty: 2690
Dołączył(a): 1/4/2014, 23:35


Postprzez fajerstarter » 25/4/2015, 06:26

Z Nocnych Wilków pojedzie niewielka grupa która ma obywatelstwa państw UE, głównie Austrii. Austria od lat daje praktycznie wszystkim prorządowym Rosjanom swoje obywatelstwo. Wynika to jeszcze z zaszłości po II WŚ i pewnych ustaleń. To dawne czasy ale Rosjanie wciąż z tego korzystają. Ponadto na wieść o tym że Niemcy mogą, choć pewnie tego nie zrobią, cofnąć wizy dla nocnych wilków którzy obywatelstwa nie mają, wydanie wiz zadeklarował Cypr choć to naciąganie prawa (wizy powinien wydać kraj docelowy). Tak wiec widzicie, nie ma możliwości żeby na polskiej granicy można było odmówić im prawa wjazdu. Wjadą jak inni obywatele UE jeszcze dedykowaną dla obywateli UE szybką kolejką. Nocne wilki będą jednak musiały zachować pewne ograniczenia. Odległości między motocyklami, nie jechanie w kolumnie i takie tam inne związane z KRD. O ich bezpieczeństwo zadbają polskie mniejsze i większe kluby MC więc wątpliwe żeby ktokolwiek odważył się zaatakować, no chyba że prowokatorzy nasłani Putina. Podsumowując, nasz rząd w ogóle wypowiadając się w temacie napsuł tylko krwi naszym którzy chcą jeździć na wschód, np. rajdowi katyńskiemu który w odróżnieniu od wyjazdu wilków może rzeczywiście już się nie odbyć. Rząd powinien się do tematu nie odnosić wcale i go zbagatelizować. Zachowanie rządu dało Putinowi i jego poplecznikom tylko paliwo żeby krytykować Polskę. Że dziennikarzom z niektórych tytułów za to płacono to wiele osób wie, a na pewno wiedzą to polskie służby i tak tego nie zostawią. Ale żeby politycy który na co dzień grają pro zachodnio dawali taki argument Putinowi na talerzu to już wstyd."
Także dalej zapraszamy w poniedziałek do Terespola na godz.9
xxxx
Avatar użytkownika
fajerstarter
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 358
Dołączył(a): 19/6/2006, 18:43
Lokalizacja: warszawa

Postprzez cross221 » 29/4/2015, 11:59

Śmieszne zakończenie śmiesznej historii.
cross221
Świeżak
 
Posty: 25
Dołączył(a): 27/4/2015, 12:23

Postprzez fajerstarter » 29/4/2015, 12:16

Na granicy była ponad setka motocykli,zafundowali nam prawdziwy cyrk,były media z całego świata,niemal cały czas dwa śmigłowce nad głowami latały,potem zablokowaliśmy granice gdy ich nie wpuszczono,następnie udaliśmy się kolumną do wawy gdzie do samej wawy a nawet w godzinach szczytu gdy wjechaliśmy do niej towarzyszył nam śmigłowiec z policji jakby jacyś terroryści jechali,przez całe centrum aż do pl.Piłsudskiego.Tutaj chłopak od nas gada z politykiem na antenie tefałenu
http://www.tvn24.pl/tak-jest,39,m/nocne ... 37277.html
xxxx
Avatar użytkownika
fajerstarter
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 358
Dołączył(a): 19/6/2006, 18:43
Lokalizacja: warszawa

Postprzez rosiboj » 29/4/2015, 13:33

To chyba jakis specjalny ten smiglowiec byl ze mial tyle paliwa zeby tak sie z wami caly dzien bujac :P
Tysiąc serc jedno bicie one direction ponad życie
Avatar użytkownika
rosiboj
Moderator
 
Posty: 2217
Dołączył(a): 8/3/2012, 15:29
Lokalizacja: mam wiedziec?

Postprzez Emil Wojcik » 29/4/2015, 19:46

W Warszawie pewnie zamienili się z "Błękitnym 24" :D
Emil Wojcik
Świeżak
 
Posty: 47
Dołączył(a): 29/4/2015, 17:06
Lokalizacja: Wielkopolskie

Postprzez cross221 » 30/4/2015, 08:53

Spoko wywiad. Właściwie obie strony mają trochę racji ale jak dla mnie sprawa została niepotrzebnie rozdmuchana.
cross221
Świeżak
 
Posty: 25
Dołączył(a): 27/4/2015, 12:23

Postprzez tapmal » 1/5/2015, 09:58

A ja mam pytanie dotyczące motocyklistów z "Rajdów Katyńskich". Czy to prawda że w Oświęcimiu dwoje Waszych,
z jednym"Nocnym Wilkiem" sobie piąstki przybijali i i focie pstrykali?
Jeżeli to prawda (artykuł z Gazeta pl więc pewnie zdjęcie to fotomontaż) że ten gość miał flagę z sierpem i młotem a dwoje Waszych jak gdyby nigdy nic się do owego rosjanina uśmiechało to już żenada i wstyd......
I paragraf na to jest.............
tapmal
Świeżak
 
Posty: 18
Dołączył(a): 23/10/2007, 09:42

Postprzez cioracz » 1/5/2015, 12:34

tapmal napisał(a):(artykuł z Gazeta pl

Odpowiedziałeś sobie sam :D
Simson s51 jest, Jawa 350 typ.632 jest
Avatar użytkownika
cioracz
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2129
Dołączył(a): 2/1/2014, 20:15
Lokalizacja: Opatów/Kielce

Postprzez Glenroy » 1/5/2015, 20:06

tapmal napisał(a):Czy to prawda że w Oświęcimiu dwoje Waszych,
z jednym"Nocnym Wilkiem" sobie piąstki przybijali i i focie pstrykali?

A co czyni Rosjanina gorszym od Polaka, że nie można sobie z nim pogadać i piąchy przybić? Rosjanie są takimi samymi ludźmi jak i my, a że mają swoje poglądy...każdy ma, to jest czymś zakazane? Już przestańcie pieprzyć takie głupoty, bo skisnąć można...

Miałem okazję pogadać z kilkoma Rosjanami i byli bardzo w porządku, póki nie wtrąca się tematu polityki, bo tego nie lubią, ja z resztą też bo jest dużo ciekawszych tematów niż gadanie o oszołomach i chujkach z rządu, to są bardzo sympatyczni ludzie, większą dzicz i swołocz stanowią Ukraińcy, szczególnie ci spod zachodniej granicy. Z resztą, chcąc się już też czepiać historii, to poczytaj sobie o czymś takim jak oddział SS "Galizien", kto stał na wieżyczkach w Oświęcimiu i kto walczył z powstańcami w Warszawie...ot zaskoczenie...Ukraińcy, a tak ich teraz wielbimy i kochamy, a Rosjanie źli bo Polaków zabijali...hipokryzja pogania czasami hipokryzję ;).

tapmal napisał(a):gość miał flagę z sierpem i młotem a dwoje Waszych jak gdyby nigdy nic się do owego rosjanina uśmiechało to już żenada i wstyd......

A mój kolega popiera Komorowskiego...żenada i wstyd...ale go lubię i rękę mu uścisnę, i flaszkę wypiję, na pewno po mordzie go bił nie będę, bo mam w dupie politykę i jakie kto ma poglądy, póki nie zacznie o nich gadać, ale wyznajemy zasadę, że poglądy są jak dupa, nie zawsze wypada ją pokazywać.

tapmal napisał(a):I paragraf na to jest.............

Ale paragraf nadal tyczy się ewentualnie tylko Rosjan, Polakom nic do tego, a jeżeli ktoś chce komuś zakładać sprawę, to są od tego sądy i policja, widać nikomu to nie przeszkadzało...o ile w ogóle doszło do czegoś takiego.
Raz motór byl chory i leżał w łóżeczku.
I przyszedł pan doktor "Co jest motóreczku?"
"Ach lagi mam krzywe i ogon złamany
i wgniotkę na baku i przód rozje..ny"
Avatar użytkownika
Glenroy
Moderator
 
Posty: 2835
Dołączył(a): 31/8/2011, 20:06
Lokalizacja: LPU

Postprzez tapmal » 2/5/2015, 11:08

Glenroy..... O czym ty rozmawiasz.......
Jak będziesz maturę pisał z historii to rób nauczycielowi wykłady:)
Rosjanie jako tacy są spoko, motocyklista sam w sobie też, ale jak wyciąga w takim miejscu flagę z symbolem totalitarnym to już nie jest cacy motocyklistą tylko dokonuje przestępstwa. Wyjdź w Warszawie z flagą SS to zobaczysz.....
Jak obok stoi dwójka ludzi z Polski, patrzy się na to i do goscia uśmiecha to nie jest dobrze.... Jak Ty tego nie rozumiesz, to też nie jest dobrze:)
PS. lepiej nic już więcej nie pisz........
tapmal
Świeżak
 
Posty: 18
Dołączył(a): 23/10/2007, 09:42

Postprzez Glenroy » 2/5/2015, 12:58

tapmal napisał(a):Jak będziesz maturę pisał z historii to rób nauczycielowi wykłady:)

Maturę pisałem, dobrych kilka lat temu, z historii też, a nauczyciel? Komorowski studiował historię, Schetyna też, a płakać się chce, słuchając jakie pierdzielą głupoty, a nauczyciela miałem okazję nie raz zamknąć, gdybym dysponował wiedzą ze szkoły, to wiedział bym więcej o mezopotamii niż o XX wieku ;).

tapmal napisał(a):Rosjanie jako tacy są spoko, motocyklista sam w sobie też, ale jak wyciąga w takim miejscu flagę z symbolem totalitarnym to już nie jest cacy motocyklistą tylko dokonuje przestępstwa.

A od przestępców jest policja, nie potrafisz tego zrozumieć? Mieli mu zrobić samosąd?

tapmal napisał(a):Wyjdź w Warszawie z flagą SS to zobaczysz.....

Z ostatniej sondy, jaką zrobił niejaki Pan Chajzer, wynika że 90% ankietowanych osób nie ma zielonego pojęcia jak wygląda symbol SS, a zawsze mogę użyć też symbolu dywizji, nie jednostki, wtedy już w ogóle nawet nie zwrócił bym na siebie uwagi, bo może 1/1000 wie jak wygląda symbol Prinz Eugen, Das Reich, Leibstandarte, Nord, czy nawet tak słynnej dywizji jak Totenkopf :).

tapmal napisał(a):PS. lepiej nic już więcej nie pisz........

A to masz totalitarną lufę pistoletu przy głowie i ktoś każe Ci to czytać? ;).
Raz motór byl chory i leżał w łóżeczku.
I przyszedł pan doktor "Co jest motóreczku?"
"Ach lagi mam krzywe i ogon złamany
i wgniotkę na baku i przód rozje..ny"
Avatar użytkownika
Glenroy
Moderator
 
Posty: 2835
Dołączył(a): 31/8/2011, 20:06
Lokalizacja: LPU

Postprzez fajerstarter » 3/5/2015, 20:41

tu chodzi o coś więcej niż flaga ZSRR z sierpem i młotem,wyciagnęli ją na chwilę do zdjęcia,gdzie w tedy była policja?kilka pał na dupę grzywna i tylko raz by ją wyciągnęli,lecz nasze służby wolały utrudnić sobie prace,zamiast mieć na nich oko i eskortę ponad setki naszych chłopaków to wolały żeby kombinowali,i kombinują,robią tak ze teraz nikt nie wie gdzie oni są,jeden poleciał samolotem do Czech i wypożyczył motocykl i na tyle nadają się nasze skompromitowane służby,ale jak już wcześniej wspomniałem tu chodzi o coś więcej niż o symbole sowieckie,czerwona flaga to pryszcz,na to można przymknąć oko bo robią sobie tylko zdjęcie,przecież to Rosjanie więc z czym mają robić sobie fotki?z gwiazdą Dawida?gorzej jakby jakiś Polak afiszował się z tymi symbolami.Sytuacja w Europie robi się nieciekawa i dla Putina też,wiadomo ze bez poparcia swoich obywateli nie wygra żadnej wojny i konfliktu,musi im podbudowac morale,więc co robi?prowokuje do tego zeby nagle nie wpuścić do Polski grupy motocyklistów która odwiedza groby swoich dziadów już od kilku lat,po to żeby przekazać Rosjanom "zobaczcie jacy ci Polacy są podli,my ich wpuszczamy do nas a oni chcą nas witać gdy chcemy upamietnić naszych bohaterów kamieniami i pałami,tacy są Polacy i ta cała UE z NATO włącznie" po takim w skrócie przekazie a potem gdy będzie zrobionych jeszcze kilka podobnych innych prowokacji,to 200mln wkurwionych Rosjan bedzie tylko gotowych na rozkaz Putina ruszyć na Europę choćby mając w ręku tylko młoty i siekiery,a w tedy nawet NATO nam nie pomoże,to co żeśmy zrobili na granicy zepsuło plany Putina i reszty prowokatorów,Rosjanie nas pokochali bo przekaz poszedł w świat i do nich też,ich wkurwienie skierowało się raczej przeciw władzy niż zwykłemu Kowalskiemu,jako motocykliści możemy być dumni za zdetonowanie tej niezwykle niebezpiecznej antypolskiej miny,a przypomnę ze przed II wś w Niemczech też odbywały sie podobne antypolskie prowokacje i jak się to skończyło to wiemy
I na koniec krótki przekaz od ludzi z Rajdu Katyńskiego którzy pojechali na Białoruś i spotkali się z Nocnymi Wilkami z 30.04
"Dzisiaj w Mirze na Bialorusi odbylo sie krotkie spotkanie z Nocnymi Wilkami, tymi ktorzy nie wjechali do Polski, oraz innymi.
Przekazali nam ziemie z Daczi NKWD obok Katynia,z dolu smierci gdzie w 2002 roku znaleziono ciala polskich oficerow, oraz ikone Sw. Wlodzimierza. Przywieziemy to wszystko do kraju!"
xxxx
Avatar użytkownika
fajerstarter
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 358
Dołączył(a): 19/6/2006, 18:43
Lokalizacja: warszawa

Postprzez Gruntowy » 4/5/2015, 19:21

na razie cicho się zrobiło o Wilkach w mediach. Skończyła się pożywka...
Ciekawe, czy w drodze powrotnej będzie znowu jedna wielka medialno-polityczna padaka?

Droga powrotna wiedzie przez Polskę?
Gruntowy
Świeżak
 
Posty: 43
Dołączył(a): 4/5/2015, 15:11

Postprzez ASR1927 » 5/5/2015, 17:47

Widziałem dziś dwóch motocyklistów na ruskich tablicach w Kłodzku. Wyglądali na grzecznych, jeden jechał z koszem a koszu dziecko (probably córka - tudzież mógł ją uprowadzic, nie wnikam)
They won't get me. they won't get me, they will never cease to try!
Avatar użytkownika
ASR1927
Moderator
 
Posty: 1711
Dołączył(a): 21/11/2010, 21:49
Lokalizacja: Wałbrzych

Postprzez lagiboy » 5/5/2015, 20:03

symbole ZSRR niby są nielegalne w Polsce? zegarki z CCCP też? :D gdzieś mam taki w szufladzie od dziadka. Koszulki z sierpem i młotem, z gwiazdami z CCCP jak byłem na studiach to było od zayebania i nigdy nie było problemu. ból doopy na siłę...
black matt=grey (color by honda)
Avatar użytkownika
lagiboy
Moderator
 
Posty: 2690
Dołączył(a): 1/4/2014, 23:35

Postprzez fajerstarter » 7/5/2015, 09:26

Ukraińcy za wsparcie Rosyjskich motocyklistów przez Polskich motocyklistów właśnie zemscili sie na Stowarzyszeniu Rajd Katyński i nie wpuscili ich na Ukraine
" Motocykliści, podczas podróży na terenie Białorusi, już na samym wstępie zostali bardzo mile przywitani, z odpowiednią gościną, wszelką pomocą logistyczną. Rozmowy z Polakami, a także zwiedzenie ośrodków polskiej kultury, spędzone noce u Rodaków pełne rozmów i wspaniałej, polskiej gościnności, były wspaniałe...aż do wczorajszego dnia.

Motocykliści otrzymali informację od białoruskiej władzy i policji, że do 5 maja będzie ich eskortowała, bez żadnych problemów, przekaże najpotrzebniejszą pomoc. Stowarzyszenie postanowiło wyruszyć na Ukrainę, do której jeżdżą wielokrotnie, bez żadnych problemów, niestety - do wczoraj.
Na przejściu granicznym czekali kilkanaście godzin. Bez noclegu, bez jedzenia, władze ukraińskie nie wpuściły ich na teren Ukrainy.
W związku z tym, władza białoruska postanowiła przyjąć ponownie naszych ludzi, zapewniając wszelką pomoc !!

Motocykliści nadal są na terenie Białorusi, która w szczególny sposób pomogła Polakom. W piątek zakończy się Rajd Rotmistrza Pileckiego, a jeden z naszych mieszkańców przedstawi już w szczegółach zajścia na przejściu granicznym.

UWAGA !
BARDZO WAŻNE !
JAKO PREZES STOWARZYSZENIA RAZEM DLA KRESÓW, CZYNNIE WSPIERAJĄCEGO RODAKÓW NA POLSKICH KRESACH WSCHODNICH PROSZĘ WSZYSTKICH O KOLEJNE UDOSTĘPNIANIE INFORMACJI, PRZEKAZYWANIE JEJ DO INFORMACJI PUBLICZNEJ, KTÓRA W SZCZEGÓLNOŚCI - TERAZ - PRZED WYBORAMI PREZYDENCKIMI BĘDZIE UNIKAŁA TEMATU LUB PO PROSTU ZAKŁAMYWAŁA !

WIĘCEJ INFORMACJI, ZDJĘĆ, RELACJI, JAKIE DOWIEM SIĘ OD ORGANIZATORÓW, CZŁONKÓW RAJDU, BĘDĄ UKAZYWANE NA MOJEJ STRONIE ORAZ FAN PAGE WSPIERAJĄCYCH NASZE STOWARZYSZENIE.

PS Motocyklistom życzę powodzenia, wytrwania w tych ciężkich chwilach i do zobaczenia w Przeworsku !"

https://www.facebook.com/mhorbaczekmikr ... 05/?type=1
xxxx
Avatar użytkownika
fajerstarter
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 358
Dołączył(a): 19/6/2006, 18:43
Lokalizacja: warszawa

Postprzez Glenroy » 12/5/2015, 14:02

Nie chcę Panowie znowu wszczynać dyskusji, co do ruiny naszego kraju i wyzwolenia, strasznie płytko patrzycie, to nie Rosjanie decydowali kto bierze Polskę tylko m.in. Churchill i Roosevelt, nikt nas nie wyzwolił, po drugiej wojnie zostaliśmy najzwyczajniej sprzedani Rosjanom, bo cały zachód srał po gaciach na samą myśl o ZSRR ;).
Raz motór byl chory i leżał w łóżeczku.
I przyszedł pan doktor "Co jest motóreczku?"
"Ach lagi mam krzywe i ogon złamany
i wgniotkę na baku i przód rozje..ny"
Avatar użytkownika
Glenroy
Moderator
 
Posty: 2835
Dołączył(a): 31/8/2011, 20:06
Lokalizacja: LPU

Postprzez fajerstarter » 12/5/2015, 18:57

co do Rosjan,ci ludzie jak chyba nikt nie kocha tak Polaków jak oni,jedz tam i zobacz reakcję Rosjanina zwykłego obywatela jak mu powiesz ze jesteś z Polski,zobacz jak Rosjanin traktuje Polaka
https://www.youtube.com/watch?v=w0hurJKOTpU
Ale mam wrażenie że ktos chce to zmienić i sie bardzo o to stara,zwykły Rosjanin jest marionetką i mięsem armatnim dla wyższych sił,nie zmieniajmy nastawienia Rosjan do Polaków,nie dajmy się napuścić jeden Naród na drugi bo o to w tym wszystkim chodzi
xxxx
Avatar użytkownika
fajerstarter
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 358
Dołączył(a): 19/6/2006, 18:43
Lokalizacja: warszawa

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Hydepark



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości




na gr