Zobacz wątek - Offtop dla Vip'ów
NAS Analytics TAG

Offtop dla Vip'ów

VIP Ścigacz.pl
_________

Re: Offtop dla Vip'ów

Postprzez madcap » 25/5/2020, 14:43

yo, dało się po garach
wreszcie :D
(...) Jeżeli w CV napiszesz "2012-2014: sommelier - freelancer" to nikt się nie domyśli, że dwa lata chlałeś z rozpaczy po utracie poprzedniej pracy.
Avatar użytkownika
madcap
Administrator
 
Posty: 5894
Dołączył(a): 26/5/2009, 19:03
Lokalizacja: wieje wiatr?


Re: Offtop dla Vip'ów

Postprzez Seba_ER5 » 19/6/2020, 23:58

Wrcam z wakacji to se polatam wkoncu wstrzykie graty na miejscu jakiegos qrde pecha mam ;/.... troche spokojnie tym razem polatam opone spokojnie dotrę.
Avatar użytkownika
Seba_ER5
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 5220
Dołączył(a): 27/8/2007, 19:58


Re: Offtop dla Vip'ów

Postprzez Invi » 25/7/2020, 20:50

Walenty napisał(a):
Invi napisał(a):
Walenty napisał(a):Egzemplarz prawie w oryginale, z dodatków szyba, crashpady i wydech LV.


Brzydszego malowania się nie dało? xd


Nudne. Albo stonowane. Pasuje do mnie :mrgreen:

Poza tym sam masz takie xD


Przemalowałem na zielono bo nie mogłem tego znieść :D

Obrazek
Avatar użytkownika
Invi
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 6277
Dołączył(a): 15/7/2008, 14:12

Re: Offtop dla Vip'ów

Postprzez Invi » 25/7/2020, 21:00

No i popsułem forum xd
Avatar użytkownika
Invi
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 6277
Dołączył(a): 15/7/2008, 14:12

Re: Offtop dla Vip'ów

Postprzez Leg1oN » 30/7/2020, 14:19

już się go nie da popsuć bardziej..
Avatar użytkownika
Leg1oN
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 2533
Dołączył(a): 16/6/2006, 14:02
Lokalizacja: Kłodawa/Poznań

Re: Offtop dla Vip'ów

Postprzez SkoQ » 11/9/2020, 22:01

Cześć stare pierdziele, czy ktoś tutaj jeszcze zagląda?
Motocykle sportowe są do jazdy sportowej, a nie do nauki.
Avatar użytkownika
SkoQ
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 2406
Dołączył(a): 15/7/2012, 09:11
Lokalizacja: Tarnów (KTA)

Re: Offtop dla Vip'ów

Postprzez Walenty » 16/9/2020, 20:26

SkoQ napisał(a):Cześć stare pierdziele, czy ktoś tutaj jeszcze zagląda?


oczywiście, co słychać?
Watch out, we got a badass over here!
Avatar użytkownika
Walenty
Moderator
 
Posty: 3602
Dołączył(a): 14/2/2012, 16:28
Lokalizacja: SKL

Re: Offtop dla Vip'ów

Postprzez lagiboy » 27/9/2020, 23:22

Od czasu do czasu, bardziej od niż do
black matt=grey (color by honda)
Avatar użytkownika
lagiboy
Moderator
 
Posty: 2690
Dołączył(a): 1/4/2014, 23:35

Re: Offtop dla Vip'ów

Postprzez melvin » 22/10/2020, 14:24

Czy w tej krainie toczy się jeszcze życie?
DUŻO GAZU I SPRZĘGŁO OD RAZU! :twisted:
Avatar użytkownika
melvin
PierwszyOkrutny
 
Posty: 8393
Dołączył(a): 17/9/2007, 21:09
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: Offtop dla Vip'ów

Postprzez lagiboy » 22/10/2020, 19:52

Z tego co widze coraz wolniej.
black matt=grey (color by honda)
Avatar użytkownika
lagiboy
Moderator
 
Posty: 2690
Dołączył(a): 1/4/2014, 23:35

Re: Offtop dla Vip'ów

Postprzez Glenroy » 22/10/2020, 20:48

melvin napisał(a):Czy w tej krainie toczy się jeszcze życie?


...ale co to za życie? :wink:

Zaglądam tutaj dosłownie jak mi się przypomni, raz na miesiąc, dwa, pół roku, z nadzieją, że coś się tutaj zmieniło, forum tętni życiem i jest przyjazne w obsłudze. Ale nie, wchodząc na forum, cały czas czuję się, jakbym wchodził do toalety, po kimś kto zapomniał spuścić wodę... :mrgreen:
Raz motór byl chory i leżał w łóżeczku.
I przyszedł pan doktor "Co jest motóreczku?"
"Ach lagi mam krzywe i ogon złamany
i wgniotkę na baku i przód rozje..ny"
Avatar użytkownika
Glenroy
Moderator
 
Posty: 2835
Dołączył(a): 31/8/2011, 20:06
Lokalizacja: LPU

Re: Offtop dla Vip'ów

Postprzez lagiboy » 22/10/2020, 20:57

E tam takie problemy to nie problemy. Problemy to maja młode dziewczyny, bo stare pierdziele od różańca zadecydowali dzisiaj ze nie mogą decydować o własnym ciele. Niedługo nie będzie się można wysrac w zgodzie z skonstytucją.
black matt=grey (color by honda)
Avatar użytkownika
lagiboy
Moderator
 
Posty: 2690
Dołączył(a): 1/4/2014, 23:35

Re: Offtop dla Vip'ów

Postprzez Czester » 24/10/2020, 01:40

O kurła! Nie zaglądałem tu chyba z pół roku i jakoś tak z przypadku tu wpadłem jak wyskoczyła mi reklama ścigacza w przeglądarce i właśnie przeżyłem szok :shock:
Takiego ruchu nie było tu od lat i do tego uruchomiły się postacie sprzed wieków :shock:
Koniec sezonu w połączeniu z kolejnym lockdownem robi swoje :lol:
Wypadki chodzą po ludziach, ludzie po wypadkach nie zawsze.
Avatar użytkownika
Czester
Administrator
 
Posty: 4656
Dołączył(a): 23/5/2009, 05:14
Lokalizacja: Suwałki

Re: Offtop dla Vip'ów

Postprzez Glenroy » 28/10/2020, 23:29

lagiboy napisał(a):E tam takie problemy to nie problemy. Problemy to maja młode dziewczyny, bo stare pierdziele od różańca zadecydowali dzisiaj ze nie mogą decydować o własnym ciele. Niedługo nie będzie się można wysrac w zgodzie z skonstytucją.


Prawdę powiedziawszy, został tylko ogłoszony wyrok trybunału, w życie nic nie weszło i pewnie nie wejdzie. Naród się obudził...szkoda tylko, że tak późno i dla mnie trochę hipokrytycznie, bo kiedy protestowali nauczyciele, to wszyscy gadali, że tym się nie należy, bo oni gówno robią. Jak protestowała służba zdrowia, też im się poprzewracało w dupach, bo przecież zarabiają pieniądze, nowe samochody, mieszkania, bo przysięga...kwiczał naród. Jak protestowali górnicy, pomimo że uważam tą grupę za najbardziej rozczeniową i samolubną, też oburzenie, bo górnicy protestują. Jak dopadło rolników, to znowu kwik, bo drogi będą blokować wieśniaki jeb***...no offence, sam jestem ze wsi. Teraz, tak naprawdę któryś już raz za kadencji PiS, został poruszony temat aborcji, nagle społeczeństwo wypełzło na ulice, media skupiły się na jednym temacie, cała polityczna nagonka została zepchnięta gdzieś w tło, jakby celowo chcieli zająć czymś ludzi. I tak po cichu się zastanawiam, nie tyle, jaka jest rola i cel wywołania tych protestów, co jakie gówno zostanie przepchnięte za plecami społeczeństwa, w trakcie ich trwania.
Spójrzcie na to z szerszej perspektywy niż ostatnich kilka miesięcy, spójrzcie na to z perspektywy kilku lat i zobaczycie, że dokładnie taki sam schemat, już przynajmniej raz, za kadencji tego rządu, został zastosowany.
Kolejna sprawa, liczba rzekomych zakażeń zaczyna solidnie wzrastać, poczekajmy jeszcze...do następnego piątku, idę o zakład, że po przekroczeniu tych 20-paru tys. zakażonych dziennie, winą zostaną obarczone protesty i będzie to doskonały pretekst, żeby znowu zbutować społeczeństwo i zarządzić lockdown.
Raz motór byl chory i leżał w łóżeczku.
I przyszedł pan doktor "Co jest motóreczku?"
"Ach lagi mam krzywe i ogon złamany
i wgniotkę na baku i przód rozje..ny"
Avatar użytkownika
Glenroy
Moderator
 
Posty: 2835
Dołączył(a): 31/8/2011, 20:06
Lokalizacja: LPU

Re: Offtop dla Vip'ów

Postprzez Czester » 29/10/2020, 15:23

Glenroy, miałem Ci odpowiedzieć na Twoje pytania ale na koniec postu doczytałem, że sam sobie odpowiedziałeś w ostatnim zdaniu.
Wypadki chodzą po ludziach, ludzie po wypadkach nie zawsze.
Avatar użytkownika
Czester
Administrator
 
Posty: 4656
Dołączył(a): 23/5/2009, 05:14
Lokalizacja: Suwałki

Re: Offtop dla Vip'ów

Postprzez Walenty » 29/10/2020, 21:01

Ojejku, ale ciężkie tematy wjechały :P
Watch out, we got a badass over here!
Avatar użytkownika
Walenty
Moderator
 
Posty: 3602
Dołączył(a): 14/2/2012, 16:28
Lokalizacja: SKL

Re: Offtop dla Vip'ów

Postprzez rosiboj » 10/11/2020, 23:11

Poznam Pisowca, jak ktos popiera to daj znac bo jestem ciekaw dlaczego?
Tysiąc serc jedno bicie one direction ponad życie
Avatar użytkownika
rosiboj
Moderator
 
Posty: 2217
Dołączył(a): 8/3/2012, 15:29
Lokalizacja: mam wiedziec?

Re: Offtop dla Vip'ów

Postprzez Wiewiór81 » 1/12/2020, 00:46

Kto z najwcześniejszą datą dołączenia siedzi wciąż wśród "vipów"? :)
Black Wind always follows
Where my white horse rides
Avatar użytkownika
Wiewiór81
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 632
Dołączył(a): 18/5/2006, 15:46
Lokalizacja: Warszawa - Żoliborz

Re: Offtop dla Vip'ów

Postprzez Seba_ER5 » 7/1/2021, 02:53

Poznam Pisowca, jak ktos popiera to daj znac bo jestem ciekaw dlaczego?


Popieram PiS. Wytłumaczyłbym ci ,ale szkoda mi nerwów. Mogę ci za to wytłumaczyć dlaczego nie zagłosuję na PO i kolegów z opozycji. Zagłosowałem kiedyś na PO wiele lat do tyłu i wiesz co? Zrobili mnie w ch***. Jeśli czujesz się zrobiony w ch*** to idź na następny wybory i agituj kolegów. Nie wiem *** załóż partie. Broń konstytucji a potem popierdalaj z piorunem na policzku przeciwko niej.
Rozumiem ,że współczujesz panu Czarneckiemu. No jakby to powiedzieć. Żona u niego w banku pracowała. To jak w ch*** jego podmioty robiły klientów to głowa mała.
Ja rozumiem tu banda tam banda chodzą ludzie wqrwiają się huczą, a mnie to jebie. Biegają *** myślą ,że obalą rząd xD. Noż *** rozumiem nadzieja. Ja byłem na wyborach i głosowałem. Będą następne wybory może zagłosuje inczej ,ale narazie nie widze powodu by głosować na PO Nowoczesną SLD PSL czy Chołowieni bo to samo co PO i Nowoczesna. Jednymi słowy jeden chuj.
Czy wszystko mi pasuje co robi PiS. Nie. Czy będę na kolejnych wyborach, pewnie będę, czy zagłosuje na PiS. Nie wiem. Głosowałem na Kukiza ,ale *** PSL. Naprawdę? No "GO'.
Za to *** opłatę za śmieci połączoną z ilością zużytej wody to mi załatwiło PO i pan prezydent Rafał Trzaskowski.
Nie wiem podać ci poziom wykształcenia ile zajęło mi h by wyuczyć się innego zawodu? Bo ani wieś ani podstawówka tu nie pasuje. Ciężko pracuje, odkładam, uczę się, wychowuje dziecko i więcej miesięcznie wpłącam na różne fundacje niż mi 500+ daje.
I wqrwia mnie ciągłe krzyczenie Jarosław dyktator, kaczor Pisowiec moher.... jestem obywatelem byłem na wyborach, a ty gdzie byłeś?

P.S. jak uważasz .że my tylko od Unii tylko ciągniemy to zobacz gdzie odprawy celne z Chin czy innych krajów się odbywają bo jak samolot wyląduje w Belgii to cło idzie do Belgii, a vatu się nie płaci bo unia.

Wbiłem na forum po długiej przerwie ,a w ty tu *** polityke odpierdalacie. Szkoda *** słów.
Skoro już *** poznałeś "Pisowca" to może *** porozmawiamy o motocyklach lub czemu to jeb*** forum stoi w miejscu.
Powiedzcie czemu wciąż nie mogę linku z YT załączyć tak by pokazał sięfilmik na stronie a obrazki sam się nei skalują. Skoro *** się nei skaluja w dół same to ogranicznie ich wielkość jak na gixxer.pl Nawiasem mówiąc to forum też martwe a to przykrę ,bo przykłądowo max3d.pl odrzywa choć motocykli nie dotyczy.

Spierdalam zajze za pół roku możę coś się zmieni i będzie *** lepiej.
Avatar użytkownika
Seba_ER5
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 5220
Dołączył(a): 27/8/2007, 19:58

Re: Offtop dla Vip'ów

Postprzez Seba_ER5 » 7/1/2021, 02:53

Poznam Pisowca, jak ktos popiera to daj znac bo jestem ciekaw dlaczego?


Popieram PiS. Wytłumaczyłbym ci ,ale szkoda mi nerwów. Mogę ci za to wytłumaczyć dlaczego nie zagłosuję na PO i kolegów z opozycji. Zagłosowałem kiedyś na PO wiele lat do tyłu i wiesz co? Zrobili mnie w ch***. Jeśli czujesz się zrobiony w ch*** to idź na następny wybory i agituj kolegów. Nie wiem *** załóż partie. Broń konstytucji a potem popierdalaj z piorunem na policzku przeciwko niej.
Rozumiem ,że współczujesz panu Czarneckiemu. No jakby to powiedzieć. Żona u niego w banku pracowała. To jak w ch*** jego podmioty robiły klientów to głowa mała.
Ja rozumiem tu banda tam banda chodzą ludzie wqrwiają się huczą, a mnie to jebie. Biegają *** myślą ,że obalą rząd xD. Noż *** rozumiem nadzieja. Ja byłem na wyborach i głosowałem. Będą następne wybory może zagłosuje inczej ,ale narazie nie widze powodu by głosować na PO Nowoczesną SLD PSL czy Chołowieni bo to samo co PO i Nowoczesna. Jednymi słowy jeden chuj.
Czy wszystko mi pasuje co robi PiS. Nie. Czy będę na kolejnych wyborach, pewnie będę, czy zagłosuje na PiS. Nie wiem. Głosowałem na Kukiza ,ale *** PSL. Naprawdę? No "GO'.
Za to *** opłatę za śmieci połączoną z ilością zużytej wody to mi załatwiło PO i pan prezydent Rafał Trzaskowski.
Nie wiem podać ci poziom wykształcenia ile zajęło mi h by wyuczyć się innego zawodu? Bo ani wieś ani podstawówka tu nie pasuje. Ciężko pracuje, odkładam, uczę się, wychowuje dziecko i więcej miesięcznie wpłącam na różne fundacje niż mi 500+ daje.
I wqrwia mnie ciągłe krzyczenie Jarosław dyktator, kaczor Pisowiec moher.... jestem obywatelem byłem na wyborach, a ty gdzie byłeś?

P.S. jak uważasz .że my tylko od Unii tylko ciągniemy to zobacz gdzie odprawy celne z Chin czy innych krajów się odbywają bo jak samolot wyląduje w Belgii to cło idzie do Belgii, a vatu się nie płaci bo unia.

Wbiłem na forum po długiej przerwie ,a w ty tu *** polityke odpierdalacie. Szkoda *** słów.
Skoro już *** poznałeś "Pisowca" to może *** porozmawiamy o motocyklach lub czemu to jeb*** forum stoi w miejscu.
Powiedzcie czemu wciąż nie mogę linku z YT załączyć tak by pokazał sięfilmik na stronie a obrazki sam się nei skalują. Skoro *** się nei skaluja w dół same to ogranicznie ich wielkość jak na gixxer.pl Nawiasem mówiąc to forum też martwe a to przykrę ,bo przykłądowo max3d.pl odrzywa choć motocykli nie dotyczy.

Spierdalam zajze za pół roku możę coś się zmieni i będzie *** lepiej.
Avatar użytkownika
Seba_ER5
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 5220
Dołączył(a): 27/8/2007, 19:58

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do VIP Ścigacz.pl



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości




na gr