Zobacz wÄ…tek - Trudne sprawy [+18]
NAS Analytics TAG

Trudne sprawy [+18]

Wywalac wszystko jak leci

Postprzez rosiboj » 11/4/2015, 23:40

lagiboy napisał(a):możeci mi napisać w jakich garnkach jeździcie? szukam czegoś na zmianę X-spirita 2, na razie lata mi po głowie schuberth, kravec podpowiada coś z Arai albo Suomy.

Schubert SR1 i xlite x802 ultra carbon, obydwa polecam. Kiedys tez myslalem na X-spirit 2 ale jakos schubert zwyciezyl wtedy.
Tysiąc serc jedno bicie one direction ponad życie
Avatar użytkownika
rosiboj
Moderator
 
Posty: 2217
Dołączył(a): 8/3/2012, 15:29
Lokalizacja: mam wiedziec?


Postprzez Glenroy » 12/4/2015, 00:23

kravec napisał(a):
Glenroy napisał(a):
lagiboy napisał(a):jeszcze kurde nie jest tak ciepło żeby wariować, w sumie trochę przegiąłem bo ostatnie kilka dni było 17 st a dzisiaj 8, chciałem zrobić wheelie i zamiast przód do góry to mi tył pojechał na bok i wyszedł drift.


Ta, ja dzisiaj na zimnej oponie zablokowałem przód i trochę wpakowałem się takiej miłej Pani w bagażnik ;). Ja nie zauważyłem, że ona nie zauważyła, że dwa samochody dalej gość skręca w lewo i dość gwałtownie zahamowała. Pomogłem jej obadać samochód, wiadomo mimo wszystko swoje błędy trzeba brać twardo na klatę :), na szczęście poza obesranymi spodniami i śladem opony na zderzaku, który wytarłem palcem, obeszło się bez żadnych niespodzianek, miałem może 5-10km/h ;), pogadaliśmy, nawet chwilę pożartowaliśmy, przeprosiłem i ruszyliśmy dalej w drogę :). Ale nauczka jak skurwesyn.



Mnie taka przygoda kosztowała trochę ponad 1000 parę lat temu. Niestety poza śladem opony był też ślad zderzaka na błotniku motocykla- zaliczyłem stopala przy puknięciu. 800 dla gościa, 350 klejenie i malowanie błotnika. Ale tak jak mówisz swoje błędy trzeba brać twardo na klatę.... Szkoda że ktoś kto przejechał mi po zderzaku w aucie pod blokiem tak nie uważał i jeżdżę teraz z niebieskimi śladami lakieru. Do tego wygląda jakbym ja nie umiał parkować :D


Ja mam urwane zaczepy przedniego zderzaka, z jednej strony przejechany na czerwono, z drugiej na niebiesko :). Jednego dnia musiał dostać przynajmniej dwa strzały bo jak wyszedłem z pracy, to zderzak leżał przed samochodem a za wycieraczką miałem wsadzoną tablice rejestracyjną :). Żeby tego było mało, tego samego dnia gość wyskoczył mi na czołówkę i przyjąłem jeszcze słupek pikietażowy...zostało po nim pęknięcie na zderzaku, biała rysa i delikatna wgniotka na masce...masakra. Niedługo później ktoś mi wyrżną w tylny zderzak a ja mu jeszcze poprawiłem o betonowy słupek na parkingu, przy okazji rozwaliłem jeszcze lampę z tyłu :D. Z przodu wszystkie maskownice są na trytytkach, zderzak z lewej strony jest na trytytkach, z prawej nie było bardzo do czego złapać, bo wcześniej razem z nim urwał się kawałek nadkola, ale jakoś się to wszystko trzyma ;).
Raz motór byl chory i leżał w łóżeczku.
I przyszedł pan doktor "Co jest motóreczku?"
"Ach lagi mam krzywe i ogon złamany
i wgniotkę na baku i przód rozje..ny"
Avatar użytkownika
Glenroy
Moderator
 
Posty: 2835
Dołączył(a): 31/8/2011, 20:06
Lokalizacja: LPU


Postprzez rosiboj » 12/4/2015, 07:50

Glenroy - nie wstyd ci czyms takim jezdzic?

Tak slucham tych opowiesci to wychodzi na to, ze w tym kraju nikt nie potrafi jezdzic a nawet jak potrafi to zaraz jakis siusiaczek rozwali mu auto bo nie potrafi parkowac i sie zawinie nie zostawiajac zadnej informacji ... masakra. Skad sie caty ludzie biora?

EDIT:

To nie jest rozwiazanie, ludzie nie maja jaj, zeby sie przyznac do bledu, ja rozumiem, ze nikt nie jezdzi specjalnie i wali bo wszystkich autach ale jak sie zdarzylo tobie to dlaczego ktos inny ma placic za twoj blad? Bo jestes cipa ktora nie potrafi sie przyznac?
Ostatnio edytowano 12/4/2015, 09:21 przez rosiboj, Å‚Ä…cznie edytowano 1 raz
Tysiąc serc jedno bicie one direction ponad życie
Avatar użytkownika
rosiboj
Moderator
 
Posty: 2217
Dołączył(a): 8/3/2012, 15:29
Lokalizacja: mam wiedziec?

Postprzez suhy-19 » 12/4/2015, 08:47

ja od kiedy zmienilem samochod to stawiam zawsze pod dwoma kamerami zebym wiedzial kogo uszkodzic jak porysuje mi samochod :D
aprilia RSV4
Avatar użytkownika
suhy-19
Moderator
 
Posty: 2660
Dołączył(a): 18/12/2012, 13:35
Lokalizacja: DLW

Postprzez Kaai » 12/4/2015, 09:50

wydaje mi sie, ze chodzi tu tez o kwestie funduszy.
70% aut w polszy to jakies golfy 3, passaty i inne auta za 10k, tacy ludzie oszczedzaja doslownie na wszystkim (opony sezonowe, brak ac (a moze i oc), przeglad za flaszke, olej raz na 10 lat, etc), jak kogos zarysuja to bardfzeij niz pewne, ze sie nie przyznaja,
white/blue zipp pro 50
Bo Zabija Nas To Co Kochamy Najbardziej ;(
Kaai
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4223
Dołączył(a): 4/1/2012, 15:18

Postprzez Vergon » 12/4/2015, 10:55

Ja też się opór ślizgam, d*pa tańczy przy przyspieszaniu :?

Przedwczoraj przeciskałem się na moto w Centrum i zahaczyłem gościa lusterkiem, moje się złożyło, zatrzymałem się na środku i czekam aż podjedzie bliżej żeby zapytać czy wszystko ok, podjechał pokazał "OK", ja też, przeprosiłem i poleciałem dalej.
W dodatku to pierwsze latanie po długiej przerwie przez zerwane więzadło i jeszcze trochę na kwadratowo mi się lata, muszę się wjeździć.
Avatar użytkownika
Vergon
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 3302
Dołączył(a): 24/2/2010, 10:11
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Krmtzzz » 12/4/2015, 11:04

Z ubezpieczenia idzie 10 % zwyżki na 2 lata, wiec swoja droga nie kminie dlaczego ludzie sie nie przyznaja do tego. To jest smutne, bo tak na prawde wyrzadzi taki śmieć komuś szkode na przypuśćmy 1000 zł. On przez 2 lata zapłaciłby po 50 zł wiecej za ubezpieczenie na ROK (mniej niż 5 zł na miesiąc), a ktos by nie musial bulic 1k na naprawe ze swoich pieniedzy. Pier**** cebulactwo, nienawidze tego kraju za takich śmieci.

Historia sprzed 2ch tygodni: Mamuśka wychodzi z pracy i widzi karteczke za wycieraczka z tekstem: proszę zadzwonić i podany numer. Zadzwoniła i babka mówi: otwierałam drzwi i wiatr mocniej zawiał, drzwi uderzyły w Pani zderzak, pracuje w tym samym budynku, podała numer pokoju i poprosiła o przyjście. Mamuśka mówi ze obeszła caly samochód i nic nie widzi. Dopiero jak dokładnie obejrzała miejsce o którym jej babka powiedziała to zobaczyła male zarysowanie. Mamuśka jak spisywała z kobietą oświadczenie to jej powiedziała o tym, że to jest małe i sie dziwi że ta sie przyznala i z nia skontaktowała. A kobieta na to: że ona też chciałaby żeby ktoś kiedyś tak postąpił. Gdybyśmy mieli takich ludzi więcej to ten kraj funkcjonowałby zupełnie inaczej :> Likwidator wycenił szkode na 447 zł, przy czym to błotnik plastikowy więc nie ma sensu tego malować, zresztą rysy prawie nie widać ^^
Avatar użytkownika
Krmtzzz
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2077
Dołączył(a): 16/5/2010, 15:22
Lokalizacja: Rudnik n/Sanem

Postprzez suhy-19 » 12/4/2015, 11:17

ja tez kiedyś zostawiłem karteczkę tylko do mnie nikt nie zadzwonił tylko przyjechała policja :D
aprilia RSV4
Avatar użytkownika
suhy-19
Moderator
 
Posty: 2660
Dołączył(a): 18/12/2012, 13:35
Lokalizacja: DLW

Postprzez Glenroy » 12/4/2015, 12:38

Rosidad napisał(a):Glenroy - nie wstyd ci czyms takim jezdzic?

Yyy, nie? ;). Zdjęcie z tego samego dnia, w którym "zamontowałem" zderzak, po porządnym myciu, potraktowaniu pastą lekkościerną i woskowaniu.
Obrazek
Jedyne co może rzucać się w oczy, to 5mm przesunięcia zderzaka w stosunku do lewego błotnika, przez co odrobinkę wystaje na bok ;).

Rosidad napisał(a):Tak slucham tych opowiesci to wychodzi na to, ze w tym kraju nikt nie potrafi jezdzic a nawet jak potrafi to zaraz jakis siusiaczek rozwali mu auto bo nie potrafi parkowac i sie zawinie nie zostawiajac zadnej informacji ... masakra. Skad sie caty ludzie biora?

Obrazek
Niestety ale ten obrazek bardzo dobrze ukazuje poziom wielu polskich kierowców. Nie mówię, że ja jestem dobrym kierowcą, bo nigdy się za takiego nie uważałem i uważał nie będę, ale może właśnie dla tego też jeszcze żyję :). A błędy? Błędy popełnia każdy...nawet komputer się myli, ale Słowianie mają taką mentalność, że się do tego nie przyznają ;).
Raz motór byl chory i leżał w łóżeczku.
I przyszedł pan doktor "Co jest motóreczku?"
"Ach lagi mam krzywe i ogon złamany
i wgniotkę na baku i przód rozje..ny"
Avatar użytkownika
Glenroy
Moderator
 
Posty: 2835
Dołączył(a): 31/8/2011, 20:06
Lokalizacja: LPU

Postprzez lagiboy » 12/4/2015, 14:07

zamień słowo słowanie na ludzie i wtedy będzie ok. angole niczym się nie różnią. o ciapatych i murzynach nie wspomnę.

swoją drogą wsadzili jakiegoś angola za kratki teraz niedawno, który kradł motocykle.
sposób:
umawiał się na oględziny, potem brał moto na jazdę próbną ale żeby nie było to dawał kopertę w której miała być kasa. brał maszynę i odjeżdżał, w kopercie pocięte kartki. w końcu ktoś mądry pomyślał żeby sprawdzić co jest w kopercie zanim da kluczyki, zadzwonił po pały i tak typ trafił do pierdla. Wierzcie lub nie ale poziom ufności niektórych ludzi jest zadziwiający.
black matt=grey (color by honda)
Avatar użytkownika
lagiboy
Moderator
 
Posty: 2690
Dołączył(a): 1/4/2014, 23:35

Postprzez cioracz » 12/4/2015, 15:47

Przeciez Marquez wygra :D
Simson s51 jest, Jawa 350 typ.632 jest
Avatar użytkownika
cioracz
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2129
Dołączył(a): 2/1/2014, 20:15
Lokalizacja: Opatów/Kielce

Postprzez Walenty » 12/4/2015, 17:24

kravec napisał(a):jeżdżę teraz z niebieskimi śladami lakieru.


Zejdzie pod szmatkÄ… i rozpuszczalnikiem.
Watch out, we got a badass over here!
Avatar użytkownika
Walenty
Moderator
 
Posty: 3602
Dołączył(a): 14/2/2012, 16:28
Lokalizacja: SKL

Postprzez mar111cin » 12/4/2015, 18:26

To wam powiem jaką ostatnio sytuację opowiadał mi kumpel zza biurka z pracy.

-zatrzymuje go jakiś facet pod blokiem (jak się później okazało, sasiąd)
-i jak tam pana sprawa na policji?
-moja sprawa? chyba mnie pan z kimÅ› myli?
-nie no, w samochód ktoś panu wjechał jakiś miesiąc temu, ja to zgłaszałem na policję, przyjechali wtedy

Przez miesiąc żaden policjant się do niego nie odezwał xD (co prawda ma inny adres, ale nawet pod tym innym adresem nie byli)
Przez przypadek dowiedział się że ktoś mu wjechał w auto - chociaż fakt faktem, kiedyś się dziwił, że coś mu zderzak wyskoczył, podejrzewał że ktoś mógł mu zrobić psikusa)

Wjechanie było lekkie :) - podobno aż samochodów podjechał kawałek do przodu.
Gość zrobił jeszcze zdjęcie, jak tamten odjeżdżał i podał wszystko policji łącznie z numerami...

Ostatnio policja szukała kolegi - po prawie 1,5 miecha od zdarzenia :lol:
<b>Life begins at 200km/h!!!!</b>
było gsx600f, było ZX12R :(, jest V-Strom 650 AK8 :)
Avatar użytkownika
mar111cin
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 6941
Dołączył(a): 29/5/2006, 13:12
Lokalizacja: FSW (lubuskie)

Postprzez cioracz » 12/4/2015, 18:55

To i tak że w ogóle przyjechali na zdarzenie :D kiedys przy drobnej stluczce musielismy zadzwonic po policje bo sie nie moglismy dogadac z gosciem a 2 gosci co za nim stalo widzialo i mowilo ze na czerwonym wjechal. To policja przyjechalo po 40min a interwencja zajela 10-15 :?
Simson s51 jest, Jawa 350 typ.632 jest
Avatar użytkownika
cioracz
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2129
Dołączył(a): 2/1/2014, 20:15
Lokalizacja: Opatów/Kielce

Postprzez kravec » 12/4/2015, 19:01

Walenty napisał(a):
kravec napisał(a):jeżdżę teraz z niebieskimi śladami lakieru.


Zejdzie pod szmatkÄ… i rozpuszczalnikiem.


Plus polereczka. Ale to jak będę miał wolny weekend, będę w domu i będzie pogoda. Albo przy okazji wizyty u lakiernika bo coś tam mi się na progu malutkiego pojawia to trzeba zrobić. I tak auto do sprzedania idzie. Fiata se kupię... a co!
Avatar użytkownika
kravec
Administrator
 
Posty: 5571
Dołączył(a): 30/8/2006, 16:14
Lokalizacja: Pabianice

Postprzez Kaai » 12/4/2015, 19:13

mar111cin napisał(a):To wam powiem jaką ostatnio sytuację opowiadał mi kumpel zza biurka z pracy.

-zatrzymuje go jakiś facet pod blokiem (jak się później okazało, sasiąd)
-i jak tam pana sprawa na policji?
-moja sprawa? chyba mnie pan z kimÅ› myli?
-nie no, w samochód ktoś panu wjechał jakiś miesiąc temu, ja to zgłaszałem na policję, przyjechali wtedy

Przez miesiąc żaden policjant się do niego nie odezwał xD (co prawda ma inny adres, ale nawet pod tym innym adresem nie byli)
Przez przypadek dowiedział się że ktoś mu wjechał w auto - chociaż fakt faktem, kiedyś się dziwił, że coś mu zderzak wyskoczył, podejrzewał że ktoś mógł mu zrobić psikusa)

Wjechanie było lekkie :) - podobno aż samochodów podjechał kawałek do przodu.
Gość zrobił jeszcze zdjęcie, jak tamten odjeżdżał i podał wszystko policji łącznie z numerami...

Ostatnio policja szukała kolegi - po prawie 1,5 miecha od zdarzenia :lol:



do mnie przyjechali w listopadzie, w sprawie tam osoby X, bo pisalem z nia smsy w lutym/marcu :D
white/blue zipp pro 50
Bo Zabija Nas To Co Kochamy Najbardziej ;(
Kaai
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4223
Dołączył(a): 4/1/2012, 15:18

Postprzez lagiboy » 12/4/2015, 19:20

Kaai jakiś zajebisty skrót myślowy zajebałeś bo ciężko zrozumieć, wywnioskowałem że Policja była w listopadzie w sprawie kogoś z kim pisałeś smsy 8 m-cy wcześniej.
black matt=grey (color by honda)
Avatar użytkownika
lagiboy
Moderator
 
Posty: 2690
Dołączył(a): 1/4/2014, 23:35

Postprzez Glenroy » 12/4/2015, 19:26

lagiboy napisał(a):sprawie kogoś z kim pisałeś smsy 8 m-cy wcześniej.

Może ojca szukali :roll: :D
Raz motór byl chory i leżał w łóżeczku.
I przyszedł pan doktor "Co jest motóreczku?"
"Ach lagi mam krzywe i ogon złamany
i wgniotkę na baku i przód rozje..ny"
Avatar użytkownika
Glenroy
Moderator
 
Posty: 2835
Dołączył(a): 31/8/2011, 20:06
Lokalizacja: LPU

Postprzez Kaai » 12/4/2015, 19:30

lagiboy napisał(a):Kaai jakiś zajebisty skrót myślowy zajebałeś bo ciężko zrozumieć, wywnioskowałem że Policja była w listopadzie w sprawie kogoś z kim pisałeś smsy 8 m-cy wcześniej.


tak dokladnie. akcja byla taka, ze telefon chcialem kupowac od typa, a sie okazalo ze gosc tam kradzionymi handlował.

ofc straszyli mnie sÄ…dem, odpowiedzialnoscia etc, bo nie weidzialem o co chodzi, jak mi wbili i pytali czemu pisalem smsy do goscia X Y. a napisalem moze ze 3 wiadomosci typu, czy to na pewno nowka, czy soft brandowany etc :D
white/blue zipp pro 50
Bo Zabija Nas To Co Kochamy Najbardziej ;(
Kaai
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4223
Dołączył(a): 4/1/2012, 15:18

Postprzez lagiboy » 12/4/2015, 20:48

Kaai napisał(a):zamykał już z was ktoś gumę w tym sezonie?

ja latałem dzisiaj z godzinę po 'winklach', opona niby ciepła, ale zamknąć nie da rady bo się ślizgam. nie wiem czy te angelsy to są takie straszne kartofle, czy nie umiem jezdizc na tym gixie :F


Kaai byłem w sobotę po płyn do mycia motocykla w dużym centrum Yamahy i powiem Ci że z ciekawości patrzyłem na gumy, jest tam kawiarnia i dużo ludzi się zjeżdża.
Obrazek

ze wszystkich które obejrzałem a obejrzałem kilkadziesiąt, tylko KTM RC8 miał zamknięte kapcie. reszta albo kwadratowa albo od 1-2 cali od krawędzi.
black matt=grey (color by honda)
Avatar użytkownika
lagiboy
Moderator
 
Posty: 2690
Dołączył(a): 1/4/2014, 23:35

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Smietnik



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość




na górê