Zobacz wątek - MINY Z OGŁOSZEŃ!!! Unikajcie tych motocykli!!!
NAS Analytics TAG

MINY Z OGŁOSZEŃ!!! Unikajcie tych motocykli!!!

Tutaj tylko zadajemy pytania o ocenę oferty motocykla, którą sobie upatrzyłeś. Dotyczy motocykli o pojemności większej niż 125 ccm.
_________

Postprzez covcio » 11/9/2012, 22:07

Witam wszystkich forumowiczów.

http://moto.allegro.pl/suzuki-bandit-gs ... 93052.html

Byłem, widziałem, wg mnie nie wart uwagi.

Motocykl, jeżeli chodzi o stan wizualny zaniedbany. Sprzedający nawet nie raczył go wyczyścić. Nie mówię o szorowaniu silnika ale centymetrowa warstwa błota na felgach to już brak szacunku dla kupującego. Lakier wyblaknięty, matowy. Masa drobniejszych uszkodzeń. Na każdym spawie początki rdzy plus kilka większych ognisk. Zaliczony ślizg na prawej stronie. Pęknięty plastik na lewej. Opony na ok 50% ale bliżej nie znanej mi firmy ( nie pamiętam już jakiej ale po oględzinach szukałem o niej czegoś bezskutecznie na necie). Licznik w milach. Po przeliczeniu na kilometry dawał przebiegu ok 40 000 co jest mało prawdopodobne ponieważ tarcze hamulcowe są nieoryginalne bez rantu. Silnik odpalał dobrze zarówno na zimno jak i na ciepło. Pracował równo bez zastrzeżeń. Nie jeździłem. Odpuściłem sobie.
covcio
Świeżak
 
Posty: 3
Dołączył(a): 11/9/2012, 21:46


Postprzez Seba_ER5 » 11/9/2012, 22:56

Co ty czlowieku szukasz za 6200? Lakier wyblakly to jest stary motor im bardziej wyblakly tym lepiej bo nie malowane. Licznik odkrecony. Pytanie ile razy. Rowno chodzil czyli oki. Przyp... sie o nowe tarcze? ja bym sie cieszyl wolal nowe od zajechanych. Moto brudne? ludzie pracuje nie zawsze maja czas umyc moto. Ja swego myle tylko raz w tym roku i dopiero na koniec sezonu wyczysz. Jak wol pisze ze moto sciagniete z Anglii. Zanim cos napiszesz zastanow sie chlopie.
To nie salon tylko moto uzywane i to kilkunastoletnie. Zawsze mozna dac rame na piaskowanie i malowanie. Tak naprawde kij cos sprawdziles w tym motu wiec nie szkaluj czlowieka. Nic nie napisane ze bezwypadkowe. Zdatne do jazdy to lac i jezdzic.

Bez kitu!

P.s. nie znam tego moto.
Avatar użytkownika
Seba_ER5
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 5220
Dołączył(a): 27/8/2007, 19:58


Postprzez covcio » 12/9/2012, 21:28

Seba_ER5, za dokładnie taką kwotę (6200 zł) znalazłem Bandita z 2001 r. Przebieg 50 000 km nie cofany. Motocykl nie pozbawiony wad ale w stanie o niebo lepszym niż ten, o którym dyskutujemy a do tego jak by nie liczyć młodszy o pięć lat. Dalszy komentarz wydaje mi się zbędny.
covcio
Świeżak
 
Posty: 3
Dołączył(a): 11/9/2012, 21:46

Postprzez lukasscigacz » 13/9/2012, 14:40

http://moto.allegro.pl/yamaha-xj600n-20 ... 69447.html
kilka faktów:
-zwróćcie uwagę na czwarte z kolei zdjęcie, górna część felgi została porządnie klepnięta i naprawiona przez specjalistę kowala
-sprzęgło klekocze niemiłosiernie (swoją drogą w tym modelu to norma)
-lewa uchwyt pasażera mocno uszkodzony
-lewy zadupek spawany, bez naklejki która jest na prawym, w sumie też drobnostka
-lewy plastikowy dekielek nieoryginalny, porysowany
-dźwignia zmiany biegów prostowana
-chromy na zegarach, czego nie widać na zdjęciu mocno wytarte
-wydech z lewej strony mocno porysowany
-i najlepsze na koniec, cały przód nie pasuje do reszty, na 100% został wymieniony, ma to swoje dobre strony, w końcu jest prawie nowy:)
lukasscigacz
Świeżak
 
Posty: 17
Dołączył(a): 1/1/2012, 22:53

Postprzez grucha91 » 15/9/2012, 21:07

Przeglądając allegro trafiłem na bardzo dziwny "zbieg" okoliczności?
http://otomoto.pl/suzuki-gsf-bandit-M3377657.html
http://otomoto.pl/suzuki-bandit-M3376836.html
Nie wiem czy ktoś sobie tylko pożyczył zdj, ale po reszcie danych w ofercie wnioskuję że nie bo:
-cena bardzo podobna,
-rocznik ten sam,
-przebieg zadziwiająco w jednym mniejszy przy lekko zwiększonej kwocie, względem drugiego :)
grucha91
Świeżak
 
Posty: 33
Dołączył(a): 8/3/2010, 16:53
Lokalizacja: Lublin

Postprzez henio12323 » 16/9/2012, 21:39

http://moto.allegro.pl/yamaha-thunderca ... 72093.html

nie polecam. moto od handlarza cwaniaka. sciagany z Anglii - duzo anglikow widziałem ale taki rdzewiuch to aż rzadkość. praktycznie caly silnik elementy wahacza - aluminium ostro utlenione. wydech niby sportowy, fakt moze kolektory tak, ale sama koncowka jakas podrobka. oczywiscie sprzedajacy nie napisal nic o cieknacym zawieszeniu, czy ogolnei o tym motocykl byl Malowany! nieprofesjonalnei zreszta. jako zalete stawiał nowe hamulce - moze i tak ale byly juz ostro zuzyte ;) klocki ponad polowa zuzycia. dodatkowo niby "sportowe klamki" - ktore jak sie z bliska okazuje sa zwyklymi badziewnymi klamkami pomalowanymi na niebiesko. bajer z odpalaniem na kluczyk - rownie dobrze mozna sobie przelozyc instalacje z chinskich skuterkow ktora kosztuje mniej niz 50 zl. szajs. moto nawet nie odpalalem bo to nie mialo sensu. ogolnie moto do sporych poprawek, nie widac ze bylo po jakis wiekszych przejsciach ale na pewno nie jest wart swojej ceny
KTM 300 EXC
Yamaha FZ6
GasGas TXT 250

Częsci do motocykli, serwis, tuning.. PW
Avatar użytkownika
henio12323
Moderator
 
Posty: 26032
Dołączył(a): 30/12/2008, 20:49
Lokalizacja: Włodawa / LBN

Postprzez m_sopel » 17/9/2012, 15:12

po przeczytaniu twojej jak ze fachowej oceny mojego przyznaje motocykla az postanowilem sie zarejestrowac i powiedziec cos od siebie na temat przede wszystkim ''kolegi'' henia.

ciekawi mnie przedewszystkim bardzo jakim prawem mnie obrazasz?
ile kupiles w swoim zyciu motocykli skoro przyjezdzasz ''kupic'' bez pieniedzy i wielce dziwisz sie ze nie dam ci motocykla do przejazdzki bez gotowki na stole. :roll:
-jakos na miejscu mniales mniej do powiedzenia niz "anonimowo" na Forum


rdzewiuch to aż rzadkość. praktycznie caly silnik elementy wahacza

motocykl ze stalowa rama z 96roku posiada w tylnej czesci ramy -od wewnatrz przy wachaczu slady korozji - WOW dziiiiwne pokaz mi motocykl z tych lat ktory nie ma sladow korozji w tych miejscaach -przyjechales do salonu czy ogladac uzywane 16letni motocykl??


wydech niby sportowy, fakt moze kolektory tak, ale sama koncowka jakas podrobka

wogole wiesz co znaczy slowo podrobka? badz sportowy? tlumik jest niby "podrobka" czego ?? litosci..... jest to reczna robota jenego z angielskich producentow przelotowych wydechow. nigdzie nie pisalem ze jest to yoshi czy scorpion :roll:

cieknace zawieszenie

zapraszam do ktorego kolwiek serwisu w lbn kazdy dostanie na pismoie ze zawieszenie jest w bd stanie bez wyciekow - chyba ci sie palce spocily kolego, nie wnikam od czego....

nowe hamulce - moze i tak ale byly juz ostro zuzyte klocki ponad polowa zuzycia

ciekaaawe bardzo, nie widzialem zebys mial przy sobie srube mikrometryczna badz chociaz suwmiarke tym bardziej mierzyl nia tarcze czy klocki - widziales w swoim zyciu nowe tarcze czy ile mm maja klocki z pudelka?



klamkami pomalowanymi na niebiesko

-tak przyznaje pomalowalem kredkami bambino bo mi sie nudzilo- znasz takie pojecie jak anodyzowanie ?

moto nawet nie odpalalem bo to nie mialo sensu

jak juz wyzej pisalem , "kolega" nie mial nawet zamiaru kupic moto to po co go odpalac,
przy czym na miejscu stwierdzil ze bardzo duza wada motocykla jest to ze mnial nie dopopowana opone i nie posiada bocznych kufrow -jak by to bylo fabryczne wyposazenie motocykla . i dodatkowo dali sobie reke uciac ze kupijac pojazd trzeba jeszcze placic podatek od wzbogacenia (kupujacy) lol mam nadzieje ze twoja kolezanka nie zostanie ksiegowa :P

ogolnie bardzo latwo napisac cos na forum i zrobic komus antyreklame tylko pamietaj ze kiedys ktos tobie moze narobic kolo D.
ciekawi mnie ile kupiles w zyciu motocykli ,, no chyba ze masz takie hobby wiecznego ogladania... badz ktos z twoich znajomych sprzedaje podobne moto -bo to wszystko wyjasni

pozdrawiam i zapraszam normalne osoby chcace kupic motocykl a nie popisywac sie swoja mierna wiedza na temat motoryzacji
m_sopel
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 17/9/2012, 14:38

Postprzez piotr_motoland » 18/9/2012, 09:52

Witam ,zlą rzeczą jest krytykowanie osob ktore chcą sprzedać swoj motocykl.Spotykalem sie nie raz i z uczciwymi i tymi którzy probowali sprzedać złom.w Tej sytuacji sprzedający wytłumaczyl o co tak naprawdę chodzilo a zainteresowany nie powinnien w taki sposob zareagować.
piotr_motoland
Świeżak
 
Posty: 245
Dołączył(a): 26/7/2011, 07:19
Lokalizacja: polska

honda cbr f4

Postprzez zbych1239 » 21/9/2012, 11:42

http://otomoto.pl/honda-cbr-honda-cbr-f ... 52731.html
mam prośbę czy oglądał ktoś ten moto jeśli tak to prosił bym odpowiedz bo chciałbym go kupić
a nie chcę znowu jeździć na darmo 120 km
zbych1239
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 21/9/2012, 11:33
Lokalizacja: Nisko

Postprzez kamyk82 » 22/9/2012, 18:47

Po fotkach nie ma się do czego przyczepić . 120 km to nie tak wiele ,max na paliwo wydasz 100zł w obie strony . Zadzwoń do gościa i powiedz że jesteś mocno zainteresowany i masz ochotę przyjechać tylko daj mu mocno do zrozumienia że jak będzie coś nie halo z moto to zwraca za kasę . Na motocykle z podkarpacia trzeba uważać , niestety jest tam sporo handlarzy którzy z motocyklami wyczyniają cuda . Nie mówię że nie ma tam uczciwych bo napewno się znajdą ale jak to się mówi w moich stronach " trzeba dmuchać na zimne".
kamyk
kamyk82
Świeżak
 
Posty: 139
Dołączył(a): 21/9/2012, 22:35
Lokalizacja: lubelskie

Postprzez hubert20 » 28/9/2012, 13:48

Szukam kogoś z Kielc lub okolicy, kogos kto zna się na motocyklach ponieważ zbieram się do kupna mojego pierwszego moto i nie chciał bym kupić bubla. Oczywiście za pomoc się odwdzięczę :wink:
hubert20
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 18/3/2012, 16:55
Lokalizacja: Kielce

Postprzez skazi » 1/10/2012, 15:59

Ludzie wy naprawdę nie rozumiecie nazwy tego tematu i do czego on służy? Admin powinien zrobić tu porządek i wykasować zbędne posty (Mój również :))
Pozdrawiam.
skazi
Świeżak
 
Posty: 171
Dołączył(a): 10/11/2008, 20:07

Postprzez Seba_ER5 » 4/10/2012, 19:51

piotr_motoland napisał(a):Witam,skoro nie znasz tego moto to dlaczego się tak spinasz?Seba?Widzisz latwo jest krytykować innych a sam moto chcialeś wcisnąc zaniedbany,w tym momencie się spaliłeś,pozdrawiam.



Ze jaki zaniedbany? Motocykla nie znam i już. Nie znam tego moto i już. Powodzenia w szukaniu 20letniej perełki.

Dodam ze jeżdżę 636. Taka sama sprzedałem kumplowi jest zadowolony. Ojciec śmiga sc57 1000 a brat 750 k4. Na serwis kasy nie żałuje.
Kumpel sprzedaje w Wawie/Lomza fazera 99 jak chcesz ladna sztuke. Wszystko opisane bez ogrodek 7200. Jak chcesz pisz na prv. chociaz nie wiem czy kumpla na stress wystawiac bo zaraz znajdziesz rdzawke w jakiejs srubce.
Avatar użytkownika
Seba_ER5
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 5220
Dołączył(a): 27/8/2007, 19:58

Postprzez pros23 » 5/10/2012, 12:27

Ostatnio edytowano 25/3/2013, 14:32 przez pros23, łącznie edytowano 1 raz
Yamaha YZF R6 '07 a po drodze bylo:motorynka,Jawa 350ts,Yamaha xj650 TURBO,xj 900 diversion.
pros23
Świeżak
 
Posty: 3
Dołączył(a): 8/3/2009, 21:07
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Posix » 5/10/2012, 20:21

Witam

oglądał ktoś moze tą maszyne??
http://allegro.pl/honda-cbr-600-rr-pszc ... 83607.html
Posix
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 5/10/2012, 20:18

Postprzez Seba_ER5 » 6/10/2012, 14:49

nie ten teamt pisz w chce kupic A tak to widac ze czasza i zadupek inny odcien w tej cneie to bym dodal 1000 i szukal oryginal.
Avatar użytkownika
Seba_ER5
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 5220
Dołączył(a): 27/8/2007, 19:58

Postprzez berix » 5/11/2012, 01:14

Model motocykla: YAMAHA FAZER 600
Miejsce: Bielsko Biała
Rocznik: 2002
Kolor: niebieski
Przebieg: 46000
Cena: 7600
Dane właściciela udostępnione w ofercie:
Co się nie zgadza:

użytkownik allegro: anet168

Proszę uważać na ten motor
http://allegro.pl/yamaha-fazer-i2737940160.html

kierownica oraz rama była spawana, motor maił dzwona, allegrowicz raczył tylko poinformować że było coś w nim malowane.... ostrzegam przed tym motorem i użytkownikiem
berix
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 5/11/2012, 01:08

http://moto.allegro.pl/yamaha-r1-2006-07-czarna-okazja-zimow

Postprzez january25101984 » 5/11/2012, 23:44

http://moto.allegro.pl/yamaha-r1-2006-0 ... 68700.html

witam jestem nowy na forum. jako osoba która jeszcze nie posiada wlasnego moto ale przymierzeam sie do zakupu tylko $ brakuje. sobotnie wydarzenie zmobilizowalo mnie do rejestracji tutaj i zalozenia tego poustu. a wiec jest sobota ,znajomy postanowil wybrac sie do limanowej na ogledziny YAMAHA R1 2006/07 CZARNA OKAZJA ZIMOWA!TANIO!!!!!!
heh pojechalismy i ludzie czegos takiego w zyciu nie widzialem. moto w stanie tragicznym,zacznijmy od przodu...koło zgruzowane ,nawet wsciekły wulkanizator by tego nie zrobil. wyglada na moto po torze,przednie kolo za blisko plugu zobaczcie 2 zdj z ogł. lagi wygladaly na proste wiec pewnie głowka ramy przestawiona, chlodnica wgnieciona z przodu i od tylu,slady uderzenia w kolektory. plastiki malowane i nadaja sie do ponownego lakierowania, brak połowy srubek w owiewkach! rama prawdopodobnie spawana ,widac nie fabryczne spawy na prawej stronie, slady po crash padach tych duzych uzywanych na torach,wachacz tylni przetarty dolem z dwoch stron,dekle silnika napewno odkrecane slady po nie dbale doczyszczonym silikonie. silnik to tragedia kosz sprzegłowy napie.... tak ze strach wogóle odkrecic obroty. zadupek poskrecany jakimis byle jakimi srubami,zbiornik malowany. tryb diagnostyczny pokazal bardzo duzo bledów.brak prawego wypelnienia lampy,w dodatku jest spawna . to tak w skrócie, z jazdy próbnej zrezygnowalismy nie warto naprawde. moim zdaniem moto warte góra 10tys. porazka....
january25101984
Świeżak
 
Posty: 35
Dołączył(a): 5/11/2012, 23:13
Lokalizacja: Nowy Sącz

Suzuki sv650s

Postprzez lukazpoznan » 11/11/2012, 11:47

http://moto.allegro.pl/suzuki-sv650-200 ... 58900.html


MOTOCYKL ZAKUPIŁEM OSOBIŚCIE W GRUDNIU 2010 ROKU W ANGLII. ZAREJESTROWANY JEST ON RÓWNIEŻ NA MNIE W WIELKIEJ BRYTANII. OD TAMTEGO CZASU ZROBIŁEM NIM ZALEDWIE 2500 KM, PONIEWAŻ CZĘSTE WYJAZDY ZA GRANICE UNIEMOŻLIWIAŁY MI WYKORZYSTYWANIE GO W SEZONIE.

MOTOCYKL NIE BYŁ WCZEŚNIEJ USZKODZONY ANI NAPRAWIANY!!! LAKIER OGÓLNIE JEST W BDB DOBRYM STANIE, MA MAŁE RYSKI NA CZASZY I ZBIORNIKU (MÓJ CZTEROLATEK PRZY PIERWSZYCH PRÓBACH JAZDY JAKO PASAŻER TO WYKONAŁ)

GENERALNIE NA CHWILĘ OBECNĄ MOTOCYKL NIE WYMAGA ŻADNYCH NAKŁADÓW EKSPLOATACYJNYCH, OPONY W STANIE ZGODNYM Z PRZEBIEGIEM.

PODSUMOWUJĄC MOTOCYKL NIE POCHODZI Z POŁĄCZENIA DWÓCH CZY CZTERECH INNYCH SVek. RAMA RÓWNIEŻ NIE BYŁA KLEJONA, SPAWANA MALOWANA ITD.


Motocykl odpala, nie przerywa, silnik rozgrzewa się do 105c, następnie włącza się wiatrak chłodnicy który ma zuźyte łożyska i wyje jak hybrydowy solaris. "MA MAŁE RYSKI NA CZASZY I ZBIORNIKU" -na zbiorniku b. małe -praktycznie nie zauważalne ale.... czasza z prawej strony otarta, prawy refrektor również zmarnowany. Cały prawy bok przytarty, brak stopki hamulca tylnego -została połowa ale właścicielowi się dobrze tak jeździ, tłumik zarysowany i z wgniotami. Motocykl jak na Angola przystało rudy od rdzy. Właściciel na podwórku ma 10 tys części do motocykli... :) Dokumenty które dał mi Sprzedający miały zupełnie inny nr ramy... po chwili znalazł tylko Polskie ubezpieczenie OC, dokumentów nie miał. Do wzięcia za 11tys zł. -Sprzedający kombinator, nie polecam.
lukazpoznan
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 11/11/2012, 11:31

Suzuki Sv 650

Postprzez lukazpoznan » 11/11/2012, 11:58

http://allegro.pl/suzuki-sv-650s-2007r-i2722445753.html

SPRZEDAM SUZUKI SV 650 ROK 2007
PRZEBIEG 12000
WYPOSARZENIE:
ALARM
WYDECH SCORPION
AKCESORYJNE MANETKI I KLAMKI
(ORGINALNE DORZUCAM W KPL.)
WYMIENONY OLEJ + FILTR KLOCKI PRZÓD


Oględziny przeprowadziłem z mechanikiem motocyklowym.

Motocykl bardzo ładny, owiewki boczne były lakierowane -Sprzedawca mówił o tym przez telefon. Wygląd 5/6 delikatnie zarysowany prawy reflektor. Wydech Skorpion -daje czadu -przyrysowany delikatnie. A teraz do rzeczy: Motocykl z 2007 roku, opony do wymiany przy czym są z 2005roku. Podczas oględzin Mechanik zauważył, że musiał upaść na prawą stronę bo (teraz nie wiem jak się to fachowo nazywa) na półce w którą wchodzą lagi jest wgniot -wiadomo, że to nie dyskwalifikuje motocykla. Podczas jazdy strach puścić kierownicę przy prędkości 25-35 na godzinę, moto może wpaść w szime bo kierownica lata. Powyżej tych prędkości jest ok. Sprzedający twierdził, że przy 180 nic nie trzęsie.
lukazpoznan
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 11/11/2012, 11:31

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Oceny ofert sprzedaży.



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 96 gości




na gr